Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 12., kedd 23:08

azért hegyi dicsért is bőven...kezd átállni ő is, de csak fokozatosan szabad :lol:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 12., kedd 23:07

MorataMartin írta:Sporttv ma is kitesz magaért!:@ Neki állnak a díjkiosztónál Rakiticet meg a Barcát éltetni. Hegyi azért odaszúrja h Crnek rossz VB-je volt, míg ez a mosolygós meleg műsorvezető meg benyögi kérdés ez mire lesz elég a Suarezzel felálló Barca ellen.:S
Ezért néztem én a Digi Tv-t. Ott gyönyörűen elbeszélgettek Ronaldoról, a csapatról, bevágták Ronaldo nyilatkozatát stb. Teljesen más a szint, a Sport tv úgy ahogyan van egy nagy kalap... :cens:.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. augusztus 12., kedd 23:05

Sporttv ma is kitesz magaért!:@ Neki állnak a díjkiosztónál Rakiticet meg a Barcát éltetni. Hegyi azért odaszúrja h Crnek rossz VB-je volt, míg ez a mosolygós meleg műsorvezető meg benyögi kérdés ez mire lesz elég a Suarezzel felálló Barca ellen.:S

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 12., kedd 23:00

wZoLee7 írta:Xabi volt a legnagyobb az érem átvételekor, az a tekintet
Platini meg ad majd Péreznek, hogy ő adta oda az érmet Ronaldonak, miközben neki kellett volna. :mrgreen: Bírom ezeket a Digiseket. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 12., kedd 22:58

hát a játék képéről kár írni, az még nagyon nincs kész...Kroos gyorsan megtalálta a helyét :D

én is csak azt emelném ki, hogy a kupa átvételekor DM (az egész meccsel ellentétben) nagyon is jókedvű volt, Iker felemelte a kupát, átadta és ment oda hozzá...a társak sem akarják hogy elmenjen...

Xabi volt a legnagyobb az érem átvételekor, az a tekintet :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 12., kedd 22:54

Sierra írta:Gondoljátok azért nem játszott Di María, mert lelép? Melyik csapat viszi vajon? Azért maradhatott volna még egy évet, kár érte. Remélem Khedira is ezért nem volt nevezve. :Đ
Az egyik menni fog. Az argentínt kevesen tudják kifizetni, PSG, esetleg MU. (Citynek se volt még igazán nagy dobása) Khedirát meg megfizetni nehéz a kis cunci magas igényei miatt.
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 12., kedd 22:53

Sierra írta:Gondoljátok azért nem játszott Di María, mert lelép? Melyik csapat viszi vajon?
Ha véletlenül más okból kifolyólag nem játszott volna, akkor is mindegy, mert így ezek után tuti lelép...

Ui: DM azért vigyorgott annyira mert SAF személyesen hozta a szerződését.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. augusztus 12., kedd 22:54-kor.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 12., kedd 22:53

Erdekes hogy dimaria meglepoen jol erezte magat a kupaatadasnal. Nagyon bohockodott ramossal es navassal. En meg bizom benne hogy csak khedira takarodik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 12., kedd 22:52

Gondoljátok azért nem játszott Di María, mert lelép? Melyik csapat viszi vajon? Azért maradhatott volna még egy évet, kár érte. Remélem Khedira is ezért nem volt nevezve. :Đ

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 12., kedd 22:46

Bejött a hendikeppes Real mixem szóval jó meccs volt :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 12., kedd 22:42

Jó lesz ez. Kicsit elfáradtunk a végére ott tudott nyomni a Sevilla 5-6 percig, azon kívűl nem sok vizet zavartak.
Nyerhettünk volna többel is, voltak elszórakozott helyzetek, ezek a közeljövőben remélhetőleg bemennek.
Mondjuk ez a Beto is jól védett ma, kb. élete top 10-es védésébe a James löket simán beférne.
De hát ellenünk ez így megy. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 15:03

Na akkor valamelyik ázsiai csókára majd rá kell mozdulni, a sárkányos fekete mez meg alap :D
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 3., vasárnap 14:45

Gascoigne írta:
Kerlon írta:Csak engem hagy hidegen, hogy kikaptunk 3 olyan csapattól, akik full kerettel nyomják már legalább 1-2 héttel előrébb járva, mint mi? Felkavart kezdők, legtöbb támadó hiányzott vagy későn csatlakozott, kényszer megoldások... Igazából szerintem most kezdődik még csak igazán a felkészülésünk, ez volt az alapozás. Most még ki lehet kapni.
Tényleg nincs jelentősége, de értelme sem. Ha azért utazunk a világ másik felére, hogy a klubot népszerűsítsük, utána meg a motiválatlan és felkészületlen B-csapattal lejáratjuk magunkat az USA történetének legnézettebb focimeccsén (ha jól értettem a hírt), azzal nem hogy használunk, de kifejezetten ártunk a célunknak.
jövőre már nem is megyünk amerikába. BACK TO CHINA MADAFAKA!! :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 3., vasárnap 14:32

18 éves nethuszárok tudják, hogy mi van Madridban, hogy mi a jó Pereznek, meg Ancelottinak, pontosan tudják a összefüggéseket, mert minden történet, esemény, és személy, meg háttéranyag ismert itt mindenkinél. tudják a történelmet, meg ismerik az összes létező összeesküvéselmélet minden létező alapját. és szerencse hogy mindenki személyesen és régóta ismer minden szereplőt, tudják, hogy ki milyen erős személyiség, mikor, és mitől omlik össze... óriási
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 3., vasárnap 14:24

védekezésben egyértelműen a 442-es felállást véltem felfedezni. Támadásnál viszont Carvajal sokszor felment csatárba, főleg a második félidőben. Xabi-Illarra párosnál azt vettem észre, hogy nem azt játszák, amit eddig. Sokszor a Ramos-Pepe páros képzeletbeli vonaláig húzódtak vissza, de a MU ellen csak elvétve fedeztem fel. Lehet Ancelotti már készíti a csapatot a mélységi irányító nélküli játékra.
A gálakezdő egyenlőre nálam így kezd kirajzolódni:
Védekezés:
védősor
Bale, Modric, Kroos, James
-------Benzema---CR7-----
Támadásnál Bale előbbre húzódik, és James, ő viszont kicsit beljebb húzódik megnyitva a teret Marcelo és a Coentrao páros egyikének. CR pedig szabadon fickándozhat a bal oldalon. Védekezésben pedig alap követelmény a visszazárás. Hozzátenném, hogy a védekezés miatt a csapatot általában Arbeloa-Marcelo, vagy Carvajal-Coentrao szélekkel játszatnám, így biztosabb a védekezés.

Eddig sztem vmi ilyen lesz, de ez még változhat pl. Xabi kezdőben való játszatásával.

Szerk.: Sokszor védekezésben nem 442 volt, hanem:
4
4
Isco
Bale
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 3., vasárnap 13:53

Gascoigne írta:
Kerlon írta:Csak engem hagy hidegen, hogy kikaptunk 3 olyan csapattól, akik full kerettel nyomják már legalább 1-2 héttel előrébb járva, mint mi? Felkavart kezdők, legtöbb támadó hiányzott vagy későn csatlakozott, kényszer megoldások... Igazából szerintem most kezdődik még csak igazán a felkészülésünk, ez volt az alapozás. Most még ki lehet kapni.
Tényleg nincs jelentősége, de értelme sem. Ha azért utazunk a világ másik felére, hogy a klubot népszerűsítsük, utána meg a motiválatlan és felkészületlen B-csapattal lejáratjuk magunkat az USA történetének legnézettebb focimeccsén (ha jól értettem a hírt), azzal nem hogy használunk, de kifejezetten ártunk a célunknak.
Persze, gondolom nem éri meg el menni két hétre... :) Hagyjuk már. Ki teszel két világsztárt és megvesznek az amcsik megvesznek minden címeres dolgot és két hétig ultrák... Még így is. Amúgy is csak 4 évente van ilyen zsúfolt szezon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 3., vasárnap 13:30

Kerlon írta:Csak engem hagy hidegen, hogy kikaptunk 3 olyan csapattól, akik full kerettel nyomják már legalább 1-2 héttel előrébb járva, mint mi? Felkavart kezdők, legtöbb támadó hiányzott vagy későn csatlakozott, kényszer megoldások... Igazából szerintem most kezdődik még csak igazán a felkészülésünk, ez volt az alapozás. Most még ki lehet kapni.
Tényleg nincs jelentősége, de értelme sem. Ha azért utazunk a világ másik felére, hogy a klubot népszerűsítsük, utána meg a motiválatlan és felkészületlen B-csapattal lejáratjuk magunkat az USA történetének legnézettebb focimeccsén (ha jól értettem a hírt), azzal nem hogy használunk, de kifejezetten ártunk a célunknak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 3., vasárnap 13:21

MyStiQ írta:
én úgy érzem sokaknak elszálltak az elvárásai a tavalyi bl + kupa kombóval, és ehhez hozzáadva a jó igazolásokat már azt várják, hogy 38 győzelemmel hozzuk le a bajnokságot, átlagban 3-4 gólos különbséggel.
Ez nem elvárás, ez kurvára így is lesz. :mrgreen:

A tegnapi kezdőnk így nézett ki:
Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Nacho, Carvajal, Illarramendi, Xabi Alonso, Modric, Bale és Isco.

A gálakezdőnknek meg valami ilyesmit vár a többség:
Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - James, Modric, Kroos - Cé, Benzema, Bale.

Közülük tegnap Ramos, Carvajal, Modric, Cé és Bale volt bevethető...


Egyébként meg az Inter ellen uraltuk a meccset még a sok fiatallal is, a Roma ellen is kézben volt a dolog, amíg a felnőtt keret tagjai voltak többségben, a tegnapi meg gyakorlatilag Casillas gyenge napja miatt ment el, mindez úgy, hogy elég érdekes felállásban nyomtuk.

Én egyáltalán nem aggódok, kibaszott erősek leszünk.
2 hónap múlva szerintem ezeket a csapatok 2-3 góllal vernénk. A Rómának mondjuk örülnék a BL-ben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 12:56

én úgy érzem sokaknak elszálltak az elvárásai a tavalyi bl + kupa kombóval, és ehhez hozzáadva a jó igazolásokat már azt várják, hogy 38 győzelemmel hozzuk le a bajnokságot, átlagban 3-4 gólos különbséggel.
Ez nem elvárás, ez kurvára így is lesz. :mrgreen:

A tegnapi kezdőnk így nézett ki:
Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Nacho, Carvajal, Illarramendi, Xabi Alonso, Modric, Bale és Isco.

A gálakezdőnknek meg valami ilyesmit vár a többség:
Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - James, Modric, Kroos - Cé, Benzema, Bale.

Közülük tegnap Ramos, Carvajal, Modric, Cé és Bale volt bevethető...


Egyébként meg az Inter ellen uraltuk a meccset még a sok fiatallal is, a Roma ellen is kézben volt a dolog, amíg a felnőtt keret tagjai voltak többségben, a tegnapi meg gyakorlatilag Casillas gyenge napja miatt ment el, mindez úgy, hogy elég érdekes felállásban nyomtuk.

Én egyáltalán nem aggódok, kibaszott erősek leszünk.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 12:43

én se értem azokat, akik a vereségeken picsognak.
a felállás tegnap óriási káosz volt, a húzóemberek fele még alig kezdte el az előszezont. azért marcelo/coentrao, kroos, james, benzema, ronaldo, di maria? (+ khedira :lol: ) hiányzik, ráadásul a kapusposzt sincs megoldva, a szuperkupát levédheti casillas, de több fontos meccset nem nagyon szabad kapnia.

a legtöbb szezon tavasszal dől el, de itt már többen siránkoznak augusztus elején.
én úgy érzem sokaknak elszálltak az elvárásai a tavalyi bl + kupa kombóval, és ehhez hozzáadva a jó igazolásokat már azt várják, hogy 38 győzelemmel hozzuk le a bajnokságot, átlagban 3-4 gólos különbséggel.

engem nagyon aggaszt a középpálya, ha nem jön egy igazi vkp, vagy sokat védekező (és tudó) kk, legyen az pogba, vidal, akárki, akkor necces lesz az egy szezonon át. khedirával és dm-mel én jelenleg nem számolok, akkor marad xabi, illarra, modric, kroos, és esetleg isco meg james a kp 3 posztjára.
illarra kevés, és ha a modric/kroos/isco/james négyesből játszik három, akkor mindenhogyan kevésnek érzem a védekezést. xabi meg már nem lesz fiatalabb, évek óta túl van terhelve, meg azért már nem tudja huzamosan hozni azt, mint amit 2-3 éve, pláne amit a liverpoolban nyújtott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 206 regisztrált és 0 vendég