Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. június 8., szombat 23:18

R.M.C.F írta:Ja,aztán pep kisuvickolt tükör makkosa után nézegetnéd ahogy papucsban,zsíros hajjal,suhogós errea mackóba tűrt kasmír ingben integet.

Szép lesz.
Sírok. :mrgreen:

Amúgy szerintem is Ő volna a jó választás a Barca kispadjára.Titóról kiderült,hogy a nehéz helyzetekben nem tud mit kezdeni a csapattal.Egyszerűen túl nagy falat neki a Barcelona.Rémálmaimban még mindig feltűnik néha az,ahogy áldogál tanácstalan képpel a BM elleni meccsen.Szval:Kámon Bielsza.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 23:11

Ja,aztán pep kisuvickolt tükör makkosa után nézegetnéd ahogy papucsban,zsíros hajjal,suhogós errea mackóba tűrt kasmír ingben integet.

Szép lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 8., szombat 22:25

én örülnék neki egyébként. :-)

a sárga tengeralattjárónak én is örülök, biztos vagyok benne, hogy megerősítik a keretet, mert ez jelenleg a bennmaradás elleni harcra lenne elég.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 8., szombat 21:15

'shutterisland írta:bielsát menesztették.
kíváncsi vagyok, mikor dobják be először, mint potenciális real tréner.
Laporta nagy kedvence... szerintem féljél, ha Tito besülne október környékén. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 8., szombat 21:14

Sőt a BL-ben is egész szépen szerepeltek annak idején. Jó lenne, ha visszatérnének arra a szintre.
igen, riquelme jól kibaszott velük arsenal elleni elődöntőben a kihagyott 11essel. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 8., szombat 21:10

Toti írta:villarreal újra az elsőosztályban. :agree:
Örülök nekik, Betis mellett a másik legkedveltebb spanyol csapatom, amikor Pellegrini odakerült oktattak rendesen emlékszem. Forlán oda-vissza szopatta a Barcát is anno. Sőt a BL-ben is egész szépen szerepeltek annak idején. Jó lenne, ha visszatérnének arra a szintre. :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 8., szombat 21:07

villarreal újra az elsőosztályban. :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 8., szombat 18:16

Egyébként nagyon kíváncsi leszek a következő szezonra. Ugye mindkét nagy csapatnak építkeznie kell kicsit, mert az idei teljesítményük elég gyenge volt. A Barcának Neymart kell beépítenie és a védekezést javítani. Nekünk meg ugye új edző, új taktika, remélem hamar beleszoknak a fiúk. Elméletileg sok játékosnak jobban fog feküdni a földön lévő játék, gondolok itt Marcelo-Modric-Özil-Benzema négyesre, meg remélhetőleg az új igazolásoknak is a középpályára meg a támadórészlegbe. Remélem a Villarreal feljut és elér egy jó helyezést, csípem őket, na meg a Sociedadra leszek nagyon kíváncsi, hogy jól fognak menetelni jövőre is, vagy szétesnek és akár a bent maradásért kell küzdeniük. Remélem megerősítjük a középpályát és akkor pozitívan fogok neki állni az új szezonnak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 8., szombat 18:11

az biztos, mikor melegítőben guggol a kispadnál. :mrgreen:

ancelotti jobb edző, rutinosabb, bl-ben is ugyebár, viszont bielsa stílusa, játékfilozófiája inkább hajaz arra, amit szerintem a legtöbben látni szeretnétek.
ettől függetlenül a racionalitás az olasz mellett szól. :-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 8., szombat 18:06

R.M.C.F írta:
'shutterisland írta:bielsát menesztették.
kíváncsi vagyok, mikor dobják be először, mint potenciális real tréner.

Nála slamposabb trénert én még nem láttam......mintha szalonnasütésen lenne néha.

:sly:
Bőrszalonnát jól megsütné :mrgreen: Egyébként már beleéltem magam Ancelottiba, szóval jöjjön csak ő.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 8., szombat 18:01

'shutterisland írta:bielsát menesztették.
kíváncsi vagyok, mikor dobják be először, mint potenciális real tréner.

Nála slamposabb trénert én még nem láttam......mintha szalonnasütésen lenne néha.

:sly:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 8., szombat 17:54

bielsát menesztették.
kíváncsi vagyok, mikor dobják be először, mint potenciális real tréner.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 5., szerda 22:20

Ezzel a "citys" dooggal mindenképp mi jártunk jobban,
sztem sincs már Navasban semmi
Iscoból meg még lehet "franchise player", ha jól be tud illeszkedni az új játékrendszerbe

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 5., szerda 22:04

Toti írta:
a másik meg,hogy attól mert pénzed van,még sikered nincsen,max a nőknél.....de az másik mese.
én hallani akarom ezt a mesét. pláne tőled. :mrgreen:


Tudod hogy nem voltak nagy dolgaim.........sima eccerű kis emberkeként éltem. :D

Na de eccer volt olyan.....hogy egy haverral,már kiégve a szesztől,diszkóban hajnalban,csak mi ittunk még a pultnál,már ránk akarták vágni a villanyt.....erre bejön egy roma forma fiatal csaj és a pulthoz megy,mi ketten közvetlen mellette.....és kérdez valamit.......mi a haverommal meg nézzük,majd egymásra nézünk(az a pillantás és együttgondolkodás volt a kulcs,hogy tud pár ember élete ettől megváltozni lehet egy életre)......és............aztán hogy ebből mi lett,azt úgy se hinné el senki.

B-)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realfan » 2013. június 3., hétfő 23:15

Na meg,miért lenne jó a RM-nek egy ilyen paktum? félnek nehogy CR-t, Ikert vagy ramos kivásárolja az Sevilla?
a megnem támadási paktum a Cityvel van :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 3., hétfő 23:15

a másik meg,hogy attól mert pénzed van,még sikered nincsen,max a nőknél.....de az másik mese.
én hallani akarom ezt a mesét. pláne tőled. :mrgreen:
iscóóóó.
de miért?
miért lennénk ki vele a szarból? :mrgreen:
és most nem fikázni akarom, mert sztem is korrekt játékos, de nem látom miben vinne minket előrébb.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 3., hétfő 23:00

aztán jött az info a megnemtámadási paktumról,

:roll: :roll: ilyen lehetséges? Mármint hogy ha nem a barca vagy AM a másik fél? ne már.....lassan minden klub paktumol.......rákényszerülünk a saját nevelésekre :lol: :lol: :lol:

Na meg,miért lenne jó a RM-nek egy ilyen paktum? félnek nehogy CR-t, Ikert vagy ramos kivásárolja az Sevilla? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem hiszem el.
pheco írta:City egész jól kezdett el építkezni, be is mákoltak egy bajnokságot, azóta viszont semmi. Játékos állomány maradt, a játékuk fos, most meg Navassal akarják feldobni? Hát sok sikert pénzeszsákok :mrgreen:
Annyira rossz volt az edzőjük hogy arra jelző sincsen....a másik meg,hogy attól mert pénzed van,még sikered nincsen,max a nőknél.....de az másik mese.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 3., hétfő 15:41

realista. imádlak.
mekkora hír már. :D
navas megy oda, hála istennek. ide már kevés. olyan szinten belefásult abba a csapatba hogy az hihetetlen. pedig annó okoztak pár kellemetlen perce mikor még a másik oldalon nyomta a szintén piszok gyors diego capel.
ha meg igaz az az egyezség amiről a lapok írtak pár napja a cityvel kapcsolatban, és ők navast viszik és iscoról lemondanak... akkor nagyon-nagyon boldog leszek. :D iscóóóó. :D

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 3., hétfő 15:11

Amúgy Isco-val és Navas-szal is hírbe hozták mindkét klubot, aztán jött az info a megnemtámadási paktumról, és mi hirtelen eltűntünk a Navas ügyből (pedig a sevillai állítólag inkább ide jött volna), a City meg kiszállt az Isco-ért folytatott harcból.
Véletlen egybeesés?
Szertinem se az. Jó esélyt látok Iscora most. Főleg, mert nem is nagyon tudunk mást hozni...A nép meg majd úgyis örül a spanyol tehetségnek.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 3., hétfő 15:00

RealMadridFanatic írta:Amúgy Isco-val és Navas-szal is hírbe hozták mindkét klubot, aztán jött az info a megnemtámadási paktumról, és mi hirtelen eltűntünk a Navas ügyből (pedig a sevillai állítólag inkább ide jött volna), a City meg kiszállt az Isco-ért folytatott harcból.
Véletlen egybeesés? :hmmm:
Hát ha megegyeztünk hogy miénk Isco övék Navas akkor jól csináltuk :shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég