Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 31., csütörtök 11:31

Khedira mit szemétkedik itt?Még hogy ingyen akar elmenni innen jövőre. :lol:
Remélem eladják a picsába a majmot.Ha nem hozzák el annak idején ide,seholsem lenne basszus... :roll:

A kapuskérdés meg nagyon kemény dolog lesz ott szemtől szembe.
Navast jövőre kellett volna hozni Casillas helyére.Idén megvenni és hagyni a Levanteban még egy évet.
Így én is azt mondom hogy Casillast kell elküldeni.Viszont arra nagyon kiváncsi leszek,hogy a szuperkupában hogy fog védeni ha marad.Ha ott bizonytalankodni fog akkor én a padra ültetném...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 11:29

hehe írta: áleccsándre pátinnyó!!!!!4

fiatal, legyűrte a húzódásos sérüléseit, amiket a milan rossz edzésmódszereivel összeszedett és ami miatt nem tudott állandó formát mutatni. ancelotti ismeri, fizikálisan, technikailag tökéletes. olcsó, közepes fizuval hozható.
Na igen, pont ez a gond, hogy Ancelotti ismeri :Đ

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 31., csütörtök 11:27

MorataMartin írta:Akkor mondjatok már egy olyan csatárt akit ide hoznátok Benzema mög/mellé?
és mondjuk együtt kórusban, hogy




áleccsándre pátinnyó!!!!!4

fiatal, legyűrte a húzódásos sérüléseit, amiket a milan rossz edzésmódszereivel összeszedett és ami miatt nem tudott állandó formát mutatni. ancelotti ismeri, fizikálisan, technikailag tökéletes. olcsó, közepes fizuval hozható.
Kép
Kép
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 31., csütörtök 11:25

Pizarro vagy Santa Cruz. :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 31., csütörtök 11:24

MorataMartin írta:Talán ezért volt tökéletes kiegészítőember a sokat szidott Morata! :kivagyhe: De egy Falcaora akk sincs szükség, de amúgy sincs senki a piacon csatár, akit nyugodt szívvel idehoznék!
Nem mondtam, hogy van. Én eddig sem hoztam volna Falcaot, és most sem hoznám. :)
Más kérdés, hogy sem Jamest, sem Bale-t nem hoztam volna. :mrgreen:
El Unico írta:Egyebkent a csatarkerdeshez csak annyit hogy meccsenkent 15-20 golhelyzetunk van,teljesen mindegy hogy kifejezetten csatar jatekos balfaszkodik elol vagy egy kozeppalyas... Ezzel csak azt akarom mondani,hogy hiaba igazolunk csatart ha nem lojuk be a ziccereket. En nem igazolnek csatart,epp eleg tamadofelfogasu a csapat,szinte barki kepes golt szerezni... nem kell csatar en azt mondom.
A probléma az, hogy pont Benzema jelenléte, játéka az, ami sokszor helyzetet eredményez. Meg lehet nézni, hány helyzetünk volt, amikor játszott, és hány amikor nem. A helyzetkihasználásunk valószínűleg nem javulna egy másik csatárral (bár így visszagondolva, voltak, akik más véleményen voltak), nem is ezért igazoltunk volna valakit, hanem azért, hogy meglegyenek ezek a helyzetek, ahol bárki gólt szerezhet.
MorataMartin írta:Akkor mondjatok már egy olyan csatárt akit ide hoznátok Benzema mög/mellé?
Ahogy RMCF szokta volt írni, nem mi kapunk fizetést ezért. És azt is írtam, hogy ezt az igazolást James helyett léptem volna meg.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 31., csütörtök 11:21

Akkor mondjatok már egy olyan csatárt akit ide hoznátok Benzema mög/mellé?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 31., csütörtök 11:20

Ezért kár, hogy nem vagy tisztában az álláspontommal. Szerintem Ikernek mennie kéne, máshol talán kezdő lehet, de nem is szeretnék belemenni a kapusokról szóló vitába. Viszont amit írtál, az ne is haragudj, de nettó marhaság, szúrta a szemem, reagáltam rá, ennyi.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 31., csütörtök 11:18

Zsombor írta:A "bakikapus" lehozott a klubnak nem egy címet. Értem én, hogy eljárt felette az idő, meg mennie kell, de azért egy kis tiszteletet megérdemel. Szép irányba megy a fórum azért srácok. Bakikapus a klub ikonja, Arbeloát lekutyázzák... Nyomjátok csak. :)
nem tudom ez mért fáj neked...
a múltat nem akarja senki elvenni tőle, de a múltból nem lehet megélni sem
most a jelenről van szó, meg a jövőről
meg tudod, a klub a fontosabb

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 31., csütörtök 11:15

A "bakikapus" lehozott a klubnak nem egy címet. Értem én, hogy eljárt felette az idő, meg mennie kell, de azért egy kis tiszteletet megérdemel. Szép irányba megy a fórum azért srácok. Bakikapus a klub ikonja, Arbeloát lekutyázzák... Nyomjátok csak. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 11:12

El Unico írta:Egyebkent a csatarkerdeshez csak annyit hogy meccsenkent 15-20 golhelyzetunk van,teljesen mindegy hogy kifejezetten csatar jatekos balfaszkodik elol vagy egy kozeppalyas. A helyzeteket be kell loni,marpedig a mi helyzetkihasznalasunk szinte minden meccsen kritikan aluli. 4-5 ziccer kell egy golhoz. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy hiaba igazolunk csatart ha nem lojuk be a ziccereket. En nem igazolnek csatart,epp eleg tamadofelfogasu a csapat,szinte barki kepes golt szerezni... nem kell csatar en azt mondom.
Na igen, csak 1-2 serulessel megint ott leszunk mint tavaly, hogy Modric jatszik a jobb szelen, mert egyszeruen nincs kit berakni oda.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 31., csütörtök 11:12

Jesé a csapat egyetlen olyan tagja aki a támadó harmadban eljátszik bárhol, szélen vagy középen neki mind1. Jamesnek kell, hogy valaki álljon előtte, ő karim helyén nem lesz jó, ahogy CR sem, és Bale sem. Ez van, ezt kell szeretni...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 31., csütörtök 11:01

Azert kivancsi lennek,milyen nepszerusegnek orvendene itt Casillas ha a BL dontoben kikapunk 1-0-ra azzal a potyagollal... velhetoen sokkal tobben lennenek azon az allasponton hogy neki kell mennie.

En nem felejtem el,miket tett a klubert,de o mar reg nem kepviseli azt a szintet,ami ide kell. A vilag legjobb edzoinel csere volt az elmult 2 evben,Lopez stabilabb volt,es megbizhatobb. Raulnak is mennie kellett,hiaba klubikon es legenda. Itt az ido Casillasnak is...

Egyebkent a csatarkerdeshez csak annyit hogy meccsenkent 15-20 golhelyzetunk van,teljesen mindegy hogy kifejezetten csatar jatekos balfaszkodik elol vagy egy kozeppalyas. A helyzeteket be kell loni,marpedig a mi helyzetkihasznalasunk szinte minden meccsen kritikan aluli. 4-5 ziccer kell egy golhoz. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy hiaba igazolunk csatart ha nem lojuk be a ziccereket. En nem igazolnek csatart,epp eleg tamadofelfogasu a csapat,szinte barki kepes golt szerezni... nem kell csatar en azt mondom.
:goat:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 31., csütörtök 10:58

Toky írta:
MorataMartin írta:Egyetértek Ancelottival! Nincs szükség csatárra! Minek és hova még egy támadó Benzema mögé? Benzema helyett úgy sem jönne jobb, még cserecsatárnak meg ott lesz Jesé. Adjuk már meg az esélyt Jesének. Lehet, hogy sérült meg fiatal, de az utóbbi évek legtehetségesebb saját nevelésű játékosa! De ha nagy gáz van elől tud ott játszani James v. Ronaldo is. De Ancelotti Iscoval is ott fog számolni.
Jesé még ősz közepéig sérült lesz. És utána is még formába kell lendülnie. De még ha nem is így lenne, akkor sem egyezik a posztja Benzemáéval. Ha nekem nem hiszel, akkor gondold végig, hogy miért volt az, hogy két- vagy háromszor pár tíz percet leszámítva nem Jesé, hanem inkább Morata játszott a francia posztján. Ez a CR, Bale, Jesé meg Isco majd pótolni fogja azon a pár meccsen meg... tavaly is láthattuk, hogy hova vezetett. Csak ott Morata pótolta pár meccsig.
Tetszik vagy nem, ha James nem tud "Benzemát" játszani, akkor még szívhatunk emiatt. :kivagyhe:

Ancelotti Iscoval meg a középpályán fog számolni, ezt már sokszor elmondta.
Talán ezért volt tökéletes kiegészítőember a sokat szidott Morata! :kivagyhe: De egy Falcaora akk sincs szükség, de amúgy sincs senki a piacon csatár, akit nyugodt szívvel idehoznék!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 31., csütörtök 10:52

Nem fogok belemenni senkivel a Casillas vitába. Nem mondta senki, hogy nem klubikon. Csak a múltból nem lehet megélni. Hierro is klubikon, de mégsem focizik már. Casillasnak egy új környezet kellene, új motivációk, stabil kezdő lehetőség, stb.
Itt nagy rá az esély, hogy az ilyen Levantek ellen jó lesz, aztán mikor jön egy kulcsmeccs, egyenes kieséses szakasz akkor hibázik egyet, amikor már nem lesz lehetőség javítani.
Az én véleményem szerint Casillas ideje lejárt Madridban.

Szerk: így van, Jesé nem csatár. Cr sem, James sem, Isco és Bale sem. Nem kell Benzema szintű csatárt venni, viszont egy 20-25-ér megszerezhető cserecsatár igenis elférne.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 31., csütörtök 10:49

MorataMartin írta:Egyetértek Ancelottival! Nincs szükség csatárra! Minek és hova még egy támadó Benzema mögé? Benzema helyett úgy sem jönne jobb, még cserecsatárnak meg ott lesz Jesé. Adjuk már meg az esélyt Jesének. Lehet, hogy sérült meg fiatal, de az utóbbi évek legtehetségesebb saját nevelésű játékosa! De ha nagy gáz van elől tud ott játszani James v. Ronaldo is. De Ancelotti Iscoval is ott fog számolni.
Jesé még ősz közepéig sérült lesz. És utána is még formába kell lendülnie. De még ha nem is így lenne, akkor sem egyezik a posztja Benzemáéval. Ha nekem nem hiszel, akkor gondold végig, hogy miért volt az, hogy két- vagy háromszor pár tíz percet leszámítva nem Jesé, hanem inkább Morata játszott a francia posztján. Ez a CR, Bale, Jesé meg Isco majd pótolni fogja azon a pár meccsen meg... tavaly is láthattuk, hogy hova vezetett. Csak ott Morata pótolta pár meccsig.
Tetszik vagy nem, ha James nem tud "Benzemát" játszani, akkor még szívhatunk emiatt. :kivagyhe:

Ancelotti Iscoval meg a középpályán fog számolni, ezt már sokszor elmondta.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 10:37

Anthony írta:Történjen már valami!!!

Casillas véd a szuperkupán, egyre jobb..megint megyünk a szezonnak egy darab csatárral, meg egy bakikapussal (szerencsére ott legalább van cserelehetőség). Nem valami szívderítő..
Az is szívderítő, hogy egy klub ikont, akinek volt 2 rossz éve a pálya futása vége fele, azt lebakikapusozod.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 31., csütörtök 10:36

Egyetértek Ancelottival! Nincs szükség csatárra! Minek és hova még egy támadó Benzema mögé? Benzema helyett úgy sem jönne jobb, még cserecsatárnak meg ott lesz Jesé. Adjuk már meg az esélyt Jesének. Lehet, hogy sérült meg fiatal, de az utóbbi évek legtehetségesebb saját nevelésű játékosa! De ha nagy gáz van elől tud ott játszani James v. Ronaldo is. De Ancelotti Iscoval is ott fog számolni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 31., csütörtök 10:06

Elvileg Navast lefotózták a madridi reptéren.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 31., csütörtök 10:03

Történjen már valami!!!

Casillas véd a szuperkupán, egyre jobb..megint megyünk a szezonnak egy darab csatárral, meg egy bakikapussal (szerencsére ott legalább van cserelehetőség). Nem valami szívderítő..

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 31., csütörtök 8:14

city első gólja liverpool ellen, gerrard csak a szokásos :lol:

meg a kolarov, sztöridzs tizik :lol:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég