OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 9., kedd 18:04

szerintem mégsem volt az, mert privátban kap(t)unk segítséget az ügyben. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 9., kedd 18:02

'shutterisland írta:szerintetek az lehetséges, hogy amíg facebookozol, valaki más is belép a fiókodba, és nézelődik ?

unokatesóm írt, hogy olyan, mintha valaki mászkálna a facebookjában akkor is, mikor ő is be van lépve.
ilyenek gyanúsak, hogy mikor elmegy a géptől és visszatér, már el vannak olvasva az üzenetei meg ilyen, hogy valaki megosztott valamit 5 perce, és rajta van a lájkja, miközben csak most látta meg.
olyan, mintha valaki be lenne lépve még rajta kívül a fiókba, de azt hogy a francba, és miért nem jelzi neki ?

update : kipróbáltam, hogy telóról is bejelentkezek a sajátomba, és simán beenged és tudok bármit csinálni úgy, hogy meg se mozdul a gépemen a monitoron semmi. :hmmm:
Látod, tipikus példáját mutattad be egy felesleges kommentnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 9., kedd 17:49

szerintetek az lehetséges, hogy amíg facebookozol, valaki más is belép a fiókodba, és nézelődik ?

unokatesóm írt, hogy olyan, mintha valaki mászkálna a facebookjában akkor is, mikor ő is be van lépve.
ilyenek gyanúsak, hogy mikor elmegy a géptől és visszatér, már el vannak olvasva az üzenetei meg ilyen, hogy valaki megosztott valamit 5 perce, és rajta van a lájkja, miközben csak most látta meg.
olyan, mintha valaki be lenne lépve még rajta kívül a fiókba, de azt hogy a francba, és miért nem jelzi neki ?

update : kipróbáltam, hogy telóról is bejelentkezek a sajátomba, és simán beenged és tudok bármit csinálni úgy, hogy meg se mozdul a gépemen a monitoron semmi. :hmmm:

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: OFF

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2014. szeptember 9., kedd 11:41

Valakinek/valakiknek lenne kedve Real-Atleti mecset nézni a hétvégén Budapesten? :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 9., kedd 11:28

mennyi papucs van itt, fujj :lol: :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerencsére nem ismeri az asszony a fórumot :mrgreen:
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 9., kedd 10:29

Ilyeneken vagytok kiakadva, hogy szelektál végzettség szerint egy oldal? Miért ne tehetné? Egyébként még reális is. Az esetek nagy részében egy diplomás ember - tudom van kivétel, büfészak bla-bla-bla - megszokott ritmusban dolgozik. (8-16-17-18 óráig), mondjuk egy 3 műszakos munkarendű társsal karöltve igazán egészséges kapcsolatuk lehet. Egyébként nagy divathullám azon társkereső - nevét meg nem mondom - ahol eleve kapcsolatban élők (házas, tartós kapcsolat) - kereshetnek maguk mellé még egy dugótársat is, ó idők, ó erkölcsök, ugye? :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 9., kedd 10:10

Realista24 írta:
Fogalmam sincs, hogy milyen tarskereso oldalak leteznek
Kivancsisagbol regisztraltam is
Persze persze :lol:
Szoval kivancsisagbol regisztraltam is ra R24 alnevvel :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 9., kedd 10:01

Fogalmam sincs, hogy milyen tarskereso oldalak leteznek
Kivancsisagbol regisztraltam is
Persze persze :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 9., kedd 9:59

Géci írta:Nekem a diszkrimináció szùrja a szemem, ami ezt az egészet övezi.
Latom egy "kicsit" tulporogtel ezen a van diploma nincs diploma teman.

Fogalmam sincs, hogy milyen tarskereso oldalak leteznek, de egy kis kereses utan ugy tunt, hogy a randivonal a legnagyobb. Kivancsisagbol regisztraltam is ra valamilyen fake nevvel. Elkezdte kitolteni az adataimat es jott egy olyan resz hogy "Kit keresel?". Itt beallithatsz olyanokat, hogy hany eves legyen, a lakohelye milyen messze lehet, kulsejevel kapcsolatban (magassag, suly, testalkat, szemszin, hajszin), szokasai (dohanyzas, alkohol, sport) es mino meglepetes, egy olyan resz is van, hogy vegzettseg, foglalkozas, kereset.

Tehat ha en utalom azt, ha valaki dohanyzik mellettem es beallitom, hogy nem dohanyzot keresek, az nem diszkriminacio a dohanyosokkal szemben? Mert hat ok is ugyanolyan emberek mint en. Vagy ha en tanar vagyok es szeretnem, hogy a parom is a tanugyben dolgozzon, az nem diszkriminacio a tobbi emberrel szemben? Miben kulonbozik ha azt irom be, hogy vegzettseg - diplomas, mint azt hogy hajszin - szoke vagy sportolas - heti rendszeresseggel?

Ez az Elittars is ugyanolyan tarskereso oldal mint a tobbi, max annyi kulonbseggel, hogy nem a teljes lakossagra, hanem annak bizonyos reszevel foglalkoznak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. szeptember 9., kedd 10:02-kor.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 8., hétfő 23:55

Eddig Samy írta azt amit személy szerint gondolok.
Jogos az is, hogy régen más volt.
És nincs bajom a dugópartnert kereső oldalakkal sem :D ...
Nekem a diszkrimináció szùrja a szemem, ami ezt az egészet övezi.
Most okos, intelligens embert akarnak megismerni? Hát tudok mondani nem egy olyat akinek 8állt jutott, mert így hozta a sors. Ettől független több könyvet olvasott már el, mint sok diplomás. Nagyon műveltek ezeknek hála...
Olyat keres aki érett gondolkodásù? Na erre pláne tudnék mondani példát. 30 évesen anyuka, apuka neveli. Csinálja a harmadik diplomát, és most vették fel nem rég NAPKÖZIS tanárnak... Az ilyentől vagyok kész. :lol:
Mind1... Nem értem az egész lényegét. Pontosabban, de. Valaki/kik ezzel sokat keresnek...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 8., hétfő 23:48

'shutterisland írta:ő a másik véglet, túlságosan átlátja a dolgokat és logikusan gondolkozik.
néha az is veszélyes. :)
nő bazd meg, mind veszélyes :lol: :|
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 8., hétfő 23:45

papoltok itt mind, közben a fiúkat meg a kecskéket szeretitek :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. szeptember 8., hétfő 23:35

Olvass Plátónt a platón, vagy pofont kapsz az élettől,
Olvagatod? Jólvan, lófaszt tudsz az életről.
Minden apró cseprő csepp nőről vegyed le a gyeplőt,
Nem cseléd, ne érintse a csulád a szeplőt.


Saiid-Szülinap (Kapuzárási pánik) /AKPH

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 23:35

'shutterisland írta:ő a másik véglet, túlságosan átlátja a dolgokat és logikusan gondolkozik.
néha az is veszélyes. :)
Persze :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 8., hétfő 23:35

ő a másik véglet, túlságosan átlátja a dolgokat és logikusan gondolkozik.
néha az is veszélyes. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 8., hétfő 23:29

'shutterisland írta:én egyébként mindig is csíptem a butácskább, egyszerűbb csajokat.
egyrészt azoknak nem kellett soha magyarázkodni, másrészt pedig azért mindig jó érzés okosabbnak lenni. :mrgreen:
Remélem a csajod is regelve van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 8., hétfő 23:26

én egyébként mindig is csíptem a butácskább, egyszerűbb csajokat.
egyrészt azoknak nem kellett soha magyarázkodni, másrészt pedig azért mindig jó érzés okosabbnak lenni. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. szeptember 8., hétfő 23:13

igazából már ott megbukott a dolog, hogy vki ilyen oldalon/oldalakon keres magának "párt", legalábbis nálam
Én agyfaszt kapok egy akármilyen gyönyörű nőtől, ha képtelen normálisan beszélni, ha nincs humora (ami szerintem szintén komolyan függ az intelligenciától).
imádom ha egy nő okos és nem nyávog minden szarért, de ez nem feltétlen függ össze a diplomával
attól még lehet valaki intelligens és humoros, hogy nem szerzett diplomát
és ez nem hazabeszélés akart lenni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. szeptember 8., hétfő 23:07

Géci írta:Bocs, de ezt baromi nagy butaság... A nagyszülők közül nem sok diplomást ismerek az ismerősök közül. Ha meg felhozom nagyszüleim már 54 éves házasok... Nekem nincs diplomám. A páromnak sincs. Mégis feltornázta magát műszakvezetönek, mert takpraesett és mert nem hülye, csak éppen nem tehette meg, hogy lediplomázzon. Én megtehettem volna, de sose fogott a pad. Ennyi. Mégis jól megvagyunk. Én is dolgozok + juhtenyésztő vagyok...
Csak ùgy zavart a gondolat, hogy mi lenne, ha nem lenne senkim. Regisztrálnék egy ilyen oldalra, de hát nem lehet, mert diplásnak kell lenni. Akkor keresgélhetek a "gyengébb" magban? :hmmm:
Nekem ezzel van a bajom. Magyarán le van minősítve az ember, pedig semmivel nem vagyok kevesebb mint egy diplomás, max annyival, hogy 25 évesen én elmondhatom, hogy 7 éve dolgozok. Ez baj lenne? Ők egy felsőbb rendű faj? Nem hinném... Ez most nem a diplomäsok ellen irányul! Csak ezzel az Elittársal...
Most vagy nem fogtad fel mit írtam, vagy csak kötekedsz.

Én azt mondtam, hogy van alapja annak hogy egy ember milyen szinten van szellemileg. Erre jössz mint valami üldözési mániás, hogy te le vagy nézve mert nincs diplomád. Vagy ezt az oldal készítőinek címezted? Nem értem basszus. Nagyon nem egyértelmű. Mindegy is.

Rmcf-re reagálva: Azt meg én sem mondtam, hogy aki okosabb az jobban szereti egymást. Sőt, azt hiszem pont volt egy tanulmány, hogy a magas intelligenciával megáldott emberek, hajlamosabbak a megcsalásra. Szóval ez elég összetett dolog, de nem vagy szociológus, meg pszichológus sem.

Egyszerűen annyit írtam, amit tartok most is, hogy van alapja, logikája az oldalnak.

Géci kitörését meg nem értem. Ki beszélt itt lealacsonyítóan bármiről is. Ezen felb_szom magam, ha valakinek nincs diplomája, de jön "vádaskodva" - és kiemelem, hogy most nem Gécire gondolok, csak eszembe jutott - hogy ő nem kevesebb ember attól mert nincs diplomája.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 8., hétfő 22:49

A nagyszülők közül nem sok diplomást ismerek az ismerősök közül. Ha meg felhozom nagyszüleim már 54 éves házasok...
Ezt rengetegen felhozzák, viszont nem szabad megfeledkezni, hogy ez a generáció teljesen más társadalmi értékek között nőtt fel. Akkoriban a válás erősen ritka volt, most meg egyre gyakoribb. Az is előfordult, hogy egy érdekházasság(a szülők megmondták a lánynak kihez megy férjhez) eltartott 40-50 évet, személyesen beszélgettem egy ilyen nénivel egy esettanulmány miatt. A nőknek kevesebb joguk volt és aki megszegte a társadalmi etikettet azt bizony keményen megbélyegezte a közösség. Onnantól már teljesen magára volt utalva, ezért inkább sokan megpróbáltak belenyugodni a kényszerhelyzetbe.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég