Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 1., péntek 0:35

csabi* írta:hehe annyit beszélte itt pátinnyót, hogy engem kajakra meggyőzött
az biztos hogy elég meggyőző tud lenni, de hogy patoba többet lát bele mint ami az biztos.
tehetséges, ez teljesen nyilvánvaló. de nem véletlen az hogy még európai középcsapatok (getafe vagy mittudomén sundderland) se próbálkoznak vele, és nem hívják magukhoz egy utolsó eséllyel, és adnak neki lehetőséget.
még egy corinthians is kölcsönadja.
baromi tehetséges, de elbaszta, a sérülések is nyilván valamelyest közrejátszottak, de ha így áll a dolgokhoz nem lesz visszaút.
hehe istenként tiszteli ronaldot, hát szerintem meg pato sem érdemli meg azt hogy egy mondatba írjuk le vele.
az a játékos aki ilyen tehetséges, és ilyen kreatív de nem tud a válogatottba, mondom ebbe a válogatottba bekerülni ahol holmi fredeket meg jókat kéne kiszorítania, az menjen a picsába már elnézést hogy így el linkeskedi az egészet.
és ezek mellett nekem egyáltalán nem kéne. mondom biztosan nem véletlen hogy még középcsapatok sem próbálkoznak meg vele, pedig még mindig fiatal, de ő mostmár ott fog bohóckodni mint ronaldinho. ide megy, oda megy.. el lesz mindenhol 1-2szezont aztán továbbáll, kár érte, mert lehetett volna ez sokkal szebb is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 1., péntek 0:14

az komoly kis gól volt a braziltól, addig is kedveltem de utána még inkább...viszont én ezekkel a dél-amerikaiakkal nem vagyok valahogy kibékülve, Ronaldo kivétel volt, amíg aktív volt tolta ezerrel, remélem James is hozza majd amit elvárnak tőle és mentálisan nem lesz olyan mint DM...aki egy ovis szintjét súrolja néha
Pato karrierje a milánban teljesen megfeneklett, a Fáraó is ott fog meggebedni a semmiért.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 31., csütörtök 23:51

BojanKiki írta:Ugye nem csak én vagyok az egyetlen ember, aki amúgy Patot nem tartja semmire, de hehe annyira mondja, hogy elkezdesz róla videókat nézni és megszereted. :D
Igazából hehe-nek szerintem is igaza van abban, hogy istenadta tehetség a srác, már a labdakezelésén, és a mozgásán is látszik, hogy a vérében van a foci, fizikálisan is eléggé topon van, az ilyen csatár manapság ritka mint a fehér holló. De Adriano se volt semmi anno, mégis meddig jutott.. Fejben sajnos egyikük sem elég a profi focihoz úgy tűnik, pedig ha CR-éhez hasonló mentalitással lennének megáldva, mindketten a szűk elit tagjai lehetnének/lehettek volna. Dinho is ilyen amúgy sajnos, csak ő gondolom el akart érni legalább egyszer a csúcsra, addig pedig igazi profiként viselkedett. De miután elért mindent amit akart, inkább élvezte az életet a kemény munka helyett, és nem futott be akkora karriert, mint Zizu mondjuk.

Ezt például sosem fogom elfelejteni Patotól. Kár, hogy nem futott be a srác akkora karriert, mint amekkorát jósoltak neki eleinte.. :/ Bár igazából még ideje lenne rá, de a statok alapján úgy tűnik, hogy Brazíliában sem "mutatja a fukkot" annyira..

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 31., csütörtök 23:46

BojanKiki írta: Ugye nem csak én vagyok az egyetlen ember, aki amúgy Patot nem tartja semmire, de hehe annyira mondja, hogy elkezdesz róla videókat nézni és megszereted. :D
jelen :D
Kép

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. július 31., csütörtök 23:36

ziro4vr írta:
hehe írta: de manapság csak egy pato tudja megcsinálni azt, amit ide leírtál.
légyszi, a kedvemért az ilyenek mögé tegyél egy szmájlit, jó? :D
Ugye nem csak én vagyok az egyetlen ember, aki amúgy Patot nem tartja semmire, de hehe annyira mondja, hogy elkezdesz róla videókat nézni és megszereted. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 31., csütörtök 23:35

mivida már kezdesz réjzen 986.0 lenni.
Kép

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 22:38

1. Én nem beszéltem vissza modinak, hanem velem egyenrangú embereknek adtam olyan stílusú választ, mint amilyet kaptam
2. Ennél gyerekesebb dolog nincs a világon h rászáll egy banda valakire és akármit ír azt kifogásolja
3. Csak rámutattam h mi az, ami miatt én csapnák ki embereket... ugyanis volt egy pár hozzászólás ami az én letiltásomat javasolta de természetesen az jogos volt mert nekik szabad...
Ezen logika menten.. hamarabb is megszerezhettuk volna :mrgreen:
aham :kacsint:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. július 31., csütörtök 22:15

csabi* írta:hehe annyit beszélte itt pátinnyót, hogy engem kajakra meggyőzött
Max prezentációt tartani arról, hogy tedd tönkre a karriered minél korábban.
miVida írta: ...sorry, csak a hurcoltatásom után szerintem EZ A pofátlanság, már elnézést, amikor egy modinak így visszabeszélsz
1. A "meghurcoltatásodért" legalább annyira te is hibás vagy.....
2. Ennél gyerekesebb dolog nincs a világon, hogy ha már én szívtam, akkor a másikat is bemószerolom.
3. Szerintem pont, hogy a modiknak van meg a legmeggyőzőbb eszköz a kezükben, szóval, ha valami nem tetszik nekik meg tudják oldani, nem kell külön felhívni rá a figyelmet.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 31., csütörtök 21:33

miVida írta: :banplz: ...sorry, csak a hurcoltatásom után szerintem EZ A pofátlanság, már elnézést, amikor egy modinak így visszabeszélsz :/
szerintem meg egy modi tud megfelelően válaszolni az ilyenre (és válaszolt is), és nem kell megvédened


hehe annyit beszélte itt pátinnyót, hogy engem kajakra meggyőzött :lol:
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 21:26

peti_madrid írta:Nem azért, hogy újra elindítsam a vitát, de nem úgy volt, hogy Ancelottit rohadt régóta meg akarta szerezni Perez és azért nem igazolta le Zsozé előtt/helyett, mert mozdíthatatlan volt? :hmmm: Lehet, hogy baromságot írok, de nekem rémlik valami ilyen, hogy igenis mindig tervben volt Carlo, de csak most volt lehetőségünk elhozni.

szerk: ja, ezt a Mourinho felesleges volt ide vs. visszaemelt az elitbe minket (amit én is így gondolok) témához írom
Ha jol tudom, mar az elso elnoksege alatt is megprobalta megszerezni, csak akkor a Milan miatt lehetetlen volt. Mint ahogy 2009-ben vagy 2010-ben a chelsea miatt is.

Na de vegul csak osszejott, raadasul nem is akarhogy, elhozta a Tizediket is. Ezen logika menten.. hamarabb is megszerezhettuk volna :mrgreen:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 21:20

realistahuni írta:
de ugy látszik egyszerubb flegmazni.
A kérdés is flegma volt.
:banplz: ...sorry, csak a hurcoltatásom után szerintem EZ A pofátlanság, már elnézést, amikor egy modinak így visszabeszélsz :/

On:
Peti, jöhettél volna előbb is :D Tetszik a felvetésed! Én már akkor is sajnáltam h nem Ancsi jött :(
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 21:17

Jól emlékszel :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 31., csütörtök 21:09

Nem azért, hogy újra elindítsam a vitát, de nem úgy volt, hogy Ancelottit rohadt régóta meg akarta szerezni Perez és azért nem igazolta le Zsozé előtt/helyett, mert mozdíthatatlan volt? :hmmm: Lehet, hogy baromságot írok, de nekem rémlik valami ilyen, hogy igenis mindig tervben volt Carlo, de csak most volt lehetőségünk elhozni.

szerk: ja, ezt a Mourinho felesleges volt ide vs. visszaemelt az elitbe minket (amit én is így gondolok) témához írom

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 31., csütörtök 20:20

realistahuni írta:
de ugy látszik egyszerubb flegmazni.
A kérdés is flegma volt.
Nem, a kerdes jogos volt. Valasz továbbra sincs...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 31., csütörtök 20:05

bár én nagyon bírom falcaot, és örültem volna neki de nálunk nem kell középcsatár posztra egy igazi gólvágó jó benzema is az évi 20-25 góljával. meg azzal hogy nem akar ő lenni az első számú gólfelelős, meg azzal hogy ennyit van játékba.
mert itt van cr, jöhetne középre ibra vagy akárki. tökmindegy. itt cr vinné a prímet.
bale is lő jövőre vagy 30at, benzema hozzá a 20-25öt, itt lesz még james, isco.. nem a góllövössél lesz gond ha lesz.
a kapusposztot kell rendberakni és ugyanannak kell védeni a bl-be és a bajnokságba is.

------------------keylornavas------------------
carvajal----varane------ramos----marcelo
----------modric---kroos---james------------
---bale------------benzema-------cristiano--

james megoldja, lehozza. összekell szokniuk a kp-n aztán címvédés.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 31., csütörtök 19:55

Anthony írta:
hehe írta:benzema a tökéletes láncszem ide, sztem nincs miről beszélni.
és nem kell mögé (mellé, alá, mittomén) senki szerinted?
lenyom 60 meccset egymagába?
nem nyom le, de a levanték meg pöcsömöccsék ellen játszhat más is.
mint ahogy mélyült is a keret, minden kupát akarunk, kell a forgatás meg a pihenés, mindenki fog játszani.

évek óta nem a góllövéssel van a gond
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 31., csütörtök 19:47

de ugy látszik egyszerubb flegmazni.
A kérdés is flegma volt.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 31., csütörtök 19:40

realistahuni írta:
Azt tudod hogy min vitázol?
Megvagyok köszi, de értékelem hogy aggódsz. :agree:
Gond van?
Kérdeztem valamit, de ugy látszik egyszerubb flegmazni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 31., csütörtök 19:38

hehe írta:benzema a tökéletes láncszem ide, sztem nincs miről beszélni.
és nem kell mögé (mellé, alá, mittomén) senki szerinted?
lenyom 60 meccset egymagába?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 19:33

de jo, pont nem tudtam szerkeszteni :mrgreen:
miVida írta:szerk.: amúgy az egész úgy kezdődött, hogy helyeseltem és elmondtam más szavakkal Realista24 :salute: gondolatát, csak vele nem mernek kekeckedni :D
(szinte) sose magaval a velemennyel van a gond, hanem a stilussal es a talalassal.
Ugyan azt a velemenyt leirhatod olyan szavakkal, hogy a teljesen mashogy velekedok is elgondolkodjanak rajta es ugy is, hogy azonnal betamadjanak.
csütörtök, 16:24 Karl-Heinz Rummenigge: “Nincsen semmilyen alapja azoknak a híreknek, amik szerint érdeklődnénk Sami Khedira iránt”. A Bayern Münchent lenyűgözte a MARCA munkatársainak leleményessége, akik szerdán azt állították: Pep Guardiola 2015-ben, a játékos szerződésének lejártával megszerezné Khedirát. Forrás: Madridom.hu
Samit nem adjuk :zoldsalas:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég