Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 18:03

Jujj... :D Megint lőttél pár öngólt... de ezen már nem is csodálkozom. :lol:
Végül is az angol foci is nagyon jó, az angol edzők is zseniálisak, az angol utánpótlás meg egyenesen bámulatos! :lol:
Az angol foci még mindig képvisel egy jó színvonalat. És ha nem tűnt volna fel az angol klubcsapatok pedig nem igen sikeresek az utóbbi években egy kiszenvedett Chelsea BL-t kivéve. Ergo kb. egy szinten vannak ott a klubcsapatok és az angol válogatott foci. Igen, egy kicsit a klub foci erősebb talán angliában , de nem számottevő az eltérés a válogatott és a klubok között. Így pont sikerült egy nagyon rossz példát felhoznod :salute:
De írj is indokokat sorold fel, hogy miben függnek össze szorosan!
Ha ezt magyarázni kell akkor egy elvileg "szakértő" Magyar foci tudornak akkor tényleg ne is várjunk felemelkedést egy grammnyit sem. Jézus... komolyan ezt mikor leírod utána elolvasod mit írsz? Ha szerinted nem függ össze a kettő akkor nyugodtan menj és keress egy kicsit kevésbé összetett szakmát. És ezt minden sértő fenn hang nélkül írom.
Na akkor szerezz meg egy szakmai képesítést és mutasd meg hajrá!Dumálni könnyű! :) Abba meg bele sem gondoltál, hogy egy klubban nem csak edzők vannak!
Persze, nyilván felrúgom az életem a szakmám, hogy neked bizonyítsak. Nekem van saját munkám és a cég ahol dolgozom ebből nyereséget kovácsol. Mondjuk lehet a Te munkádból is mert azt tudjuk mekkora pénztemető a Magyar foci csak éppen minőségnek szikráját sem lehet fel lelni benne. De itt is nyugodtan sorold a sikereket az elmúlt évtizedekből.
Bele gondoltam, hogy nem csak edzők vannak. Viszont ez kicsit komplexebb dolog mint, hogy mindent az edzőkre háríts rá. Nem is kicsit... sokkal komplexebb dolog...


Ezzel részemről le is zártam volna a témát. Nyugodtan reagálj rá ha az eddigi színvonallal teszed csak a saját magad renoméjának fogsz ártani vele. Ha pedig sikerül egy kicsit magasabb színvonalú választ írnod abból pedig majd száj tátva okulunk.
Részemről vége az eszmecserének.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 31., csütörtök 17:36

Csak, hogy a kettő szorosan összefügg. Mint mindenhol... de lehet sorolni az üdítő kivételeket amikor a klubcsapatok nyerik a BL-t meg az Európa ligát miközben a válogatottak sehol sincsenek. :coffee:
Végül is az angol foci is nagyon jó, az angol edzők is zseniálisak, az angol utánpótlás meg egyenesen bámulatos! :lol:
De írj is indokokat sorold fel, hogy miben függnek össze szorosan! :)
Na hát akkor ne is várjunk nagy felemelkedést a közeljövőben sem. :Đ
Na akkor szerezz meg egy szakmai képesítést és mutasd meg hajrá!Dumálni könnyű! :) Abba meg bele sem gondoltál, hogy egy klubban nem csak edzők vannak! :)
Ezt mondjuk ilyen büszkén nem írtam volna ki mert ha nem vetted volna észre kedves fórumozó kolléga elég rossz munkát végeztek :lol:
Ja értem szóval aki a magyar fociban dolgozik az edző! :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 31., csütörtök 14:46

Na,hogy ne csak vita legyen,jöjjön egy kis NB2. Idén is,mint minden évben szinte,új csapatot kellett építenünk,a klub idióta játékospolitikája miatt. Tavaly a Békéscsaba 6. helyen végzett az NB2-ben a Komjáti-Pásztor kettőssel a kispadon. Pásztort Szakmai elnökké nevezték ki papíron,Komjátit pedig a hírekkel ellentétben nem önszántából ment el,hanem felbontották a szerződését,amit a szertárostól kellett megtudnia a korrekt vezetésünktől :lol: ! Pásztor Józsi bá pedig annyira Szakmai elnök,hogy a szakmai munkába egyáltalán nem szólhat bele,az öltözőből is kitiltották.
magyarfoci, én így szeretlek :lol:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. július 31., csütörtök 13:53

Na,hogy ne csak vita legyen,jöjjön egy kis NB2. Idén is,mint minden évben szinte,új csapatot kellett építenünk,a klub idióta játékospolitikája miatt. Tavaly a Békéscsaba 6. helyen végzett az NB2-ben a Komjáti-Pásztor kettőssel a kispadon. Pásztort Szakmai elnökké nevezték ki papíron,Komjátit pedig a hírekkel ellentétben nem önszántából ment el,hanem felbontották a szerződését,amit a szertárostól kellett megtudnia a korrekt vezetésünktől :lol: ! Pásztor Józsi bá pedig annyira Szakmai elnök,hogy a szakmai munkába egyáltalán nem szólhat bele,az öltözőből is kitiltották. Őket váltotta a szerintem jó szakmai képességekkel megáldott Zoran Spisljak. Az ő segítői jelenleg Bücs Zsolt asszistensként,Hanyecz János kapusedzőként és Purguly Árpád erőnléti edzőként. Távozott a nyáron az összes külföldi játékosunk,valamint akik kölcsönben voltak. Távozott még a már-már ikonnak számító Pozsár Gabi és Horváth Tomi is. Gabiért nagy kár,neki is azért kellett távoznia,mert a vezetőségben nem bírták a szókimondóságát. Eddig érkezett hozzánk Szilágyi Péter Nyíregyházáról,Birtalan Botond Tatabányáról(akinek egyébként már mi vagyunk a 13. csapata :D ),Balázs Richárd Sopronból,Berki Péter a BKV Előréből,Borbély Bálint Szabadkígyósról, Hursán György Felcsútról és 2 fiatal Kaposvárról. Őket igazoltuk le.Jött még hozzánk kölcsönbe az NB3 gólkirály Kertész Tamás,aki 29 meccsen 25 gólt szerzett Létavértesen és ezzel az egész NB-s bajnokságok abszolút gólkirálya,Bényei Balázs a hurkás cimbiktől, Cuczi Márton,Lőrinczy Attila,Vólent Roland a Honvédtól. Próbajátékon van még nálunk Nagy Ottó,ő Nagyváradról jött hozzánk. Ami egyelőre látszik,hogy a szakma megvan,a játékosok annyira nem. A tavalyi csapatból nagyon fog hiányozni Alexandru Leucuta,aki 2011 óta erősített minket,valamint Lucas aki kölcsönben volt itt debrecenből,de mivel az MLSZ szabályai alapján az NB2-ben csak úgy lehet külföldi játékost igazolni,ha lemondasz az 50 milliós tv pénzről,ezért hiába akart maradni nem maradhatott. Amit edzőmeccsek alapján eddig letudtam vonni: Spisljak nagyon érti a dolgát,de még sok hibát ki kell javítani. Ami tetszik,hogy végre nem ívelgetünk,hanem sok passzos játékkal próbáljuk irányítani a játékot és igen csak ötletes támadásokat vezetünk. Ha sikerül neki összegyúrni a társaságot akkor akár még kis szerencsével bármi lehet,de így egyelőre én azt mondom,hogy 6-12. a reális célkitűzés. Szombaton 2 edzőmeccset játszunk,délelőtt a D és C csapat játszik a Szeged 2011 ellen,délután pedig az A és B csapat mérkőzik meg az FC National Sebis ellen.Csapatról ennyit,jöjjön egy kis infrastruktúra. 800 misiből újítják fel a stadionunkat. Az álló helyes rész teljesen megszűnik,mindenhova székeket fognak felpakolni,valamint az eddig nyitott lelátót végre lefedik így nem kell ázni szurkolás közben. A túloldali elhasználódott padokkal teli lelátót lebontják és újat építenek alá. Képek alapján pofásnak fog tűnni. Jelenleg 16.000-en férnénk el,ebből lesz egy 5000-es kis hangulatos stadion,ami jelen magyar helyzetben tökéletesen elég. Sokaknak nem tetszik,de el kell fogadni,hogy itt már nem lesz olyan,hogy 20.000-en leszünk kint egy Fradi,Újpest ellen! Végszónak nem jut eszembe más,minthogy Hajrá Lilák,Hajrá Csaba!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 12:44

MI van? Valaki fikázni merte a Fradit? :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 31., csütörtök 12:38

Figyelek ám rátok, csak okosan. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 2:49

Ez a stílus meg nem kell oké?
Tipikus bagoly mondja verébnek ember vagy. Véletlenül se zavarjon, hogy a te flegma stílusod vettem át
Akkor miről beszélünk? :lol: Én a magyar klubcsapatokról beszélek te a magyar fociról, de ne zavarjon! :lol:
Gyönyörűen LOL-ozol ismét. Csak, hogy a kettő szorosan összefügg. Mint mindenhol... de lehet sorolni az üdítő kivételeket amikor a klubcsapatok nyerik a BL-t meg az Európa ligát miközben a válogatottak sehol sincsenek. :coffee:

Laza pár éve a magyar fociban dolgozom, de nem baj! :)
Na hát akkor ne is várjunk nagy felemelkedést a közeljövőben sem. :Đ
Ezt mondjuk ilyen büszkén nem írtam volna ki mert ha nem vetted volna észre kedves fórumozó kolléga elég rossz munkát végeztek :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 31., csütörtök 1:03

Engem idéztél mikor írtad. Máskor ne tedd és nem veszem magamra. Lolka bratyó :)
Ez most komoly? :)
Ez a stílus meg nem kell oké? :)
Senki sem mondta, hogy ugyanaz.
Akkor miről beszélünk? :lol: Én a magyar klubcsapatokról beszélek te a magyar fociról, de ne zavarjon! :lol:
Ha egy picit jobban átlátnád az egészet amit Magyar focinak neveznek akkor Te sem lennél ennyire pozitív.
Egy picit mellé! :) Laza pár éve a magyar fociban dolgozom, de nem baj! :) Egy picit jobban átlátom a dolgokat mint te, azt hiszem... :)
De szeressük az egyszerű szurkolókat is. :Đ
Nagy az arc megint! :) Gondolom a semmire... :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 0:55

Te mindent magadra veszel?
Engem idéztél mikor írtad. Máskor ne tedd és nem veszem magamra. Lolka bratyó :)

A magyar foci és a magyar klubcsapatok nagyon nem egy dolog!Több dologban is összekapcsolódnak de nagyon nem ugyanaz! :)
Azt meg senki se várja el, hogy egyik évről a másikra majd szépen kiejtik a magyar csapatok a Dortmundot meg az Evertont! :)


Senki sem mondta, hogy ugyanaz. Értelmezd amit írok ne csak elolvasd. :ike:
Ha nem tudod értelmezni az írásomat mit csináljak?
Ez pont neked nem megy előző hozzászólásod összességéből is pontosan kiderült.
Fő a pozitív hozzáállás!
Ha egy picit jobban átlátnád az egészet amit Magyar focinak neveznek akkor Te sem lennél ennyire pozitív.
De szeressük az egyszerű szurkolókat is. :Đ

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 31., csütörtök 0:45

Én nem fikáztam.
Te mindent magadra veszel? :lol:
Ettől még nem lesz jobb a Magyar foci. 1-1 ilyen kiugró (bár ez túlzás mert nem az történt, hogy lemostuk őket a pályáról hanem kínkeservesen 1 góllal nyertünk) eredménytől nem lesz se jobb se rosszabb a Magyar foci.
A magyar foci és a magyar klubcsapatok nagyon nem egy dolog!Több dologban is összekapcsolódnak de nagyon nem ugyanaz! :)
Azt meg senki se várja el, hogy egyik évről a másikra majd szépen kiejtik a magyar csapatok a Dortmundot meg az Evertont! :)
Már az is vicces, hogy emiatt már itt tényleg valaki tapsvihart vár a köztől, hogy a Fehérorosz bajnokot 1 góllal itthon elvertük
Ha nem tudod értelmezni az írásomat mit csináljak? :lol:
Valószínűleg idegenben kapunk egy 3-ast és helyre áll a világ rendje....
Fő a pozitív hozzáállás! :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 31., csütörtök 0:28

Ki mondta, hogy meg kell ünnepelni?Csak amíg pld amikor a Fradi 1 hétig fikázva volt mert kiesett egy HORVÁT csapat ellen, addig a Lokinak még a legtöbb helyen egy gratula sem járt egy jobb csapat ellen elért győzelem után!Kihangsúlyozhatod, hogy FEHÉROROSZ akkor is jobb csapat mint a MAGYAR Loki!
Én nem fikáztam. De ha jobb így a közérzeted : :agree: Loki

És?A Bate ettől függetlenül elég szép sikereket ért el nemzetközi szinten....
Pont én is ezt tudom válaszolni. ÉS ??? Ettől még nem lesz jobb a Magyar foci. 1-1 ilyen kiugró (bár ez túlzás mert nem az történt, hogy lemostuk őket a pályáról hanem kínkeservesen 1 góllal nyertünk) eredménytől nem lesz se jobb se rosszabb a Magyar foci. Már az is vicces, hogy emiatt már itt tényleg valaki tapsvihart vár a köztől, hogy a Fehérorosz bajnokot 1 góllal itthon elvertük. Valószínűleg idegenben kapunk egy 3-ast és helyre áll a világ rendje....

2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
Erre a kolléga válaszát tudnám idézni "ÉS?" A Man.UTD.-t is elvertük itthon 1:0-ra :) Aki előtte pár évvel BL győztes volt...



Összességében nem értem miért kell minden apró kis semmi eredmény miatt hurrá hangulatot generálni... Így hülyítik a népet folyamatosan a válogatottal kapcsolatban is, hogy így fejlődtek úgy fejlődtek aztán meg mindig jön a hideg zuhany...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 30., szerda 22:24

torjack írta:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
Ehez azért elég messze vagyunk... Van ott még egy visszavágó + még egy meccs. Mondjuk én drukkolok nekik! Egy Loki - Real BL meccsre kinéznék a szomszédba :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 30., szerda 22:23

torjack írta:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...
valószínű az egy másik csapat volt azér


amugy nagyon helyes hogy meg sincsenek említve. A magyar futballnak az is sokat ártott az utóbbi években, hogy minden apró jelentéktelen siker után az egekbe voltak emelve a játékosok. Hát nehogymár...
Én örülök neki hogy bekeményített kicsit a média is, ráfér a magyar játékosokra hogy magukba nézzenek és lássák hogy egyáltalán nem sztárok.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 30., szerda 22:18

Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
2 éve a BATE a BL csoportkörben verte 3-1 arányban a későbbi győztes Bayernt...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. július 30., szerda 21:53

Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?
Ki mondta, hogy meg kell ünnepelni?Csak amíg pld amikor a Fradi 1 hétig fikázva volt mert kiesett egy HORVÁT csapat ellen, addig a Lokinak még a legtöbb helyen egy gratula sem járt egy jobb csapat ellen elért győzelem után!Kihangsúlyozhatod, hogy FEHÉROROSZ akkor is jobb csapat mint a MAGYAR Loki!
Jelen pillanatban a fehérorosz bajnokság 60. helyen áll az IFFHS rangsorán és olyan bajnokságok előzik meg mint Korea;Szaud-arábia;Tunézia,Irán,Costa Rica;Moldova;Azerbajdzsán;Marokkó;Észak-Írország,Guatemala;Mali;Albánia... stb.
És?A Bate ettől függetlenül elég szép sikereket ért el nemzetközi szinten....

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 30., szerda 21:46

BBarni írta:
Mit vártál?Amikor kikap egy magyar csapat itt van mindenki mert megint lehet fikázni a magyar focit(ha a Fradi kap ki akkor dupla annyian :lol: ) amikor jó eredmény van akkor meg kuss van mindenhol!(nem csak itt)
:hmmm:
Komolyan meg kellene ünnepelni,hogy a Loki ITTHON 1 GÓLLAL megverte a FEHÉROROSZ bajnok Bate Boriszovot?

Jelen pillanatban a fehérorosz bajnokság 60. helyen áll az IFFHS rangsorán és olyan bajnokságok előzik meg mint Korea;Szaud-arábia;Tunézia,Irán,Costa Rica;Moldova;Azerbajdzsán;Marokkó;Észak-Írország,Guatemala;Mali;Albánia... stb.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 21:40

...rohadtul idegesítő... az az 1 szó 3 hszben... na mindegy, hagyjuk már ezt a témát :)

amúgy igen, Rejről is beszéltünk, az tényleg nem volt komplett :p
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 30., szerda 20:59

Ferencváros írta:Bognár Gyuri nagy tanár:

Csákvár-Hannover 1-1
:mrgreen:
Ok kellettek volna az EL-be. :mrgreen:


OFF:
miVida írta:
realistahuni írta:Seriously you should use your native language.
az OFF-odra OFF: magyar vagyok, itt születtem, ha bevégzem a tanulmányaimat rögtön jövök haza és maradok, büszke is vagyok rá, ezt tudja mindenki kinn USA-ba is, főleg amikor a függetlenségük napján kitűztem a kokárdát :coffee: ETTŐL FÜGGETLENÜL, ha nekem úgy esik a számra, hogy betűzzek 3-4 hsz-enként egy angol szót, ne akasszon már ki... Modival is beszéltem és ez közel sem súrolja (felülről) azt a sötét szintet, amit egyesek itt lehoznak :)
Rej hozzaszolasai se voltak szabalytalanok, de attol meg sokszor rohadtul idegesito volt ahogy irt.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 30., szerda 20:08

[quote="realistahuni"]Seriously you should use your native language.[/quote]

az OFF-odra OFF: magyar vagyok, itt születtem, ha bevégzem a tanulmányaimat rögtön jövök haza és maradok, büszke is vagyok rá, ezt tudja mindenki kinn USA-ba is, főleg amikor a függetlenségük napján kitűztem a kokárdát :coffee: ETTŐL FÜGGETLENÜL, ha nekem úgy esik a számra, hogy betűzzek 3-4 hsz-enként egy angol szót, ne akasszon már ki... Modival is beszéltem és ez közel sem súrolja (felülről) azt a sötét szintet, amit egyesek itt lehoznak :)


Na amúgy DVSC a kedvencem ide vagy oda, Sidibe elemzése a meccsről egy kicsit merész volt: "hibátlanul játszottunk..." :smile: :hmmm: én félek egy kicsit a visszavágótól, de amilyen nagy képű ez a Borisz annál nagyobbat fognak bukni... remélem. :shifty:
És ha ezeken túl vagyunk akkor ki jön? Lehet tudni?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. július 30., szerda 18:48

Bognár Gyuri nagy tanár:

Csákvár-Hannover 1-1
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég