Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 31., csütörtök 13:10

h3x0r írta: miVida, nem akarok szemelyeskedni, de az, ahogy az utobbi 24 oraban irsz, egyszeruen borzalmas. Nem is a mondanivaloval van a legnagyobb gond, mondjuk abba is boven bele lehetne kotni, de ez a lekezelo stilus.. :(
elmúlt 24 órában? :lol:
az első hozzászólásától kezdve folyamatosan löki a fogyatékosságokat, én már kurva régen letiltottam, csak semmi haszna nincs, ha mindenki más reagál rá meg idézgeti... le kell szarni amit ír, aztán kész.
1-2 embernek sikerült beszöknie a facebookról, nem kell velük foglalkozni.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 13:09

:-( nem akartam pökhendi lenni, de amikor mindenkinek más a véleménye, de aztán egy ellen úgy össze tudtok fogni... aki pedig azonosulna az én véleményemmel az pedig nem akar ezzel a tömeggel szembeszállni. Pedig voltak hangok, amik nem voltak ilyen ledegradálók Casillassal kapcsolatban, és én nem azt mondom h ő a világ legjobb kapusa, hanem:
1. Nem CSAK rajta ment el a BL döntő
2. És nem kéne úgy kidobni mint egy senkiházi utolsó kapust
3. Másrészt pedig nem olyan rossz mint aminek állítják páran (az pedig h jobb/rosszabb mint Diego... döntsd el magad, engem nem fogsz meggyőzni, nekik kell...Ancelottit, ő pedig peppet jobban ért hozzá mint mi)

ezt az Enzozást meg hagyjátok már :D Luca vagy Theo, mittomén, az egyik
amit jelenleg csinalsz, az rossz. Szerintem. Es nem csak az en szememet bantja, hanem a legtobb itt levo forumozoet
de nem baj ha kifejtem a véleményem, az a baj h kötekedtek, nem? :)

szerk.: mondjuk pont erről szól a fórum is, tudod... :argue: meg :agree: ...mikor hogy
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 13:04

miVida írta:
Azt már nehezen, ugyanis 1 hete kb az Atletico megvette... :coffee:
és odaragadt vagy mi? :ozil:
:fpalm:

miVida, nem akarok szemelyeskedni, de az, ahogy az utobbi 24 oraban irsz, egyszeruen borzalmas. Nem is a mondanivaloval van a legnagyobb gond, mondjuk abba is boven bele lehetne kotni, de ez a lekezelo stilus.. :(

Igyal meg egy sort, fussal egy kort, szerezz egy csajt vagy tudom is en, de amit jelenleg csinalsz, az rossz. Szerintem. Es nem csak az en szememet bantja, hanem a legtobb itt levo forumozoet.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 13:02

Te nem AKAROD érteni amit írok :)
1.Casillas hibázott
2.Védelem hibázott
3.Támadósor nem volt hatékony, hibázott
4.Középpályasor miatt nem volt hatékony a támadósor, hibázott.

Érted...

Ezért "MAJDNEM nem nyertünk" Nem csak Casillas miatt, az egész csapat miatt... de itt mindenki Casillast cserélné le CSAK. Na de ehhez képest 4:1re legyalultuk őket, aztán itt veszekedünk, h kinek a hibája volt :roll:

Benne van a baki Casillasban, de mint látszódott a BL döntőn az egész csapat is bakizott, mert mindenkiben benne van...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 12:51

Anthony írta:
Kerlon írta:Az mind szép és jó, de a bakikapusod épp eleget tett ezért a klubért, hogy olyan tiszteletben részesüljön még néhány rossz vagy klubot hátráltató döntésével is, hogy ne gúny szavakkal illessék. Arról nem is beszélve, hogy sokat hangoztatják/hangoztatjuk a fórumon, hogy úri emberek klubja, akkor illene is pár embernek úgy beszélni a klub játékosairól. Főleg egy akkoráról, mint Casillas.
Milyen gúnyszavakkal? Itt valami tévedés van. Én nem köpködtem Casillast, nem is utálom, szerintem korrektül leírtam többször is, hogy elismerem a korábbi teljesítményét. De mint mondtam az már rég volt. Bakikapus, igen jelenleg az, ez részemről nem gúnyolódás, hanem szomorú tény.
Szerintem meg pont úgy beszélek akármelyik játékosról ahogy csak akarok, szívem joga. Vagy ha gondolod be lehet vezetni, hogy csak 1 féle vélemény legyen, de akkor nincs is szükség fórumra.
Na mindegy, részemről túltárgyalva, elmondtam a véleményemet, aki akarja érti, aki meg úgy akarja félreérti.
Gondolj bele, hogy mennyire máshogy hangzik, hogy "gyengén teljesítő Casillas" vagy "bakikapus". Ha nem érzed a különbséget, akkor felesleges (igazából amúgy is) erről vitatkozni. És itt abszolút nem a véleményekről van szó, mert azt elfogadom maximálisan, hogy potyázott egy-kettőt és nem az igazi, de a "bakikapus" az igenis gúnynév. Amúgy, ha szeretnéd tudni én mindkét kapust szívfájdalom nélkül elengedném és nem csak fejetlenül védem Casillast, mint az egyik kolléga alább. Kiégett, el kell fogadni, el kell fogadnia, de attól még NAGY BECSBEN kell tartani, mert amúgy megérdemli.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 12:49

miVida írta:és odaragadt vagy mi? :ozil:
Nem tudom volt-e olyan a világtörténelem során, hogy az Atleticótól vettünk játékost... :roll:
miVida írta:A másik meg h igen, Casillas hibázott, nincs mentség, de nehogy már 0-0-val akarjunk egy meccset megnyerni :roll: Gólt, gólokat kell rúgni 90 perc alatt. Vagy úgy volt betervezve, h nem kapunk gólt és majd hosszabbításban lövünk vmit? :hmmm: Elmés :) Kaptunk már ki jobban az Atléticótól, kaptunk tőlük több gólt, most Casillas hibázott egyet, kaptunk 1 gólt "MAJDNEM nem nyertünk", aztán végre begyötörtünk egyet, de mérgesek vagyunk Ikerre, mert izgalmas volt a meccs... na! mindegy :)
mondom h nem lenne ez téma, ha belőttük volna a helyzeteinket :agree:
Értem. Tehát a Te agymeneted szerint kaphatunk bármennyi potyát, vagy bármennyi gólt, de a támadóknak többet kell rúgni, és semmi gond sincs. Sőt, legalább izgalmasabb a meccs. :shutup:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. július 31., csütörtök 12:49

és odaragadt vagy mi?
Látom rád ragadt ez az arrogáns amerikai stílus nagyon pökhendi vagy. Egyébként gondolom, hogy az atletico városi rivális és, hogy onnan nem igazolunk játékost közvetlenül.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. július 31., csütörtök 12:49

És az a legszebb az egészben,hogy a semmin vitáznak! :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 31., csütörtök 12:48

volt írta:Ugye tudod ,h ő nem kapus?
sírok. :lol:
miVida írta:majd feltámad egy újabb Casillas - pl. Enzo Zidan - de reméljük előtte már megtudjuk szerezni pl. Oblakot
látod pont erről beszéltem tegnap.
az a baj hogy amíg nem nézed a meccseket vagy nem emlékszel rájuk, nem tudod hogy mi miért történt, addig nincs is miről beszélni.
jössz itt enzo zidanenal aki asszem középpályás.
jössz oblakkal akit megvett az atletico, sűrűn igazoltunk tőlük mostanában. :)
miVida írta:1. IGEN, érv!! NULLA LŐTT GÓLLAL MIT AKARSZ EGY BL DÖNTŐN??? Kapott 1 gólt a kapus, BENNE van - ahogy Lópezbe is, a bravúrjai ellenére... ja hogy ő kapja a nehéz meccseket?? Valladolid,Espanyol,stb? És akkor Casillas a liga győztes Atlético ellen kap egyet A BL DÖNTŐN (akárhogy is), az már tragédia? És TE írtad, hogy Bale lőhetett volna 3at egyedül. DE NEM TETTE!! azért ne már Casillas lett volna a hibás. Ha bemegy a 3 gól meg még a többi akkor kit érdekelne az az egy kapott gól?? Ne már ezért legyen gyökér Casillas!!!
egy szavam nem lenne ha mondjuk 1v1be elrakják neki, vagy távolról beverik a léc alá.
de kijött, szarul jött ki, és emiatt kaptuk a gólt.
és ez a hozzáállás meg hogy kötelező egyet lőni.. hát finoman szólva elég érdekes..
miVida írta:Mourinho ügyködése volt, akinek semmi keresnivalója nem volt a csapatnál, még jó, hogy elűzték...
ez pedig megint a tegnapi mondatomat erősíti. ("az a baj hogy amíg nem nézed a meccseket vagy nem emlékszel rájuk, nem tudod hogy mi miért történt, addig nincs is miről beszélni.)
mourinho hozott vissza minket az elitbe, és itt most nem csak arról van szó hogy megtörte a bl átkot, és leszarom az 5-0át, de vele volt esélyünk a barca ellen. és az sem érdekel hogy eleinte milyen játékkal, mert a vége felé már b csapattal is vertük őket.
visszahozta a csapatba a győztes mentalitást, visszahozta a csapatba azt hogy nem adhatják fel az utolsó percig sem.
de gondolom capello is fogalmatlan magyar szintű edző.
miVida írta:vagy nem útban lenni... EGY baki! a védelem meg tökéletes volt...
ha kijön a kapus, olyan nincs hogy valaki útba van. mindent vinnie kell, lásd neuer.
miVida írta:Nem az van, h nem ismerem be, hogy Iker nem tökéletes, hanem h itt mindenki rá keni azt, hogy MAJDNEM nem nyertünk...
akkor valószínűleg többszázan tévedünk és rossz csatornát néztünk, kivéve te iker mezben.
miVida írta:a védelem meg tökéletes volt...
hát szerintem a bl döntőn közel tökéletes volt a védelem. nem igazán emlékszem atletico helyzetre, még a második félidő elején volt egy lövésük amit khedira blokkolt, meg egy beadás villának amire iker kivetődött.

mivida hagyjad már ezt hogy úgy kell bl-t nyerni hogy gólt lövünk. egy 0-0ás tizipárbajos bl döntőben ne osszanak akkor aranyérmet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2014. július 31., csütörtök 12:50-kor.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 31., csütörtök 12:48

miVida írta:EZ már időpocséklás... ha tudjátok, h nem Enzora hanem a másik Zizura gondolok, akkor minek ezen veszekedni? :)
Akkor mi a fenének írod be ,h ENZO? :lol:
miVida írta:A másik meg h igen, Casillas hibázott, nincs mentség, de nehogy már 0-0-val akarjunk egy meccset megnyerni :roll: Gólt, gólokat kell rúgni 90 perc alatt.
De most komolyan, szerinted minden meccset hátrányból kell kezdeni? vagy csak én vagyok hülye ,h megértsem a logikádat, nem tudom. :kivagyhe:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 31., csütörtök 12:47

miVida írta:
Azt már nehezen, ugyanis 1 hete kb az Atletico megvette... :coffee:
és odaragadt vagy mi? :ozil:

szerinted milyen sűrűn igazolunk az atléticótól?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 31., csütörtök 12:47

Kerlon írta:Az mind szép és jó, de a bakikapusod épp eleget tett ezért a klubért, hogy olyan tiszteletben részesüljön még néhány rossz vagy klubot hátráltató döntésével is, hogy ne gúny szavakkal illessék. Arról nem is beszélve, hogy sokat hangoztatják/hangoztatjuk a fórumon, hogy úri emberek klubja, akkor illene is pár embernek úgy beszélni a klub játékosairól. Főleg egy akkoráról, mint Casillas.
Milyen gúnyszavakkal? Itt valami tévedés van. Én nem köpködtem Casillast, nem is utálom, szerintem korrektül leírtam többször is, hogy elismerem a korábbi teljesítményét. De mint mondtam az már rég volt. Bakikapus, igen jelenleg az, ez részemről nem gúnyolódás, hanem szomorú tény.
Szerintem meg pont úgy beszélek akármelyik játékosról ahogy csak akarok, szívem joga. Vagy ha gondolod be lehet vezetni, hogy csak 1 féle vélemény legyen, de akkor nincs is szükség fórumra.
Na mindegy, részemről túltárgyalva, elmondtam a véleményemet, aki akarja érti, aki meg úgy akarja félreérti.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 12:46

Felemelő érzés néha... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 12:45

Azt már nehezen, ugyanis 1 hete kb az Atletico megvette... :coffee:
és odaragadt vagy mi? :ozil:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 12:44

miVida írta:amit a kedves hercegünknek el kellett volna fejelnie, vagy nem útban lenni...
Új szabály! A kapust már nemhogy az ötösen belül nem lehet zavarni/támadni, de már elé sem szabad állni a 16-son belül. :lol: :lol:
miVida írta: Oblakot
Azt már nehezen, ugyanis 1 hete kb az Atletico megvette... :coffee:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 12:43

:) EZ már időpocséklás... ha tudjátok, h nem Enzora hanem a másik Zizura gondolok, akkor minek ezen veszekedni? :)
A másik meg h igen, Casillas hibázott, nincs mentség, de nehogy már 0-0-val akarjunk egy meccset megnyerni :roll: Gólt, gólokat kell rúgni 90 perc alatt. Vagy úgy volt betervezve, h nem kapunk gólt és majd hosszabbításban lövünk vmit? :hmmm: Elmés :) Kaptunk már ki jobban az Atléticótól, kaptunk tőlük több gólt, most Casillas hibázott egyet, kaptunk 1 gólt "MAJDNEM nem nyertünk", aztán végre begyötörtünk egyet, de mérgesek vagyunk Ikerre, mert izgalmas volt a meccs... na! mindegy :)
mondom h nem lenne ez téma, ha belőttük volna a helyzeteinket :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miVida 2014. július 31., csütörtök 12:44-kor.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 31., csütörtök 12:37

NEM MENTI FEL!!! :x De nem is kárhoztatja el azért mert kapott egy gólt, amit a kedves hercegünknek el kellett volna fejelnie, vagy nem útban lenni... EGY baki! a védelem meg tökéletes volt... Nem az van, h nem ismerem be, hogy Iker nem tökéletes, hanem h itt mindenki rá keni azt, hogy MAJDNEM nem nyertünk... :sly:
Khedira elfejelte vagy sem, az nem menti fel Casillast az alól, ahogy kijött a kapuból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. július 31., csütörtök 12:35

Na mindegy, nem mi fogjuk eldönteni, nézzétek csak könnyes szemekkel meg panaszkodva h ott áll Casillas a kapuban, sokat nem tehettek érte vagy ellene... ami engem illet, nem érdekel, nem fogtok meggyőzni, h Iker sz.r, majd idővel titeket fog igazolni vagy engem, nem érdekel, az biztos h most jelenleg amúgy sincs megbízható kapusunk sehogy sem... majd feltámad egy újabb Casillas - pl. Enzo Zidan - de reméljük előtte már megtudjuk szerezni pl. Oblakot
Mondjuk Diego López pont egy megbízható kapus, mert nem szokott potyázgatni meg meccsenként van vagy 4-5 bravúrja. Enzo Zidane-t meg sztem ne tegyük kapuba, mert nem az a posztja, bár, ha szted Ő kell nekünk oda akkor hiszek neked.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 31., csütörtök 12:35

miVida írta:az biztos h most jelenleg amúgy sincs megbízható kapusunk sehogy sem... majd feltámad egy újabb Casillas - pl. Enzo Zidan - de reméljük előtte már megtudjuk szerezni pl. Oblakot
Ugye tudod ,h ő nem kapus? :lol: :lol:

Az érvelésed meg nevetséges.
De nem is kárhoztatja el azért mert kapott egy gólt, amit a kedves hercegünknek el kellett volna fejelnie, vagy nem útban lenni
Casillasnak nem kellett volna ilyen botrányszarul kijönnie.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára volt 2014. július 31., csütörtök 12:37-kor.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 12:33

Mourinho tett vissza minket az európai szűk elitbe, csak mondom.
Legalábbis ő törte meg azt az "átkot" ami igazából nem átok volt, hanem ilyen Getafe edzőket meg Luksemburgokat váltott, akik olyan fogalmatlanok voltak mint egy magyar edző...
Aztán végre jött Mourinho, aki már dolgozott nagy csapattal, majd Ancelotti, aki sokszorosan is bebizonyította h ért ahhoz amit csinál. Első évben BL trófea? Szerintem ő is bevitt volna minket a szűk elitbe...
(tehát igen, jobb volt Mourinho mint azok akiket váltott, de nagyon sok kárral járt az ittléte... AHOGY TI IS TUDJÁTOK és írtátok már)
az hogy liga győztes az atletico, az már felmenti a bakija alól? vagy az, hogy bale elrontott 3 helyzetet, az is felmenti ikert?
NEM MENTI FEL!!! :x De nem is kárhoztatja el azért mert kapott egy gólt, amit a kedves hercegünknek el kellett volna fejelnie, vagy nem útban lenni... EGY baki! a védelem meg tökéletes volt... Nem az van, h nem ismerem be, hogy Iker nem tökéletes, hanem h itt mindenki rá keni azt, hogy MAJDNEM nem nyertünk... :sly:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 236 regisztrált és 0 vendég