Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 2., vasárnap 13:26

Iker nálam is kihúzta a gyufát, Ramost nem tudom minek támadjátok, barátként védte meg 1x Ikert, azután abszolút témán kívül maradt, az újságírók kéréseire is csak semleges választ adott, vagy nem is válaszolt. + a BVB elleni meccsen is 120%-ot adott, én őt most csak védeni tudom.

Casillas egy fasz volt idén, de José is. Mint két kisgyerek, olyanok voltak.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. június 2., vasárnap 13:24

Fenomen írta:Én akkor néztem nagyot, amikor Casillas azt mondta, hogy ő az olyan edzőket szereti, mint Pellegrini.
Azt elhiszem, hiszen nála nulla teljesítménnyel is a kapuban állna, csak a neve miatt is, ugyanúgy, mint Del Bosquenel.

Egy biztos: az utóbbi 10-12 évben két edző volt, aki teljesítmény alapján rakta össze a csapatot, capello és Mourinho.

Ácsi!. Mond ez a három név neked valamit? Khedira,Özil,Dimaria.

Szerintem, ahogy sokan szapulják ezt a három nevet, sokan úgy Casillast is. Néha indok nélkül. Bár Casillasra is jogos sok kritika. De a fent említett három név, amit idén leművelt sok meccsen...... no mindegy én nem szállok be ebbe a végeláthatatlan gyerekes vitába, ami jellemzően megy itt a fórumon (nem rád értem, globálisan).

Csak tényleg ne legyen már senki kivétel és ugyan olyan mércével vizsgáljuk őket!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 2., vasárnap 13:23

Megkövetlek RMFC, mindenben igazad volt. Én Mourinhot is hibásnak éreztem, mert sok hibája volt, és én valahol érthetőnek tartottam, hogy egyes Real játékosok nem nézik jó szemmel a módszereit. De itt kiderült, hogy nem ez volt a fő ok...
érdekes kommentet olvastam ezzel kapcsolatban.
nem lehet véletlen, hogy a jobb és kevésbé jobb edzők sorra buknak meg a real madridnál. nem lehet mindig az edző hibája minden. raul kikerült a válogatottból, egyből megnyertek mindent.
itt van most ramos és casillas esete.
persze könnyebb edzőt cserélni, én mindig a játékosok oldalán állok, de most vhogy nem megy.
itt bizony súlyos mocsok van, casillas nálam megcsalta és elárulta a madridizmust, egy igazi vezetőnél/edzőnél többet nem szabadna, hogy bármilyen lehetőséget kapjon.
murinnyó sokmindenben hibás és örülök, hogy megszabadultunk tőle, de kurvára hibás nálam a fél csapat is. és árgus szemekkel fogom nézni a jövő évi teljesítményét mindenkinek, és kibaszottul lecsapok az ilyen casillas és özil meg arbeloafajtákra, ha oda kerül a sor.
casillasnak nálam god-modeban kell védenie és egész évben maximum 10 gólt kaphat a bajnokságban, különben én leszek a legnagyobb ellensége. nincs bocsánat bazmeg.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 2., vasárnap 13:19

Matt009 írta:még akkor is, ha köztük lenne Ramos vagy Cé Ronaldo.
Vagy Iker. Nala a legegyertelmubb a dolog. Amikor a baratnoje nyiltan a koznyilvanossag elott arul el olyan bizalmas dolgokat amik artanak a klubnak, es Iker nem tesz semmit.... Az azert beszedes. Sose fogom elfelejteni azt az esetet, barmekkora Ikon legyen is Casillas.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 2., vasárnap 13:18

Én akkor néztem nagyot, amikor Casillas azt mondta, hogy ő az olyan edzőket szereti, mint Pellegrini.
Azt elhiszem, hiszen nála nulla teljesítménnyel is a kapuban állna, csak a neve miatt is, ugyanúgy, mint Del Bosquenel.

Egy biztos: az utóbbi 10-12 évben két edző volt, aki teljesítmény alapján rakta össze a csapatot, capello és Mourinho.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. június 2., vasárnap 13:17

nem hiába lett casillas leültetve, nem elég, hogy egy jobb formában (lehet hogy jobb kapus is?) véd helyette, de ezzel csökkentette a befolyását is casillasnak, hiszen idővel egy csere játékosnak csökken a renoméja még akkor is ha ő a nagy casillas az örök példakép, a jó ember, a szent, aki csak jót akar és csak játék érdekli, semmi más... csak ezért neki a legkisebb a fizetése is, hiszen elég az a zsemlére és a párizsira... ohh wait?
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 2., vasárnap 13:13

R.M.C.F írta:


Álvaro Arbeloa meglepően őszinte nyilatkozatot tett a Real Madrid – Osasuna mérkőzés után, amelyben egy alapvető problémára hívta fel a figyelmet. Ez pedig az, hogy sokaknál nem a klub érdeke az első.

„Sokan amiatt aggódtunk, nehogy kritizáljon minket a sajtó, és próbáltunk arra törekedni, hogy jó színben tüntessük fel magunkat, így csak akkor szólaltunk meg, amikor a saját érdekünk azt kívánta. Ez egy nagyon egészséges, összetartó öltöző, de néha hiányzik a megfelelő érettség ahhoz, hogy a nehéz helyzeteket kezelni tudjuk.”

„Ez a klub nagyon kemény tud lenni, ha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy te szeretnéd. Ebből tanulnunk kell az elkövetkező évre. Mindünknek össze kell tartania az új edző alatt, a külső hatásokat pedig figyelmen kívül kell hagynunk.”

„Mourinho foggal-körömmel küzdött ezért a klubért, rengeteg mindent el kellett viselnie. Mindig maga elé helyezte a Real Madridot. Ez gyakran azt eredményezte, hogy saját hírneve csorbát szenvedett, de nem tudom, hogy ezt a klubnál mindenki más is elmondhatja-e magáról, beleértve több játékost is. Engem is. Mindig magamra gondolok elsőként, és azt akarom, hogy jól menjenek a dolgaim, aztán jön a klub. Sokan vannak még így ezzel rajtam kívül.”

„Sokkal többet tehettünk volna a tavalyi évben, közösen kell vállalnunk a felelősséget. Kár, hogy nem nyertünk több trófeát. Mourinho mindenhol nyert valamit, de érdekes, hogy talán a rendelkezésére álló legjobb kerettel érte el a legkevesebbet.”
Mindent elárul.......én is hasonlóképpen gondoltam. Kár hogy a legtöbb madridista nem. :(
Megkövetlek RMFC, mindenben igazad volt. Én Mourinhot is hibásnak éreztem, mert sok hibája volt, és én valahol érthetőnek tartottam, hogy egyes Real játékosok nem nézik jó szemmel a módszereit. De itt kiderült, hogy nem ez volt a fő ok...

Innentől kezdve viszont lényegtelen, hogy ki lesz az edző. Mourinho nem tudott a játékosokkal és az EGOjukkal szemben háborút nyerni, akkor ki fog? Mert ha egy edző felveszi a harcot, akkor ki lesz utálva. Ha meg nem veszi fel a harcot, nos akkor nincs is értelme edzőt tartani, mert a játékosok úgyis azt csinálnak, amit akarnak. Ezt így nem lehet. Túl sok hatalma van itt egyes játékosoknak. Pereznek ezt a hatalmat radikálisan le kellene redukálnia, és akiknek nem tetszik az új szitu, azok mehetnének isten hírével, még akkor is, ha köztük lenne Ramos vagy Cé Ronaldo.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 2., vasárnap 12:58

A fő ludas a média volt szvsz (illetve Perez), aztán (és?) a játékosok közül páran, aztán Mourinho.

Az elnökünknek szét kéne csapni a Marca és társai között, mielőtt bármiféle új projektbe kezdenénk.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 2., vasárnap 12:54

Arbeloa nyilatkozata szerintem egyértelművé teszi, hogy nem Mourinho volt a fő ludas. Szerintem nem véletlen volt az, hogy Casillast padoztatta mikor még csak Adán volt nálunk... Lehetett ott komolyabb összeröffenés is, de amúgy lényegtelen, mert Arbeloa elmondott mindent, amire már KELL adni. Nem azt mondom, hogy Mourinho nem volt hibás, mert senki sem tökéletes, de hogy nem Ő volt a csapat legfőbb tönkretevője az fix...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 2., vasárnap 12:53

Azért azt is elmondhatjuk, hogy ekkora terhet én még edzőn nem láttam.

Talán a brazil válogatottnál van ekkora nyomás, de amilyen "remekül" mennek ott a dolgok már egy negyeddöntővel kiegyeznek sztem.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 2., vasárnap 12:49

Itt mindenki ludas volt. José is elbeszélgethetet volna a brigáddal rendesen, de mint ahogy Motta is lenyilatkozta náluk is bajok voltak ilyen téren... Másik, hogy Perez is kinyithatta volna a száját, hogy rendet tegyen :kivagyhe: ...
Várom Ancelottit is ezért mert ilyen téren tapasztaltabb mint Mou és rendet tesz! Maradjunk annyiban, hogy Mou nem tudta kezelni a Reallal járó terheket ami 3 év után bukott ki...

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 2., vasárnap 12:42

Amikor tegnap elbúcsúzott a szurkolóktól és elolvastam a búcsúlevelét megkérdeztem magamtól: Ez az ember hagyta cserben a Madridot? Rá mondják, hogy nem tett meg mindent a csapatért?

Én azt gondolom, hogy amíg ő itt volt mindent megtett a csapatért. Egy személyben hárított minden, a klubra ömlő szennyet, kiállt a játékosai mellett stb.

Hibái neki is voltak, elsősorban a taktikai felállása miatt, de nem hinném, hogy az ilyen szinten döntő.
Inkább a küzdés, odaadás számít igazán. (Inter:2010, most a Bayern, Chelsea tavaly.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 2., vasárnap 12:42

Mindent elárul.......én is hasonlóképpen gondoltam. Kár hogy a legtöbb madridista nem.
+1

remélem egyszer kitálal José. bár lehet hogy mindenkinek jobb ha titok marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. június 2., vasárnap 12:42-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. június 2., vasárnap 12:40

igen már akartam is kérdezni, h ez az Arbeloa nyilatkozat mikor kerül ki, akinek eddig nem volt egyértelmű remélem most már az... szégyen :/
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 2., vasárnap 12:24



Álvaro Arbeloa meglepően őszinte nyilatkozatot tett a Real Madrid – Osasuna mérkőzés után, amelyben egy alapvető problémára hívta fel a figyelmet. Ez pedig az, hogy sokaknál nem a klub érdeke az első.

„Sokan amiatt aggódtunk, nehogy kritizáljon minket a sajtó, és próbáltunk arra törekedni, hogy jó színben tüntessük fel magunkat, így csak akkor szólaltunk meg, amikor a saját érdekünk azt kívánta. Ez egy nagyon egészséges, összetartó öltöző, de néha hiányzik a megfelelő érettség ahhoz, hogy a nehéz helyzeteket kezelni tudjuk.”

„Ez a klub nagyon kemény tud lenni, ha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy te szeretnéd. Ebből tanulnunk kell az elkövetkező évre. Mindünknek össze kell tartania az új edző alatt, a külső hatásokat pedig figyelmen kívül kell hagynunk.”

„Mourinho foggal-körömmel küzdött ezért a klubért, rengeteg mindent el kellett viselnie. Mindig maga elé helyezte a Real Madridot. Ez gyakran azt eredményezte, hogy saját hírneve csorbát szenvedett, de nem tudom, hogy ezt a klubnál mindenki más is elmondhatja-e magáról, beleértve több játékost is. Engem is. Mindig magamra gondolok elsőként, és azt akarom, hogy jól menjenek a dolgaim, aztán jön a klub. Sokan vannak még így ezzel rajtam kívül.”

„Sokkal többet tehettünk volna a tavalyi évben, közösen kell vállalnunk a felelősséget. Kár, hogy nem nyertünk több trófeát. Mourinho mindenhol nyert valamit, de érdekes, hogy talán a rendelkezésére álló legjobb kerettel érte el a legkevesebbet.”
Mindent elárul.......én is hasonlóképpen gondoltam. Kár hogy a legtöbb madridista nem. :(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 28., kedd 16:13

ez a perez...
fantasztikus egy ember. nagyon remélem hogy sokáig ő lesz még az elnök. iszom szavait. :salute:

és örülök, hogy ennyire fontos neki zidane. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 28., kedd 14:56

A statisztikák kedvelőinek:
http://www.marca.com/2013/05/27/multime ... 74648.html

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 28., kedd 8:05

R.M.C.F írta::lol: :lol: részben? :lol: :lol: rég nevettem ilyen jót. A JM utálata sok embernek elveszi a józan eszét.
Látom veled nincs értelme társalogni fórumon. Túl nagy egóval rendelkezel... :roll: :-*

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 28., kedd 7:48

Semmi baj nem lenne ha itt csalódottságról beszélnénk,de nem arról van szó
A csalódottság elégedetlenséget szül, az elégedetlenség aggressziót, és valakin le kell vezetni. Ki lenne erre alkalmasabb, mint a sorsot maga ellen kihívó, az elmúlt 1-2 hónapban a saját megutáltatásáért mindent elkövető Mourinho? Hagyd meg nekik a lehetőséget, hogy Mourinhot hibáztassák. Tehetik, mert 50%-ban Mou a hibás a kialakult helyzetért. Ő a főnök, neki kell megakadályoznia, hogy kikezdjék.
Majd 1-2 év múlva, amikor Ancelottik meg Benitezek bitorolják a Real kispadját, akkor sokan megértik majd, hogy Mourinho nem maga volt az antikrisztus, inkább volt ő a Barca antikrisztusa, mint a miénk. Majd amikor megint a mi kárunkra tévednek a bírók látványosan, már-már szándékosnak tűnően, akkor visszasírják Mourinhot. Mert vele lényegében 2 évig semmi gond nem volt. A gond a 3. év volt, ami leginkább Mou hibája. Ezért lehet szidni, mert megérdemli.

De RMFC, ne várd el azt, hogy itt Mourinho 3 éve legyen értékelve, amikor jelenleg az emberek véleményt mondanak róla. Sokaknak itt 3 hónapos időszakról vélemény formálás is túl komplex feladat, nemhogy 3 évről. Mert még nem értik, nem fogják fel Mourinho jelentőségét. Csak a jelen helyzetet látják, és a frusztráltságot érzik, hogy valami nem jó. És mivel nem értik, hogy mi miért nem jó, ezért Mourinho a céltábla. Mert a tavaszt Mourinho kefélte el rendesen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 28., kedd 6:50

Csak ezt emelem ki, mert a többi részben igaz.

:lol: :lol: részben? :lol: :lol: rég nevettem ilyen jót. A JM utálata sok embernek elveszi a józan eszét.
Ezek nem történtek, meg ezért vagyunk csalódottak.


Semmi baj nem lenne ha itt csalódottságról beszélnénk,de nem arról van szó......én is csalódott vagyok,én is többet vártam,de az miatt emelem fel a hangom,mert sokan JM-ra vernek rá mindent,ami egy rossz felfogás. Jó lenne a magunk háza táján is szétnézni,mert van itt kaka elég,és JM messze nem annyira volt ebben hibás mint sokan ráverik.

Sőt......azon problémák ellen küzdött(rossz módszerekkel) amik régóta valós és megoldhatatlan problémák voltak......bírók.....a klubunk a média általi állandó leszólása....stb.
Kb amikről én is ugatni szoktam,már JM előtt is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég