Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. július 29., kedd 12:34

Kerlon írta:szerintem meg nem kell bemutatni a Renato, Adriano, Dani Alves, Kanouté, Fabiano féle Sevillát, se Villáékat...
2007-ben, abban az őrült bajnokságban, 2-vel a vége előtt még a 4. valencia is feljöhetett volna az első helyre :lol:

tényleg, a valenciaról van valami hír? elvileg valami komoly tőkés érkezett és szeretné felvirágoztatni a csapatot, de olyan nagyobb igazolásokról nem olvastam. az adósságot rendezi első körben?

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: czier » 2014. július 29., kedd 12:26

Kerlon írta:Amúgy nem tudom szóban volt-e, de Correanak, akit most vettek 7,5 millióért szívproblémái vannak és jelenállás szerint visszavonult.
Ezt hol olvastad?
En ugy tudom, h megmutik a szivet es emiatt 6 honapra partvonalra kerul. Teljesen egeszseges lesz.
Mivel az orvosin fedeztek fel a problemat, es ennek ellenere leigazoltak, kizart h komoly baja lenne.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 29., kedd 12:23

Kerlon írta: Amúgy nem tudom szóban volt-e, de Correanak, akit most vettek 7,5 millióért szívproblémái vannak és jelenállás szerint visszavonult.
Kicsit visszább megemlítettem, ez mondjuk elég gáz.... (orvosi??).

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. július 29., kedd 12:19

hehe írta:
Griezmann jo jatekost, de nem vilagklasszis. Annyira nem kovettem a vele kapcsolatos hireket, de az Atletin kivul kik akartak meg leigazolni?
van itt a fórumon pár elmeháborodott :lol:
Mindenki hülye, csak ze vagy tévedhetetlen... máig bánom, hogy nem jött a Neymar Lucas Ganso pack, esetleg Pátinyóóóó :lol: Te sem értesz ám jobban a focihoz, mint sokan, akiket a fórumon minősíthetetlen stílusban kiosztasz, csak nagyobb a pofád.


Ennyire nem lehetsz elvakult, hogy még a "jó" jelzőt sem adod meg Griezmann-nak... 23 évesen egy Sociedadban 16 góllal talán megérdemel egy esélyt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 29., kedd 12:00

tucsoki írta:
tucsoki írta:[......]
Jövő évi kezdő, ha a tavalyi felállásból indulunk ki:

---------------------------------------------Oblak/Moyá------------------------------------------------------------------
Manquillo/Juanfran - Godín/Alderweireld - Miranda/Alderweireld - Siqueira/Insúa-------------------
C. Rodriguez/Arda Turan - Gabi/Mario Suarez - Koke/Tiago - Raúl Garcia*/Griezmann/-------------------
-------------------------------- Mandzukic --- Baptistao?/Correa? -------------------------------------------------------

* = RG egyébként univerzális játékos, ha kell csatárt játszik, szűrűt, stb...

Több játékos iránt is érdeklődik az ATMA[....]
Ansaldi orvosin
máshol is lehozták és még arról is szó van, hogy Lavezzit is leigazolják. Nem az igazán nagy nevek, de erősítések.

Amúgy nem tudom szóban volt-e, de Correanak, akit most vettek 7,5 millióért szívproblémái vannak és jelenállás szerint visszavonult.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 28., hétfő 19:09

hehe írta:
ja, mert az egészséges Sevilla meg Valencia az produkált ilyen szezont bármikor is...
sztem nézz utána jobban. :D
szerintem meg nem kell bemutatni a Renato, Adriano, Dani Alves, Kanouté, Fabiano féle Sevillát, se Villáékat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 28., hétfő 17:40

tucsoki írta:[......]
Jövő évi kezdő, ha a tavalyi felállásból indulunk ki:

---------------------------------------------Oblak/Moyá------------------------------------------------------------------
Manquillo/Juanfran - Godín/Alderweireld - Miranda/Alderweireld - Siqueira/Insúa-------------------
C. Rodriguez/Arda Turan - Gabi/Mario Suarez - Koke/Tiago - Raúl Garcia*/Griezmann/-------------------
-------------------------------- Mandzukic --- Baptistao?/Correa? -------------------------------------------------------

* = RG egyébként univerzális játékos, ha kell csatárt játszik, szűrűt, stb...

Több játékos iránt is érdeklődik az ATMA[....]
Ansaldi orvosin

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 28., hétfő 17:25

Matt009 írta:
Először a Dortmund volt leírva, aztán kaptuk a pofont
A BVB tavaly már sem volt sehol, ahogy idén az Atma sem lesz. A BVB, amikor kiejtett minket, akkor azt magunknak és Mourinhonak köszönhettük. Egy olyan szintű csapatnak, amilyen a Real (vagy amilyennek a keret alapján lennünk kellene), egy ilyen Atma szintű bagázs nem szabadna, hogy gondot okozzon. A két kezdő között van egy hatalmas minőségbeli különbség, amit ugyan szívós védekezéssel le lehet dolgozni, de ha mi is olyan szívósak leszünk, mint tavaly (amihez kellene DM, vagy Pogba/Vidal), akkor a meccsek többségén ki kell jönnie a tudáskülönbségnek.
Mourinho (Real) vs ATMA: 7-0-1

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 28., hétfő 17:15

Griezmann jo jatekost, de nem vilagklasszis. Annyira nem kovettem a vele kapcsolatos hireket, de az Atletin kivul kik akartak meg leigazolni?
van itt a fórumon pár elmeháborodott :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 28., hétfő 17:13

Griezmann jo jatekost, de nem vilagklasszis. Annyira nem kovettem a vele kapcsolatos hireket, de az Atletin kivul kik akartak meg leigazolni?

Engem nem zavarna ha az Atletico iden is eros lenne (evekig ezen ment a siras hogy gyenge a spanyol bajnoksag, stb).
A tavalyi szezon meg nagyon durvan osszeallt nekik, egyszeruen minden nekik kedvezett. Majdnem tokeletes szezont futottak ( Ramos :salute: ). Egyszeruen lehetetlen hogy iden is minden ilyen szinten klappoljon nekik. Jok lesznek, a BL-ben is siman osszejohet egy elodonto, de nem tudom elkepzelni hogy ilyen kozel keruljenek a duplazashoz mint iden.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 28., hétfő 17:04

Először a Dortmund volt leírva, aztán kaptuk a pofont
A BVB tavaly már sem volt sehol, ahogy idén az Atma sem lesz. A BVB, amikor kiejtett minket, akkor azt magunknak és Mourinhonak köszönhettük. Egy olyan szintű csapatnak, amilyen a Real (vagy amilyennek a keret alapján lennünk kellene), egy ilyen Atma szintű bagázs nem szabadna, hogy gondot okozzon. A két kezdő között van egy hatalmas minőségbeli különbség, amit ugyan szívós védekezéssel le lehet dolgozni, de ha mi is olyan szívósak leszünk, mint tavaly (amihez kellene DM, vagy Pogba/Vidal), akkor a meccsek többségén ki kell jönnie a tudáskülönbségnek.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 28., hétfő 16:56

ja, mert az egészséges Sevilla meg Valencia az produkált ilyen szezont bármikor is...
sztem nézz utána jobban. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 28., hétfő 16:50

hehe írta:
realistahuni írta:Akárhogy nézem de az új atma kezdő amit tucsoki írt az nem gyenge. Kérdés, hogy mennyire lesz minőségi beugróemberük a matracosoknak. Hosszú és fárasztó szezon fog következni a vb után, most kellenek a jó csereemberek.
egy egészséges sevilla és valencia mellett szépen küzdenének a 4., 5. helyért.

ami biztos, hogy azt nem lehet csinálni a végletekig, hogy minden meccset egynullra nyerek és semmilyen murinnyós játékkal.
grízman meg messze van céronaldotól, hogy olyan lökést adjon hétről hétre, ami kihúzza őket a szarból.
ja, mert az egészséges Sevilla meg Valencia az produkált ilyen szezont bármikor is... Max megszorongatta a sokkal gyengébb erőkből álló nagyokat, amikor nem volt ekkora különbség... Az is gyenge felvetés, hogy a VB után fáradtak leszek, mivel alig volt a VB-n szereplő játékosuk.(Vagy csak keveset szereplő)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. július 28., hétfő 16:48

Anthony írta:Én csak azt nem értem ettől a grízes embertől mért van itt mindenki úgy elájulva. Szerintem semmi extra.
A szezon végére kicsit elfáradt, de azért 16 gólt, meg 3 gólpasszt nem kell különösebben megmagyarázni. 23 éves, simán jó igazolás. Nem klasszis, de tavaly sem a nagy nevektől volt erős az AtMa.

Ha abból a Diego Costából, akit 2 éve még senki sem ismert, meg a már szinte mindenki által leírt David Villából sikerült kihoznia egy ilyen szezont Simeonénak, akkor különösebben nem kell aggódnia majd idén sem a Madzukic-Griezmann párossal...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 28., hétfő 16:32

Én csak azt nem értem ettől a grízes embertől mért van itt mindenki úgy elájulva. Szerintem semmi extra.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. július 28., hétfő 16:15

ziro4vr írta:az atmában csak egy fogaskerék lesz, ahogy mandzukic is, vagy ahogy diego costa volt vagy villa.
Ennyi erővel CR-en meg Messi-n kívül mindenki az. :)
Kicsit túl van nyomva ez a csapat ként igazán jók, meg Simeone az igazi kulcs a sikerekhez.
Persze, ez az alap, de ha De Gea-t Valdes-zel ( :mrgreen: ) Filipe-t Büttner-rel, Costa-t meg Torres-szel helyettesítették volna, akkor lehet akármilyen csapat egység, meg ugrálhat fel-le Simeone, ha Valdes potyázik, Büttner fent ragad, Torres meg kihagyja üres kapura.

Úgyhogy szerintem jók lesznek ők, mert minőségben semmivel nem lettek rosszabbak és ha az a lelkesedés is meg marad, akkor fogjuk mi még vakarni a fejünket miattuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 28., hétfő 15:03

Remy írta: Griezmann meg a Sociedadban is megmutatta, hogy kitudja húzni a szarból a csapatot, ha kell. Nyilván nem egy CR vagy Bale vagy Neymar vagy tököm tudja ki, de évek óta bizonyít a spanyol bajnokságban. Egy jobb csapatban, jobb játékosokkal körülvéve még jobb lehet. Nem értem amúgy, hogy miért kell ennyire lenézni az Atleticot. Mintha az elmúlt években annyira nulla lett volna a csapat.
mi lefelé kerekítünk a franciával, te meg felfelé, ennyi. az atmában csak egy fogaskerék lesz, ahogy mandzukic is, vagy ahogy diego costa volt vagy villa.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 28., hétfő 14:52

hehe írta: egy egészséges sevilla és valencia mellett szépen küzdenének a 4., 5. helyért.

ami biztos, hogy azt nem lehet csinálni a végletekig, hogy minden meccset egynullra nyerek és semmilyen murinnyós játékkal.
grízman meg messze van céronaldotól, hogy olyan lökést adjon hétről hétre, ami kihúzza őket a szarból.
De nem egészséges se a Sevilla, se a Valencia, így nem az 4. és 5. helyért fognak küzdeni.

Griezmann meg a Sociedadban is megmutatta, hogy kitudja húzni a szarból a csapatot, ha kell. Nyilván nem egy CR vagy Bale vagy Neymar vagy tököm tudja ki, de évek óta bizonyít a spanyol bajnokságban. Egy jobb csapatban, jobb játékosokkal körülvéve még jobb lehet. Nem értem amúgy, hogy miért kell ennyire lenézni az Atleticot. Mintha az elmúlt években annyira nulla lett volna a csapat.

Asszem MyStiQ írta össze, hogy 3-4-5 éve már folyamat nyernek valami kupát. Ezt akárhogy is nézem nem szar, pláne hogy a spanyol kupadöntő után el is hitték, hogy nem vagyunk verhetetlenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 28., hétfő 14:42

realistahuni írta:Akárhogy nézem de az új atma kezdő amit tucsoki írt az nem gyenge. Kérdés, hogy mennyire lesz minőségi beugróemberük a matracosoknak. Hosszú és fárasztó szezon fog következni a vb után, most kellenek a jó csereemberek.
egy egészséges sevilla és valencia mellett szépen küzdenének a 4., 5. helyért.

ami biztos, hogy azt nem lehet csinálni a végletekig, hogy minden meccset egynullra nyerek és semmilyen murinnyós játékkal.
grízman meg messze van céronaldotól, hogy olyan lökést adjon hétről hétre, ami kihúzza őket a szarból.
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 28., hétfő 14:39

Akárhogy nézem de az új atma kezdő amit tucsoki írt az nem gyenge. Kérdés, hogy mennyire lesz minőségi beugróemberük a matracosoknak. Hosszú és fárasztó szezon fog következni a vb után, most kellenek a jó csereemberek.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég