Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 5., kedd 1:09

sentry írta: az új Puskás is 90-100 milliárd lesz. Szóval lehet ez sok pénz neked, de egy országnak annyira nem nagy tétel.
Hát ennek az országnak 100 milliárd forint elég nagy tétel. Had ne mondjam mennyi értelmesebb dologra el lehetne költeni mint arra a bohóckodásra amit címeres mezbe művelnek itthon foci címén, nem beszélve arról mennyit lopnak majd szét ebből a pénzből...

Bocsi az OFF-ért...

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 5., kedd 0:39

ikarus93 írta:Hihetetlen milyen nagy pénzek ezek. Szerintem abból az 550 millió euróból, amit a MU kap, egy szegényebb ország gazdaságát azonnal helyre lehetne rakni.
Azért ezt ugye nem gondoltad komolyan?! Nem tudok konkrét szegény országok éves költségvetéséről számokat, de a 170 milliárd forinttal azonnal nem sokat segítesz. Persze tuti javulna de nah. Pl ha jól emlékszem Brazíliában is azon ment a vita hogy 500 milliárd forintért építenek stadionokat, az új Puskás is 90-100 milliárd lesz. Szóval lehet ez sok pénz neked, de egy országnak annyira nem nagy tétel.
dzsi91 írta:Szerintem nem feltétlenül kell logikát keresni az ilyen Emirates/Bernabeu meg adidas/Mu dolgokban, ezek a vállalatok (szerintem) már azon a szinten vannak ahol nem az anyagi haszon a legfontosabb (fontos persze de már annyi van ,hogy lehet a saját ego-val is foglalkozni...) hanem a Presztízs, a farok méregetés
Egyértelmű. Szerintem is ez csak pöcsméregetés, hogy ők ezt is megtehetik. Ha már reklám. Samsung vs Apple (2 éves cikk)
Szóval inkább ne is nézz utána ikarus, hogy egy cég mekkora profitot termel egy évben, vagy mennyit költ egy komoly cég reklámokra, mert elbőgöd magad. De előtte nézz utána mennyit költ egy nyugati ország. :lol: Le fogsz menni hídba. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 4., hétfő 23:59

Szerintem nem feltétlenül kell logikát keresni az ilyen Emirates/Bernabeu meg adidas/Mu dolgokban, ezek a vállalatok (szerintem) már azon a szinten vannak ahol nem az anyagi haszon a legfontosabb (fontos persze de már annyi van ,hogy lehet a saját ego-val is foglalkozni...) hanem a Presztízs, a farok méregetés.De ez csak az én véleményem, Mi szüksége van már mondjuk egy Coca Cola-nak hogy kiadjon több száz millát azért ,hogy felírjuk a Bernabeura? Van még ember a világon aki nem ismeri őket? Vagy attól majd megszomjazik valaki?

Az én mezei agyamnak ez szimplán farok méregetés, aztán lehet ,hogy 10szer annyian akarnak majd Colá-t inni ha mondjuk rajta lenne a mezünkön...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. augusztus 4., hétfő 23:48

Hihetetlen milyen nagy pénzek ezek. Szerintem abból az 550 millió euróból, amit a MU kap, egy szegényebb ország gazdaságát azonnal helyre lehetne rakni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. augusztus 4., hétfő 23:46

tuti valaki nagyot kamuzik, nincs az az Istem, hogy ennyit fizessenek.. évente ráadásul..honnan jönne vissza ennyi pénz nekik... de aztán remélem én vagyok a hülye :)

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 4., hétfő 23:44

Gondolom kipengetik az új stadion árát, cserében mondjuk 10-15 évre marad a név fixen Emirates. Nem 1-2 éves időtartamban kell gondolkodni, ez biztosan hosszabb távú befektetés lesz.

A Man United is kötött egy 550 milliós szerződést mez szponzorációra nem is olyan régen. Ők 7 év alatt kapnak ennyit...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 4., hétfő 23:32

Ez még egy Emirates-szintű légitársaságnak is hatalmas összeg, komolyan létezhet, hogy ez megéri nekik? Ha igaz, részünkről simán bele kell vágni, még csak annyira kínosan se hangzik a név. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. augusztus 4., hétfő 23:31

Szép is lenne ez a 160, de természetesen nincs rá esély, hogy igaz is legyen...Egy stadion szponzorációjáért ekkora összeget még távolról megközelítőleg se adnak.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. augusztus 4., hétfő 23:23

h3x0r írta: Szerintem ez az evi 160 millio euro egyszeruen irrealis. Regebben volt valami hir, hogy 10 even keresztul evi 50-et szeretnenk kapni, de meg igy se nagyon voltak jelentkezok. Erre fel jon az Emirates es 160-at ad? Ez egyaltalan nem logikus. Jo hogy Real Madrid, nagy marka meg minden, de ez akkor is rengeteg penz, ennyit nem tudsz visszahozni.
Minden országba akarnak egy stadiont a saját nevükkel? Talán lassan a PSG stadionját is átnevezik. :lol:

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 4., hétfő 23:19

h3x0r írta: Szerintem ez az evi 160 millio euro egyszeruen irrealis. Regebben volt valami hir, hogy 10 even keresztul evi 50-et szeretnenk kapni, de meg igy se nagyon voltak jelentkezok. Erre fel jon az Emirates es 160-at ad? Ez egyaltalan nem logikus. Jo hogy Real Madrid, nagy marka meg minden, de ez akkor is rengeteg penz, ennyit nem tudsz visszahozni.
Igen, szerintem is kacsa. De ettől függetlenül még reménykedhetek. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 4., hétfő 23:18

volt írta:
Spanyol források szerint az Emirates légitársaság fogja szponzorálni az új Bernabéu felépítését. A légitársaság egészen elképesztő, 160 milliós összeget fizet majd a Real Madridnak évente. Ezzel az építkezés teljes összege csaknem 3 év alatt megtérül majd. Cserébe a társaság természetesen elvárja, hogy az új stadion viselje a nevüket valamilyen formában. A Real Madrid ezelőtt más cégekkel is egyezkedett, így a Microsofttal és a Coca-Colával is, ám a tárgyalások minden esetben zsákutcába értek. Forrás: Madridom.hu
Hát ez remélem igaz, hatalmas összeg. Nem is értem ez miért éri meg a Emirates légitársaságnak.
Szerintem ez az evi 160 millio euro egyszeruen irrealis. Regebben volt valami hir, hogy 10 even keresztul evi 50-et szeretnenk kapni, de meg igy se nagyon voltak jelentkezok. Erre fel jon az Emirates es 160-at ad? Ez egyaltalan nem logikus. Jo hogy Real Madrid, nagy marka meg minden, de ez akkor is rengeteg penz, ennyit nem tudsz visszahozni.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 4., hétfő 23:15

vagy csak simán Fly Emirates Bernabeu... :Đ :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 4., hétfő 23:13

Estadio Santiago Fly.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. augusztus 4., hétfő 23:07

volt írta:
Spanyol források szerint az Emirates légitársaság fogja szponzorálni az új Bernabéu felépítését. A légitársaság egészen elképesztő, 160 milliós összeget fizet majd a Real Madridnak évente. Ezzel az építkezés teljes összege csaknem 3 év alatt megtérül majd. Cserébe a társaság természetesen elvárja, hogy az új stadion viselje a nevüket valamilyen formában. A Real Madrid ezelőtt más cégekkel is egyezkedett, így a Microsofttal és a Coca-Colával is, ám a tárgyalások minden esetben zsákutcába értek. Forrás: Madridom.hu
Hát ez remélem igaz, hatalmas összeg. Nem is értem ez miért éri meg a Emirates légitársaságnak.
Az brutalis. Nem szarral gurigaznak az arabok. :ozil:

Fly Bernabeu... Jo lesz? :mrgreen: :mrgreen: Oh, holy Jesus and Mary and all the fukin saints........
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. augusztus 4., hétfő 23:02

Mandzukic is eligazolt már, azt lehagytad.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 4., hétfő 23:01

BojanKiki írta:
Galacticos írta: na kit hagytam ki?
eddig 32/3.
Szerintem ezeknek legalább a fele csak kacsa volt, és biztos hogy van 3-4 olyan, akit megpróbáltatok megszerezni, de a sajtó nem szagolta ki.
épp ez a lényeg, hogy már harmadik éve összeírom hogy hány emberrel és kikkel hoztak minket szóba, aztán szeptember elsején belinkelem.

a többieknek kösz beírtam.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 4., hétfő 22:57

BojanKiki írta:Szerintem ezeknek legalább a fele csak kacsa volt
:mrgreen:

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 22:54

Galacticos írta: na kit hagytam ki?
eddig 32/3.
Szerintem ezeknek legalább a fele csak kacsa volt, és biztos hogy van 3-4 olyan, akit megpróbáltatok megszerezni, de a sajtó nem szagolta ki.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 4., hétfő 22:46

Spanyol források szerint az Emirates légitársaság fogja szponzorálni az új Bernabéu felépítését. A légitársaság egészen elképesztő, 160 milliós összeget fizet majd a Real Madridnak évente. Ezzel az építkezés teljes összege csaknem 3 év alatt megtérül majd. Cserébe a társaság természetesen elvárja, hogy az új stadion viselje a nevüket valamilyen formában. A Real Madrid ezelőtt más cégekkel is egyezkedett, így a Microsofttal és a Coca-Colával is, ám a tárgyalások minden esetben zsákutcába értek. Forrás: Madridom.hu
Hát ez remélem igaz, hatalmas összeg. Nem is értem ez miért éri meg a Emirates légitársaságnak.

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2014. augusztus 4., hétfő 20:54

Galacticos. akik még kimaradtak:

Dória és Ricardo Rodriguez védő
Ruben Pardo és William Carvalho Középpályás
Domenico Berardi és Paco Alcacer támadó


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég