Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Kivel pótolnád a pótolhatatlant?

A szavazás 2018. július 21., szombat 16:32-kor befejeződött.

Hazard
11
8%
Kane
9
6%
Mbappe
116
83%
Neymar
3
2%
Más
1
1%

Szavazatok száma: 140

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 20., szerda 18:47

elvileg semmi komoly. Meg neki is elég jó kedve volt, amikor leöntötte Ramost. :mrgreen: De pontos eredményeket még én sem találtam.

Banán

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 20., szerda 18:32

tudni valamit a vizsgálat eredményéről? (eddig sajnos nem találtam semmit, hátha valaki ügyesebb volt)

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. augusztus 20., szerda 12:17

Nagyon aggasztó az a térd. Akárhány száz milliót fektetnek a csapatba CR-en múlik a szezonunk. Ezt nem kéne szem elől téveszteni.

hunmadridista
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 20., szerda 11:20

Remy írta:Én mondtam, hogy októberig nem kéne pályára lépnie. Nem értem miért kell ennyire sietni. Hova? Nincs elég emberünk? Ha nem játszik CR, akkor legalább mehet a James- DM pakk is a kezdőbe. Hol itt a gond? Pihenjen. Visszajön, még mindig el tud rakni 20 gólt az aranylabdáig, aztán szevasz.
Egyrészt egyet értek veled, hogy pihennie kéne, másrészt viszont az is benne van, hogy még félholtan is játszani akar mindig, mindenáron, harmadrészt meg CR győzni akarása, dinamikája, góljai úgy kellenek ennek a csapatnak, mint egy falat kenyér...Cristiano nélkül tetszik vagy sem súlytalanok vagyunk...legalábbis az én meglátásom szerint...

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 20., szerda 9:16

Én mondtam, hogy októberig nem kéne pályára lépnie. Nem értem miért kell ennyire sietni. Hova? Nincs elég emberünk? Ha nem játszik CR, akkor legalább mehet a James- DM pakk is a kezdőbe. Hol itt a gond? Pihenjen. Visszajön, még mindig el tud rakni 20 gólt az aranylabdáig, aztán szevasz.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 20., szerda 8:57

én már tavasz óta nem hiszek el semmit amit ancselotti mond ronci állapotáról. utolsó bajnokikon amit leművelt az több mint nevetséges volt. erre idén megint kezdi hogy a múlté meg 100% meg stb...
idén tehermentesíteni kell roncit és ehhez meg kell tartani dimariat.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Puding
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. augusztus 20., szerda 5:05

Csabi írta:Elvileg izomtulterheles, tehat nem a terde. Gyakorlatban en mar nem hiszek ancelottinak ha cr-rol van szo.
Azok után hihető, hogy a Sevilla meccs után egy hatalmas kötés volt a térdén...
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... dd7bd4605b

Nem tetszik ez nekem...
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

mathers
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 20., szerda 2:36

Csabi írta:Elvileg izomtulterheles, tehat nem a terde. Gyakorlatban en mar nem hiszek ancelottinak ha cr-rol van szo.
Hatalmas köszi. Pont most akartam beírni, hogy valaki fordítsa le mert láttam már nyilatkozott róla, de még csak nem is angol. :D Szóval ezekben nem igazán vagyok otthon, de akkor egy izom túlterhelés mit jelent neki? Én tényleg nem értek hozzá így 1-2 napra gondolok, de hangsúlyozom tényleg nem értek hozzá. Ancelottinak viszont miért hazudna? Azt vágom, hogy anno mindig azt mondta, hogy jól van meg kész aztán mindig volt valami baj az utolsó pillanatokban, de akkor még ők se tudták, hogy mi is a sérülése pontosan CR-nek. Most azért már jóval okosabbak és szerintem tuti annak néztek utána először, hogy nincs-e köze hozzá stb... Szerintem nem kamuzott az öreg, de majd kiderül. :)

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 20., szerda 2:29

Elvileg izomtulterheles, tehat nem a terde. Gyakorlatban en mar nem hiszek ancelottinak ha cr-rol van szo.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

mathers

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 20., szerda 2:26

Nem tudjuk elviselni a hiányát. Ez elég egyértelmű. Bale és Benzema sokszor eltöketlenkedi. Ha jól emlékszem bajnokságban egyetlen egy meccset kellett volna megnyerni a szezon végén. 3 meccsünk volt hátra az atma és a barca is bukott ha jól emlékszem. Ha behúzzuk azokat CR nélkül bajnokok vagyunk. De nem sikerült. Az, hogy egyszer kétszer megvagyunk nélküle az még nem jelenti azt, hogy hosszútávon működni fog. Ezért én is remélem, hogy nincs komoly baja.

Prométheusz
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 20., szerda 2:07

volt írta:
Prométheusz írta:ma nem úgy tűnt
Miért vele jobbak voltunk?
pont azért tűnt úgy, hogy nem tudjuk elviselni a hiányát nem?

ezért mondom. nem hozza magát, vagy nincs akkor megáll a tudomány
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 20., szerda 2:06

egy meccs nem meccs. Cr nélkül is a világ egyik legjobb csapata vagyunk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

volt
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 20., szerda 2:04

Prométheusz írta:ma nem úgy tűnt
Miért vele jobbak voltunk?
big joke, hatalmas vicc
"Aki el akarja hagyni a Real Madridot, tudja hol a kijárat." - Santiago Bernabéu

Prométheusz
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. augusztus 20., szerda 2:02

R.M.C.F írta:
hunmadridista írta:Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...
abszolút képes rá
ma nem úgy tűnt
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 20., szerda 1:57

hunmadridista írta:Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...
abszolút képes rá
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. augusztus 20., szerda 1:24

mathers írta:Én ezt CR-es dolgot se értem. Idő előtt visszatérni stb... Soha nem mondta senki, hogy októbertől tök jól felépült volna. Senki sem mondta. Másrészt meg azért pihent meg különleges edzés tervet vitt teljesítette is. Nem volt vele gond. Teljes értékű edzéseknél sem volt probléma. Sevilla ellen se volt probléma. Akkor miért ne játsszon tényleg, ha nincs probléma? Jó hogy azt nem mondja valaki hogy jövő nyárig ne térjen vissza, amikor a vizsgálatok már nem mutatnak ki semmit és jól érezte magát. Ha tényleg az a sérülés megint ami, volt neki akkor nyilvánvaló, hogy most már ez egy sokkalta komolyabb lesz, de nem azért mert játszott. Ha októberbe játszik akkor is ugyanúgy lehetett volna. Ha nem ezen a meccsen szedett valamit össze a favágóktól és a biztonság kedvéért inkább nem folytatta akkor nincs nagy gond. De az az előző sérülése van megint a képben akkor most már tényleg lehet aggódni, hogy komolyabb. Ja, ha már ennyit írtam még azt is leírnám akkor a végére, hogy azokkal se értek egyet, akik tavaly arra fogták, hogy azért van a sérülése, mert nem pihent tavaly sem stb... Én úgy emlékszem 4 vagy 5 meccsen pályára sem léphetett, mert volt eltiltása. Szóval, azért hagyott ki meccseket bőven. :mrgreen: azt meg ne várja el senki, hogy majd 10-15 meccseket nem fog játszani, mert állítólag "öreg" és ő se bírja már. Meg majd idén Bale átveszi tőle a staféta botot meg még 1 év van benne stb... Lehet itt sok mindent mondani, de ez az ember 29 éves, de olyan elszánt és olyan adottságai vannak, hogy ha nincs sérülés itt még mindig ő a legnagyobb király. :) Tényleg egy gép és remélem, hogy csak elő vigyázatosság miatt cserélték le. :)
Bármekkora gép, és bármennyire nincs is sérülés -amit rohadtul kétlek, tekintve a sérülése mértékét, és azt, hogy kábé alig pihent a VB miatt-, szóval mindettől eltekintve a brutális szezontól amit lenyomott, attól mindenképpen el kellett, hogy fáradjon a szervezete/teste, bármilyen dopping is van benne. Márpedig, ha fáradt a test, akkor hajlamosabb a sérülésre, pláne kiújulásra, illetve nem olyan fokú teljesítésre, amilyenre képes lehetne.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 1:22

Neccesen elbírná, ha lenne egy 100%-os Jesé, de akkor sem lenne az igazi. Így viszont még neccesebb.

hunmadridista
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 20., szerda 1:16

Isten óvjon minket egy komolyabb Cristiano sérüléstől...ez a csapat nem képes még jelenleg elbírni a hiányát...

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2014. augusztus 20., szerda 1:15

Még mindig nem egészséges...
:goat:

mathers

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. augusztus 20., szerda 1:13

Én ezt CR-es dolgot se értem. Idő előtt visszatérni stb... Soha nem mondta senki, hogy októbertől tök jól felépült volna. Senki sem mondta. Másrészt meg azért pihent meg különleges edzés tervet vitt teljesítette is. Nem volt vele gond. Teljes értékű edzéseknél sem volt probléma. Sevilla ellen se volt probléma. Akkor miért ne játsszon tényleg, ha nincs probléma? Jó hogy azt nem mondja valaki hogy jövő nyárig ne térjen vissza, amikor a vizsgálatok már nem mutatnak ki semmit és jól érezte magát. Ha tényleg az a sérülés megint ami, volt neki akkor nyilvánvaló, hogy most már ez egy sokkalta komolyabb lesz, de nem azért mert játszott. Ha októberbe játszik akkor is ugyanúgy lehetett volna. Ha nem ezen a meccsen szedett valamit össze a favágóktól és a biztonság kedvéért inkább nem folytatta akkor nincs nagy gond. De az az előző sérülése van megint a képben akkor most már tényleg lehet aggódni, hogy komolyabb. Ja, ha már ennyit írtam még azt is leírnám akkor a végére, hogy azokkal se értek egyet, akik tavaly arra fogták, hogy azért van a sérülése, mert nem pihent tavaly sem stb... Én úgy emlékszem 4 vagy 5 meccsen pályára sem léphetett, mert volt eltiltása. Szóval, azért hagyott ki meccseket bőven. :mrgreen: azt meg ne várja el senki, hogy majd 10-15 meccseket nem fog játszani, mert állítólag "öreg" és ő se bírja már. Meg majd idén Bale átveszi tőle a staféta botot meg még 1 év van benne stb... Lehet itt sok mindent mondani, de ez az ember 29 éves, de olyan elszánt és olyan adottságai vannak, hogy ha nincs sérülés itt még mindig ő a legnagyobb király. :) Tényleg egy gép és remélem, hogy csak elő vigyázatosság miatt cserélték le. :)

Vissza: “Legendák”