Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:03

Remy írta:A Batman v Supermanben maximum WW kap nagyobb szerepet
willy wonka? :mrgreen:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:46

MyStiQ írta: Na mindegy, hajrá! Most ideges vagyok, hogy a Galaxis Őrzőire csak augusztus végén jutok el, de még az sem biztos.
Én már hétfőn nézem :mrgreen: Ha nem ez lesz minden idők legjobb Marvel filmje, akkor elmehetnek a picsába :mrgreen:

DC-hez:

Elvileg úgy lesz, hogy minden hős tevékenykedik már egy ideje. Batman ha minden igaz már 30 éve. A különálló Batman film is majd csak 2019-ben jön a JL film után.
"Aztán rá egy évre bebasszák az Igazság Ligáját úgy, hogy nincs felvezetve se WW, se GL, se Shazam, se Aquaman, se Cyborg, ráadásul jelen állás szerint a Flash sorozat sem kapcsolódik az univerzumhoz. Én itt nem látok különösebb irányt, inkább kapkodást. "
Tény, nem a Marvel-t másolják, de valamilyen szinten érthető is a dolog. A JL film előtt megkaphatná mindegyik karakter a különálló filmjét, de ki tudja, hogy milyen sikere lenne. Legrosszabb esetben totális bukás az összes. (A Marvel árnyékában pláne nehéz dolga lenne a DC hősöknek most) Így odatolják az első nagy durranást a nézők orra alá, aztán ha bekajálták, akkor jöhetnek a többiek. A Batman v Supermanben maximum WW kap nagyobb szerepet, de a legtöbben csak cameokat fognak kapni. Én például Cyborgot úgy tudom elképzelni, hogy a futballpályán látjuk egy kicsit aztán csókolom. Mert ugye Victor Stone focista, és focis jelenetet pedig forgatnak a filmhez. Aquaman is csak alig néhány másodperces jelenetet kap.

Flash helyzete tényleg érdekes... nélküle nincs Igazság Ligája, legalábbis a szememben. (pláne, hogy az egyik kedvencem) de castingról nem hallani. Így még mindig kivárnak vele kapcsolatban. Megnézik, hogy a sorozat hogyan muzsikál, aztán lépnek. Amúgy ami nekem bizakodásra ad okot az a 2 órás crossover a Zöld Íjász és a Flash sorozatban. Egy mozifilm hosszúságú epizód, amit szerintem nem véletlenül csinálnak ilyen hosszúra.

Tehát összegezve. Minden a Batman v Superman filmen múlik, úgyhogy ezt nem cseszhetik el. A forgatókönyvíró csere pedig jó ötlet volt.
Csak a sok Nolan-fan elkezdi majd fikázni
Ettől félek én is. Pedig Nolan fan vagyok, de nálam biztos nem lesz ilyen probléma. Nálam a Burton filmek is hibátlanok. A legfontosabb, hogy legyen stílusa a filmnek, és ha ez megvan, akkor bizony nehéz elrontani. Frank Miller munkája pedig tökéletes alapként szolgál.


Amúgy kapja már be a Warner. Kiadhatnák HD-ban a Comic-Conos trailer.. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:45

messideco írta:Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.

Amúgy az érdekelne, hogy van a két képregényvállalat között egyfajta rivalizálás, a másik piszkálása stb? :hmmm: Ha valaki tud valamilyen érdekességet, történetet erről, ossza meg :)
képregényi szinten elég jó kapcsolatot ápol a két kiadó, gyakoriak is a crossoverek köztük pl.: igazságligája vs bosszú angyalai az egyik legnagyobb crossoverük
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:30

A Warner most kezdett bele, és az eddigiek alapján nekem nagyon tetszik az irány. Ha nem is hibátlan az Acélember, de látszik, hogy fasza hangulata lesz ennek a DC univerzumnak. Ráadásul Frank Miller képregényei alapján készítik el az új Batmant is, ami tuti királyság lesz. 50 év körüli, a Sötét Lovag visszatér-féle Bruce-t fogjuk látni. Zseniális. + Ben affleck is tökéletes Batman, legalábbis kinézetileg. (nagyon hasonlít a képregényes Batmanre)
De milyen irány? Acélember nagyon tetszett, és vélhetően a Batman v Superman is tetszeni fog. Épülnek egymásra. Aztán rá egy évre bebasszák az Igazság Ligáját úgy, hogy nincs felvezetve se WW, se GL, se Shazam, se Aquaman, se Cyborg, ráadásul jelen állás szerint a Flash sorozat sem kapcsolódik az univerzumhoz. Én itt nem látok különösebb irányt, inkább kapkodást.
Az eddigi infók alapján egy olyan Batmant fogunk majd kapni, ami a Nolan és Burton világ gyermeke lesz. Ez az az út, amit még nem jártak be, és ez az, amivel újra tökéletes Batman-filmet lehet majd csinálni.
Batmannel nem lesz semmi baj, tökéletesen fel lesz építve, sőt, megkockáztatom, hogy faszább lesz, mint a Nolan-féle Batman. Csak a sok Nolan-fan elkezdi majd fikázni, hogy mi az, hogy Batman sokkal inkább fog a kütyüire és a taktikai érzékére hagyatkozni, mint a testi erejére. :lol:
Wonder Woman, Shazam filmek is lesznek, ugyebár előbbi Gal Gadottal, utóbbi pedig The Rockkal... a Castingok jók.
Ha jól tudom, akkor a Kavics szerepéről annyit tudni perpill, hogy Shazam vagy Black Adam lesz. Ha van frissebb hír, akkor bocs, lemaradtam róla, én legutoljára azt a képet láttam, amit kettejükről posztolt. Gal Gadotot meg dugnám, de Wonder Womant nem pont így képzelem el a mozivásznon. Megan Foxnál mindenesetre sokkal jobb, bár fizikumban a Gina Caranós vonallal tudtak volna megvenni kilóra. De itt is az a bajom, hogy bár én többé-kevésbé ismerem a karaktereket, de biztos vagyok benne, hogy sokan nincsenek tisztában a dolgokkal, az IL film meg nem lehet 4 órás, hogy felvezessék a többieket Batmanen és Supermanen kívül. Elvileg a BvS-ben csak cameókat kapnak a többiek, talán Cyborg még csak egyszerű Victor Stone lesz.
Tehát 3-4 év múlva újra vissza lehet térni erre a témára, de én úgy gondolom, hogy jó kezekben van most a DC-univerzum.
Ha Goyer minden filmnél kap maga mellé még 2-3 forgatókönyvírót, akkor lehet. :mrgreen:

Nekem szimplán nem tetszik, hogy felvezetik a 2 legismertebb hőst, aztán jön az Igazság Ligája, ami után vagy felvezetik a többieket is külön, vagy egyből megkapják a saját ellenségeiket a szólófilmekben, flashbackkel megoldva, hogy hogyan is lettek azok, akik. Ha meg az IL-ben akarják őket felvezetni, akkor lesz vagy 4 órás a film. :mrgreen:


Na mindegy, hajrá! Most ideges vagyok, hogy a Galaxis Őrzőire csak augusztus végén jutok el, de még az sem biztos.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:11

Persze, most könnyű kijelenteni, hogy a Marvel milyen jól csinálja, de például Ők is csináltak Hulk filmet előtte, ami teljesen nulla volt. (DC-nél ez lehet mondjuk a Zöld Lámpás) Ők már évek óta csinálják (nagyon jól) ezt az univerzumépítést. Persze, hogy beállt egy fasza sikerszéria.

A Warner most kezdett bele, és az eddigiek alapján nekem nagyon tetszik az irány. Ha nem is hibátlan az Acélember, de látszik, hogy fasza hangulata lesz ennek a DC univerzumnak. Ráadásul Frank Miller képregényei alapján készítik el az új Batmant is, ami tuti királyság lesz. 50 év körüli, a Sötét Lovag visszatér-féle Bruce-t fogjuk látni. Zseniális. + Ben affleck is tökéletes Batman, legalábbis kinézetileg. (nagyon hasonlít a képregényes Batmanre)

Az eddigi infók alapján egy olyan Batmant fogunk majd kapni, ami a Nolan és Burton világ gyermeke lesz. Ez az az út, amit még nem jártak be, és ez az, amivel újra tökéletes Batman-filmet lehet majd csinálni.

Wonder Woman, Shazam filmek is lesznek, ugyebár előbbi Gal Gadottal, utóbbi pedig The Rockkal. Anno a Marveles hősökről (pl Vasemberről vagy Thorról) sem hiszem, hogy sokan tudtak , tehát hiába "ismeretlen" karakterek, meg kell adni nekik az esélyt. a Castingok jók.

Tehát 3-4 év múlva újra vissza lehet térni erre a témára, de én úgy gondolom, hogy jó kezekben van most a DC-univerzum.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 7., csütörtök 12:34

Hát gondolom a Batman filmekre, a Superman filmekre, Green lantern és társai gondolt a kolléga. Tehát DC-s filmek voltak már, csak különállóan, nem úgy, mint ahogy a Marvel építi fel.
Az viszont való igaz, hogy az épülő univerzumnak egy filmje van jelenleg, az Acélember. :)

Abban egyetértek vele, hogy eddig egy DC-s film, a Sötét lovag a legjobb alkotás, az ilyen kategóriában. :)

Nem tudom, hogy a DC, hogy akarja, meg jól hangzik ez a 9 film, tény és való, de ebből olyan keszekuszaság lesz...van egy sorozatuk, amit belekell kalkulálni, jön még kettő ezen kívül, azokat is belekell(Mondjuk a Gotham-et annyira nem kell, mert az a fiatal Gordon és Bruce Wayne kapcsolata).
Meglett volna az alap a Batman-trilógiával, mellé csináltak volna egy Superman trilógiát, utána sorba jöhettek volna a többi taggal, egy-egy részben. :) Így meg újráznak mindent, kitudja milyen sikerrel. :hmmm:
Volt egy Green Lantern is..az is meglett volna.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 7., csütörtök 12:23

messideco írta:Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.
sorold mar fel azokat a filmeket

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. augusztus 7., csütörtök 12:02

messideco írta:Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.

Amúgy az érdekelne, hogy van a két képregényvállalat között egyfajta rivalizálás, a másik piszkálása stb? :hmmm: Ha valaki tud valamilyen érdekességet, történetet erről, ossza meg :)
A cinestaron volt egy cikk hogy az egyik lapot birtokló médiaóriás sok milliárd dollárért meg akarja venni a másikat és egy közös univerzumot akar építeni
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. augusztus 7., csütörtök 10:27

A marvelesek (igen, így kisbetűvel) közül pl. Feige, Whedon többször elmondták már, hogy szeretik a DC-s (igen,így nagybetűvel) filmeket, meg is nézik őket stb. Joss tegnap mondta, hogy Ledger Jokeres (igen,így nagybetűvel) alakítása minden pénzt megért. A SHIELD készítői mondták, vicc, hogy ők csatáznak az Arrow-val (így nagybetűvel). Sok jó ismerősük van a DC-seknél. Visszafele nem nagyon hallottam még ilyen dícsérő dolgokat, de attól még lehettek.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 10:18

Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.
Tetszenek? Eddig egyedül az Acélember az, ami a mostani filmes univerzumba tartozik.

Én mindkét csapat filmjeit imádom, viszont amíg a Marvel gyönyörűen egy nagy egésszé varázsolja az egészet, addig a DC egyrészt baszik egyesíteni a sorozatait a filmekkel (legalábbis egyelőre), másrészt a lentebb írt címek is arra utalnak, hogy bevezetnek mindenkit ész nélkül, aztán majd lesz valami.

Én elhiszem, hogy nem akarják másolni a Marvelt, de ez számomra irdatlan nagy baromságnak tűnik perpill, hogy Acélember, Batman v Superman, aztán Igazság Ligája, a fedélzeten minden szuperhőssel.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 7., csütörtök 10:07

Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.

Amúgy az érdekelne, hogy van a két képregényvállalat között egyfajta rivalizálás, a másik piszkálása stb? :hmmm: Ha valaki tud valamilyen érdekességet, történetet erről, ossza meg :)
"And my heart will leave you never."

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. augusztus 7., csütörtök 9:15

Oszt' még a Marvel a szar, hogy 2019-ig jelentett be dátumokat meg hogy 2029-ig meg van a tervük :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 1:50

Anyaka írta:Én ezekről hallottam:

Wonder Woman
Justice League
Sandman
Green Lantern
Y The Last Man
Flash
100 Bullets
Fables
Preacher
The Metal Men
Shazam
Scalped
Hát... hivatalos infó még nincs. + ebben a 9 filmben, tuti lesz egy Igazság ligája + egy új Batman film is, ami ha minden igaz 2019-ben jön.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. augusztus 7., csütörtök 1:24

Én ezekről hallottam:

Wonder Woman
Justice League
Sandman
Green Lantern
Y The Last Man
Flash
100 Bullets
Fables
Preacher
The Metal Men
Shazam
Scalped

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 1:00

Remy írta:FUCK YEAH!! A Warner 9 DC Comics-filmet jelentett be. Persze még csak dátumokkal... :-(

- 2016. augusztus 5.
- 2017. június 23.
- 2017. november 11.
- 2018. március 23.
- 2018. július 27.
- 2019. április 5.
- 2019. június 14.
- 2020. április 3.
- 2020. június 19.

A Batman v Superman meg 2016. május 6-ról 2016. március 25-ére került.
ez így mért érdekes? :lol: nyílvánvaló volt, hogy jön egy rakat dc film a közeljövőben
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 6., szerda 22:56

FUCK YEAH!! A Warner 9 DC Comics-filmet jelentett be. Persze még csak dátumokkal... :-(

- 2016. augusztus 5.
- 2017. június 23.
- 2017. november 11.
- 2018. március 23.
- 2018. július 27.
- 2019. április 5.
- 2019. június 14.
- 2020. április 3.
- 2020. június 19.

A Batman v Superman meg 2016. május 6-ról 2016. március 25-ére került.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. augusztus 5., kedd 23:31

Azt hiszem, innen többen látták a Mr. Nobodyt (talán filmklubos volt az előző oldalon?), én most kerítettem sort rá (rendezői változat).

A logikai kuszasággal kezdeném - spoiler nélkül- , mert ahogy másutt olvasgattam, azon vannak legtöbben (pl. Szirmai is) kiakadva. Először is, nem gondolom, hogy ez a film követhetetlen lenne bárkinek, aki tiszta fejjel, kipihenten nézi, másodszor pedig az a véleményem, hogy az ilyen típusú filmek esetében a cselekményszálak tényszerű, valós idejű követésénél (gondolok itt arra, hogy akkor most pontosan melyik szálat melyik pontban látjuk) sokkal fontosabb a közvetített gondolatok és hangulat felfogása. Jó példa erre az Inception, amit nagyon kedvelnék, ha Gordon-Levitt és Ellen Page karaktere nem arra lenne kizárólag kitalálva, hogy mankókat nyújtson a tudatlan nézőknek, hogy mi miért történik egy fiktív világban, ezeket az infókat pedig módszeresen a számba rágják. Vagy pl. a Shutter Island, aminél a döntő többség a konklúzió kiszámíthatóságára/kiszámíthatatlanságára hegyezi ki a filmet, miközben a lényeg az érzés, a tragédia benyomásának tolmácsolása (ez a közönség, nem pedig a film kritikája).

Ami szerintem sokkal fontosabb eleme a filmnek, az a döbbenetes formai vagányságdömping (talán ez a legjobb szó rá) vagy virtuozitás. Direkt utánanéztem, Van Dormael '57-es születésű, ehhez képest olyan ez a film, mintha egy huszonéves tanuló filmes bele akarná sűríteni az egyetemes filmes tudás összes modern csodafegyverét, amit csak látott és elsajátított. És ezt néha soknak éreztem. Egy darab átlagos átmenet, vágás, kompozíció nincs ebben a filmben, minden, de tényleg minden cifrázva van. Én imádom a frappáns formanyelvet, de ez, hogy nincs egyetlen rutinszerű megoldás a két és fél óra alatt, ez nagyon fárasztó, számomra sokkal megterhelőbb, mint a logikai kigobozása a cselekménynek. Ettől függetlenül kalaplengetést érdemel, mert nagyon sok és minőségi meló van benne.

A tartalom és a mondanivaló miatt viszont nagyon fontos filmnek tartom, ezekkel a gondolatokkal szerintem nincs egészséges ember, aki ne tudna azonosulni. Életkortól függetlenül revelatív és szórakoztató lehet.

Eddig tízes skálán nyolcas, az a mínusz fél pedig, amit Jared Leto vállalhatatlan feje elvisz, az Diane Kruger szépsége nyomán visszajön, úgyhogy 8.

Talán lesz, aki végigolvassa, kíváncsi vagyok más véleményekre :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 5., kedd 15:11

Nemrég tartottam egy Batman-hetet a blogon. Írtam a legutóbbi 7 filmről. A Burton-Schumacher filmekről rövidebben...

Batman
Batman visszatér
Mindörökké Batman
Batman & Robin

... a Sötét lovag trilógiáról pedig hosszabban. :)

Batman - Kezdődik!
A sötét lovag
A sötét lovag - Felemelkedés
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 5., kedd 10:56

Én is régóta szeretném újrázni, mondjuk nekem elsőre is bejött, asszem 8-at adtam rá.
100%-ban én sem értettem meg úgy éreztem akkor, ezért lenne érdemes még egyszer nekifutni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 5., kedd 8:01

Szerintem a legnyomottabb hangulatban még nagyobbat üt.
Amúgy tökéletes film, hihetetlen profi. tízpertíz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég