Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 17:11

wxyz írta:Olyan érzésem van, hogy a vb legjobbja díj elég lesz Messi győzelméhez
Elképzelhetetlennek tartom,hogy Messi kapja.Valami überbrutál őszt kéne produkáljon úgy,hogy CR rúg vagy 10 öngólt :mrgreen: ... A vb aranylabda biztosította be gyakorlatilag,hogy nem lesz idén aranylabdás, abból jónagy felháborodás lett így ha megkapná idén az aranylabdát már mindenki csak legyintene erre a díjra.Meg ugye a reklám, a rivalizálásuknak nagyon jól jönne ez a CR bogyó, ez egy olyan ziccer amit még a FIFA se hagyhat ki.

Most komolyan mi változhat januárig? Lesz egy klasszikus ahol Messi még javíthat egy kicsit(vagy CR biztosíthatja be magának végleg a bogyót), mindketten megdöntik addig Raúl BL rekordját és CR-nek nagy valószínüséggel még le esik egy trófea idén...Valami hatalmas mélyrepülést kéne ahhoz produkáljon CR vagy egy sérülés ami megváltoztathatja dolgokat.Januárban 4-3 aztán még egy überbrutál év kell CR-nek Real Mezben,felhozza magát 4-4-re mi BL címet védünk ő megdönti Raúl rekordját, mindenki happy aztán mehet Manchesterbe :mrgreen: na kicsit előreszaladtam :lol:

A kérdés inkább az ,hogy melyik 2 játékosnak kéne Cé mellett állnia a gálán JOGOSAN? Mert az tény ,hogy Messi ott lesz pedig idén nem sok keresnivalója lenne ott.

Én DiMaria-t mindenképp odaraknám 3iknak, aztán egy németet de ezek a Günterék megint akkora csapatmunkát hoztak,hogy fogalmam nincs kit.Neuer és Müller közül választanék de csak azért mert kell valaki a vb győztes csapatból, egyénileg szerintem kiemelkedőt egyik sem nyújtott mert nem is kellett nekik olyan erős csapatuk volt(a Bl-ben meg csúnyán lebőgtek).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 18., csütörtök 17:07

James mint aranylabda TOP5?

Volt már más dél-amerikai játékos is aki hátán cipelte a csapatot, plusz klub szinten sem volt rossz, de még lőtávolba se ért.

Ne legyünk elfogultak a játékosunkkal szemben.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 18., csütörtök 17:00

Remy írta:(a VB sokat dob James-en...)
amit a realba igazolása el is vesz
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 18., csütörtök 16:58

1 - CR
2 - DM
3 - Neuer
4 - Ramos
5 - Messi
6 - James vagy Robben (a VB sokat dob James-en...)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 18., csütörtök 16:54

Legyen igazad

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. szeptember 18., csütörtök 16:53

wxyz írta:Olyan érzésem van, hogy a vb legjobbja díj elég lesz Messi győzelméhez
Ugyan már. Még azért is kapott kritikát,mert az egyenes kieséses szakaszban szar volt.
Messi ha háromban lesz,akkor már örülhet. Cr nyer,ez nem lehet kérdés. Egy németet is be kell tolni valahogy.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 18., csütörtök 16:10

Olyan érzésem van, hogy a vb legjobbja díj elég lesz Messi győzelméhez

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 18., csütörtök 16:03

mathers írta:Felesleges nézni, hogy ki mit nyert meg milyen egyéni díja van. A szimpátia és a barca imádat fog dönteni sajnos ezáltal Messi odaérhet az első helyre. :-@
akkor vesztené értékét végleg az aranylabda.. meg most amúgy is mindenki jobban jár ha cé nyeri.. még a média is
hisz 4-3 lenne és lehetne tovább nyomni a rivalizálást
Kép

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:57

Felesleges nézni, hogy ki mit nyert meg milyen egyéni díja van. A szimpátia és a barca imádat fog dönteni sajnos ezáltal Messi odaérhet az első helyre. :-@

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:45

Pipita írta: vagy ha megnyerik a döntőt, akkor Di Maríáé...
Szerintem van olyan párhuzamos idősik ahol argentína megnyeri a vb döntőt és nem messi lesz az aranylabdás? :mrgreen:

fúú azért nem sokon múlott ez a messi best ever marhaság :kivagyhe: :D Még szerencse,hogy a németek behúzták.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:42

Tudom én is nagyon jól amúgy, h ott lesz . . . Csak tényleg vicc az egész. Tavaly is valami 30-40 szavazattal verte meg Ronaldo :D

Ő meg anno duplákkal-triplákkal nyert a tavalyi arányhoz képest. :coffee:
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:37

KAG írta:Szerintem egyértelmű, h Ronaldoé az idei év is. Pláne, ha még tudna valamit produkálni decemberig.

Azon viszont hatalmasat röhögnék, ha Messi idén is top3 lenne :lol:
Pedig ott lesz a top2-ben.

Ui: ha lehet valahol ilyenre fogadni akkor pls szóljatok.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:35

Ha a Vb-n nem bőgnek le, akkor Ramosé lehetett volna, vagy ha megnyerik a döntőt, akkor Di Maríáé...Vagy ha a BL-ben nem nyújt ellenünk olyan szánalmas teljesítményt, akkor Neueré. Viszont mindenki eljátszotta az esélyét, Cé volt az egyetlen, aki a sérülése ellenére is folyamatosan tudott teljesíteni. Nálam eddig ő a favorit, és kétlem hogy annyit változna már 2-3 hónap alatt. Más nem igazán kerülhet nálam szóba, esetleg egy Atléticós, de onnan meg kit lehetne kiemelni?

Még az év edzője lehet érdekes téma, vajon Pep meg VdB mögé Simeone vagy Ancelotti fog befurakodni a dobogó legalsó fokára? :lol: :lol: :lol:
Azon viszont hatalmasat röhögnék, ha Messi idén is top3 lenne :lol:
Volt már olyan, hogy a vb legjobb játékosa ne fért volna be az Aranylabda top3-ba? :shifty: :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:35

Szerintem egyértelmű, h Ronaldoé az idei év is. Pláne, ha még tudna valamit produkálni decemberig.

Azon viszont hatalmasat röhögnék, ha Messi idén is top3 lenne :lol:
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:29

Realista24 írta:Ahogy írtam korábban, a szavazók nem nézik a meccseket úgy és olyan rendszerességgel, ahogy egy-egy klub fanatikusa. Nem is lehet elvárni úgymond tőlük.
Pontosan. Ezért nem igazán kerül még a TOP3 közelébe sem majd Ramos, Godín vagy Lahm.
Gali írta:
csabi* írta:ezt értem én, de ennyi embernek nem tűnik fel az, hogy egy zseni ez a kis horvát?
Halilovicra gondoltál? :mrgreen:
Rakitic-ről beszélünk, vagy nem?

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Gali » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:26

csabi* írta:
tucsoki írta: Ez arról szól hogy ki(k) milyen szemlélet alapján helyeznek egy játékost aranylabda "esélyesnek". Amíg ez nincs tisztázva (aligha lehetne...), addig ahány ember annyi vélemény.
ezt értem én, de ennyi embernek nem tűnik fel az, hogy egy zseni ez a kis horvát?
Halilovicra gondoltál? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:24

csabi* írta:
tucsoki írta: Ez arról szól hogy ki(k) milyen szemlélet alapján helyeznek egy játékost aranylabda "esélyesnek". Amíg ez nincs tisztázva (aligha lehetne...), addig ahány ember annyi vélemény.
ezt értem én, de ennyi embernek nem tűnik fel az, hogy egy zseni ez a kis horvát?
Ahogy írtam korábban, a szavazók nem nézik a meccseket úgy és olyan rendszerességgel, ahogy egy-egy klub fanatikusa. Nem is lehet elvárni úgymond tőlük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:20

tucsoki írta: Ez arról szól hogy ki(k) milyen szemlélet alapján helyeznek egy játékost aranylabda "esélyesnek". Amíg ez nincs tisztázva (aligha lehetne...), addig ahány ember annyi vélemény.
ezt értem én, de ennyi embernek nem tűnik fel az, hogy egy zseni ez a kis horvát?
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:09

csabi* írta:egyértelműen cristiano
csak azt nem értem, hogy modric tavaly végig god modeban tolta és 100%, hogy még az 5 közelébe se kerülhet
Ez arról szól hogy ki(k) milyen szemlélet alapján helyeznek egy játékost aranylabda "esélyesnek". Amíg ez nincs tisztázva (aligha lehetne...), addig ahány ember annyi vélemény.
realistahuni írta:Messi szintén csoportkörhuszár, hollandok, németek simán levették, a barcában fontos meccseken rendre gyenge volt.
Ne ferdíts! A VB legjobb játékosáról beszélsz...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. szeptember 18., csütörtök 15:07

egyértelműen cristiano
csak azt nem értem, hogy modric tavaly végig god modeban tolta és 100%, hogy még az 5 közelébe se kerülhet
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég