Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 20., szombat 22:17

attól még hogy casemiro esetleg beválik, egyáltalán nincs megoldva a kp.

legalább egy pogba kell még nekem, de való igaz, hogy xabinak se lesz túl sok jó éve már, illetve essien sem marad sztem.
modric meg nem box-2-box vagy kkp.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 20., szombat 22:05

numberone1 írta:kp osszetetele kicsit valtozhat Casemiro "berobbanasaval". Jatszatni kell a hatralevo bajnokikon es ha bevalik akkor ne igazoljuk se Pogbat se Kondogbiat. Nem kell annyi egystilusu jatekos a kp-ra. Siman ateshetunk a lo tuloldalara. Nagyon nem tetszett amikor az Alonso-Khedira-Lass harmassal probalkoztunk nem sok kreativitas volt a csapatban. Persze mOdric mar itt van, de melle egy Vidal/Banega/Veratti harmas kozul vmelyiket. Es a harmadik posztra a Casemiro/Pogba/Kondogbia harmasbol vmelyik.Ha Casemiro megmutatja miert is tartjak akkora talentumnak akkor a harmadik pozicio mar eldolt.(ev vegeig legyen kezdo a bajnoksagban)
Szerintem meg jöjjön Vidal is és Verratti is. :-)
Vidal Khedira helyére (mármint a kezdőbe), vagy ha Casemiro kellően jó lesz és olcsó, akkor Khedira helyett. Verratti meg Alonso utódjának.
Ugye Vidalról lehetett olvasni, hogy a Juventus pénzzé akarja tenni. Talán meg lehetne szerezni 35-40-ért. (Én korábban 45-50-re számítottam, ahhoz képest még jó is, pláne ha mondjuk Higuaín + max 5-7 millióért el tudnánk hozni.) Verratti meg -ha minden igaz- 1 éve van a PSG-nél, ahogy Lucas is csak fél éve. Nem hiszem, hogy olcsón mozdíthatóak lennének. A PSG most amúgy is építkezik, pénzük is van. Talán ha a játékosok ragaszkodnának az edzőjükhöz (már ha Ancelotti valóban jön) vagy az álmuk a Real Madrid, és kijelentenék a klub felé, hogy jönnének, akkor lenne rájuk esély. Vagy ha di María + pénzt ajánlanánk. Bár mivel Alonso még marad 1 évet, így Verratti talán még ráér. :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 20., szombat 21:44

Mike írta:én arra reagáltam h ha José nem lenne akkor Kheidra már rég nem lenne itt. Ha az egyik legjobb válogatottjában stabil ember tud lenni, akkor nemcsak Joséban van a hiba.
ne, hogy azt gondold, h mast nem lehetne betenni Khedira helyere betenni a nemet valogatottba? Ott volt peldaul ez Kevin-Prince Boateng evekig vart a behivora, es utasitotta vissza a ghanai szovetseget, abban remenyeben, h nemet valogatott lehet. Nemetnek valja magat,ott szuletett vegig jarta az osszes utanpotlas valogatottat. Lownek nem kellett mert tul extrem jatekos, tipikus Jose filing. :roll: Ez a Boateng sokkal kepzettebb mint Khedira, kepessegei alapjan inkabb neki kellene alapembernek lennie. Szegeny nem tehet rola, h Low nem szeri a festett hajat. :mrgreen: Vagy a Castro gyerek a Leverkusenben is kepzettebb labda ugyesebb a mi Saminknel. Az a baj, h Lownel is sok a berelt hely.

Gascoigne írta:Ha már az alternatívák:

Götze - előrelépés lenne, de ugyanakkor félmegoldás. egy vagyonért hoznánk egy ÜGYES német támadót, aki jó hosszú ideig egy borzasztó fontos poszton venné el a helyet egy stílusban, játéktudásban alkalmasabb jelölt elől.
azert joval tobb mint ugyes. Gyerek eszmeletlenul kreativ, nincs is olyan tamadas ami nem menne keresztul rajta.
En ot preferalnam elsodleges opcionak.
Cuotinhoban is van fantazia,en nagyon birom, de nem hinnem, h a Pool oda adna nekunk a legjobjukat meg csak most igazoltak.
kp osszetetele kicsit valtozhat Casemiro "berobbanasaval". Jatszatni kell a hatralevo bajnokikon es ha bevalik akkor ne igazoljuk se Pogbat se Kondogbiat. Nem kell annyi egystilusu jatekos a kp-ra. Siman ateshetunk a lo tuloldalara. Nagyon nem tetszett amikor az Alonso-Khedira-Lass harmassal probalkoztunk nem sok kreativitas volt a csapatban. Persze mOdric mar itt van, de melle egy Vidal/Banega/Veratti harmas kozul vmelyiket. Es a harmadik posztra a Casemiro/Pogba/Kondogbia harmasbol vmelyik.Ha Casemiro megmutatja miert is tartjak akkora talentumnak akkor a harmadik pozicio mar eldolt.(ev vegeig legyen kezdo a bajnoksagban)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 20., szombat 21:41

morientes írta:
Mickey
Ami J.Martinezt illeti,nemtom hogy ér e 40milliot,de ez csak az én véleményem.Lucast nem hiszem hogy odadnák a párizsiak,most csengettek ki érte szintén 40-et.
Casemiroba lehet gondolkodni,mint egy jó csere emberbe,fel lehetne építeni,kérdés mennyit kérnének a brazilok,mert ugye kölcsönben van itt.
Carvajal a biztos pont,sőt csak ő egyedül,hogy mi lesz a többi igazolással nagyban függ attól Mou megy vagy marad,ha marad akkor nem lepődnék meg ha Bale érkezne... :roll:
akkor hoznám a Portobol,ha ütné a Higuért kapott zseton
Lucast több mint valószínű hogy nem adnák,csak mondom kicsit elrugaszkodok a talajtól. :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 20., szombat 21:37

Mickey
Ami J.Martinezt illeti,nemtom hogy ér e 40milliot,de ez csak az én véleményem.Lucast nem hiszem hogy odadnák a párizsiak,most csengettek ki érte szintén 40-et.
Casemiroba lehet gondolkodni,mint egy jó csere emberbe,fel lehetne építeni,kérdés mennyit kérnének a brazilok,mert ugye kölcsönben van itt.
Carvajal a biztos pont,sőt csak ő egyedül,hogy mi lesz a többi igazolással nagyban függ attól Mou megy vagy marad,ha marad akkor nem lepődnék meg ha Bale érkezne... :roll:
szerk.:Ja és Coutinho játéka nekem is nagyon bejön :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 20., szombat 21:27

Ha már az alternatívák:

Götze - előrelépés lenne, de ugyanakkor félmegoldás. egy vagyonért hoznánk egy ÜGYES német támadót, aki jó hosszú ideig egy borzasztó fontos poszton venné el a helyet egy stílusban, játéktudásban alkalmasabb jelölt elől.
Bale - vita nélkül a legjobb angolszász támadó jelenleg. de...angolszász. stílusidegen, az ára a formája és a származása miatt a valós érték triplája, és egyetlen poszton lenne képes játszani nálunk. egy olyan poszton, amire eleve szükségünk se lesz, ha egyszer visszatárünk a klasszikus rövidpasszos játékunkhoz.
Aguero - ha félreteszem a patkányságait, ügyes csatár, de nagyon attól függ, mennyiért és milyen fizetéssel tudnánk elhozni. :|

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 20., szombat 21:12

Gascoigne írta:
most komolyan,de kit hoznál?

egyszerűen nincs elérhető ember..
Figo, Zizou, Ronaldo, CR, Kaká, Benzema és Xabi Alonso mennyivel voltak elérhetőbbek? Ez Perez és a Real Madrid. Nincsenek mozdíthatlan játékosok, csak fantáziátlan tárgyalók.

Kell egy jvh - ott Carvajalban egyetértünk. Jobb híján.
Kell két középpályás - ott a Vidal/Pogba/Verratti vonal amilyen méregdrága, olyan bíztató.
Kell egy világklasszis játszótárs CR mellé - a jelen futballban ilyet egyet tudok: Neymar.
Persze így kellene,megalkuvást nem tűrően,elhozni a fellelhető legjobbakat.
De erre én se látok sok esélyt.
Védő ok.
Középpályára ha Casemirot egy stabil csere szintre fel lehetne építeni a következő szezonra,akkor nekem egy Kezdő szintű igazolás is elég lenne oda.
Előre Martinezt lehet megpróbálnám a Portobol.Én hiszek Csabinak,hogy jó lehet a gyerek,de csak ha Higu árából kihozható :hmmm:
Neymar mellet talán még Lucast hoznám a PSG ből,nagyon jó a srác.Tehát vagy vagy alapon.
Callejon helyére pedig egy stabil cserét!
DM valószínűleg ezt a státuszt nem viselné,így egy nem tudom kit kellene....mondanám halkan Coutinhot :kivagyhe:
nem,nem vagyok Brazil buzi :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 20., szombat 21:05

most komolyan,de kit hoznál?

egyszerűen nincs elérhető ember..
Figo, Zizou, Ronaldo, CR, Kaká, Benzema és Xabi Alonso mennyivel voltak elérhetőbbek? Ez Perez és a Real Madrid. Nincsenek mozdíthatlan játékosok, csak fantáziátlan tárgyalók.

Kell egy jvh - ott Carvajalban egyetértünk. Jobb híján.
Kell két középpályás - ott a Vidal/Pogba/Verratti vonal amilyen méregdrága, olyan bíztató.
Kell egy világklasszis játszótárs CR mellé - a jelen futballban ilyet egyet tudok: Neymar.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 20., szombat 20:44

Ja, kivéve, hogy akikkel erősödnénk, nem spanyolok, akik meg spanyolok, azokkal nem erősödnénk.
A bundesligaüdvöskét jobb ötlet híján én is hoznám, de Aguero? És főleg Bale? Komolyan?
most komolyan,de kit hoznál?

egyszerűen nincs elérhető ember..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 20., szombat 20:43

ericco írta:A német válogatottban Khedira mellett van egy Swinsteiger és egy Kroos is. Stabil kp mellett ritkábban jönnek ki egy csapat vagy játékos gyengeségei, de ezt már annyiszor és annyian átvették.
alapfelállás Khedira-Schweini előttük meg Özil. Kroos nem szokott kezdeni, mikor Bastian sérült volt, akkor helyettesítette őt...
Szóval hasonlóan állnak fel, mint mi, viszont teljesen más a taktika. Legfőképpen az, hogy a két szélső közül az egyik nem egy agyatlan Di Maria... Főleg azóta, hogy Podolski nem alibizik a szélen.

Azt meg nem értem, hogy Nacho miért ne lenne jó 4. számú védőnek. Az a 11-es, amit összehozott azt Ramos is összehozta volna... Megpróbálta nem jött be, de amúgy szerintem nem volt vészes.
götzét kifelejtettem. bale helyett jó lesz.
deal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 20., szombat 20:42

Ja, kivéve, hogy akikkel erősödnénk, nem spanyolok, akik meg spanyolok, azokkal nem erősödnénk.
én nem azt mondtam h spanyolokkal erősödünk. :mrgreen: :mrgreen:
götzét kifelejtettem. bale helyett jó lesz. :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 20., szombat 20:37

én arra reagáltam h ha José nem lenne akkor Kheidra már rég nem lenne itt. Ha az egyik legjobb válogatottjában stabil ember tud lenni, akkor nemcsak Joséban van a hiba.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 20., szombat 20:36

Csabi írta: és di maria eladásától függően bale.

Aztán csapathatjuk egy ilyen kerettel:
Casillas, Lopez, Jesús Fernandez
Arbeloa, Carvajal
Pepe, Ramos, Varane, Nacho
Coentrao, Marcelo
Modric, Khedira, Alonso, Pogba/Matuidi, Casemiro
Özil, Di Maria/Bale, Jesé, C. Ronaldo
Agüero/Martinez, Benzema.

22-es keret. Ideális. Egyszerre erősítünk és spanyolosítunk. B-)
Ja, kivéve, hogy akikkel erősödnénk, nem spanyolok, akik meg spanyolok, azokkal nem erősödnénk.
A bundesligaüdvöskét jobb ötlet híján én is hoznám, de Aguero? És főleg Bale? Komolyan?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 20., szombat 20:34

A német válogatottban Khedira mellett van egy Swinsteiger és egy Kroos is. Stabil kp mellett ritkábban jönnek ki egy csapat vagy játékos gyengeségei, de ezt már annyiszor és annyian átvették.
ez meg azért hülyeség mert kb 60-70 évet hasonlítasz össze 4-5 évvel
Nem így volt. Mondjuk ezen logika alapján ugyanúgy hülyeség (ha már te is megengeded magad más véleményének lehülyézéséet) azzal érvelni Khedira mellett, hogy a német válogatottban is kezdő. Két teljesen más csapatot és edzőt hasonlítasz össze.
Merci Zizou!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 20., szombat 20:32

ericco írta:
Mickey írta:rossz embert kóstolgatsz kicsi rigó
Látod, megint félreértettél :lol:
Dehogy kóstolgatlak, fórumon keresztül mi értelme lenne?
Meg gyúrsz is... :mrgreen: :mrgreen:
figyelj!
én nem rajongok az ilyen -nem sikerült,vagy nem jól fogtad,vagy nem tudod felfogni dógokért,enyhén személyeskedésnek veszem.
mivel utal egy másik illető szellemi szintjére,az ilyentől meg ver a víz :-)

amit írtam,abban semmi rossz nem volt,de legfőképpen nem személyeskedés.

DE ha no offense (manapság ez a divatos) akkor béke,meg písz :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 20., szombat 20:29

El Flaco írta:Legyél Várhidi
Ezen hangosan felröhögtem! :lol: :lol: Te h*lye te. :mrgreen:

Amúgy meglepett, hogy ma Mou meghúzta, hogy Kázmért betette kezdőbe. :-)

Sérültek miatt érdekes lesz a dormundi meccs. :vivo:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 20., szombat 20:29

ericco írta:
Mike írta:bárcsak úgy játszanánk ahogy a mai német válogatott...
A németes stílussal legalább sikerült nyerniük valamit, mostanában meg nyelik a brokit minden világversenyen.
ez meg azért hülyeség mert kb 60-70 évet hasonlítasz össze 4-5 évvel. Utóbbi 3 világversenyen 2 érem. Azért tudnék mondani pár válogatottat amelyik jobban nyeli azt a brokit. Ráadásul a játékról volt szó és nem az eredményességről.

de ez itt off
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 20., szombat 20:28

Callejón nem fog elmenni, mert megmutatta szerintem tavaly hogy azért ennél jóval többre képes. Nacho jól játszott és Casemiro sem volt rossz. Ezentól bajnokikon jöhetnek. :rofl:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 20., szombat 20:27

Csabi írta:nna akkor nézzük. akit mindenképp tutibiztos eladnék az:

carvalho
callejón
higuain
kaká
albiol

utánuk jön közvetlen di maria, de csak akkor ha jön érte egy értelmes ajánlat (semmi 18-20 millió...)

nyáron jöhet: carvajal, nacho, jesé, casemiro (bár szerintem semmi extra), agüero/martinez, pogba/matuidi, és di maria eladásától függően bale.

Aztán csapathatjuk egy ilyen kerettel:
Casillas, Lopez, Jesús Fernandez
Arbeloa, Carvajal
Pepe, Ramos, Varane, Nacho
Coentrao, Marcelo
Modric, Khedira, Alonso, Pogba/Matuidi, Casemiro
Özil, Di Maria/Bale, Jesé, C. Ronaldo
Agüero/Martinez, Benzema.

22-es keret. Ideális. Egyszerre erősítünk és spanyolosítunk. B-)

Jaj Caesmiróról annyit, hogy a meccsből sokat nem láttam ami középpályás mezőnyjátékot illeti, de néha azért el-el kaptam. Egyelőre nem győzött meg. 5.-nek jöhet a középpályára. Legalább nem kell igazolnunk százmilliókért.
Adom. Ugyanezt szeretném, nacho kivételével. Kevésnek érzem még 4. is. Nem tudom Mateos hogy teljesít odalenn...Vagy zidanennak szólni hozzon KH-t :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 20., szombat 20:26

Mickey írta:rossz embert kóstolgatsz kicsi rigó
Látod, megint félreértettél :lol:
Dehogy kóstolgatlak, fórumon keresztül mi értelme lenne?
Meg gyúrsz is... :mrgreen: :mrgreen:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég