Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 13:17

A La Gazzetta dello Sport szerint június 9-én ismét tárgyaló asztalhoz ülnek a Real Madrid és a Juventus képviselői Higuín átigazolását illetően, mi továbbra is 30 millió eurót kérünk, míg a Juve 22 millió eurót adna, ha nem sikerül megegyezni akkor más után néznek az olaszok.
Imádom az olaszokat.
Ugyanazt a hír leírják nyolcszor :lol:
Corazon Classic meccs lesz vasárnap, ahol ott lesz a két klub vezetősége természetesen, aztán, hogy tárgyalnak-e vagy sem az már más kérdés.
Egyébként pont a legutóbb írta ugyanez a lap, hogy már 25öt is fizetnének Pipitáért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 3., hétfő 13:13

HIVATALOS: A Bayer Leverkusen hivatalos honlapján megerősítette, hogy Dani Carvajal visszatér a Real Madridhoz! A német klub honlapja szerint a Real Madrid 6,5 millió eurót fizet a játékosért. “Nagyon sajnáljuk, hogy Daniel nem marad velünk, de a Real döntése nem meglepő számunkra” – nyilatkozta Rudi Völler.
na végre. már ez jó kis erősítés a szezonra nézve :-)

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 3., hétfő 13:11

A La Gazzetta dello Sport szerint június 9-én ismét tárgyaló asztalhoz ülnek a Real Madrid és a Juventus képviselői Higuín átigazolását illetően, mi továbbra is 30 millió eurót kérünk, míg a Juve 22 millió eurót adna, ha nem sikerül megegyezni akkor más után néznek az olaszok.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 13:03

Amúgy ha minden igaz,500ezerrel kért volna többet évente,amire nemet mondott a vezetés,tehát valszinü hogy nem számítottak volna rá a továbbiakban.Sztm.
Annyit akart, amennyit Karim keres, 3,8ról 4,5-re szerette volna emeltetni a fizetését.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 3., hétfő 12:55

El hijo pródigo volvió a casa ... :D üdv itthon Danny boy :salute:

Higuaint 2006-ba vette a klub,12 millio ajroert,ha igaz,a Rivertől.Ha sikerülne kapni érte 25gurigát,az nem lenne rossz.Amúgy ha minden igaz,500ezerrel kért volna többet évente,amire nemet mondott a vezetés,tehát valszinü hogy nem számítottak volna rá a továbbiakban.Sztm.

Gomez meg csak egy mázlista :cens: fej,akinek egyszer el fog múlni az a kva szerencséje,és szépen eltünik majd a süllyesztőbe mint Luca Toni... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. június 3., hétfő 12:45

gomezt és nistelrooyt össze se lehet hasonlítani. tegnap nem néztétek a meccset? az öreg még mindig ott van technikálisan, agilis, elszánt. de neki mindig is fejben volt az, ami a legjobbak közé emelte. melyik van meg gomezben? csak az utóbbi, de az sem hasonlítható van golhoz. én nem tudnék egy meccset se végig nézni, látni, ahogy dadog nála a labda, sípcsonttal vezeti. épp elég volt higuaín balfaszkodásaiból, hiába gólerősebb, nem kell.

carvajalnak puszi, salgado óta épp itt az idő, hogy legyen egy épkézláb jobbhátvéd a csapatban. :-)

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. június 3., hétfő 12:42

Mike írta:na akkor a védelem legalább kész van :D

márcsak a kp és a csatársor kell, gyerekjáték
Ezt adom végre hátulról kezdünk építkezni védelem kipipálva szerintem, max. eladni fogunk még!
Most már tényleg jöhet a középpálya pontosabban vkp. poszt amit mindenek előtt meg kell erősíteni és akkor végére maradhat a csatár poszt ahova mindenképp hozni kell valakit Higu távozása miatt!

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. június 3., hétfő 12:38

Realista24 írta:
Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.
Olaszokhoz teszi át a székhelyét elvileg. Talán Napoli.
Én úgy olvastam hogy a "tanácsadója" (Uli Ferber) már többször is találkozott a Napoli vezetőségével és Benitez is nagyon szorgalmazza az ő leigazolását.... elvileg 2016-ig kapna szerződést. Én személy szerint elfogadnám ha őt igazolnánk le (nem azt mondom hogy repesnék az örömtől...) szerintem nekünk is valami hasonló csatárt kellene igazolni akiről szinte minden labda bepattan a kapuba. A helyzeteink megvannak hozzá csak nincs aki beverné őket. Higuain kevés mint kávéban a citrompótló. Benzema pedig nem az a "klasszikus" 9-es. De lehet hogy ezzel az igazolással nyílik meg az út Cavani előtt... mert Benitez is az egycsatáros játékot preferálja. Akkor minek neki két csatár ? :hmmm:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 3., hétfő 12:38

mohaola írta:A hírek szerint Garay a Manchester United-é lesz, akiért 17 millió fontot fizetnének, amiből a fele a Real Madrid csapatát illeti.
Az teljesítmény lehetett Perezéktől, hogy úgy adták el nekik Garayt, hogy a következő átigazolásának fele a miénk legyen. A Benficából ilyet ki nem néznék

Zidane ebből a 8,5 millió fontból igazolhatna megint egy "Varane"-t a KPra
Gomez is... Minek hagyja ott bajorékat?
Mandzukic mögött idén jóval kevesebb lehetőséget kapott, mint tavaly. Ősztől pedig még kevesebbet játszhatna, mert a Bayern venni akar egy újabb csatárt. Érthető döntés

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. június 3., hétfő 12:37

nem lenne rossz gomez, olyan nistelrooy szerű játékos lenne szerintem. plusz lenne valami veszély szögletből vagy beívelt szabadrúgásból.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 3., hétfő 12:34

Gomez is... Minek hagyja ott bajorékat? Amúgy ide nem illene a játékba, ugyanugy mint higany se illett. Játékosabb,technikás támadó kell ezek mellé a playák mellé(DM,Özil). A bayernben ott volt a két szélen két egyéni játékos plussz schweini irányitott. Neki csak belekellett botlani a középre érkező labdába. Itt CR-t kell kiszolgálni. Ugyanakkor ő az egyéni játékosunk is a szélen szval kicsit bonyolult a helyzet. Suarez féle csatárt kell venni ha már veszünk.

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 3., hétfő 12:31

mohaola írta:A hírek szerint Garay a Manchester United-é lesz, akiért 17 millió fontot fizetnének, amiből a fele a Real Madrid csapatát illeti.

A Napoli elnöke továbbra is ragaszkodik a 63 millió euróhoz Cavani-ért.
akkor 8,5 milka cseppen be a kasszaba :hmmm: , mehet a kozeppalyara, Cavani annyit szerintem nem er, sot maximaliasan 40enet :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 3., hétfő 12:29

Donát írta:Tudom, hogy sokan nem osztják a véleményem, de én örülnék neki. Megbízható, gólerős csatár, sok olyan meccsünk volt az elmúlt három évben, amikor ez többet ért volna, mint a zsugabonító (ami szintén hiányzott sokszor).
Nem az. Mija már egyszer majdnem idehozta, emlékszem, milyen örömünnep volt itt a fórumon, mikor végül a Bayernhez igazolt :)
Merci Zizou!

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 3., hétfő 12:28

mohaola írta:A Napoli elnöke továbbra is ragaszkodik a 63 millió euróhoz Cavani-ért.
Hála istennek. Annyiért biztos nem hozzuk el. Marad Suarez,de én akkor sem csüggednék el ha nem hoznánk senkit vagy max egy Adebayort,h azért legyen benz mögött valaki. Simán megkéne neki adni ezt az évet. Élne a sok játékperccel a nyakmat teszem(nném) rá. Mondjuk benne van a kockázat de elvileg florentino kis kedvence...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 3., hétfő 12:24

A hírek szerint Garay a Manchester United-é lesz, akiért 17 millió fontot fizetnének, amiből a fele a Real Madrid csapatát illeti.

A Napoli elnöke továbbra is ragaszkodik a 63 millió euróhoz Cavani-ért.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 12:20

Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.
Olaszokhoz teszi át a székhelyét elvileg. Talán Napoli.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 3., hétfő 12:12

oroszisti írta:Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.




:mrgreen: :mrgreen:
Tudom, hogy sokan nem osztják a véleményem, de én örülnék neki. :mrgreen: Megbízható, gólerős csatár, sok olyan meccsünk volt az elmúlt három évben, amikor ez többet ért volna, mint a zsugabonító (ami szintén hiányzott sokszor).

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 3., hétfő 12:11

Gomez elvileg azt mondta csapattársainak , hogy a kupa döntő volt az utolsó meccse , Itt az idő lecsapni rá .25 millióból ki is jönne.Megoldódhatnak a csatár gondjaink.




:mrgreen: :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 3., hétfő 12:11

Kerlon írta:+Khedirával is hosszabbítanánk. :mrgreen:
na szopi-szopi öt dorrárr! :lol:

Khedira max kiegészítő ember lehet jövőre. Vagy az új edző kihozza belőle a válogatottbeli teljesítményét :hmmm: az uborkaszezonban mindig reménytelenül optimista vagyok :D
Vagy nem: 2 kkp-t szerintem úgy igazolunk, hogy abból az egyik Casemiro lesz. Mellé jön Gündogán/Pogba/Veratti/Vidal (valószínűség szerint növekvő sorrendben) :hmmm:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 3., hétfő 12:09

HIVATALOS: A Bayer Leverkusen hivatalos honlapján megerősítette, hogy Dani Carvajal visszatér a Real Madridhoz! A német klub honlapja szerint a Real Madrid 6,5 millió eurót fizet a játékosért. “Nagyon sajnáljuk, hogy Daniel nem marad velünk, de tudtuk, de a Real döntése nem meglepő számunkra” – nyilatkozta Rudi Völler.
Na végre! Végre egy jó igazolás! :D :-) :Đ


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég