Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 11:51

DM sajtója köröket ver Cr sajtojara, foleg miota eligazolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 18., csütörtök 11:07

Miért kevés szerinted?
A tobbiek jol leirtak, 2 ev kellene a rekordhoz, nem olyan o, hogy ezt igy eldobja. Egyetlen oka lehet, ha innen lelep, megpedig az, hogy a Real mar nem motivalja ot. De szerintem ez nem fog elofordulni, mert itt rendszeresen megmutathatja, hogy jobb Messinel. Raadasul addig meg sok ido van, mi is megtalalhatjuk az egyensulyt, a MU sem biztos, hogy osszeall rendesen. Sok minden tortenhet addig, CR-t meg nehezebb lesz hulyesegre ravennie Mendesnek. O sokkal okosabb, es profibb gondolkodasu annal.

Az sem mellekes, hogy mi mit akarunk. CR a Real arca ugymond, nem hiszem, hogy Perezt konnyen meg lehetne gyozni CR eladasarol. CR egy fejos tehen marketing teren, es konnyen lehet, hogy Perez CR eladasat elbol elutasitja, mert amennyi penzt vesztunk azzal, hogy egy evvel kesobb adjuk el (jovore 70, 2 ev mulva 40-50), siman kitermeli, es nem mellekes, hogy a csapatunk huzoembere lesz meg egy evig. Szoval, ha CR nem lesz hajthatatlan, akkor nehezen hiszem el, hogy elengednenk.


Egy dolog viszont konnyen elofordulhat. Nem tartom valoszinunek, de ha mar van egy eloszerzodes a MU es Real vagy a MU es CR kozott, akkor lephet.
Igy ertheto lenne, miert kellett James ilyen gyorsan, irrealis aron, es Jamest szanja Perez a jovo marketing fejos tehenenek. Ez oka lehet annak is, hogy Mendesszel miert romlott meg a viszony. De ez puszta spekulacio, es sok alapja nincs, mindossze 1-2 erthetetlen dontest megmagyarazna.
Amúgy igen . Szerintem sincs senkinek esélye Ronaldoval szemben. Valamelyik német , de ki ? Szerintem sima lesz.
Ha DM jobb sajtoval rendelkezne, akkor en ot tartanam az elsoszamu eselyesnek. A nemetek kozul meg senki nem kapja meg ugy, hogy meg a VB aranylabdat sem kaptak meg. Messi egy jo osszel odaerhet, ha CR megserul, vagy a Madrid gyengelkedik. Nem lenne igazsagos, de CR is tavaly az oszi teljesitmenyevel nyert, nem elkepzelhetetlen, hogy ez meg valtozhat. A VB-n latszott, hogy Messi mogott mekkora hype all meg mindig. A VB-je meg egyertelmuen jobban sikerult.

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. szeptember 18., csütörtök 11:02

oroszisti írta:Valamelyik német , de ki ?
van egy bizonyos tuniszi herceg, aki majdnem mindent behúzott.... :Đ

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. szeptember 18., csütörtök 10:44

dzsi91 írta: Messi:
VB ezüst
VB Aranylabda
FIFA 15 legjobb Overall
Ne már :D :D :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy igen . Szerintem sincs senkinek esélye Ronaldoval szemben. Valamelyik német , de ki ? Szerintem sima lesz.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 10:37

dannen írta:nálam a legesélyesebb, hogy 2 év múlva lép le és úgy szerintem mindenki el is fogadná. akkor fog max jövő nyáron távozni, ha idén nagyon szarul megy neki és távol kerül raúl rekordjától vagy ha tényleg valami nagy gáz van öltőzőn/házon belül. ezeken kívül sokkal logikusabb lenne 2 év múlva. ő lehet a legnagyobb góllövő és a csúcson távozhatna. plusz addigra reálisan láthatná, hogy mi is folyik a manunál és eldöntheti ,hogy vissza akar-e menni. én csalódnék ha nem így lenne és úgy menne el, hogy itt hagyná a rekordot.
Lehet Raúl visszatér és megfúrja :lol: :lol:
Csabi instant veszi is a repjegyet akkor szerintem.
De az is szomorú, ha csak azért van itt...
Ezért is. Ami szerintem nem baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 18., csütörtök 10:37

dannen írta:nálam a legesélyesebb, hogy 2 év múlva lép le és úgy szerintem mindenki el is fogadná. akkor fog max jövő nyáron távozni, ha idén nagyon szarul megy neki és távol kerül raúl rekordjától vagy ha tényleg valami nagy gáz van öltőzőn/házon belül. ezeken kívül sokkal logikusabb lenne 2 év múlva. ő lehet a legnagyobb góllövő és a csúcson távozhatna. plusz addigra reálisan láthatná, hogy mi is folyik a manunál és eldöntheti ,hogy vissza akar-e menni. én csalódnék ha nem így lenne és úgy menne el, hogy itt hagyná a rekordot.
De az is szomorú, ha csak azért van itt...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 9:23

Matt009 írta:
numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?
Messin kívül más szóba se jöhet és Messi most nem úgy néz ki mint aki tartani tudja idén a lépést CR-el gólmennyiségben,trófeákban meg meg sem közelítheti.

Messi:
VB ezüst
VB Aranylabda
FIFA 15 legjobb Overall

Cé:
Spanyol Kupa
BL
Europai szuperkupa
Klub vb (?)
Spanyol gólkirály
európai aranycipő
Uefa év játékosa díj (+még pár ilyen goal.com-os év játékosa díj)
BL gólkirály rekorddal(+1-2 meccs és megdönti Raúl bl rekordját, bár azt szerintem Messi is megdönti még idén)

Szal nem tudom elképzelni,hogy ne CR nyerje,főleg ha a Marketing részét is nézzük, feljönne 4-3ra micsoda rivalizálás blabla így nemhiszem,hogy bármelyik német odakerülhetne (mondjuk ne is kerüljön oda ilyen Müller féle).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:47

, egyreszt keves az esely ra,
Miért kevés szerinted?
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?
Ahogy a helyzet most áll, igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:45

numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ennyire biztos ez a 2. aranylabda?

A CR MU hazassagtol meg en nem igazan tartok, egyreszt keves az esely ra, masreszt meg lehet ezzel a biznisszel mi jarnank jobban. CR sem lesz mindig a csucson, es most mar 7-8 eve a legmagasabb szinten teljesit, azert ez eleg ritka, meg ugy is, hogy profi mentalitasu. Vajon meddig birja ezt meg a szervezete?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:36

Csabi írta:falcao azért ment a mu-ba mert mendes ezzel többet szakított. mivel a játékos nem tárgyalhat a klubbal ezért valszeg mendes úgy tálalta falcaónak,hogy a mu a legjobb számára. akár igaz volt, akár nem. a többi már mindegy.

DE EZ ITT OFF

CÉRONALDÓ :sziv: :mrgreen: :mrgreen:
Ja, Céronaldo, jövőre aláír évi 30 millióért a MU-ba, fizetnek érte 70-80-at. Mendes :sziv: :banplz:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 18., csütörtök 8:15

falcao azért ment a mu-ba mert mendes ezzel többet szakított. mivel a játékos nem tárgyalhat a klubbal ezért valszeg mendes úgy tálalta falcaónak,hogy a mu a legjobb számára. akár igaz volt, akár nem. a többi már mindegy.

DE EZ ITT OFF

CÉRONALDÓ :sziv: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 7:12

Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Olvastál Te olyan hírt, hogy azért nem jött létre még a szerződés, mert Bale kevesli a fizetést? Mert én nem emlékszem ilyenre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 1:27

Fuentealbilla írta:
Realista24 írta: Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Rég nem csak az itt szeretnék ott szeretnék dolgon múlik ez a dolog.
Valószínűleg Falcao is azért ment a Mu-ba mert kb kétszerese a fizetése mint ami itt lett volna.
Biztos vagyok benne ,hogy Falcao ide akart jönni de Perez összebalhézott Mendessel és így maradt neki a MU...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. szeptember 18., csütörtök 1:15

Realista24 írta: Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Ezzel továbbra sem értek egyet... Bale elvileg nagy Real rajongó meg minden... mégis CR után a Real 2. legnagyobb fizetésért nettó 11 M euroért volt hajlandó aláírni...
Rég nem csak az itt szeretnék ott szeretnék dolgon múlik ez a dolog.
Valószínűleg Falcao is azért ment a Mu-ba mert kb kétszerese a fizetése mint ami itt lett volna.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 0:18

Komolyan nem ismertétek még ki a tagot 6 év alatt? :D nem megy sehova amíg nincs meg a gólrekord,csak akkor ha lenne egy csapat amely sportszakmailag jobban megérné neki(Bl,aranylabda) de jelenleg ilyen nincs.2év addig történelmet ír 4szeres aranylabda ,Bl címvédés gólrekord aztán visszamegy a MU-t is kirángatni a fekáliából :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. szeptember 18., csütörtök 0:04

numberone1 írta:Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Ne parázz, nem megy sehova csak a CR-manu dolgot bármikor be lehet adni az angoloknak :kacsint:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 17., szerda 21:46

Nem tudom, h mennyire igaz ez a 70 misi, meg a "honvagy"...
2. aranylabdajat fogja megkapni nalunk(ez dupla annyi mint a MUnal), rekordokat dontoget, latjuk hogy jatszik meg mindig... legalabb a masfelszereseert, mint amennyiert nekunk adtak...az nagyon nem 70 milla :(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 17., szerda 8:31

chronic írta:
Galacticos írta:ez a védelemmegbontós, cselezős, játékos cr most jobban kell mint a gólgép.
Igen csak az a bökkenő hogy nincs közepen ertelmes center. Falcao most jönne jól.
Jól van, nem is értem, hogy nem unjátok még annak a pénzéhes faszinak az ajnározását? Minden évben lehetősége volt hozzánk igazolni, BL-ben játszani, de ő csak menekül.

Nekünk olyan kell, aki itt akar játszani, a Real Madrid miatt, nem a pénz miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. szeptember 17., szerda 8:28

Galacticos írta:ez a védelemmegbontós, cselezős, játékos cr most jobban kell mint a gólgép.
Igen csak az a bökkenő hogy nincs közepen ertelmes center. Falcao most jönne jól.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 17., szerda 1:15

Nagyon rég láttam már így játszani. Egy az egyben a Unitedes CR van most itt. Már nem csak a gólokra megy. Benne van a kombinatív játékban. Ha megkapja a labdát szembe fordul az ellenféllel és megy előre. Trükközik a szélen. És nem is önzőzik tegnap is volt, hogy belőhette volna, de esze ágába nem volt lepasszolta inkább Benzemának. Jó ilyennek látni. Szerintem őt már tényleg nem érdekli Messi, hogy most ő mennyi gólt lő. Vagy lehet most megnyugodott, mert tudja, hogy ha nincsen semmi bunda akkor az aranylabda borítékolható neki. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég