Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. július 31., csütörtök 13:53

Na,hogy ne csak vita legyen,jöjjön egy kis NB2. Idén is,mint minden évben szinte,új csapatot kellett építenünk,a klub idióta játékospolitikája miatt. Tavaly a Békéscsaba 6. helyen végzett az NB2-ben a Komjáti-Pásztor kettőssel a kispadon. Pásztort Szakmai elnökké nevezték ki papíron,Komjátit pedig a hírekkel ellentétben nem önszántából ment el,hanem felbontották a szerződését,amit a szertárostól kellett megtudnia a korrekt vezetésünktől :lol: ! Pásztor Józsi bá pedig annyira Szakmai elnök,hogy a szakmai munkába egyáltalán nem szólhat bele,az öltözőből is kitiltották. Őket váltotta a szerintem jó szakmai képességekkel megáldott Zoran Spisljak. Az ő segítői jelenleg Bücs Zsolt asszistensként,Hanyecz János kapusedzőként és Purguly Árpád erőnléti edzőként. Távozott a nyáron az összes külföldi játékosunk,valamint akik kölcsönben voltak. Távozott még a már-már ikonnak számító Pozsár Gabi és Horváth Tomi is. Gabiért nagy kár,neki is azért kellett távoznia,mert a vezetőségben nem bírták a szókimondóságát. Eddig érkezett hozzánk Szilágyi Péter Nyíregyházáról,Birtalan Botond Tatabányáról(akinek egyébként már mi vagyunk a 13. csapata :D ),Balázs Richárd Sopronból,Berki Péter a BKV Előréből,Borbély Bálint Szabadkígyósról, Hursán György Felcsútról és 2 fiatal Kaposvárról. Őket igazoltuk le.Jött még hozzánk kölcsönbe az NB3 gólkirály Kertész Tamás,aki 29 meccsen 25 gólt szerzett Létavértesen és ezzel az egész NB-s bajnokságok abszolút gólkirálya,Bényei Balázs a hurkás cimbiktől, Cuczi Márton,Lőrinczy Attila,Vólent Roland a Honvédtól. Próbajátékon van még nálunk Nagy Ottó,ő Nagyváradról jött hozzánk. Ami egyelőre látszik,hogy a szakma megvan,a játékosok annyira nem. A tavalyi csapatból nagyon fog hiányozni Alexandru Leucuta,aki 2011 óta erősített minket,valamint Lucas aki kölcsönben volt itt debrecenből,de mivel az MLSZ szabályai alapján az NB2-ben csak úgy lehet külföldi játékost igazolni,ha lemondasz az 50 milliós tv pénzről,ezért hiába akart maradni nem maradhatott. Amit edzőmeccsek alapján eddig letudtam vonni: Spisljak nagyon érti a dolgát,de még sok hibát ki kell javítani. Ami tetszik,hogy végre nem ívelgetünk,hanem sok passzos játékkal próbáljuk irányítani a játékot és igen csak ötletes támadásokat vezetünk. Ha sikerül neki összegyúrni a társaságot akkor akár még kis szerencsével bármi lehet,de így egyelőre én azt mondom,hogy 6-12. a reális célkitűzés. Szombaton 2 edzőmeccset játszunk,délelőtt a D és C csapat játszik a Szeged 2011 ellen,délután pedig az A és B csapat mérkőzik meg az FC National Sebis ellen.Csapatról ennyit,jöjjön egy kis infrastruktúra. 800 misiből újítják fel a stadionunkat. Az álló helyes rész teljesen megszűnik,mindenhova székeket fognak felpakolni,valamint az eddig nyitott lelátót végre lefedik így nem kell ázni szurkolás közben. A túloldali elhasználódott padokkal teli lelátót lebontják és újat építenek alá. Képek alapján pofásnak fog tűnni. Jelenleg 16.000-en férnénk el,ebből lesz egy 5000-es kis hangulatos stadion,ami jelen magyar helyzetben tökéletesen elég. Sokaknak nem tetszik,de el kell fogadni,hogy itt már nem lesz olyan,hogy 20.000-en leszünk kint egy Fradi,Újpest ellen! Végszónak nem jut eszembe más,minthogy Hajrá Lilák,Hajrá Csaba!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 12:44

MI van? Valaki fikázni merte a Fradit? :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 31., csütörtök 12:38

Figyelek ám rátok, csak okosan. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 2:49

Ez a stílus meg nem kell oké?
Tipikus bagoly mondja verébnek ember vagy. Véletlenül se zavarjon, hogy a te flegma stílusod vettem át
Akkor miről beszélünk? :lol: Én a magyar klubcsapatokról beszélek te a magyar fociról, de ne zavarjon! :lol:
Gyönyörűen LOL-ozol ismét. Csak, hogy a kettő szorosan összefügg. Mint mindenhol... de lehet sorolni az üdítő kivételeket amikor a klubcsapatok nyerik a BL-t meg az Európa ligát miközben a válogatottak sehol sincsenek. :coffee:

Laza pár éve a magyar fociban dolgozom, de nem baj! :)
Na hát akkor ne is várjunk nagy felemelkedést a közeljövőben sem. :Đ
Ezt mondjuk ilyen büszkén nem írtam volna ki mert ha nem vetted volna észre kedves fórumozó kolléga elég rossz munkát végeztek :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 31., csütörtök 1:03

Engem idéztél mikor írtad. Máskor ne tedd és nem veszem magamra. Lolka bratyó :)
Ez most komoly? :)
Ez a stílus meg nem kell oké? :)
Senki sem mondta, hogy ugyanaz.
Akkor miről beszélünk? :lol: Én a magyar klubcsapatokról beszélek te a magyar fociról, de ne zavarjon! :lol:
Ha egy picit jobban átlátnád az egészet amit Magyar focinak neveznek akkor Te sem lennél ennyire pozitív.
Egy picit mellé! :) Laza pár éve a magyar fociban dolgozom, de nem baj! :) Egy picit jobban átlátom a dolgokat mint te, azt hiszem... :)
De szeressük az egyszerű szurkolókat is. :Đ
Nagy az arc megint! :) Gondolom a semmire... :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 0:55

Te mindent magadra veszel?
Engem idéztél mikor írtad. Máskor ne tedd és nem veszem magamra. Lolka bratyó :)

A magyar foci és a magyar klubcsapatok nagyon nem egy dolog!Több dologban is összekapcsolódnak de nagyon nem ugyanaz! :)
Azt meg senki se várja el, hogy egyik évről a másikra majd szépen kiejtik a magyar csapatok a Dortmundot meg az Evertont! :)


Senki sem mondta, hogy ugyanaz. Értelmezd amit írok ne csak elolvasd. :ike:
Ha nem tudod értelmezni az írásomat mit csináljak?
Ez pont neked nem megy előző hozzászólásod összességéből is pontosan kiderült.
Fő a pozitív hozzáállás!
Ha egy picit jobban átlátnád az egészet amit Magyar focinak neveznek akkor Te sem lennél ennyire pozitív.
De szeressük az egyszerű szurkolókat is. :Đ

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 31., csütörtök 0:45

Én nem fikáztam.
Te mindent magadra veszel? :lol:
Ettől még nem lesz jobb a Magyar foci. 1-1 ilyen kiugró (bár ez túlzás mert nem az történt, hogy lemostuk őket a pályáról hanem kínkeservesen 1 góllal nyertünk) eredménytől nem lesz se jobb se rosszabb a Magyar foci.
A magyar foci és a magyar klubcsapatok nagyon nem egy dolog!Több dologban is összekapcsolódnak de nagyon nem ugyanaz! :)
Azt meg senki se várja el, hogy egyik évről a másikra majd szépen kiejtik a magyar csapatok a Dortmundot meg az Evertont! :)
Már az is vicces, hogy emiatt már itt tényleg valaki tapsvihart vár a köztől, hogy a Fehérorosz bajnokot 1 góllal itthon elvertük
Ha nem tudod értelmezni az írásomat mit csináljak? :lol:
Valószínűleg idegenben kapunk egy 3-ast és helyre áll a világ rendje....
Fő a pozitív hozzáállás! :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 0:28

Ki mondta, hogy meg kell ünnepelni?Csak amíg pld amikor a Fradi 1 hétig fikázva volt mert kiesett egy HORVÁT csapat ellen, addig a Lokinak még a legtöbb helyen egy gratula sem járt egy jobb csapat ellen elért győzelem után!Kihangsúlyozhatod, hogy FEHÉROROSZ akkor is jobb csapat mint a MAGYAR Loki!
Én nem fikáztam. De ha jobb így a közérzeted : :agree: Loki

És?A Bate ettől függetlenül elég szép sikereket ért el nemzetközi szinten....
Pont én is ezt tudom válaszolni. ÉS ??? Ettől még nem lesz jobb a Magyar foci. 1-1 ilyen kiugró (bár ez túlzás mert nem az történt, hogy lemostuk őket a pályáról hanem kínkeservesen 1 góllal nyertünk) eredménytől nem lesz se jobb se rosszabb a Magyar foci. Már az is vicces, hogy emiatt már itt tényleg valaki tapsvihart vár a köztől, hogy a Fehérorosz bajnokot 1 góllal itthon elvertük. Valószínűleg idegenben kapunk egy 3-ast és helyre áll a világ rendje....

2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
Erre a kolléga válaszát tudnám idézni "ÉS?" A Man.UTD.-t is elvertük itthon 1:0-ra :) Aki előtte pár évvel BL győztes volt...



Összességében nem értem miért kell minden apró kis semmi eredmény miatt hurrá hangulatot generálni... Így hülyítik a népet folyamatosan a válogatottal kapcsolatban is, hogy így fejlődtek úgy fejlődtek aztán meg mindig jön a hideg zuhany...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 30., szerda 22:24

torjack írta:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
Ehez azért elég messze vagyunk... Van ott még egy visszavágó + még egy meccs. Mondjuk én drukkolok nekik! Egy Loki - Real BL meccsre kinéznék a szomszédba :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 30., szerda 22:23

torjack írta:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
valószínű az egy másik csapat volt azér


amugy nagyon helyes hogy meg sincsenek említve. A magyar futballnak az is sokat ártott az utóbbi években, hogy minden apró jelentéktelen siker után az egekbe voltak emelve a játékosok. Hát nehogymár...
Én örülök neki hogy bekeményített kicsit a média is, ráfér a magyar játékosokra hogy magukba nézzenek és lássák hogy egyáltalán nem sztárok.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 30., szerda 22:18

Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 30., szerda 21:53

Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
Ki mondta, hogy meg kell ünnepelni?Csak amíg pld amikor a Fradi 1 hétig fikázva volt mert kiesett egy HORVÁT csapat ellen, addig a Lokinak még a legtöbb helyen egy gratula sem járt egy jobb csapat ellen elért győzelem után!Kihangsúlyozhatod, hogy FEHÉROROSZ akkor is jobb csapat mint a MAGYAR Loki!
Jelen pillanatban a fehérorosz bajnokság 60. helyen áll az IFFHS rangsorán és olyan bajnokságok előzik meg mint Korea;Szaud-arábia;Tunézia,Irán,Costa Rica;Moldova;Azerbajdzsán;Marokkó;Észak-Írország,Guatemala;Mali;Albánia... stb.
És?A Bate ettől függetlenül elég szép sikereket ért el nemzetközi szinten....

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 30., szerda 21:46

BBarni írta:
Mit vártál?Amikor kikap egy magyar csapat itt van mindenki mert megint lehet fikázni a magyar focit(ha a Fradi kap ki akkor dupla annyian :lol: ) amikor jó eredmény van akkor meg kuss van mindenhol!(nem csak itt)
:hmmm:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?

Jelen pillanatban a fehérorosz bajnokság 60. helyen áll az IFFHS rangsorán és olyan bajnokságok előzik meg mint Korea;Szaud-arábia;Tunézia,Irán,Costa Rica;Moldova;Azerbajdzsán;Marokkó;Észak-Írország,Guatemala;Mali;Albánia... stb.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 21:40

...rohadtul idegesítő... az az 1 szó 3 hszben... na mindegy, hagyjuk már ezt a témát :)

amúgy igen, Rejről is beszéltünk, az tényleg nem volt komplett :p
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 30., szerda 20:59

Ferencváros írta:Bognár Gyuri nagy tanár:

Csákvár-Hannover 1-1
:mrgreen:
Ok kellettek volna az EL-be. :mrgreen:


OFF:
miVida írta:
realistahuni írta:Seriously you should use your native language.
az OFF-odra OFF: magyar vagyok, itt születtem, ha bevégzem a tanulmányaimat rögtön jövök haza és maradok, büszke is vagyok rá, ezt tudja mindenki kinn USA-ba is, főleg amikor a függetlenségük napján kitűztem a kokárdát :coffee: ETTŐL FÜGGETLENÜL, ha nekem úgy esik a számra, hogy betűzzek 3-4 hsz-enként egy angol szót, ne akasszon már ki... Modival is beszéltem és ez közel sem súrolja (felülről) azt a sötét szintet, amit egyesek itt lehoznak :)
Rej hozzaszolasai se voltak szabalytalanok, de attol meg sokszor rohadtul idegesito volt ahogy irt.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 20:08

[quote="realistahuni"]Seriously you should use your native language.[/quote]

az OFF-odra OFF: magyar vagyok, itt születtem, ha bevégzem a tanulmányaimat rögtön jövök haza és maradok, büszke is vagyok rá, ezt tudja mindenki kinn USA-ba is, főleg amikor a függetlenségük napján kitűztem a kokárdát :coffee: ETTŐL FÜGGETLENÜL, ha nekem úgy esik a számra, hogy betűzzek 3-4 hsz-enként egy angol szót, ne akasszon már ki... Modival is beszéltem és ez közel sem súrolja (felülről) azt a sötét szintet, amit egyesek itt lehoznak :)


Na amúgy DVSC a kedvencem ide vagy oda, Sidibe elemzése a meccsről egy kicsit merész volt: "hibátlanul játszottunk..." :smile: :hmmm: én félek egy kicsit a visszavágótól, de amilyen nagy képű ez a Borisz annál nagyobbat fognak bukni... remélem. :shifty:
És ha ezeken túl vagyunk akkor ki jön? Lehet tudni?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 30., szerda 18:48

Bognár Gyuri nagy tanár:

Csákvár-Hannover 1-1
:mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. július 29., kedd 23:24

Milyen szép is volt, mikor Sidibe csúcsformában játszott még itt, meg utána mikor Kouemaha volt a csatár... Tényleg nem ártana összekukázni egy értelmes embert előre. Hihetetlen hogy azt hogy hagyta ki az a szerencsétlen a meccs végén. :'(

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. július 29., kedd 23:07

Kerlon írta:Azért nem mondtam volna esélytelennek a Lokit hazai pályán és a látottak alapján még többet is érdemeltek volna. Hihetetlen, hogy Kondásnak 3 ilyen colos, semmirevaló támadója van...
Sidibe még elmegy talán, bár ő se nyert sok fejpárbajt... én azt hittem, hogy magas, erős, jól tud fejelni...aztán... :mrgreen: De ez a Volas, Seydi: atyaég. Egyik rosszabb, mint a másik. Tisza az a legrosszabb mind közül: nagyképű, semmit nem érő focista. Amit leművelt az előző körben a visszavágón, hát vágtam volna szájba. Amúgy meg, felveszi a fizuját és elüldögél a padon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 29., kedd 23:03

Azért nem mondtam volna esélytelennek a Lokit hazai pályán és a látottak alapján még többet is érdemeltek volna. Hihetetlen, hogy Kondásnak 3 ilyen colos, semmirevaló támadója van...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég