Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. június 27., csütörtök 11:14

A Schalke a hivatalos Twitter-oldalán bejelentette, hogy Szalai átesett az orvosi vizsgálaton, és a Schalke játékosa lett.

Kicsit pesszimista vagyok, de hátha sikerül valamit alkotnia. :hmmm:
#happyshitting

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 23., vasárnap 17:12

Erre már kíváncsi voltam egy ideje. Az első sajtótájékoztatója a Barcánál is elég fontos és érdekes dolgokat tartalmazott :hmmm:
"And my heart will leave you never."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 23., vasárnap 16:43

Pep bemutatása a Bayernnél hétfőn lesz. :)

Testvére, Pere szerint Guardiola németül köszönti majd a szurkolókat, miután a közelmúltban napi négy órában tanulta a nyelvet, és elhivatottságát jelzi, hogy még a Bayern korosztályos csapatainak a meccseit is megnézte.
Keresi már a bajor Pedrókat és Busquetseket. :D

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. június 21., péntek 0:49

Kicker: a Schalke megegyezett a Mainzzal: Klaas-Jan Huntelaar méltó csatártársat kap SZALAI Ádám személyében, aki 8 millió euróért érkezik - hozza címlapján a neves német szakportál csütörtökön éjjel! Hoppá!
nocsak nocsak. :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 19., szerda 9:29

http://sportgeza.hu/futball/2013/06/19/ ... 01d4a4ad34
Wao, azért nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent megnyert az öreg. Játékosként EB, VB is megvolt neki, tehát valamilyen módon minden fontos kupát megnyert életében. Eszméletlen pályafutás, RESPECT.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 18., kedd 9:32

Ha sikerul igazolnia Bernardot és Eriksent a Dortmundnak, tovabba megtartjak Hummelst es Levat, akkor meg meglepetest is okozhatnak. Remelem megfritskaljak a Bayernt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 16., vasárnap 1:18

leverkusen is szépen gyengül, elment carvajal, schwaab, kadlec és schürrle is.
ez a négyes együtt 119 meccset játszott tavaly a bayer-ben.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. június 3., hétfő 18:33

Victor írta:le is nyilatkozta, hogy ez volt az utolsó meccse, állítólag olaszba mehet
Mekkora lenne ha Juvénál összeállna a Higuaín-Gomez páros :mrgreen: Joga bonito! :rock:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 3., hétfő 18:28

Úgy néz ki Gomez elhagyja a Bayern-t, mert Mandzukic érkezés óta csak másodhegedűs. Amit egyébként nem értek. Tavaly is meg tavaly előtt is milyen szezont hozott le... Erre idehozták ezt a másik Mario-t, és a padra szorult. Fura.
le is nyilatkozta, hogy ez volt az utolsó meccse, állítólag olaszba mehet

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 3., hétfő 18:27

Úgy néz ki Gomez elhagyja a Bayern-t, mert Mandzukic érkezés óta csak másodhegedűs. Amit egyébként nem értek. Tavaly is meg tavaly előtt is milyen szezont hozott le... Erre idehozták ezt a másik Mario-t, és a padra szorult. Fura.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. június 2., vasárnap 17:38

Tripla !! Ezt a tavalyi BL döntő után nem hittem volna.
Gomez kérdésben nekem az a véleményem, hogy maradjon. Nem kell Lewa. Götze elég volt Dortmundból. Gomez pedig utánozhatatlan egy valamiben. Helyezkedésben. Hihetetlen ahogy el tud szakadni a védőjétől. Technikailag valóban nem egy zseni, de iszonyatosan gólérzékeny. 134 perc alatt rúgott 6 gólt a kupában. Azért az nem rossz. :)

Kíváncsian várom Pep mit tud kezdeni ezzel a kerettel. Én nem tartok attól egy cseppet sem, hogy megpróbál majd itt is tili tolit játszatni. Itt nem lesz fizikális hátrányban a csapata az ellenfélhez képest, ezért nem kell annyira törekedni a labda megtartására. Lendületből fel lehet érni a kapu elé ugyanúgy mint idén. :)
Én nem tartok tőle, hogy meg fog bukni. Persze ehhez a szezonhoz képest szinte minden bukásnak számíthat, de azért a BL-ben mindig is nüanszok döntöttek. Ha hazai fronton meg lesz a dupla, valamint 4 közé ér a BL-ben a csapat, akkor az már nem bukás. Ott pedig már bármi megtörténhet.
Intelligens embernek tartom Pep-et ezért nem gondolom, hogy radikálisan bele fog nyúlni a mostani játékrendszerbe. Szerintem megpróbálja kicsit finomítani. Semmi értelme nem lenne sokat változtatni, hiszen a mostani rendszerrel sikerült letarolni fél Európát, valamint még annyira nincs ellenszere az ellenfeleknek erre a játékra.
Persze megvalósíthat egy új rendszert is, de a mostanit elvetni dőreség lenne. A játékosok meg lennének a villámgyors játékra is. Azért megnéznék egy Ribéry Shaqiri Robben Götze támadó négyest. :)
Amit remélek, hogy Kroost nem fogja hanyagolni. Nagy tehetség a srác.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 2., vasárnap 1:52

én is fogom a fejem persze, mert technikailag effektíve egy nb1-es játékos szintjét üti meg.
de amíg a foci gólra megy, és nem pontozásos sportág, addig nincs mit tenni.

nem tudom, mit éreznél, ha a bl döntő 93. percében az ellenfél kapusa hátbarúgná gomezt, és ezzel lenne meg a 10.
hason csúsznál a viszkiddel, vagy elsírnád magad a fizikai fájdalomtól. :lol:
de ahogy elképzelem, bármennyire is nem ezt a modellt csipázzák itt az emberek, nagyon kevés kivétellel mindenki az előbbit választaná.
vannak olyan szituációk, amikor a lényeg a gól, a győzelem, a többi csak bónusz. :-)

én azt mondom, hogy nyilván nem erre kell alapozni, de azért nagyon is jól tud jönni, ha van egy ilyen "paprikajancsi" a csapatban.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 2., vasárnap 1:43

persze, inzágit istenítik olaszban agybafőbe, főleg milánóban, de sugárban kellett hánynom, ahányszor láttam meccsen és hozzá került a labda. undorító ez, én büntetném, mert fáj a szemnek, amit ezek művelnek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 2., vasárnap 1:34

azért gomezt én sokkal többre tartom, mint a többség.
tudom, hogy nem pörgeti a fülén a labdát, hogy nem fog soha gyorspasszos, háromszögelős bugit nyomatni, meg azt is elismerem, hogy úgy az egész karaktere sokszor egy világi antifocista benyomását kelti.

viszont egy focista skilljei több részből állnak, van, aki gyors, van, aki jól cselez, van aki felszántja a pályát, van, aki jó pontrugó, és így tovább.
gomez egyszerűen érzi a kaput, jól helyezkedik, jól fejel és megvan benne az, amely oly sok (egyébként nála szinte minden téren jobb képességű) csatárból hiányzik...a gól.
tökmindegy hogyan, úgy, hogy belebotlik, hogy rosszul veszi át, hogy két kapufát érintve, vagy a térdéről bepattanva, de képes gólt, gólokat szerezni, és vannak esetek (sőt, többségben ez jellemző) amikor csak ez számít, semmi más.
ronaldinho seaman-nek rúgott gólja a vébén, ibra ollózása vagy alonso luton town-nak lőtt gólja is ugyanúgy egyet ér, mint gomez mostani találata, hiába szebbek. :-)

tudom, hogy itt 10-ből 9 ember kapcsiból eret vágna, ha benyomnák, hogy gomez érkezik higuain helyére, pedig simán benne van, hogy pont azt hozná, amit annyira hiányoltatok az utóbbi években : a legfontosabb pillanatokban teljesen mindegy hogyan, de a helyzetet gólra váltani.

tőlem is távol áll az ilyen toni,klose,inzaghi vagy gomez féle stílus, és én is a technikásabb, kreatív, kombinatív, sokrétűbb játékosokat kedvelem, mint itt a nagytöbbség, de el kell ismerni az ilyet is.
mert ez tényleg olyan dolog, amit nem igazán lehet tanulni.
az, hogy mindig te érj oda a kipattanókra, hogy úgy tudj beleérni, hogy jó legyen, még akkor is, ha eltöröd vagy elpattan, vagy az, hogy egy esetlegesen pocsék játék mellé is valahogy találj, vagy makkolj egy gólt...ehhez ilyen külön érzék kell.

szóval egy ilyen típusú játékos sokkal nagyobb kincs lehet, mint amekkora kerékkötőnek tűnik. :kacsint:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 22:38

nmate írta:
Remy írta:ha 15 milláért el lehet hozni, akkor simán hoznám
Az baszna be, inkább maradjon akkor Higuain a kezdőben örökre.

http://www.youtube.com/watch?v=SsA-hMmQPiA
ilyen nincs komolyan... nyomorék :lol:

Ez volt ellenünk is....az utcsó percben....van ilyen?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 1., szombat 22:28

Az 5-6 gólos tipp nyilván erős volt előzetesen...pláne, hogy a bajoroknak egy hete bűzlik a szájuk a sok szesztől.
A Stuttgart kihozta a maximumot ebből, sőt majdnem többet is.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 1., szombat 22:14

Büszke vagyok a Stuttgartra, ahhoz képest, hogy mindenki ilyen 5-6 gólos kiütést várt, szép helytállás volt...a játék sem ment rosszul, bravó az El így is meg van! :zoldsalas:

Gomez pedig imádom, de pont "haza" rúg gólt... :'(
Visszajöhetne,Khedirával együtt! :coffee:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 1., szombat 22:14

Miért van olyan érzésem, hogy ezt a Bayernt szétszedi a spanyol?
A Hoeness-Rummenigge-Sammer triumvirátus nem fogja neki hagyni. Le lesz ott szabályozva a katalán ilyen téren.
Bár már ott elkúrták egy kicsit az egészet, hogy Juppot elküldték télen...öööizé nyugdíjba ment. :mrgreen:
Azért nem semmi, hogy egy triplázó edző el kell hogy menjen...Lehet már Uliék is verik a fejüket a falba.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 1., szombat 22:03

Miért van olyan érzésem, hogy ezt a Bayernt szétszedi a spanyol? Túl össze van rakva, és ezzel a csapattal nem tudja azt játszani, mint a barcával. Háát nem tudom. A bajnokságot nyerhetik, meg a kupát, de ennél a szintén nem fog feljebb menni, sőt megtartani sem fogja tudni, szerintem.
Dejó lenne elsüllyednének, mint az Inter...
A Bayern komolyabb csapat, mint az Inter. Minőségi vezetés van ott, esélytelen, hogy akkorát essenek vissza.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 1., szombat 22:00

torjack írta: Inter után a BM is.
Dejó lenne elsüllyednének, mint az Inter...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég