Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 21., vasárnap 13:28

Callejonba ennyi volt,amenyit látunk,próbáltak belőle olyan "mi kutyánk kölykét" faragni de ez nem az español,ez magasabb szint,Mou meg játszatja mert nem durrog vissza neki.
Jó lenne ha távozna a nyáron,ha kell valakinek egyáltalán,de a legjobb mindenkinek az lenne ha visszavonulna... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 21., vasárnap 12:56

tavaly meg pont ez volt Callejón fegyvere.
Bl-ben és bajnokságban nagyon ment neki... és ez meglátszott a góljai számán is.
Idén is ez a fegyvere (mondhatni ez az egyetlen fegyvere), csak vagy rossz ütemben lép ki, vagy a középpályások passzolnak rossz ütemben....ez nagyon kevés ilyen szinten...egyébként tavaly is eldőlt meccseken és tét nélküli buli meccseken szedte össze a góljait (kivéve a Mallorca ellen). Nem ide való. Pont.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 21., vasárnap 10:55

Csabi írta:flakesz: http://www.dailymotion.com/video/xz6dy1 ... 2013_sport

ez a kis kínai kommentátor pont jó lesz így másnaposságra. :mrgreen:
japán... :-)
amúgy kész csoda, h egy CR-t passzt gólra váltottak. nem gyakran teszik meg neki ezt a szívességet

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 21., vasárnap 10:49

flakesz: http://www.dailymotion.com/video/xz6dy1 ... 2013_sport

ez a kis kínai kommentátor pont jó lesz így másnaposságra. :mrgreen:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 21., vasárnap 10:34

Valami pöpec összefoglalót nyomjatok már ide légyszi, nem láttam a meccset és így merev másnaposan nem is nagyon megy a keresés a jutubon. :mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 10:24

szilamer írta:jövőre hidjétek el, hogy jó lesz
az ilyenért nem jár warn? :he:

borzasztó.
Kép
Kép
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 21., vasárnap 10:01

remélem jövőre nem lesz már itt. lehet még jó, de azt ne itt tegye. mindenkinek jobb lesz. :mrgreen:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 21., vasárnap 10:00

jövőre hidjétek el, hogy jó lesz. Legalábbis nagyon remélem, tavaly ő volt a kiskedvencem :D Valami mentális oka van szerintem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 21., vasárnap 8:35

a sérülésekről csak annyit, hogy mindkettő csere lett volna szerdán...
habár így lehet Luka még az se lesz :x
mikorra várható az orvosi vizsgálat?
Toti írta:callejonnak higuainnal párban külön oktatóórát kellene tartani a lesről. komolyan mondom, ez a 2ember együtt annyiszor fut lesre egy szezon alatt, mint az egész premier league. és még callejon általában csere. bár a kis játékperceit megkapja, csak minek..
tavaly meg pont ez volt Callejón fegyvere.
Bl-ben és bajnokságban nagyon ment neki... és ez meglátszott a góljai számán is.

idén kuka. :roll:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 21., vasárnap 3:36

Toti írta:callejonnak higuainnal párban külön oktatóórát kellene tartani a lesről. komolyan mondom, ez a 2ember együtt annyiszor fut lesre egy szezon alatt, mint az egész premier league. és még callejon általában csere. bár a kis játékperceit megkapja, csak minek..

higuaint láttátok milyen mérges volt ma? én olyat röhögtem. :lol: :lol: annyira komolytalan feje volt ehhez a fenyegetős dumához, h vmi hihetetlen. :rofl: :rofl: :rofl:
Callejon nem csinalta rosszul, egy tamadonak v csatarnak mutatnia kell magat. Inman mar kozeppalyastol fugg, hogy milyen utenben kapja. Hidd el higunak es callejonnak nem ezzel van gondjuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 20., szombat 23:45

callejonnak higuainnal párban külön oktatóórát kellene tartani a lesről. komolyan mondom, ez a 2ember együtt annyiszor fut lesre egy szezon alatt, mint az egész premier league. és még callejon általában csere. bár a kis játékperceit megkapja, csak minek..

higuaint láttátok milyen mérges volt ma? én olyat röhögtem. :lol: :lol: annyira komolytalan feje volt ehhez a fenyegetős dumához, h vmi hihetetlen. :rofl: :rofl: :rofl:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 20., szombat 23:10

Kerlon írta:
___Samy___ írta:kázmérról vki egy rövid értékelést ha írna azt megköszönném
sajnos nem láttam a meccset
ügyesen szedte össze és osztotta le a labdákat és volt pár jó mélységi labdája, pár jó nagykeró. Védekezésben még nem jött ki, hogy mit tud szerintem. Harapósabb csapatok ellen mérvadóbb lesz a szerepeltetése, de ígéretesnek tűnik.
így van, csak annyit tennék hozzá, hogy addig igazából se modricon, se casemiron nem fog kijönni, hogy mennyit tud igazán, amíg létszámban kevesebb kp-sal nyomjuk. amíg egy dortmund megszállja a kp-t 3-4 emberrel, mi meg 2 szerencsétlennel botorkálunk ott, addig csak annyit fogunk látni, hogy nincs nálunk a labda és futunk az ellenfél után...
ideálisak lehetnénk 433-ra, de egyszerűen mourinho nem akarja, bele is fogunk veszni miatta.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 20., szombat 23:07

___Samy___ írta:kázmérról vki egy rövid értékelést ha írna azt megköszönném
sajnos nem láttam a meccset
ügyesen szedte össze és osztotta le a labdákat és volt pár jó mélységi labdája, pár jó nagykeró. Védekezésben még nem jött ki, hogy mit tud szerintem. Harapósabb csapatok ellen mérvadóbb lesz a szerepeltetése, de ígéretesnek tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 20., szombat 23:00

kázmérról vki egy rövid értékelést ha írna azt megköszönném
sajnos nem láttam a meccset
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 20., szombat 22:54

Abszolút korrekt, nyomatni kell az ilyen meccseken, ez szerintem nem is kérdés. :-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 20., szombat 22:50

Casemiro teljesítménye mágnestáblán
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 20., szombat 21:01

A körülményeket figyelembe véve (szerdán következő BL-meccs, ebből fakadó tartalékos felállás, visszafogottabb "üzemmód") elfogadható meccset hoztunk le. Azért remélem, senki sem sérült meg komolyabban s Benya és Modric csak óvatosságból szálltak ki. Azért az andalúzok taplóságait 2:0 után szigorúbban is megítélhette volna a bíró, de minek, hátha esetleg valaki kiesik a bl-elődöntőre készülő Madridból :-@
A castillás srácok szerintem nem okoztak különösebb csalódást, persze van mit tanulniuk még. Casemiróban tetszett, hogy sokszor kevésbé körmönfontan igyekezett megjátszani a labdát, első szándékból indította többször is C. Ronaldót és nem tekeredett rá feleslegesen a labdára.
A középhátvédjeink bizonyították, miért nem ők játszanak a fontosabb tétmeccseken, túl sok (köztük nagy) hibát vétettek ahhoz, hogy ez nyilvánvaló legyen.
CR a csapat egyik legjobbja volt megint, habár kevesebbet kísérletezett ezúttal, viszont sokszor hozta helyzetbe a társakat nagyszerű labdákkal. Benzema tavaszi önmagához képest ezúttal kiugró teljesítményt nyújtott (figyelembe véve a gól-gólpassz kombót), Özil a 40. percig úgyszólván megpróbálta kivonni magát nemcsak minden párharcból, hanem úgy a játékból általában, de aztán egész komolyan belejött, a dupla az mégiscsak dupla.
Velük ellentétben Callejón továbbra sem érzi a játékot, egyáltalán, ha nem ilyen t.ö.k.etlen és pontatlan, tavasszal már sokadik góljánál és gólpasszánál járhatna. Úgy látszik, a tavalyi volt az ő csúcsszezonja, s onnét már csak lejjebb volt neki...
Lopez továbbra sem igazán ad okot arra, hogy kimaradjon a kezdőből az idén, úgy néz ki, a szezon hátralevő részét már ő hozza le, habármajd valamelyik tét nélküli bajnokin (ha lesz ilyen) már betenném Casillast, hogy nyilvánvaló legyen neki is, nyáron lesz esélye visszakerülni a csapatba.

Na most már tessék minden idegszállal a dortmundi csatára figyelni, szerdán legalább 100 %-kal nagyobb erőbedobást és összpontosítást várok!

Vamos Real!!!! :mickey: :mickey: :mickey:
Vamos Real!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 20., szombat 20:30

Callejón meg akkora nulla, hogy arra már nincsenek szavak. :(
Vannak csak nem akarom magam kitiltatni :roll:

Casemiro valóban hozott egy teljesítményt,ami első meccshez képest nem rossz,de nem ő lesz az aki megoldja majd a középpályás problémánkat.
Benzema ma jól nyomta,gól-gólpassz,remélem dortmundba ott folytatja ahol ma abbahagyta.Remélem nem sérült meg,ez a meccs különben is erről szólt a sérülésekről :angry: Marci,Modric..elég idegesítő azért.
Nacho megmozdulását a rutintalanságának tudom be,ha többet játszana...csakhogy nem nagyon fog,mert hátul azért van minőség.
Elég langyos meccs volt amúgy,amolyan le kell játszani mérkőzés :-)
Na de majd dortmundba felpörögnek remélem.
Özilnek grat a két gólért,mást mondjuk nem nagyon csinált...de hát...ilyen egy Zseni :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. április 20., szombat 20:29

Rettentően lyukas a középpálya amúgy, persze ez nem újdonság, de még egy Betis ellen is látszik ez.. Főleg az első félidőben volt rá példa, hogy 3 ember körbepasszolta Casemirot vagy épp csak kényszerítővel otthagyták és már meg is volt a lehetőség.
#happyshitting

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 20., szombat 20:23

albiol vicc volt nem szint. carvalhonak valószínű az utolsó meccse volt ma madridban. nacho másodosztály szint függetlenül a tizitől. varane szerintem ha engedélyt kér hogy hibázhasson, akkor is lecumiztat valakit.

casemiro bíztató, de fizikálisan rottyon van. modric kicsit szürke volt.
özil-ronaldo-benzema hozzárakták támadásban a magukét, lötyögtek, zsigerből gólokat hoztak össze.
callejon facepalm.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég