Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 1., szombat 21:16

realbeckham írta:
'shutterisland írta:
egyébként én olyat olvastam, hogy a barca meccseinek 60%-án kell pályára lépnie, ez ma megtörtént.
de már úgy vagyok vele, hogy ha csak egy pillanatig is azon jár az agya, hogy a legnagyobb riválishoz menjen, akkor utólag úgyis megutálnám, bármennyire is a kedvenceim között van most.
[/color]
Nem követem rendszeresen az ellen oldal fórumát, ezért megkérdezem. Nálatok, fórumozók körében, most milyen Thiago megítélése? ha tippelnem kéne, akkor javarészt savazzátok.

Más: Lehet Kondogbiát vizslatni :coffee:
MIért savaznák? Egy szóval nem mondta a gyerek, hogy ideigazolna. Az van a szerződésében, azt meg a Barca vezetés engedte... A többi meg csak sajtó pletyka.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 21:13

a forduló gólja......banega......

Unai emery meg ideges,én meg ugye tele szesszel nem értem.....mitől ideges valaki ha a játékosa ekkora gólt rúg.....közben az agy dolgozik,és rájövök... :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 1., szombat 21:08

'shutterisland írta:
egyébként én olyat olvastam, hogy a barca meccseinek 60%-án kell pályára lépnie, ez ma megtörtént.
de már úgy vagyok vele, hogy ha csak egy pillanatig is azon jár az agya, hogy a legnagyobb riválishoz menjen, akkor utólag úgyis megutálnám, bármennyire is a kedvenceim között van most.
[/color]
Nem követem rendszeresen az ellen oldal fórumát, ezért megkérdezem. Nálatok, fórumozók körében, most milyen Thiago megítélése? ha tippelnem kéne, akkor javarészt savazzátok.

Más: Lehet Kondogbiát vizslatni :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 21:05

'shutterisland írta:
Morcos volt, kis duli-fuli, vagy örömmel ment be?
mivel 90%-ban flegma/szigorú arckifejezése van a srácnak, így sokat nem lehet leolvasni.

egyébként én olyat olvastam, hogy a barca meccseinek 60%-án kell pályára lépnie, ez ma megtörtént.
de már úgy vagyok vele, hogy ha csak egy pillanatig is azon jár az agya, hogy a legnagyobb riválishoz menjen, akkor utólag úgyis megutálnám, bármennyire is a kedvenceim között van most.

Biztos hogy nem....ez egy taktika.....semmi több. Elképzelhetetlen a számomra hogy itt focizzon......ez nem lehetséges.
nyugi.....maradni fog és nagy játékos lesz belőle.
Csak hogy ne legyen teljes off, mélyen csalódtam a Malagában, amiért nem hozták a 10es oddsukat
Ez jó.. :lol: :lol: akkor nem véletlen volt 10-es az az odds.... :lol: :lol: de Te végtelenül...ez tetszik.
:lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 21:03

rmcf tisztában vagyok bale képességeivel. de továbbra is tartom hogy a gyors- rövidpasszos játék nem tartozik az erősségei közé -nem azt mondtam hogy gyengepont(!).
Nem akarok senkit megbántani,de ez a hasonlat kb olyan mint a fenoménnél felhozni hogy nem valami jó fejjel......


...és,megbax? Igen.....előről és hátulról is ? Igen.....


Másképpen mondom akkor,aki fikázza bale-t(nyilván lehet hogy nem válik be,ez benne van bárkiben is egyébként),szóval.....jelenleg,a fiatalok között,nincsen nála nagyobb potenciál.....ez a bohós neymar tényleg piszkosul technikás,de kb egyenlőre ennyi.....most bale jobb nála mint focista......és bale fejlődése évek óta töretlen,lehet az is hogy egy nagyon nagy pályafutás lesz belőle....ha nem törik meg feltéve.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 1., szombat 20:58

Morcos volt, kis duli-fuli, vagy örömmel ment be?
mivel 90%-ban flegma/szigorú arckifejezése van a srácnak, így sokat nem lehet leolvasni.

egyébként én olyat olvastam, hogy a barca meccseinek 60%-án kell pályára lépnie, ez ma megtörtént.
de már úgy vagyok vele, hogy ha csak egy pillanatig is azon jár az agya, hogy a legnagyobb riválishoz menjen, akkor utólag úgyis megutálnám, bármennyire is a kedvenceim között van most.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 1., szombat 20:58

Én értem,hogy ő egy mezitlábas futóboldnak van beállítva,pedig ez nem igaz........a klubja pedig nem véletlen nem adja....mert ilyen játékosuk többet nem lesz.
Mert a legtöbb ember nem látott idén 5nél több Tottenham meccset, és egy angliában játszó gyors wales-ire vakon mindenki rávágja hogy csak egy futóbolond, mert általában ezek a focisták csak azok.

Viszont aki látta hogy játszik, annak nincs kétsége afelől hogy mindenképp megérné leigazolni. De ilyen kevés van.

Csak hogy ne legyen teljes off, mélyen csalódtam a Malagában, amiért nem hozták a 10es oddsukat :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 1., szombat 20:54

realbeckham írta:Mert Hávi Dzsí az volt. Nyilván poénnak raktad ki, de kb. ez olyannak felel meg per/pill, mint nálam a név.
ja akkor rendben. csak azt hittem hogy azért a beckham nicknév mert szét van vele poszterezve a falad, és egésznap angol utánpótlás meccseket nézel a neten hogy van-e hozzá hasonló player. :-)
realbeckham írta:Igen, Morata az egy vicc. Ebben egyezünk.
így van. tehát felőlem akár ingyen is távozhat, mert tényleg nagyon kevés az emberünk. szóval 25 millió plusz ő nem lenne nagy ár SZERINTEM. de mostmár ugyanazokat a köröket futjuk, szóval részemről téma lezárva.

thiagohoz: tényleg még az eurobarcán se tudják hogy most akkor mi van, szerintem ezt csak a vezetők meg az ügynöke tudja. de ha igaz a hír hogy hajlandóak meghallgatni az ajánlatunkat (mmint az ügynöke) akkor szerintem ettől a meccstől függetlenül 18millió a kivásárlási ár, különben nem lenne értelme. már ha igaz az a hír..

rmcf tisztában vagyok bale képességeivel. de továbbra is tartom hogy a gyors- rövidpasszos játék nem tartozik az erősségei közé -nem azt mondtam hogy gyengepont(!).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 20:52

ez azért erős túlzás.
bale rengeteget fejlődött, ha nem jön isco akkor jöjjön ő én neki is nagyon fogok örülni. de ha gyors, kis-rövidpasszos játékot akartok akkor inkább isco mint bale.
Nem tudom ki kezdte ezt el,azt hogy bale nem jó a kis játékokban,de jó. Bale-nél többet senki sem fejlődött az elmúlt 2-3 évben....nincs olyan. Nincsen más.
A stilusa meg.....khhm,szóval azon játékosok egyike,aki tisztában van a képességeivel,és az erejével....így ezt alkalmazza,mivel gyors,erőszakos,erős,azonnal lő ha kell,ha kell bead,ha kell szabadból lő gólt,ha kell befejeli.....mindent tud. Nincsenek gyenge pontjai....tudja hogy mi az amivel megver szinte bárkit és ezt is alkalmazza......nézd meg a góljait,mennyire nem tudjál megfogni,nem úgy szerzi a góljait hogy oda van neki tolva a pofájába,mert ő a sztár és alá játszik a csapata....lóxart....egymaga megoldja.....
Az hogy bal hátvédből lett bal támadó,majd irányító és ha kell ék....az meg azt mutatja,mennyire sokoldalú,mennyire fejlődött mint játékos.....és az a jó, hogy bőven van még benne,mivel ez a fejlődés nem nagyon akar megállni.....a csapata egyértelmű vezére,húzóembere,számtalan meccset maga döntött el,gólpasszt oszt és a passz játékban is jó.....
Én értem,hogy ő egy mezitlábas futóboldnak van beállítva,pedig ez nem igaz........a klubja pedig nem véletlen nem adja....mert ilyen játékosuk többet nem lesz.
Csak ugye a fránya BL......ez lesz a döntő hogy eligazol. Neki ott a helye,ahol a sok surmónak megmutatja hogyan kell feldekázni és bepi*sálni a labdát a kapuba.

hagyjátok már csiágót...nem fog jönni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. június 1., szombat 20:51

realbeckham írta:Egyébként milyen feje volt Thiago-nak, mikor beállt? Úgy értem, hogy csak gála, meg utsó meccs stb... mindenkinek mosolygósnak kellene lennie. Morcos volt, kis duli-fuli, vagy örömmel ment be? Nagyon jó és izgalmas napok elé nézünk. Kicsi az esély Thiago-ra, de azért az ember remél, míg él.
Én nem láttam semmi különlegest az arcán. Lejött Iniesta, pacsiztak, rávigyorgott és beállt a helyére. Meccs közben se mutatták közelről nagyon, legalábbis amennyit láttam, akkor nem.
#happyshitting

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 1., szombat 20:47

Egyébként milyen feje volt Thiago-nak, mikor beállt? Úgy értem, hogy csak gála, meg utsó meccs stb... mindenkinek mosolygósnak kellene lennie. Morcos volt, kis duli-fuli, vagy örömmel ment be? Nagyon jó és izgalmas napok elé nézünk. Kicsi az esély Thiago-ra, de azért az ember remél, míg él.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 1., szombat 20:46

Hát ha jól számoltam, akkor ezzel a 35 perccel is felmegy neki 34,8-ról 35% fölé az arány. Na de ki a fene tudja, hogy hány % van a szerződésébe beleírva, az összes hivatalos meccsre vonatkozik vagy se, stb. stb.

Szerintem nem kezdeményeztek volna találkozót, ha nem élne a 18 millás kitétel. Aztán ki tudja, lehet megintcsak egy médiahype az egész.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 1., szombat 20:43

Galacticos írta:a helyesírást egybe írják.
Leütöd a magas labdát? :D tetszik :-)
a beckhamest meg úgy értettem hogy: nem tartom sokra, sosem tartottam. nem volt szerintem kiemelkedő JÁTÉKOS
[/quote]
Mert Hávi Dzsí az volt. :D Nyilván poénnak raktad ki, de kb. ez olyannak felel meg per/pill, mint nálam a név.

Iscod nálam egyébként azért sem téma, amit írtál. Az ára. Előbb ezt kifelejtettem. Sok ez a padra. Mert hogy kezdőbe ő kevéske (most). A fejlődése szempontjából, pedig nem is a padra való. Véleményem szerint Németben jó helye lenne. Valaki például Dortmundot hozta fel neki, Götze helyére. Ott beválhatna, kezdőként. Meg hát amúgy is. Nem létfontosságú ő nekünk. Egyszerűen nem ő kell. Ennyi.

Igen, Morata az egy vicc. Ebben egyezünk.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. június 1., szombat 20:39

hehe írta:
Anthony írta:45 perc elég?
Gondolom igen, kiszámolták ezek...
most akkor hogy van?
vki mondjon már vmi pontos, hiteles infot
Ezt szerintem most nagyítóval fogják nyomozni a szerződésében az illetékesek is. Még a túloldalon sem egyértelmű a helyzet, többen örülnek, de valaki levezette a dolgot és arra jutott, hogy ha ma 90 percet játszott volna Thiago, akkor sem emelkedik meg a kivásárlási ára. Elég sok a kérdőjel.. Meccs után már okosabbak leszünk. Mindazonáltal elég csekély az esély arra, hogy ideigazoljon, szerintem, de nagyon örülnék, ha mégis sikerülne leigazolni.
#happyshitting

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 1., szombat 20:30

hehe írta:
Anthony írta:45 perc elég?
Gondolom igen, kiszámolták ezek...
most akkor hogy van?
vki mondjon már vmi pontos, hiteles infot
Hát nemtom, transfermarkt szerint ebben a szezonban játszott 1873 percet (1963 - 1 barátságos meccs), ahhoz adjunk hozzá akkor 35-öt ma az 1908 perc.

A Barca játszott 38 meccset a bajnokságban, 12-őt a BL-ben, 8-at a kupában, 2-őt a szuperkupában, az 60 meccs, vagyis 5400 perc.

Az akkor 35,33% ha jól számolok?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 1., szombat 20:27

realbeckham írta:.Sokat elmond ez rólad
ezt értettem rád.
hogy így már megértem a véleményedet hogy nálad beckham a kedvenc. és nem támadásból.
realbeckham írta:Jó a helyes írásod!
:lol: :lol: :lol: :lol:
ha már helyesírás...
lehet nem használok nagybetűket, se neveknél se sehol. igen ez az én hibám. mivel sokszor telefonról nyomom így már megszoktam, meg amúgy is így gyorsabb. de ha már itt tartunk, hogy dicséred a helyesírásom: szólok hogy a helyesírást egybe írják. de ne menjünk bele a személyeskedésbe, felesleges. :-)
a beckhamest meg úgy értettem hogy: nem tartom sokra, sosem tartottam. nem volt szerintem kiemelkedő JÁTÉKOS. mint sportember úgy már lehet, meg az egyik leghíresebb játékos, az egyik ha nem a legnagyobb marketingje neki van/volt. ez minek köszönhető? hogy jól néz/nézett ki és népszerű volt a nők körében is? mert a foci tudását ÉN nem tartom sokra. nem cselezett jól, nem volt gyors, a gyors-rövidpasszos játékba se mondanám hogy illett. a legnagyobb fegyvere az volt hogy odalőtte a labdát ahová akarta ha zavartalan volt. mert nem úgy nyomta mint xabi hogyha kell két emberrel a nyakán ível 60métert pontosan. (vagyis mint a régebbi xabi) hanem átvette a labdát(tudatosan) a labdaátvétellel már megolta 2-3métert és neki futott, mintha szabadrúgás lenne vagy más pontrúgás. ebben volt kiemelkedő. bale meg abban kiemelkedő hogy gyorsvonat, hogy erős, gyors, nagyot rúg, és nagyon jól lő. de ő sem illik szerintem a gyors-rövidpasszos rendszerbe, legalábbis annyira nem mint isco, emiatt hoznám én iscot. meg azért mert szerintem be fog érni, és nagy játékos lesz. :-)
és a 20millió + morata vagy 25+morata már nem olyan vészses. főleg hogy morata nálam az én szemembe szinte 0, semmi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 1., szombat 20:20

csak 35-t játszik. Az percben tuti nem ránt annyit az átlagán...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 1., szombat 20:16

Anthony írta:45 perc elég?
Gondolom igen, kiszámolták ezek...
most akkor hogy van?
vki mondjon már vmi pontos, hiteles infot
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 1., szombat 20:13

45 perc elég?
Gondolom igen, kiszámolták ezek...

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 1., szombat 20:11

soadroli írta:Keep calm, Thiago beállt. :D
Akkor egy picit drágább lesz...na és? :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég