Chicharito - 14

Archívum
numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 17:07

MyStiQ írta:
numberone1 írta: Tudsz mondani nevet erre az oriasira? Nekem hirtelen senki nem ugrik be...
Ha Falcao valóban csak kölcsönbe megy a MU-hoz, akkor akár Ő is opció lehetne. Megnézzük, hogy mennyire bírja az a térd, aztán ha akkora madridista, amekkorának vallja magát, akkor a kölcsön után szépen lecsapunk rá.

Ha Ő kiesik, akkor a mai piaci viszonyokat és hájpot tekintve akár Cavani is opció lehet, de még az is benne lehetne, hogy elhozzuk Ibrát 1-2 évre, amíg Morata be nem húzza az Aranylasztit.

Esetleg elhozzuk Messit. :mrgreen:
Tehat, akkor szarban vagunk csatar ugyileg.
Eltudom kepzelni, h a MU belement ebbe a magas kolcson szerzodesbe, akkor akar lehet egy elovasarlasi jog is.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Regu-Kante,Kroos-Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 1., hétfő 16:59

Remy írta:
Anthony írta:Én írtam, hogy jól fejel, akkor tévedtem :)
Nekem inkább a fejes góljai maradtak meg valamiért, azért volt.
Pedig itt az összefoglalóban volt pár fejes gólja. Annyira szar nem lehet. :D
Most én is megnéztem egy összefoglalót, abban van vagy 5 is :D

Amugy ez a sok "mocskos" gól, amit szerez ez nagyon hiányzik nálunk. Belövik a 16-osra, valahogy belepiszkál, hozzápattan, odaér a kipattanóra, és a semmiből szerez gólokat. Ez elég sok esetben kifejezetten jól jönne a Realnak is.

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2014. szeptember 1., hétfő 16:59

esetleg jackson martinez jövőre. bár ő sem világklasszis szint.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. szeptember 1., hétfő 16:58

Én kezdem egyre jobban elfogadni a srácot. Nyilván nem a kezdőbe jött, így pedig nem volt sok más megoldás, meglátjuk majd mit hoz ki belőle Carlo. Bár, ha Benzema így folytatja, simán kezdő lehet a srác :D
Na, de majd meglátjuk mit alkot, reméljük beválik, a gond csak az, hogy a fő probléma továbbra is orvosolatlan.
De még van 7 órája Péreznek.
Tik-Tak Presidente... Tik-Tak.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 1., hétfő 16:58

Én valamiért nagyon bízok benne, hogy jól fog beszállni a meccsekbe és nem fog csődöt mondani.
Ahogy írták már, Ferguson kezei alatt teljesen rendben volt.
Moratahoz képest egyértelmű előre lépés, már csak a rutin miatt is.
Falcao meg hülyeség lett volna -szerintem- 65-ért, még ha a fizetéséből engedett is volna, ha egyáltalán igazak a hírek.
Így, hogy a MU-ba ment, már hihetetlennek tűnik.

Ha meg jövőre robbantani akar Perez csatár posztra, akkor hozni kell Agüero-t, mert kb csak ő lesz szint, így, hogy Suarez már a sötét oldalon van. :mrgreen:

Szimpatikus így, sajtótájékoztató alapján. Igaz egy szót sem értek, de végig vigyorok, biztos vagyok benne, hogy örült, hogy Madridba került. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kupak17

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:57

Borsónak ennyi lesz csak a bemutatása ? :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 16:52

MyStiQ írta:
Padra jó lesz, Karim mögé :mrgreen:

Amúgy tényleg nincs most olyan csatár, akiért bankot lehetne robbantani. Falcaot most vegyük ki a MU miatt. Suarez lehetett volna még. Cavani nem nagy szám. Olyan igazi klasszis csatár nem nagyon van, aki ráadásul nem 30 körüli, hanem 25, mondjuk.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 1., hétfő 16:50

Ginac,Gomez,Giroud,hogy csak kiegészìtselek....de pl Lukakut lehet hogy hozni lehetett volna ésszerű áron...mert a chelseabe is bírta a padot,csak Mou nem birta őt...:)
Kb., na de micsoda nevek ezek kérem! :mrgreen:
Na de Xavinho... :mrgreen: Én azt mondom,hogy ha azt akarták,hogy Benzema mögé valakit,akkor kifogástalan.Ha minőségi cserének akarták,akkor benézték...
Ha a pletykákból, Carlo szavaiból és a vezetőség kényelmesre vett figurájából indulunk ki, akkor számomra ez egy egyértelmű, padra történt, illetve szánt igazolás! A végére talán Carlonak is leesett (miután Jesé nincs és Cristiano is folyamat lábadozik, a hamis 9-es történet meg egyértelműen bukó a jelenlegi arcokkal), hogy mégis csak kell egy Morata utód, illetve egy tőle picit jobb, tapasztaltabb egyén a csapatba; de a gála kezdőt, illetve a BBC-t alapvetően semmiképp sem szeretnék megbontani látva a fejleményeket és Falcao tükörsima átengedését a MU.-nak!
ő arra jó,hogy ha van egy nyögvenyelős meccs vmi kisebb csapat ellen,vagy egy kiélezett küzdelem egy nagyobb ellen....akkor bemakkolja...De rá konstans kezdőként számítani,ha Benzema nem tér észhez,nem lehet...
Ez egyértelmű; de Karim szerződéshosszabbításával és Suárez, Falcao "elengedésével" szerintem nincs is miről beszélni --> a vezetőség abszolút letette a voksát a francia mellett.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. szeptember 1., hétfő 16:52-kor.
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. szeptember 1., hétfő 16:49

numberone1 írta: Tudsz mondani nevet erre az oriasira? Nekem hirtelen senki nem ugrik be...
Ha Falcao valóban csak kölcsönbe megy a MU-hoz, akkor akár Ő is opció lehetne. Megnézzük, hogy mennyire bírja az a térd, aztán ha akkora madridista, amekkorának vallja magát, akkor a kölcsön után szépen lecsapunk rá.

Ha Ő kiesik, akkor a mai piaci viszonyokat és hájpot tekintve akár Cavani is opció lehet, de még az is benne lehetne, hogy elhozzuk Ibrát 1-2 évre, amíg Morata be nem húzza az Aranylasztit.

Caye
Kedvenc játékosaid: Raúl González

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. szeptember 1., hétfő 16:47

Padra, 10-15 percekre meg a kupameccsekre tokeletesen megfelel. Innentol rajta a sor, hogy bizonyitson, hatha rajtunk marad :D
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:42

morientes írta: Én sem vagyok hanyatt esve mostanság a franciától,meg nem is akarok offolni,de nincs az az isten hogy ne rúgnál bele amikor ]Reálisan nézve --> Soldado, Negredo, Llorente, Hernández és társaik az a szint, akik itt a közeljövőben másodhegedűsek lehetnek, jobb ha ezzel néhányan komolyan megbarátkoznak, mert jelenleg ez a szomorú és kőkemény valóság! úgy adódik...
Szerintem pl. Gomez igen jó csatár. És attól még h ügyetlen egy kiváló target man, jól fejel és remek felépítésű. Ja és igen gólerős. Ő elég alulértékelt játékos a Fio óta, így ő jó lett volna Benz mögé szerintem. Bár lehet hogy jobb csatár nála.. Negredo meg úgy gondolom szintén jobb. Talán ezért sem jöttek ők, mert tényleg Benzemánál gyengébb játékost akartak, hogy játszhasson a kicsike, meg ne legyen belviszály és bizalomhiány.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 16:42

torjack írta:

áleccsándre pátinnyó!!!!

:mrgreen:
Kicsit már unalmas... :)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 1., hétfő 16:41

MyStiQ írta:
falcao jobb lett volna azért.
Perez megalomániáját ismerve, simán benne van, hogy jövőre durrantunk csatárposzton valami óriásit. Pláne akkor, ha kiderül, hogy Cé kicsinálta magát... :roll:

áleccsándre pátinnyó!!!!

:mrgreen:

Ladislao Suarez
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. szeptember 1., hétfő 16:41

Üdv ecsém. Legyen szerencséd :luck:

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 1., hétfő 16:38

MyStiQ írta: Perez megalomániáját ismerve, simán benne van, hogy jövőre durrantunk csatárposzton valami óriásit. Pláne akkor, ha kiderül, hogy Cé kicsinálta magát... :roll:
csak kit? nem igazán van sok opció..max elhozza cavanit, de akkor a dunának megyek :D
Nem illik.

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 16:32

Anthony írta:Én írtam, hogy jól fejel, akkor tévedtem :)
Nekem inkább a fejes góljai maradtak meg valamiért, azért volt.
Pedig itt az összefoglalóban volt pár fejes gólja. Annyira szar nem lehet. :D
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:31

MyStiQ írta:
Perez megalomániáját ismerve, simán benne van, hogy jövőre durrantunk csatárposzton valami óriásit. Pláne akkor, ha kiderül, hogy Cé kicsinálta magát... :roll:
Tudsz mondani nevet erre az oriasira? Nekem hirtelen senki nem ugrik be... :hmmm:
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Regu-Kante,Kroos-Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. szeptember 1., hétfő 16:24

egyébként üdv itt, az a vicc, hogy akármilyen utolsó rossz csatár, nem nagy visszaesés egy Benzemához képest
Én sem vagyok hanyatt esve mostanság a franciától,meg nem is akarok offolni,de nincs az az isten hogy ne rúgnál bele amikor ]Reálisan nézve --> Soldado, Negredo, Llorente, Hernández és társaik az a szint, akik itt a közeljövőben másodhegedűsek lehetnek, jobb ha ezzel néhányan komolyan megbarátkoznak, mert jelenleg ez a szomorú és kőkemény valóság! úgy adódik...
Ginac,Gomez,Giroud,hogy csak kiegészìtselek....de pl Lukakut lehet hogy hozni lehetett volna ésszerű áron...mert a chelseabe is bírta a padot,csak Mou nem birta őt...:)
Na de Xavinho... :mrgreen: Én azt mondom,hogy ha azt akarták,hogy Benzema mögé valakit,akkor kifogástalan.Ha minőségi cserének akarták,akkor benézték...ő arra jó,hogy ha van egy nyögvenyelős meccs vmi kisebb csapat ellen,vagy egy kiélezett küzdelem egy nagyobb ellen....akkor bemakkolja...De rá konstans kezdőként számítani,ha Benzema nem tér észhez,nem lehet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MyStiQ

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. szeptember 1., hétfő 16:24

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2014. szeptember 1., hétfő 16:23

Alázni fog Madridban,majd meglátjátok:D

Benzema meg elkezdhet iparkodni,mert nagyot fog nézni amikor kiszorítja őt a kezdőből!
:goat:

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”