Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. augusztus 4., hétfő 14:14

@RMCF:
Nem tudunk felállni 5 védővel és Modric-Kroos középpályával?
Elég gyors és hatékony csapat lenne.
Azt nem tudom,mit kezdene a játszani nem akaró, betömörülő kis csapatok ellen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 4., hétfő 13:27

RealMiki írta:@RMCF:
Mi a véleményed az eddigi átigazolási időszakról?

rendben van kivéve a kapus kérdés.

Fel tudunk állni védekező középpályás és mélységi irányító nélkül?

Igen,a jövőben nem védekező kp.ások hanem védekezni IS tudó kp.ások lesznek ott.

Fel lehet rakni előre valahogy a CR, Bale, James, Benzema sort?

Mi az hogy,illetve nem csak kezdőben szabad gondolkodni,hanem keretben,az a jó gondolkodás.

Szerintem Ancelottinak valami teljesen újat kell kitalálnia, hogy ez a keret működőképes legyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. augusztus 4., hétfő 13:18

Navas érkezésével most az vált biztossá,hogy vagy a világklasszis kapusunkat vagy a legendánkat elveszítjük. A gond az,hogy a legendánk fejben annyira gyenge lett,hogy képtelen végig koncentrálni 90+ percet. Lopezben az tetszik hogy hűséges,minden álma volt hogy kezdőként védhessen,és megdolgozott ezért keményen. Mindent beleadott és ő volt az első kapus aki hosszú idők után kiszorította a nagy Casillast a kezdőből,sőt,ott is maradt mert teljesítményével meggyőzte Mourinhot is,Ancelottit is.

Casillasnak kéne mennie,mert igy csak a saját nimbuszát rombolja,nem fog ő már felpörögni még annyira sem,hogy pár meccsen megvillanjon. A szezon viszont nagyon hosszú lesz,a Navas-Lopez páros lenne az igazi.
:goat:

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. augusztus 4., hétfő 12:52

@RMCF:
Mi a véleményed az eddigi átigazolási időszakról?
Fel tudunk állni védekező középpályás és mélységi irányító nélkül?
Fel lehet rakni előre valahogy a CR, Bale, James, Benzema sort?
Szerintem Ancelottinak valami teljesen újat kell kitalálnia, hogy ez a keret működőképes legyen.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 4., hétfő 12:30

wZoLee7 írta:pedig 1-2 évig jöhetett volna még szopatni a jó népet
elviekben igen, de 31 éves baromi nagy fizuval. már nem érné meg. mondhatnám még, hogy egykori barcásként amúgyse jönne ide, de szvsz lett volna az a pénz, hogy ide igazoljon.
még anno a monacóból kellett volna elhozni 2006-ban. egy évvel előtte meg essient. egy essien-yaya duó egy pöppet jobb lett volna, mint az emerson-diarra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 4., hétfő 12:08

pedig 1-2 évig jöhetett volna még szopatni a jó népet

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 4., hétfő 12:05

wZoLee7 írta:Yaya Touré-val mi a helyzet? Még mindig váltani szeretne? :mrgreen:
úgy tudom, most éppen szent a béke. kap megint új szerződést, még több pénzt, így már nem olyan nagy dráma neki a szülinapi, meg az öccsével kapcsolatos sztori.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 4., hétfő 11:50

Yaya Touré-val mi a helyzet? Még mindig váltani szeretne? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 4., hétfő 10:51

Szerintem azért emlékszel másképpen, mert RMCF folyton ezt hangoztatta, és elég volt, hogy meggyőzzön Téged.
Amiket hangoztatni szoktam,azoknak nem kellett soha meggyőzőnek lennie,az idő igazolta. Ebben a témában is,már ha emlékszel,és az hogy magasabb az egy dolog...annak vannak folyományai.


Mindegy,nem megyek bele.....meg UB semmibe sem ami konkrétan nem engem nevez meg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. augusztus 4., hétfő 9:55

A csapat már visszatért Madridba?
Bő hete van a csapatnak, a legtöbb hiányzó is már visszatér! Nagyon komoly munka kell a héten mindenkitől és főleg Ancelottiéktól!
Kiváncsi vagyok Di maria csatlakozik e holnap, kiváncsi vagyok felgyorsulnak e a lépések egy újabb igazolással kapcsolatban...de ezeknek a dolgoknak most nem szabad megzavarnia a csapatot!
Hamarosan indul a szezon, rövid a felkészülés, gyengén állunk még, most mindenkitől 120% kell!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 4., hétfő 8:47

Toky írta:Voltak cikkek, hogy Capelló padra ültetné Casillast, mert látja a hibáit, és López jobb lábbal, ÉS (most jön a lényeg) MAGASABB.
Erre emlékszem én is, csak nem cikkre emlékszem, hanem, hogy meccs közben a kommentátor állandóan ezt nyomta, mert legalább volt min csámcsogni. Abban az időben én még nem fórumoztam... :) Az is igaz, hogy RMCF sokat beszélt róla.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 4., hétfő 8:28

Géci írta:
RealMiki írta:@Géci:
Capello nem azt mondta, hogy Lopez jobb Ikernél.
Hanem azt, hogy Lopez remek kapus és hatalmas balszerencse, hogy egy Iker van előtte a sorban.
Didát és Casillast egy szinten említeni pedig elég meredek.
Capelló részben lehet igazad van. Nekem máshogy rémlik. Didát meg Ikert nem említettem egy lapon, csak azt mondtam, hogy az öreg Vecchi 1000 éve kapusedző, és, hogy Dida szintű kapusokat nevelt ki...
Szerintem azért emlékszel másképpen, mert RMCF folyton ezt hangoztatta, és elég volt, hogy meggyőzzön Téged. Voltak cikkek, hogy Capelló padra ültetné Casillast, mert látja a hibáit, és López jobb lábbal, ÉS (most jön a lényeg) MAGASABB. (Mind Capellónak, mind Mourinhonak az egyik érve az volt, hogy Casillas nem elég magas...) Csak mivel Casillas kiválóan védett az olasz tréner alatt, és arról is voltak hírek, hogy felülről szóltak, hogy Casillas érinthetetlen. Végül egy bajnoki cím lett belőle. De régen is volt. :'(
Szóval újságírói találgatások voltak, mivel anno Bodo Illgnert is azért igazoltatta le állítólag, mert Santi Cañizares pár centivel alacsonyabb volt a kelleténél. De Ő maga sosem mondott ilyet. Ellenben sikeresen összekeverte Illgnert Casillasszal. :mrgreen:

Most meg olvasom, hogy mit írt Arbeloa. Emlékezve még, hogy mi történt Casillasszal... Remélem nem ezért van még 3 kapusunk. :/
Nem gondoltam komolyan, nyugi.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 4., hétfő 1:08

Sierra írta:
RealRaúl77 írta:Valószínűleg viccnek szántad, de én többször játszottam már a gondolattal, hogy az lesz/lehet Iker búcsúmeccse. Nem csak így öncélúan, hanem hogy el tudom képzelni, hogy annak szánják majd neki.

Re: Kommentáld a híreket
Ja, akkor lehet ezért írták páran, hogy "tudjátok miért ő fog védeni a szuperkupán", lehet tényleg a búcsúmeccse lesz? :hmmm:
Nem sok mindennel tudnám alátámasztani, csak egy kósza gondolat. Mindenesetre az furcsa, hogy úgy lett hivatalos Navas, hogy még mindkét kapus itt van. Valamire várnak, mert ha nem, akkor már rég túladták volna az egyikőjükön, és addig nem is hozták volna Navas-t.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 4., hétfő 0:37

RealRaúl77 írta:Valószínűleg viccnek szántad, de én többször játszottam már a gondolattal, hogy az lesz/lehet Iker búcsúmeccse. Nem csak így öncélúan, hanem hogy el tudom képzelni, hogy annak szánják majd neki.

Re: Kommentáld a híreket
Ja, akkor lehet ezért írták páran, hogy "tudjátok miért ő fog védeni a szuperkupán", lehet tényleg a búcsúmeccse lesz? :hmmm:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:42

ferni írta: be van adva mindenkinek, hogy Lopez megy, hogy ne legyen balhé a bemutatásán, azt szerdán meg be lesz jelentve, hogy a Szuperkupákon búcsúzik Iker és mindenki jól jár.



:mrgreen:
Valószínűleg viccnek szántad, de én többször játszottam már a gondolattal, hogy az lesz/lehet Iker búcsúmeccse. Nem csak így öncélúan, hanem hogy el tudom képzelni, hogy annak szánják majd neki.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:31

Géci írta:Bocs a dupláért, de kíváncsiságból olvastam a Real Madrid fb bejegyzését aminél bejelentették Navast, és meglepően sokan örülnek neki. Remélem nem lesz baj a bemutatásán. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan lesz megoldva a kapus poszt idén. :hmmm:
be van adva mindenkinek, hogy Lopez megy, hogy ne legyen balhé a bemutatásán, azt szerdán meg be lesz jelentve, hogy a Szuperkupákon búcsúzik Iker és mindenki jól jár.



:mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:30

ziro4vr írta:
realblanco írta:Az legyen a kapus, akit az edzői stáb kiválaszt és azért, mert ők tudják a legjobban, hogy ki van a legjobb formában.
Ezen gondolatsort követve Khedira a világ egyik legjobb középpályása.
Igen. Nem?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:25

Bocs a dupláért, de kíváncsiságból olvastam a Real Madrid fb bejegyzését aminél bejelentették Navast, és meglepően sokan örülnek neki. Remélem nem lesz baj a bemutatásán. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan lesz megoldva a kapus poszt idén. :hmmm:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:05

RealMiki írta:@Géci:
Capello nem azt mondta, hogy Lopez jobb Ikernél.
Hanem azt, hogy Lopez remek kapus és hatalmas balszerencse, hogy egy Iker van előtte a sorban.
Didát és Casillast egy szinten említeni pedig elég meredek.
Capelló részben lehet igazad van. Nekem máshogy rémlik. Didát meg Ikert nem említettem egy lapon, csak azt mondtam, hogy az öreg Vecchi 1000 éve kapusedző, és, hogy Dida szintű kapusokat nevelt ki...

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 21:03

volt írta: Na vegyük sorjában a dolgokat. Iker legenda, mindenki tiszteli de már ő a múlt, ha nem tudod ezt elfogadni akkor számtalan csalódás fog még érni. Láthatod a mérkőzéseket te is, Casillas már nem a régi. Be kell látni és le kell zárni. Kétlem ,h meg vannak elégedve a kapusokkal. Lopez távozik (ugye minek lenne itt 3 ilyen kapus, te sem gondolhatod ,h maradni fog), Casillas már nem képes folyamatosan a jó teljesítményre. Idehozták Navast, szép lassan úgyis kiszorítsa Casillast. Nem kellene ledivatozni a többi MADRIDISTÁT mert belátják ,h Iker már nem lesz soha a régi.Ha tetszik, ha nem.

Di Mariáról meg jönnek a hírek (amiket nem az NSO hoz le, kellene követni az oldalat amin jelenleg is fórumozol, hogy tisztában légy a dolgokkal :sly: ),hogy fizetésemelést szeretne. Nem is lenne gond ha nem kellene neki minden évben. Ugye nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. :roll:
Na de én nem is azokat divatoztam le, akik szerint Casillas már nem a régi. :) És ezt a tényt egy percig sem vitattam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 174 regisztrált és 0 vendég