Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 9:23

Matt009 írta:
numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?
Messin kívül más szóba se jöhet és Messi most nem úgy néz ki mint aki tartani tudja idén a lépést CR-el gólmennyiségben,trófeákban meg meg sem közelítheti.

Messi:
VB ezüst
VB Aranylabda
FIFA 15 legjobb Overall

Cé:
Spanyol Kupa
BL
Europai szuperkupa
Klub vb (?)
Spanyol gólkirály
európai aranycipő
Uefa év játékosa díj (+még pár ilyen goal.com-os év játékosa díj)
BL gólkirály rekorddal(+1-2 meccs és megdönti Raúl bl rekordját, bár azt szerintem Messi is megdönti még idén)

Szal nem tudom elképzelni,hogy ne CR nyerje,főleg ha a Marketing részét is nézzük, feljönne 4-3ra micsoda rivalizálás blabla így nemhiszem,hogy bármelyik német odakerülhetne (mondjuk ne is kerüljön oda ilyen Müller féle).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:47

, egyreszt keves az esely ra,
Miért kevés szerinted?
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?
Ahogy a helyzet most áll, igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:45

numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?

A CR MU hazassagtol meg en nem igazan tartok, egyreszt keves az esely ra, masreszt meg lehet ezzel a biznisszel mi jarnank jobban. CR sem lesz mindig a csucson, es most mar 7-8 eve a legmagasabb szinten teljesit, azert ez eleg ritka, meg ugy is, hogy profi mentalitasu. Vajon meddig birja ezt meg a szervezete?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:36

Csabi írta:falcao azért ment a mu-ba mert mendes ezzel többet szakított. mivel a játékos nem tárgyalhat a klubbal ezért valszeg mendes úgy tálalta falcaónak,hogy a mu a legjobb számára. akár igaz volt, akár nem. a többi már mindegy.

DE EZ ITT OFF

CÉRONALDÓ :sziv: :mrgreen: :mrgreen:
Ja, Céronaldo, jövőre aláír évi 30 millióért a MU-ba, fizetnek érte 70-80-at. Mendes :sziv: :banplz:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:15

falcao azért ment a mu-ba mert mendes ezzel többet szakított. mivel a játékos nem tárgyalhat a klubbal ezért valszeg mendes úgy tálalta falcaónak,hogy a mu a legjobb számára. akár igaz volt, akár nem. a többi már mindegy.

DE EZ ITT OFF

CÉRONALDÓ :sziv: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 7:12

Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Olvastál Te olyan hírt, hogy azért nem jött létre még a szerződés, mert Bale kevesli a fizetést? Mert én nem emlékszem ilyenre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 1:27

Fuentealbilla írta:
Realista24 írta: Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Rég nem csak az itt szeretnék ott szeretnék dolgon múlik ez a dolog.
Valószínűleg Falcao is azért ment a Mu-ba mert kb kétszerese a fizetése mint ami itt lett volna.
Biztos vagyok benne ,hogy Falcao ide akart jönni de Perez összebalhézott Mendessel és így maradt neki a MU...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. szeptember 18., csütörtök 1:15

Realista24 írta: Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Rég nem csak az itt szeretnék ott szeretnék dolgon múlik ez a dolog.
Valószínűleg Falcao is azért ment a Mu-ba mert kb kétszerese a fizetése mint ami itt lett volna.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 0:18

Komolyan nem ismertétek még ki a tagot 6 év alatt? :D nem megy sehova amíg nincs meg a gólrekord,csak akkor ha lenne egy csapat amely sportszakmailag jobban megérné neki(Bl,aranylabda) de jelenleg ilyen nincs.2év addig történelmet ír 4szeres aranylabda ,Bl címvédés gólrekord aztán visszamegy a MU-t is kirángatni a fekáliából :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. szeptember 18., csütörtök 0:04

numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ne parázz, nem megy sehova csak a CR-manu dolgot bármikor be lehet adni az angoloknak :kacsint:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 17., szerda 21:46

Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 17., szerda 8:31

chronic írta:
Galacticos írta:ez a védelemmegbontós, cselezős, játékos cr most jobban kell mint a gólgép.
Igen csak az a bökkenő hogy nincs közepen ertelmes center. Falcao most jönne jól.
Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2245
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. szeptember 17., szerda 8:28

Galacticos írta:ez a védelemmegbontós, cselezős, játékos cr most jobban kell mint a gólgép.
Igen csak az a bökkenő hogy nincs közepen ertelmes center. Falcao most jönne jól.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 17., szerda 1:15

Nagyon rég láttam már így játszani. Egy az egyben a Unitedes CR van most itt. Már nem csak a gólokra megy. Benne van a kombinatív játékban. Ha megkapja a labdát szembe fordul az ellenféllel és megy előre. Trükközik a szélen. És nem is önzőzik tegnap is volt, hogy belőhette volna, de esze ágába nem volt lepasszolta inkább Benzemának. Jó ilyennek látni. Szerintem őt már tényleg nem érdekli Messi, hogy most ő mennyi gólt lő. Vagy lehet most megnyugodott, mert tudja, hogy ha nincsen semmi bunda akkor az aranylabda borítékolható neki. :D

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 17., szerda 0:06

https://www.youtube.com/watch?v=q1lNnj_WRZE

Most is, a videó elején, ahogyan viselkedett...simán fel kéne rúgni miatta a klub hagyományait, ez az ember csapatkapitány alapanyag lett, klubban, válogatottban egyaránt.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 16., kedd 23:57

Acewill írta:Igen-igen, csak gondolom a csehek készítették ezt a reklámot, de aztán mondjuk leadhatták a svájciak is, bár nem tudom onnan ki értette ezzel a szöveggel. :)
Egy újság is átvette amúgy, a "Ki az a Cristiano" főcímmel...most már tudják. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. szeptember 16., kedd 23:55

Igen-igen, csak gondolom a csehek készítették ezt a reklámot, de aztán mondjuk leadhatták a svájciak is, bár nem tudom onnan ki értette ezzel a szöveggel. :)

Szerk.: bár olyan sok szöveg nincs benne, csak felsorolják a játékosokat egy jellemzővel. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Acewill 2014. szeptember 16., kedd 23:58-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 16., kedd 23:52

Acewill írta:A csehek hitték azt, ez egy cseh adó, és a végén 2 cseh játékos. De végülis mindegy, nem jött be. :D
De a Baselben fociznak, nem? Vagy rossz hírt olvastam...?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. szeptember 16., kedd 23:50

A csehek hitték azt, ez egy cseh adó, és a végén 2 cseh játékos. De végülis mindegy, nem jött be. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 16., kedd 23:10

A svájciak a meccs előtt azt hitték menők lesznek ezzel a promóval
http://www.blick.ch/sport/fussball/cham ... 30280.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég