Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 16:03

hehe írta:
Tehát egy Nolan-féle Batman nem ér fel mondjuk a Sin City szintjére? Mondjuk a Sötét lovag? Vagy mondjuk a Watchmen? De ha Marvelt kéne mondani, akkor Vasember 1 és Amerika kapitány 2?
nem.
Megint az a fránya elvakultság. Ha nem tudja valaki elismerni a Sötét lovag trilógia első két részét, akkor azzal felesleges is vitába szállni, mert komolytalan.

Nem kell szeretni, de elismerni azért el kéne. És a képregényadaptációk között bőven csúcskategória, ahogy a Sin City is. Tehát igen, lehet egylapon emlegetni őket, ha tetszik, ha nem. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. augusztus 7., csütörtök 16:02

Nekem az jutott erről eszembe, hogy a meddig lesz még blockbuster kifejezésnek létjogosultsága ezekre a filmekre vonatkoztatva (feltételezve, hogy megvan bennünk az igény, hogy maradjon valami a kifejezés eredeti jelentéséből). Mert ha ez az irány tartja magát, nem lesz "block", amit át kell törni, ezek a filmek nem állítanak egymásnak lécet, amit le kell verni annak érdekében, hogy még szórakoztatóbb legyen valami, hogy nagyobb hatással legyen a közönségre, mint elődjei. Pedig ez mozgatta a közönségmozit. Anno pl. Lucas, Spielberg meg Zemeckis meg hasonló figurák egymásra licitáltak, hogy ki tud újabb, forradalmibb szemfényvesztést vászonra vinni (nem csak technikai értelemben értem), és ezért vonzott tömegeket. És amire gondolok, az egyáltalán nem a művészkedésről szól, ez a klasszikus szerzői filmtől nagyon távol áll.
Remy írta:
Tehát egy Nolan-féle Batman nem ér fel mondjuk a Sin City szintjére? Mondjuk a Sötét lovag?
Valóban, Nolan volt az utolsó, aki lépett előre a témában érdemben, bár azt is csak a Sötét Lovaggal, és annak is azokkal - az egyébként szenzációs - jeleneteivel, amelyeket már láttunk egyszer a Heatben.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:55

Tehát egy Nolan-féle Batman nem ér fel mondjuk a Sin City szintjére? Mondjuk a Sötét lovag? Vagy mondjuk a Watchmen? De ha Marvelt kéne mondani, akkor Vasember 1 és Amerika kapitány 2?
nem.
Tény, a Sin City kiváló alkotás, én is szeretem. De az teljesen más kategória, de ez nem azt jelenti, hogy az összes többi szar lenne, vagy gyengébb.
de.
Megérteném az egészet, ha gyenge, idétlen szuperhősös/képregényes filmek jelennének meg
, és de.
P. Krisz írta:Hehe te akkor biztos hogy nagyon fogsz örülni annak hogy jövő évtől elkezdik tolni a videojátékok alapján készülő filmeket is. :D
az meg teljesen hidegen hagy.

bár cod témára lehetne csapatni ilyen black hawk down szintű cuccot, az egy fasza film volt. :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:51

Hehe te akkor biztos hogy nagyon fogsz örülni annak hogy jövő évtől elkezdik tolni a videojátékok alapján készülő filmeket is. :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:49

Amúgy tényleg fura, hogy egyesek (semmi személyeskedés, hanem globálisan nézve) mennyire tudnak köpködni.
Pont, mint Te Vettel témában... :shutup:
Persze néha becsúszik 1-1 gyengébb.
Néha becsúszik egy jobb, én inkább így fogalmaznék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:48

hehe írta: de ezek a szutyok filmek, nem arról van szó, megnézem én is, de másnap már el is felejtem.
egy sin city szintű alkotás viszont egész más kategória. az az egy film üti a faszba az egész dc meg marvel meg mindent.

ki van fordulva a világ, minden téren :lol: :|
Tehát egy Nolan-féle Batman nem ér fel mondjuk a Sin City szintjére? Mondjuk a Sötét lovag? Vagy mondjuk a Watchmen? De ha Marvelt kéne mondani, akkor Vasember 1 és Amerika kapitány 2?

Tény, a Sin City kiváló alkotás, én is szeretem. De az teljesen más kategória, de ez nem azt jelenti, hogy az összes többi szar lenne, vagy gyengébb.
pl képregényben milliószor faszábbak voltak ezek a cuccok gyerekként, mert mögétetted a magad kis világát és elképzeléseit, mintha könyvet olvasnál.
Még mindig csinálnak képregényeket. Senki nem kötelez rá, hogy megnézd, ha a FILMEK nem jönnek be. Lehet olvasni is.

Amúgy tényleg fura, hogy egyesek (semmi személyeskedés, hanem globálisan nézve) mennyire tudnak köpködni. Megérteném az egészet, ha gyenge, idétlen szuperhősös/képregényes filmek jelennének meg, de hát nem... színvonalas, pop-con mozikról van szó, amik a zsánerükben teljesen elfogadható helyen szerepelnek. Persze néha becsúszik 1-1 gyengébb. Vasember 3 vagy Thor 1, de azért elnézve az elmúlt éveket nem lehet okunk panaszra. Pláne, hogy látszik a fejlődés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:40

MyStiQ írta: Mik a kedvenceid?
Majd otthonról elküldöm neked az IMDB listámat.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:35

Remy írta:
hehe írta:én csak azon röhögök, hogy mennyi bőrt meg pénzt húznak le ezekből a mesékből hosszú évek óta, és még fognak is, miközben egész hollywood ilyen grafikamániás, sztoriszegény, sablon és másolathalmaz lett, zéró eredeti ötlettel.

és butítják az egész világot.
Erre pedig továbbra is azt tudom mondani, hogy nem kötelező ezeket nézni. Aki keres az talál, mert nem csak a blockbusterek világában vannak filmek. Európai vagy független filmesek körében is lehet nézelődni, és ott mindig talál az ember néhány érdekes darabot.
pont ez a problémám, hogy ezek számítanak blockbusternek. :lol:
pl képregényben milliószor faszábbak voltak ezek a cuccok gyerekként, mert mögétetted a magad kis világát és elképzeléseit, mintha könyvet olvasnál.
de ezek a szutyok filmek, nem arról van szó, megnézem én is, de másnap már el is felejtem.
egy sin city szintű alkotás viszont egész más kategória. az az egy film üti a faszba az egész dc meg marvel meg mindent.

ki van fordulva a világ, minden téren :lol: :|
Kép
Kép
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:28

cart írta:Galaxis Őrzői nálam is Adam Sandler színvonal a bemutatók alapján.
Mondjuk Nálad mi nem az? :mrgreen:

Komolyan mondom - mindenféle bántó szándék nélkül -, hogy én még nem láttam Tőled olyat, hogy dicsértél egy filmet. Mik a kedvenceid?


Sentry: Azért ismerjük el, hogy Te sem vagy egy egyszerű eset. :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:03

hehe írta:én csak azon röhögök, hogy mennyi bőrt meg pénzt húznak le ezekből a mesékből hosszú évek óta, és még fognak is, miközben egész hollywood ilyen grafikamániás, sztoriszegény, sablon és másolathalmaz lett, zéró eredeti ötlettel.

és butítják az egész világot.
+1

Én ezért járok kevesebbet ide, illetve kerülöm a feszkót, inkább megtartom magamnak a gondolatom. Felesleges vitázni.
Részben az ilyen "érvelések miatt" is
Remy írta:Erre pedig továbbra is azt tudom mondani, hogy nem kötelező ezeket nézni. Aki keres az talál, mert nem csak a blockbusterek világában vannak filmek.
Még ha igaz is, de szerintem hehe nem erre akart kilyukadni.

No de felesleges belemenni, én nem is akarok.
Brékesség.

Remy a Kubrick poszt elkészült már? Vagy ha nem akkor mikorra tervezed?
Előre is köszi a választ!

cart
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 7., csütörtök 15:01

Galaxis Őrzői nálam is Adam Sandler színvonal a bemutatók alapján.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:54

hehe írta:én csak azon röhögök, hogy mennyi bőrt meg pénzt húznak le ezekből a mesékből hosszú évek óta, és még fognak is, miközben egész hollywood ilyen grafikamániás, sztoriszegény, sablon és másolathalmaz lett, zéró eredeti ötlettel.

és butítják az egész világot.
Erre pedig továbbra is azt tudom mondani, hogy nem kötelező ezeket nézni. Aki keres az talál, mert nem csak a blockbusterek világában vannak filmek. Európai vagy független filmesek körében is lehet nézelődni, és ott mindig talál az ember néhány érdekes darabot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:52

Biztos bennem van a hiba, de én hülyét kaptam a Galaxis Őrzői előzetestől moziban. Össze is néztünk haverral, erőltetett poénok, az is egy mosómedvétől :mrgreen: Stuart Little kisegér feelingem volt :mrgreen: De no offense. Mondjuk nekem a Bosszúállók sem tetszett, szóval biztosan nem nekem készülnek ezek a filmek.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:50

én csak azon röhögök, hogy mennyi bőrt meg pénzt húznak le ezekből a mesékből hosszú évek óta, és még fognak is, miközben egész hollywood ilyen grafikamániás, sztoriszegény, sablon és másolathalmaz lett, zéró eredeti ötlettel.

és butítják az egész világot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:44

P. Krisz írta:
castingról nem hallani
Hát igen ez az egyik nagy különbség a kettő brigád között , amíg a Marvel meg tudott szerezni olyan neveket mint Fassbender , Hiddleston , Lawrence , legutóbb Josh Brolint Thanos szerepére és Doctor Strangenek kinézték Benedict Cumberbatch-t , addig a DC Rockra tervez . Bele se merek gondolni hogy Darkseid-nak kit akarnak castingolni . :kivagyhe:
Kétlem, hogy Darkseid ember lenne. Mármint Thanosnak is csak a hangja lesz Josh Brolin. :)

Na, akkor... tegyük ezt rendbe :D Fassbender és JLaw tudtommal az X-Menekben szerepelnek, akik a FOX tulajdonában vannak. Tehát teljesen más tészta.

Ha a Marvel univerzumot és a DC univerzumot hasonlítjuk össze, akkor a Warnert és a Marvelt kell szemügyre venni.

Ha viszont így teszünk, akkor semmivel sem rosszabb a Warner helyzete. Nézzük is miért: Chris Evans - Amerika kapitány, Chris Hemsworth - Thor, Jeremy Renner - Sólyomszem, Mark Ruffalo - Hulk. Ez se a csúcskategória.

Cavill, Affleck, Eisenberg, Amy Adams névsor se rosszabb. + akkor még ott vannak a kisebb szerepekben olyanok, mint Jeremy Irons, Laurence Fishburne, Diane Lane.

Gal Gadot, Momoa se rossz, legalábbis a szerepükre. Egy szuperhősnél amúgy sem kell akkorát játszani, hacsak nem vagy valami nagydumás karakter (Flash vagy Green Lantern). The Rock meg ha Shazam lesz, akkor úgyis csak félig lesz része a karakternek, ugyanis egy Billy Batsont is kell szerezniük. Megjelenésben pedig brutál a Szikla. De a játékára se lehet panasz szerintem. Hozza az elfogadhatót, ami teljesen rendben is lenne egy szuperhősnek.

Amúgy meg Heath Ledger példájából kiindulva nem mindig a nagy névre kell utazni. Utálták, hogy Ő lesz Joker, aztán láss csodát. Downey Jr. se úgy nézett ki, hogy kb Ő lesz majd az egész Marvel univerzum reklámarca.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:34

castingról nem hallani
Hát igen ez az egyik nagy különbség a kettő brigád között , amíg a Marvel meg tudott szerezni olyan neveket mint Fassbender , Hiddleston , Lawrence , legutóbb Josh Brolint Thanos szerepére és Doctor Strangenek kinézték Benedict Cumberbatch-t , addig a DC Rockra tervez . Bele se merek gondolni hogy Darkseid-nak kit akarnak castingolni . :kivagyhe:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 14:03

Remy írta:A Batman v Supermanben maximum WW kap nagyobb szerepet
willy wonka? :mrgreen:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27339
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:46

MyStiQ írta: Na mindegy, hajrá! Most ideges vagyok, hogy a Galaxis Őrzőire csak augusztus végén jutok el, de még az sem biztos.
Én már hétfőn nézem :mrgreen: Ha nem ez lesz minden idők legjobb Marvel filmje, akkor elmehetnek a picsába :mrgreen:

DC-hez:

Elvileg úgy lesz, hogy minden hős tevékenykedik már egy ideje. Batman ha minden igaz már 30 éve. A különálló Batman film is majd csak 2019-ben jön a JL film után.
"Aztán rá egy évre bebasszák az Igazság Ligáját úgy, hogy nincs felvezetve se WW, se GL, se Shazam, se Aquaman, se Cyborg, ráadásul jelen állás szerint a Flash sorozat sem kapcsolódik az univerzumhoz. Én itt nem látok különösebb irányt, inkább kapkodást. "
Tény, nem a Marvel-t másolják, de valamilyen szinten érthető is a dolog. A JL film előtt megkaphatná mindegyik karakter a különálló filmjét, de ki tudja, hogy milyen sikere lenne. Legrosszabb esetben totális bukás az összes. (A Marvel árnyékában pláne nehéz dolga lenne a DC hősöknek most) Így odatolják az első nagy durranást a nézők orra alá, aztán ha bekajálták, akkor jöhetnek a többiek. A Batman v Supermanben maximum WW kap nagyobb szerepet, de a legtöbben csak cameokat fognak kapni. Én például Cyborgot úgy tudom elképzelni, hogy a futballpályán látjuk egy kicsit aztán csókolom. Mert ugye Victor Stone focista, és focis jelenetet pedig forgatnak a filmhez. Aquaman is csak alig néhány másodperces jelenetet kap.

Flash helyzete tényleg érdekes... nélküle nincs Igazság Ligája, legalábbis a szememben. (pláne, hogy az egyik kedvencem) de castingról nem hallani. Így még mindig kivárnak vele kapcsolatban. Megnézik, hogy a sorozat hogyan muzsikál, aztán lépnek. Amúgy ami nekem bizakodásra ad okot az a 2 órás crossover a Zöld Íjász és a Flash sorozatban. Egy mozifilm hosszúságú epizód, amit szerintem nem véletlenül csinálnak ilyen hosszúra.

Tehát összegezve. Minden a Batman v Superman filmen múlik, úgyhogy ezt nem cseszhetik el. A forgatókönyvíró csere pedig jó ötlet volt.
Csak a sok Nolan-fan elkezdi majd fikázni
Ettől félek én is. Pedig Nolan fan vagyok, de nálam biztos nem lesz ilyen probléma. Nálam a Burton filmek is hibátlanok. A legfontosabb, hogy legyen stílusa a filmnek, és ha ez megvan, akkor bizony nehéz elrontani. Frank Miller munkája pedig tökéletes alapként szolgál.


Amúgy kapja már be a Warner. Kiadhatnák HD-ban a Comic-Conos trailer.. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:45

messideco írta:Örülök a DC-filmeknek, sokkal jobban tetszenek, mint marveles (igen, így...) társaik.

Amúgy az érdekelne, hogy van a két képregényvállalat között egyfajta rivalizálás, a másik piszkálása stb? :hmmm: Ha valaki tud valamilyen érdekességet, történetet erről, ossza meg :)
képregényi szinten elég jó kapcsolatot ápol a két kiadó, gyakoriak is a crossoverek köztük pl.: igazságligája vs bosszú angyalai az egyik legnagyobb crossoverük
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 7., csütörtök 13:30

A Warner most kezdett bele, és az eddigiek alapján nekem nagyon tetszik az irány. Ha nem is hibátlan az Acélember, de látszik, hogy fasza hangulata lesz ennek a DC univerzumnak. Ráadásul Frank Miller képregényei alapján készítik el az új Batmant is, ami tuti királyság lesz. 50 év körüli, a Sötét Lovag visszatér-féle Bruce-t fogjuk látni. Zseniális. + Ben affleck is tökéletes Batman, legalábbis kinézetileg. (nagyon hasonlít a képregényes Batmanre)
De milyen irány? Acélember nagyon tetszett, és vélhetően a Batman v Superman is tetszeni fog. Épülnek egymásra. Aztán rá egy évre bebasszák az Igazság Ligáját úgy, hogy nincs felvezetve se WW, se GL, se Shazam, se Aquaman, se Cyborg, ráadásul jelen állás szerint a Flash sorozat sem kapcsolódik az univerzumhoz. Én itt nem látok különösebb irányt, inkább kapkodást.
Az eddigi infók alapján egy olyan Batmant fogunk majd kapni, ami a Nolan és Burton világ gyermeke lesz. Ez az az út, amit még nem jártak be, és ez az, amivel újra tökéletes Batman-filmet lehet majd csinálni.
Batmannel nem lesz semmi baj, tökéletesen fel lesz építve, sőt, megkockáztatom, hogy faszább lesz, mint a Nolan-féle Batman. Csak a sok Nolan-fan elkezdi majd fikázni, hogy mi az, hogy Batman sokkal inkább fog a kütyüire és a taktikai érzékére hagyatkozni, mint a testi erejére. :lol:
Wonder Woman, Shazam filmek is lesznek, ugyebár előbbi Gal Gadottal, utóbbi pedig The Rockkal... a Castingok jók.
Ha jól tudom, akkor a Kavics szerepéről annyit tudni perpill, hogy Shazam vagy Black Adam lesz. Ha van frissebb hír, akkor bocs, lemaradtam róla, én legutoljára azt a képet láttam, amit kettejükről posztolt. Gal Gadotot meg dugnám, de Wonder Womant nem pont így képzelem el a mozivásznon. Megan Foxnál mindenesetre sokkal jobb, bár fizikumban a Gina Caranós vonallal tudtak volna megvenni kilóra. De itt is az a bajom, hogy bár én többé-kevésbé ismerem a karaktereket, de biztos vagyok benne, hogy sokan nincsenek tisztában a dolgokkal, az IL film meg nem lehet 4 órás, hogy felvezessék a többieket Batmanen és Supermanen kívül. Elvileg a BvS-ben csak cameókat kapnak a többiek, talán Cyborg még csak egyszerű Victor Stone lesz.
Tehát 3-4 év múlva újra vissza lehet térni erre a témára, de én úgy gondolom, hogy jó kezekben van most a DC-univerzum.
Ha Goyer minden filmnél kap maga mellé még 2-3 forgatókönyvírót, akkor lehet. :mrgreen:

Nekem szimplán nem tetszik, hogy felvezetik a 2 legismertebb hőst, aztán jön az Igazság Ligája, ami után vagy felvezetik a többieket is külön, vagy egyből megkapják a saját ellenségeiket a szólófilmekben, flashbackkel megoldva, hogy hogyan is lettek azok, akik. Ha meg az IL-ben akarják őket felvezetni, akkor lesz vagy 4 órás a film. :mrgreen:


Na mindegy, hajrá! Most ideges vagyok, hogy a Galaxis Őrzőire csak augusztus végén jutok el, de még az sem biztos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég