Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 3., hétfő 12:12

oroszisti írta:Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.




:mrgreen: :mrgreen:
Tudom, hogy sokan nem osztják a véleményem, de én örülnék neki. :mrgreen: Megbízható, gólerős csatár, sok olyan meccsünk volt az elmúlt három évben, amikor ez többet ért volna, mint a zsugabonító (ami szintén hiányzott sokszor).

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 12:11

Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.




:mrgreen: :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 3., hétfő 12:11

Kerlon írta:+Khedirával is hosszabbítanánk. :mrgreen:
na szopi-szopi öt dorrárr! :lol:

Khedira max kiegészítő ember lehet jövőre. Vagy az új edző kihozza belőle a válogatottbeli teljesítményét :hmmm: az uborkaszezonban mindig reménytelenül optimista vagyok :D
Vagy nem: 2 kkp-t szerintem úgy igazolunk, hogy abból az egyik Casemiro lesz. Mellé jön Gündogán/Pogba/Veratti/Vidal (valószínűség szerint növekvő sorrendben) :hmmm:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 3., hétfő 12:09

HIVATALOS: A Bayer Leverkusen hivatalos honlapján megerősítette, hogy Dani Carvajal visszatér a Real Madridhoz! A német klub honlapja szerint a Real Madrid 6,5 millió eurót fizet a játékosért. “Nagyon sajnáljuk, hogy Daniel nem marad velünk, de tudtuk, de a Real döntése nem meglepő számunkra” – nyilatkozta Rudi Völler.
Na végre! Végre egy jó igazolás! :D :-) :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 11:52

Realista24 írta:
szerintem jót tesz neki a környezetválzotás nagyon is megfog élni a seria A-ban. peace.
Vagy az Arsenalban, nagyon rajta vannak Higun. Már csak azért is jó lenne, ha legalább ketten érdeklődnének, hogy az ára ne menjen még lejjebb. Bár elvileg 25 milliót fizetne érte a Juve, na mindegy.
Higu elmegy, Carvajal a kosárban, alakul ez.
+Khedirával is hosszabbítanánk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 11:50

szerintem jót tesz neki a környezetválzotás nagyon is megfog élni a seria A-ban. peace.
Vagy az Arsenalban, nagyon rajta vannak Higun. Már csak azért is jó lenne, ha legalább ketten érdeklődnének, hogy az ára ne menjen még lejjebb. Bár elvileg 25 milliót fizetne érte a Juve, na mindegy.
Higu elmegy, Carvajal a kosárban, alakul ez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 3., hétfő 11:49

Így van, köszönöm neki, hogy végre elmegy, mert csak kevesebben voltunk vele a pályán. De keress vissza a hozzászólásaim között, nem egyszer és nem kétszer írtam, hogy felőlem maradhat is, csak legyen középpályánk, bitang erős. Aztán köss belém újra, hátha sikerül.
dehogy olvasom vissza. én csak azt írtam hogy megköszönheted hogy nem kell többet őt látnod Real mezben. ennyi. full mindegy hogy felőled maradhatott-e volna vagy sem. nem vagyunk a vezetőségben hogy döntsünk játékosokról. szerintem jót tesz neki a környezetválzotás nagyon is megfog élni a seria A-ban. peace.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 3., hétfő 11:47

nem volt prioritás, mert túl sokba kerül a csere.
Jaja, így érthető a dolog.
Nehéz ügy ez. Én mindenképpen örülnék ha lépne, viszont valaki csak kell helyette. Benzemának megadnám az utolsó esélyt, egy év stabil kezdőként. Nem 100 gólt várnék, hanem aktivitást a mezőnyben, a játék gyorsítását, gólpasszokat, és persze azért 25-30 gólt is. Képesnek is érzem erre, ha megfelelő a csapat mentalitása, illetve változik a játékfelfogás, és kihasználjuk végre azt a pár embert, aki képes földön, gyorsan játszani.
Így ha tényleg 50, meg 60 millió Suárez, meg Cavani, meg bárki, akkor keresnék egy idősebb formát a padra, hogy ne Morata szerencsétlenkedését kelljen nézni. Csak lehet találni valakit, aki olcsóbb lenne, mint a Higuért kapott összeg, viszont a padon "minőséget" képviselne.


Carvajalnak meg örülök. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket, már én is szeretnék egy saját nevelést látni, amint beépül a csapatba. :-)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 11:42

zóval eddig nem hittél ezekben a hírekben. lehet ezt csűrni csavarni csak nem érdemes.
viszont akkor állításod szerint van mit köszönnöd Higunak hogy önként lelép mert szerinted a vezetőség nem akart megválni tőle, hisz meglepetésként érte őket a távozási szándéka.
Így van, köszönöm neki, hogy végre elmegy, mert csak kevesebben voltunk vele a pályán. De keress vissza a hozzászólásaim között, nem egyszer és nem kétszer írtam, hogy felőlem maradhat is, csak legyen középpályánk, bitang erős. Aztán köss belém újra, hátha sikerül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 11:39

Itt a bejelentés.
6,5 millio -ahogy a német mondaná- ajróért jön. Végre lesz jobbhátvédünk kb. 4 év után. Topikot neki!
Ich wünsche dir alles gutes Dani! :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 11:39

Realista24 írta:
+ A vezetőség beígért neki ha jól tudom egy hosszabbítást+ fizetés emelést
Ezt is írják, hogy nem volt semmiféle ígéret a játékos felé. Ő és az ügynöke fizetésemelést akart, csak teljesítmény nem párosult a kérvény mellé. Perezék meg nem hülyék, hogy hosszabbítsanak egy ilyen játékossal.
Benzemáról is írnak, hogy ez az utolsó éve, ha nem kezd magával valamit, mert már Perez is levette róla a kezét. De mivel Zidane is visszatér, új edző, új taktika, stb. így van még egy éve a bizonyításra.
Nyilván jobban otthon vagy ezekben a hírekben szóval ezzel nem vitatkozom ,de tény hogy nem voltak Higuaín felé tisztelettel , és szerintem már tudtak is a távozási szándékról , max nem tetszik neki hogy elmondta ,hogy megy mert így tuti nem kapnak érte annyit , amennyit szeretnének. De túlragoztuk ezt a témát :D

Isten hozott Carvajal :salute:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 3., hétfő 11:38

Most már fog érkezni, mert Pipita bejelentette a távozási szándékát.
szóval eddig nem hittél ezekben a hírekben. lehet ezt csűrni csavarni csak nem érdemes.
viszont akkor állításod szerint van mit köszönnöd Higunak hogy önként lelép mert szerinted a vezetőség nem akart megválni tőle, hisz meglepetésként érte őket a távozási szándéka.
részemről vége. örüljünk carvajalnak és hogy végre lesz jobbhátvédünk is.

KP-ra kéne holnap még bejelenteni valakit.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 11:37

+ A vezetőség beígért neki ha jól tudom egy hosszabbítást+ fizetés emelést
Ezt is írják, hogy nem volt semmiféle ígéret a játékos felé. Ő és az ügynöke fizetésemelést akart, csak teljesítmény nem párosult a kérvény mellé. Perezék meg nem hülyék, hogy hosszabbítsanak egy ilyen játékossal.
Benzemáról is írnak, hogy ez az utolsó éve, ha nem kezd magával valamit, mert már Perez is levette róla a kezét. De mivel Zidane is visszatér, új edző, új taktika, stb. így van még egy éve a bizonyításra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 3., hétfő 11:36

na akkor a védelem legalább kész van :D

márcsak a kp és a csatársor kell, gyerekjáték
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 3., hétfő 11:36

Welcome back, Carvajal! :salute:

még 2 kp, 1 szélső, 1 csatár, és meg is vagyunk. :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 11:34

Realista24 írta: 4. Azzal van bajom, hogy a hivatalos bejelentést a sajtón keresztül tette meg. Ennyivel nem tiszteli meg Pérezéket, akik elnéztek neki több évnyi szerencsétlenkedést a bl-ben.
Mert talán a vezetőség olyan nagy tisztelettel bánik vele ... Tavaly is elüldözték volna szerintem csak azért maradt mert MOU és a SZURKOLÓK erre kérték...
+ A vezetőség beígért neki ha jól tudom egy hosszabbítást+ fizetés emelést :hmmm:
Perezéknek is igazuk van ,mert 2 szerencsétlen csatárunk van ,de Higuaín évek óta küldenék el , csak jobb híján maradhatott.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 3., hétfő 11:34

Carvajal hazatért
Végre! :happy: :zoldsalas:

Jöhet a topik. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 11:32

tehát akkor azt mondod hogy nem fog csatár érkezni? mert ha szerinted jön csatár akkor te is elhiszed amit erről írnak a firkászok.
Most már fog érkezni, mert Pipita bejelentette a távozási szándékát.
De szerencsére a vezetőség is úgy gondolkodott, mint a nagy többség, hogy a középpálya fontosabb, mint egy csatár lecserélésére +40-50 millióért.

Carvajal hazatért :cheers: :iszunk:
Ott a Juvés vonal is, amit megerősített Higuaín is, tuti az olaszok is kapcsolatba léptek már a Madriddal.
Persze vannak érdeklődök, meg Sánchez és stb. de nem volt prioritás, mert túl sokba kerül a csere.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 3., hétfő 11:31

én 40 millió + egy játékosra gondolok (Morata, Jesé).
Én is ilyesmire lőném be. Ez mondjuk közel annyi, mint CS0ki által írt 50-es. Hát nem kevés.
Én is olvastam az ilyen 58 millás híreket, hát el vannak tévedve az angolok is, nem kicsit. Ennyiért Ő sem kell. Hagyjuk már. Akkor Benz legyen stabil kezdő, egy földön, okosan, gyorsan játszó csapatban bőven király lenne. Maradjon Callejon, jöjjön fel Jesé, meg keressenek egy viszonylag olcsó, rutinos csatárt. Biztosan lehetne találni, én nem tudok neveket sorolni, nem is ez a munkám.

Amúgy most tényleg azt érzem - hiába ragaszkodik a 'Pool az elképzeléseihez - ha ennyire lépni akar Suárez, akkor nem vagyunk rossz helyzetben. Annyira elszántnak tűnik, hogy nem éri meg szerintem ott tartani. Ha folytatódik a hadjárat ellene (ami folytatódik, most is "Gazember" című cikkek jelennek meg...), és a családja is rosszul érzi magát, akkor előbb-utóbb a teljesítménye is vissza fog esni, bármekkora küzdő. Most ott tartják, lehoz egy rosszabb szezont esetleg, és még annyiért sem tudják továbbadni, mint amennyit most kapnának érte. Ez a 40 milliós nagyságrend kb.
Szóval itt nem sietnék most. Suárez szerintem tenni fog érte, hogy elengedjék, és akkor legyen elég ez a pénz is. Azért nem kevés ez, így is valamennyivel többért érkezne, mint amennyiért anno a 'Poolba ment.
Ráadásul Benteke fel ennyi lenne, ha igazak a hírek. Most gondolom nem egy Suárez kaliber a srác, de szépen termelt idén a Villában, akár be is válhat.


A Navas hír ragyogó, valahol olvastam én is, nagy kő esik le a szívemről, ha elviszi a City.
Azért nem is támogatom Heynkest. Legalább az esély maradjon meg, hogy a következő edzőnk itt lehet 3-4 évig..
Én sem. ha nem ír alá legalább 3 évre, akkor hanyagoljuk. Mondjuk nála akkor is benne lehet, hogy megunja és visszavonul. Nem érzem, hogy Ő kellene. Maradjunk Ancelotti mellett. Mondjuk ha igazak a Blanc-ról szóló hírek, akkor jön fog az olasz, biztosan.
a hivatalos döntését a sajtón keresztül tudja meg a vezetőség, hát gratulálok. :shutup:
Ezt is olvastam tegnap, de nem nagyon akartam elhinni. Most nehogymár ne tudjanak róla, hogy menni akar. Hát a vezetők is pénzzé akarták tenni, nyíltan. Sanchez is nyilatkozta, hogy menni fog. Ott a Juvés vonal is, amit megerősített Higuaín is, tuti az olaszok is kapcsolatba léptek már a Madriddal.

Szóval fura ez nekem. Max. amiatt lehetnek idegesek, hogy ezzel nehezebb a 30 millát kisajtolni a kérőkből, nem azért mert meglepte őket a szándék.
Persze így sem jó ez, a klubnak semmiképpen, de nyílt titok ez már hónapok óta. Mi még azt sem tudjuk bejátszani, mint a 'Pool, mert mi valóban nem ragaszkodunk a játékoshoz.
4. Azzal van bajom, hogy a hivatalos bejelentést a sajtón keresztül tette meg. Ennyivel nem tiszteli meg Pérezéket, akik elnéztek neki több évnyi szerencsétlenkedést a bl-ben.
Mindentől függetlenül ez persze jogos.
a vezetőség nem érezte prioritásnak a játékos eladását/csatárcserét.
Ebből a szempontból viszont nem rossz. Az eladása legyen prioritás. Kell a pénz, belőle meg elég volt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 3., hétfő 11:30

2. Ezt nem hiszed el az EC-nek, de azt, hogy csatár érkezéséről írnak, azt készpénznek veszed
tehát akkor azt mondod hogy nem fog csatár érkezni? mert ha szerinted jön csatár akkor te is elhiszed amit erről írnak a firkászok.
A Bayer Leverkusen hivatalos honlapján megerősítette, hogy Dani Carvajal visszatér a Real Madridhoz!


üdv. a klubban újra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. június 3., hétfő 11:31-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég