Gonzalo Higuaín

Archívum
Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 1., szombat 20:42

http://www.youtube.com/watch?v=emN_m8V1xuE

Ezt azért soha nem feledem, de pápá :-)
joabulicsak

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. június 1., szombat 20:40

szomorú hogy 7év után ennyit troll parasztot kell moderálni, ez a fórumra is hihetetlen nagy szégyen, szánalmas hogy mennyire nincs tisztelet az emberekben, pedig nekem sem volt kedvencem az argentin...

Szomorú nem vagyok hogy elmegy, de mindent egybe vetve ő megtette ami rejlik benne és sok nagyobb klasszistól eltérve, ő le tudta tenni a névjegyét a bernabeuban, még ha nem is a legmagasabb szinten. Csupaszív, agilis játékos de nincs benne következő szint...7év...

GRACIAS PIPITA :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 1., szombat 20:39

Vamos Pipita. legeslegjobbakat. :salute: :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 1., szombat 20:36

Neki és a csapatnak is jobb ez a döntés, hajrá Pipita a továbbiakban. :-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 1., szombat 20:34

Az ész nélküli trollkodást mellőzzük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 1., szombat 20:30

higuain..higuain...higuain.
sosem szerettelek. és sosem foglak megszeretni.

és nagyon örülök hogy elmész. :-) :cheers: :cheers: :cheers:

sokat köszönhetünk neki? mármint jót? mert rosszat is bőven.
na de mostmár csak a szépre emlékezzünk vele kapcsolatban. a topikját átdobjátok a legendák közé?








:mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 1., szombat 20:21

Érthető döntés, kíváncsi vagyok hová megy... én még mindig reménykedem, hogy nem az Öreg Hölgynél folytatja, nem szeretem őket. :roll:
Az utolsó éve kár hogy így alakult, tavaly kb hősként mehetett volna el, idén meg a vert sereg veteránjaként távozik. :mrgreen:
Na de sok sikert a továbbiakban, aztán remélem minimum gólkirályi címig meg sem áll. :mrgreen:
hehe
:banplz: :shutup: :-)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 1., szombat 20:19

Én sem sajnálom, hogy megy. Érett ez már nagyon. Tavaly is. Jó döntést hozott. Ám valamiért úgy érzem, hogy valahogyan azért "mély" nyomot hagyott bennem az évek folyamán. Köszönhetünk neki sok mindent, főleg az első éveiben és én köszönök is. Sok sikert neki vidéken.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 1., szombat 20:18

Azért megvárom még, hogy hivatalos legyen a távozása (eladjuk), nagyon megkedveltem a kezdetek-kezdetén, sajna a legutóbbi másfél-két szezonban sokszor csalódtam, csalódtunk benne, de azért voltak szép momentumok is. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 1., szombat 20:17

Realista24 írta:Higuaín elköszönt. Elmondta a meccs után, hogy ez volt az utolsó neki, környezetváltozás kell neki. Meghozta a döntést, hogy hét év után távozik.
Várható volt.
Guti.HaZ. írta:Én sajnálom, hogy távozik. Az első 1-2 évében nagyon megkedveltem és azután is szimpatikus játékos maradt a számomra. Sok sikert kívánok neki, bárhol is folytatja és kíváncsian várom, hogy ki lesz az utód.
Ezzel én is így vagyok. Taknyos 18 éves gyerekként érkezett és szépen ívelt felfelé, de idén már nagyon felejtős volt, amit csinált...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. június 1., szombat 20:03

Én sajnálom, hogy távozik. Az első 1-2 évében nagyon megkedveltem és azután is szimpatikus játékos maradt a számomra. Sok sikert kívánok neki, bárhol is folytatja és kíváncsian várom, hogy ki lesz az utód.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 1., szombat 19:57

Higuaín elköszönt. Elmondta a meccs után, hogy ez volt az utolsó neki, környezetváltozás kell neki. Meghozta a döntést, hogy hét év után távozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 19:29

RealMadridFanatic írta:
Sajnálod?
A kutyát sajnálja, mert Higuaín mellé kerülne. :lol: :lol:


Amúgy szerintem semmi nem ment tönkre nála. Csak elérte a képességei határát.
Amikor idejött, egy viszonylag gyors, de mindenek felett lelkes, odaadó fiatal srác volt, nem volt rajta olyan teher, hogy alapemberként kell(ene) húznia a csapatot. Amikor beszállt, akkor meglőtte a góljait, voltak nagyon fontosak és szépek is, könnyű volt kedvelni. Én is bírtam, de főleg amiatt, mert látszott rajta az akarás.

Aztán beépült a csapatba Raúl és RvN kiválásával, és max. annyi ment tönkre, hogy nem kapart már annyira. Ami miatt kimondottan megutáltam (azon túl, hogy a képességei szerények), az az, hogy felvett Ő is egy "nagyképű", illetve annak tűnő stílust. Csapkod a bírói ítéletekre, hisztizik, meg irritáló fejeket vág. Ahelyett, hogy azt csinálná, mint régen, és hajtana. Nem azt mondom, hogy sz*rik bele mindenbe, de szerintem érzékelhető változás állt be a viselkedésében 2-2,5 éve kb.

Persze a pontot az i-re így is azt teszi fel, amikor egy nyamvadt, kicsit erősebb, gyors passzt képtelen úgy átvenni 5-ből 4-szer, hogy ne 5 méterre pattanjon el. A megkapott labdákból elenyésző százalékban játszik előrefelé, a legtöbb visszajön róla, mint egy falról. Mellé idén már a kapu előtt is impotens, nem csak a BL-ben, hanem úgy általánosságban.

Nálam megbukott a legmagasabb szinten, viszont egy Juve jó választás lehetne neki, minden hiányossága ellenére. Ha ott Ő lehet a "sztár", kicsit köré épül a támadójáték, kiszolgálják, akkor eredményes lehet.

És legalább nem lesz az olaszoknak komoly sanszuk BL-t nyerni, legalábbis sokgólos meccsek hiánycikkek lesznek, nem csak a cattenaccio miatt. :mrgreen:

szerk.: Bakker, pont rá pazaroltam a "centenáriumomat"? :mrgreen:
Azt hiszem jól leírtad......de annyival egészíteném ki,vagyis annyi amiben mást mondok,hogy idén azért nála is mintha "eltört" volna valami.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 1., szombat 14:30

Sajnálod?
A kutyát sajnálja, mert Higuaín mellé kerülne. :lol: :lol:


Amúgy szerintem semmi nem ment tönkre nála. Csak elérte a képességei határát.
Amikor idejött, egy viszonylag gyors, de mindenek felett lelkes, odaadó fiatal srác volt, nem volt rajta olyan teher, hogy alapemberként kell(ene) húznia a csapatot. Amikor beszállt, akkor meglőtte a góljait, voltak nagyon fontosak és szépek is, könnyű volt kedvelni. Én is bírtam, de főleg amiatt, mert látszott rajta az akarás.

Aztán beépült a csapatba Raúl és RvN kiválásával, és max. annyi ment tönkre, hogy nem kapart már annyira. Ami miatt kimondottan megutáltam (azon túl, hogy a képességei szerények), az az, hogy felvett Ő is egy "nagyképű", illetve annak tűnő stílust. Csapkod a bírói ítéletekre, hisztizik, meg irritáló fejeket vág. Ahelyett, hogy azt csinálná, mint régen, és hajtana. Nem azt mondom, hogy sz*rik bele mindenbe, de szerintem érzékelhető változás állt be a viselkedésében 2-2,5 éve kb.

Persze a pontot az i-re így is azt teszi fel, amikor egy nyamvadt, kicsit erősebb, gyors passzt képtelen úgy átvenni 5-ből 4-szer, hogy ne 5 méterre pattanjon el. A megkapott labdákból elenyésző százalékban játszik előrefelé, a legtöbb visszajön róla, mint egy falról. Mellé idén már a kapu előtt is impotens, nem csak a BL-ben, hanem úgy általánosságban.

Nálam megbukott a legmagasabb szinten, viszont egy Juve jó választás lehetne neki, minden hiányossága ellenére. Ha ott Ő lehet a "sztár", kicsit köré épül a támadójáték, kiszolgálják, akkor eredményes lehet.

És legalább nem lesz az olaszoknak komoly sanszuk BL-t nyerni, legalábbis sokgólos meccsek hiánycikkek lesznek, nem csak a cattenaccio miatt. :mrgreen:

szerk.: Bakker, pont rá pazaroltam a "centenáriumomat"? :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 31., péntek 18:32

Faust írta:Csóri kutya...
Sajnálod? Amúgy én sajnálom részben, de a távozása mellett állok én is. Öröm volt nézni, ahogy egy messziről jött 18 éves srác felépítette magát nálunk pár év alatt. Aztán idén valami tönkrement nála is, ahogy a csapatnál is és jót tehet neki a megújulás lehetősége egy másik csapatnál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. május 31., péntek 18:25

Csóri kutya...

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. május 31., péntek 18:23

Mennie kell, de nem csak neki hanem még sokan másoknak is(Arbeloa, Di María, Khedira, Kaká, Callejon).
Nem ütik meg ezt a szintet és helyettük vannak fiatalabb vagy tehetségesebb srácok is(Cavani, Bale, Gündogan, Pogba, Jesé).

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 28., kedd 14:13

óó de még milyen finom voltam. :-)
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 28., kedd 14:10

én hajlandó vok összedobni az árát, megvenni a madridtól és bezárni otthonra hátra a kutya mellé. nálam többet nem érdemel, [mod] csak hogy érezze a törődést és az évek során felgyülemlett gondolataimat vele kapcsolatban.

Finomabban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gonzalo Higuaín - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 28., kedd 13:59

Pipita írta:Szegény srác tavaly 7 millió eurót utasított el, most meg 3,5-et nem akarnak adni neki...gyönyörű éve volt idén...
Ja, és ne a Juvéba menjen már :( :lol:
Ez amúgy hülyeség. Tudtommal a Juveban van fizetési korlát és Buffon meg a helyi legendáik keresnek 6m-t és az a plafon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég