OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2013. június 4., kedd 9:46

TRI-A-NON; Pap Gábor előadásának leginkább idetartozó része... bár én mind a 13 szeletet ajánlanám megnézésre, még ha csúszik is a kép. :(

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 4., kedd 3:39

Istenem mennyi szép emlék felgyülemlett ezeket a sorokat olvasva... :'( :salute:
Az első, életre szóló emlékem a 2002-es VB. Mindössze 7 éves voltam, de sosem figyeltem oda a TV-s meccsekre, a srácokkal sem toltam az utcán, majd jött a pillanat, amikor megláttam a Fenomént, épp kezdődött a döntő, a himnuszok mentek, és apukám is csodát látott, végignéztem egy meccset, A meccset. Sosem fogom elfelejteni, ekkor valami megindult bennem, emlékszem, még aznap megvolt a frizurám, azóta sem volt olyan rövid a hajam. :D
Ezután következik a 2004-es portugál EB, minden meccset végignéztem, amit adott az M1, sajnos nem tudták behúzni Figóék a döntőt.
Ebben az évben lehetett, valamikor ősszel elért hozzánk is a parabola antenna, első dolgom volt a sportadásokat átnézni, és rábukkantam a Real Madrid TV-re. Raúl, Guti, Casillas, nagyon nagy hatással voltak rám már az első pár nap után. Persze nem voltam tudatlan, ismertem a csapatot, PlayStation1-es emlékek... :mrgreen:
Ha már említettem a 2002-es VB-t, 04-es EB-t, mindegyiket meg kell említenem zsinórban, amely meccseket adott az M1, RTL KLUB, mindet láttam élőben. Megkönnyeztem Zidane utolsó meccsét, sosem felejtem el azt a döntőt sem, a spanyoloknak szurkoltam az elejétől fogva (azóta is kitartok mellettük), de miután megcsaptak minket, nem volt kérdés, hogy a Zizou-teamért fogok szorítani azon a pár meccsen, bár sajnáltam azért az RC, R9 vezérelte csapatot is.
06/07-es teljes szezon. Minden Real Madrid meccset láttam, amelyet leadott a Sportklub, örök emlék az a sok kapcsolás az egyidőben lévő Barca meccsekre, majd az utolsó forduló... :salute:
A 4-1-es El Clásico, május 7-én, a születésnapomon. :-)
Az összes kupa + ünneplés, amelyet megnyertünk: spanyol válogatott, Real Madrid.

Rengeteget tudnék még sorolni, de késő van, nem akarok nagyobb regényt írni. Örök emlék marad még néhány megyei bajnoki + egy kupadöntő, sorozat, amelyet a névnapomon játszottunk, és én lőttem a győztes gólt a középpályáról (ez kispályás foci volt), a házigazda ellen. Amilyen védekezés volt utána 12 percen keresztül... Mintha 45 percet toltuk volna. -1 volt a gólkülönbségünk a döntő után is, mivel a csoportból csodával határos módon jutottunk csak tovább, de a lényeg a győzelem volt, akiktől pedig 3-0-ra kikaptunk az első meccsen, és ment akkor a favágózás felénk, a 3. helyen végeztek, azok az arcok, amikor átvettük a kupát... :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. június 3., hétfő 22:43

Caúl írta:5. Londoni olimpia magyar érmei, igaz, hogy tv-n keresztül de rettentő büszke voltam akkor arra, hogy magyar vagyok. A legnagyobb hatással rám Szilágyi Áron győzelme volt, aki elkezdte az aranyesőt. Amikor a kommentátor nő felsikoltott és elsírta magát akkor én is könnyeztem.
(Erről tudna nekem valaki dobni egy videót? Nagyon boldog lennék tőle, egész nap tudnám nézni azt a videót
http://www.youtube.com/watch?v=WC2DZhenwAs

ebben benne van :-)

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. június 3., hétfő 22:27

1. Zizou gólja a BL-döntőben. Az volt az első meccs, amit életemben láttam, kicsit későn kezdtem (9 évesen) és ez alapozta meg a szimpátiát a csapattal. Utána viszont nem nagyon tudtam, hogy mikor vannak Real meccsek ezért kb csak 2007 óta követem rendszeresen a meccseket.
2. Real-Lyon BL 2011-ben, amit a helyszínen tekintettem meg, pár nappal előtte pedig Real-Hercúles. De azért a BL meccs jóval nagyobb élmény volt. Amikor gól volt a stadion felrobbant, mindenki mindenkivel ölelkezett.
3. Magyar válogatott-Real Madrid, ott voltam a meccsen. Sajnos valamiért nem sok maradt meg, pedig nem állt semmilyen tudatmódosító a háttérben :mrgreen: . Arra viszont sokkal tisztábban emlékszem, hogy pont olyan helyen ültünk, amivel szemmagasságban volt a kerítés, ezért a második félidőre feljebb ültünk, + a meccs elején volt egy magyar pali, aki ülve dekázott vagy körbedekázta a pályát, már nem tudom.
4. Getafe-Real, amikor Higu az utolsó percben megnyerte a meccset a csapatnak. Felkiabáltam, húgom lecseszett, amiért este 10-kor üvöltök :D
5. Londoni olimpia magyar érmei, igaz, hogy tv-n keresztül de rettentő büszke voltam akkor arra, hogy magyar vagyok. A legnagyobb hatással rám Szilágyi Áron győzelme volt, aki elkezdte az aranyesőt. Amikor a kommentátor nő felsikoltott és elsírta magát akkor én is könnyeztem.
(Erről tudna nekem valaki dobni egy videót? Nagyon boldog lennék tőle, egész nap tudnám nézni azt a videót
+1 Nem pozitív de életre szóló: Volt magyar-francia kézi vb döntő Zágrábban. Apám felhívta a magyar illetékeseket, akik azt mondták, hogy van jegy. El is mentünk Zágrábba egy másik családdal együtt, de a stadionnál azt mondták, hogy elfogyott a jegy ezért egy közepes méretű teremben néztük egy kicsi tv-n kb 100-an a meccset (de lehet, hogy többen is voltunk). A meccsen asszem 6-tal vezettünk 5 perccel a vége előtt, de onnan kiegyenlítette a franciák, mert Görbiczék úgy játszottak mintha mi lettünk volna hátrányban és nem nyugodtan, lassan játszottak, hanem kapkodtak. A hosszabbításban pedig kikaptunk.

A téma nagyon jó, gratulálok a kitalálójának :salute:
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 3., hétfő 22:22

De várom a holnap délutánt! :roll:
Bizom benne minden úgy lesz ahogy megálmodtam :D

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. június 3., hétfő 22:09

Akkor az én listám, nem sorrendben.
2002-es BL döntő, Zidane gólja, majd az utolsó 10 perc.
2002-es vb Ronaldo egész tornán nyújtott játéka, majd döntőbeli két gólja.
Ugyanezen a vb-n a brazil-angol meccs.
2003: Real-Athletic Bilbao, spanyol bajnokság utolsó forduló. 3-1 (Ronaldo kettő, Carlos egy góljával bebiztosítottuk a bajnoki címet.)
2004: Brazil-Argentin a Copan.
2005: 4-2-es Clasico
2007: több meccs is: Real-Barca (3-3), Real-Bayern (3-2), Real-Espanyol (4-3), Real-Mallorca (3-1). Utóbbit meg is könnyeztem, akkor már 2003 óta nem nyertünk semmit.
2007: karácsonyi clasico
2011: győztes kupadöntő
2012: győzelem a Camp Nouban hosszú idő után, City elleni meccs,

Még biztos van egy-kettő, de azt már a többiek leírták sztem.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. június 3., hétfő 22:08

Uhh, basszameg, az nem lehetett valami kellemes. tudtam én, hogy idén csórónak kell lenni, mert nem alakulna a legjobban a túra úgyse :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 3., hétfő 22:03

Még mindig kiráz a hideg, mikor visszagondolok, csodálatos pillanat volt.
+1 :-)
P :cens: ba, hogy idén az Atma elrontotta a túránkat. :sly:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. június 3., hétfő 21:56

Számomra a legnagyobb élmény ez, amit a helyszínen követtünk végig, amikor rázendített Placido Domingo azt soha nem felejtem el, az se zavar, hogy playback volt. Még mindig kiráz a hideg, mikor visszagondolok, csodálatos pillanat volt.

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. június 3., hétfő 21:49

Ha már emlékezetes sport események akkor én is leírnám habár én se tudom sorba rakni:

-30. bajnoki cím ez volt az a bajnokság amit az elejétől a végéig követtem minden egyes meccsét láttam. Az utolsó forduló te jó ég Reyes gólja azok az arcok az ünneplés.
-2002-es BL döntő győzelem Zizu gólja tv előtt egy 5-ös Zidane feliratú mezben néztem végig :D
- Zizu utolsó meccse Real Madridban ezt megkönnyeztem, ahogy ünnepelte a közönség minden habfehérben áh ha csak kezet foghatnék vele….
- Zaragoza elleni kupa visszavágó 4-0 azok a gólok végén felállva tapsolt a közönség
- győzelem a Camp Nau-ban bármelyik meccs is legyen
- Barcelona sorfala a Bernabeu-ban :happy:
- Liverpool-Milan 3-3 az a BL döntő honnan jött vissza a Pool te jó ég
- Magyar csapat olimpián való szereplése ezek mind-mind szép emlékek :salute:
- VB vagy EB „kis” válogatottjainak meglepetés szereplése drámái nehéz lenne kiemelni egyet is van egy jó pár :-)

Így hirtelen ennyi. Lényeg hogy maga a sport mindig összehozza az embereket és ez a fontos.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 3., hétfő 21:39

Nem sorrendben írom, mert lehetetlen abba rendezni.
05/06 Real Madrid - Real Zaragoza 4-0 A 6-1-es szégyen után majdnem sikerült felállnia a csapatnak a padlóról.
07/08 Barcelona - Real Madrid 0-1 Baptista góljára örökké emlékezni fogok.
07/08 Real Madrid - Barcelona 4-1 Sorfalat állt a Barca és lemostuk őket a pályáról.
11/12 Barcelona - Real Madrid 1-2 Hosszú idő után nyertünk a Camp Nouban, Cé góljánál futottam pár kört a szobámban.
12/13 Barcelona - Real Madrid 1-3 Haverommal kocsmában néztük és hihetetlenül tomboltunk.
04/05 Real Madrid - Barcelona 4-2 Ezen a meccsen csak klasszisok lőttek gólt, ez a meccs igazán méltó volt a két csapathoz.
06/07 Bajnoki győzelemhez vezető hatalmas fordítások és az utolsó meccs Real Madrid - Mallorca 3-1

Most hirtelen ennyi jut eszembe.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. június 3., hétfő 21:16

2008as eb döntő, egész meccs kivolt vetitve, kibaszott nagy élmény volt, főleg mikor torres berúgta.
2010es vb, kocsmában néztük mivel egy táborba voltunk és csak ott volt tv :mrgreen: ájjjj iniesta góljánál mind megbolondultunk, szinte megkönnyeztem. :'( :mrgreen:
2006os vb, kis taknyos voltam, faterral néztük és háth mindent megért, úgyis h csak nem sok mindenre emlékszek, na ez volt ám a szép idő. remélem 2014be megtudjuk ezt faterral ismételni csak már sörrel karöltve :cheers: :mrgreen:
és persze a kupa döntő ronaldo fejesével mindent megért B-)

előben nem sikerült még megtekinteni real meccset, de a jövőben mindenképp szeretnék eljutni egyre :-)
és persze egy bl döntő amit megnyernénk, na azt megkönnyezném :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. június 3., hétfő 20:23

- a 3 holanddal felálló Milan, mikor szétalázták a világot
- Roberto Baggio kihagyott 11-ese
- Raul gólja a Valencia ellen a bl döntőben
- Roberto Carlos csodagólja a kis vb-n
- Zizou leverkusen elleni gólja a bl döntőben
- ÉS a tavalyi Real Madrid- Deportivo meccs élőben a Bernabeuban :D :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 3., hétfő 20:01

nem sorrendben, és persze a teljesség igénye nélkül.

- 5:0 'n' 2:6 :shutup:
- belletti gólja az arsenal elleni bl döntőben.
- messi maradonás gólja.
- holland - portugál meccs, olyan paprikás meccset azóta nem láttam azt hiszem.
- koplárovics gólja az mu ellen.
- iniesta last minute gólja a chelsea ellen.
- guardiola búcsúztató ünnepsége a camp nouban. :'(
- amikor ronaldinhot kénytelen volt megtapsolni a madridi publikum. :salute:
- békéscsaba - videoton, életem első mb1-es meccse. :mrgreen:

talán ezeket tudnám kiemelni hirtelen, de biztos van még jópár, ami most nem ugrik be az elmúlt 15 évből. :-)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 3., hétfő 19:11

Hu hát... Kronológiai sorrend:

1. 2000, holland-olasz elődöntő. Kb. az a meccs indította el rajongásomat a foci és a holland válogatott iránt.
2. 2004-es eb úgy teljesen, azt követtem márt teljes egészében
3. 2008 török-horvát meccs, az igen
4. A 2009 őszi 2-1-re megnyert clasico, tűkön ültem a meccs alatt, hatalmas volt.
5. Iniesta Chelsea elleni gólja, nem kell több kommentár
6. Az Arsenal győzelme a tavalyi szezonban a Chelsea ellen

Különdíjas a Mol-liga idei kiírásában az utolsó alapszakaszbeli Sportclub - Dab meccs :D Valami extázis volt számomra.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 3., hétfő 18:08

Ferencváros írta:mivel nem találtam jobb topikot, azon gondolkoztam,hogy kinek mi a Top 5/10 sportélménye/meccs? Lehet itt akár élőben megtekintett, tv-n keresztül, olimpia, cselgáncs, BL, VB, bármi. kíváncsi vagyok :mrgreen:
Nálam sincs sorrend, talán az első, ami tényleg első:

2005-ös Real-Barca 4-2, Zidane csukafejes, szegény, hogy neki szállt utána a kapufának. :mrgreen:
2006-2007-es bajnoki címünk
2008-as EB döntő
2010-es VB döntő
2011-es spanyol kupadöntő
2011-es szuperkupa
2012-es Bayern elleni elődöntő, még ha ki is estünk, régen voltam akkora eksztázisban, mint az egész visszavágó alatt
2012-es szuperkupa

nagyjából ennyi. :D

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: OFF

HozzászólásSzerző: francois » 2013. június 3., hétfő 17:40

- 2003, lett-magyar eb selejtező, élőben. láttam volna, ha a rendőrök nem visznek el a himnuszok után :lol: az egész estét egy omladozó fogdában töltöttem, ahol merev részegen szerelmet vallottam az összes női rendőr tisztnek az őrsön.

- 2003, kézi vb horvátországban élőben. sajnos elbuktuk, meccs után ültem ott totál magamba roskadva a kiürült csarnokban, aztán egyszercsak lehuppant mellém valaki :D egykori példaképem, cecile leganger volt az, ő állt neki vigasztalni (szakkomentátor volt a döntőn), kb fél órát beszélgettünk. az egy oriasi flash volt :D élőben találkozni és bezélgetni azzal a sportolóval akire egész életedben felnéztél (ti. kézilabdáztam)

- 2010, ÚJPEST-ftc 6-0. felejthetetlen és örök élmény.

sok más is van, régen sokat jártam külföldre válogatott meccsekre, sok-sok felejthetelen emlék (pl a lengyel tura hatalmas volt, 4 napos blackout :lol: )

már annyira nem vonzanak a dolgok, azért még élek két dologra vágyom.

- egy olimpia, de ugy h megyek amire tudok. simán nekiállnék egy ijász versenyen görögtüzezni :lol:
- és amiről kb 15 éve álmodozok egy, eljutni egy fenerbahce-galatasaray-ra. gondolom senkinek nem kell magyarázni :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 3., hétfő 17:18

-a Getafe elleni győzelem amikor Pepe taposott. Akkor kaptam olyan netet amin tudtan streamelni, azelőtt 3 évig csak BL-be láttam a csapatot. Higuain mikor emberhátrányból, utolsó percben felvágta olyat ordítottam, hogy az ősök futtak a szobám fele.
-City elleni győzelem. Kocsmában voltam és volt egy csomó nyomorék barcás, 1-2-nél már temették a Realt és kárörvendtek , Ronaldo gólja után felugrottam és ordítottam, hogy "Na mi van baaaazzzmeeeg?", szerencsére haverokkal voltam, hanem lehet ráfáztam volna. :mrgreen:
- Kimi VB győzelme, az egyetlen Ferrari vb győzelem mostanig amit láttam. Schumi korszak kimaradt, de amúgy se kedveltem annyira mivel német. Akkoriban engem is jobban érdekelt a száguldó cirkusz, most az a cél, hogy minél jobban szétcsaljuk vettelnek meg a redbullnak, és idegesít, hogy egy ilyen középszerű pilóta utoléhette Sennát.
-2011-es kupagyőzelem: Az nagyon jól esett akkor a sok barca cumi után. Ínséges idők voltak, olyankor egy kupa is nagy öröm. Egyedül voltam otthon és futottam körbe a lakásban mint egy őrült.
-és a végére a legjobb: Az összes döntő amit a Csíkszeredai Sportclub jégkorong játszott hazai pályán. Ezeknek kb. 70%-át élőben láttam, 1999 óta minden szezonban voltam kint meccsekre. Az a hangulat semmihez sem fogható, főleg ha a B középbe kap helyet az ember. B-) :lilasalas:
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 3., hétfő 16:57

1. 2004 Frad-loki
2. 2013 Fradi-újpest
3. 2002 Fradi-dunaferr
4. 2003 Fradi-loki(kupadöntő)
5.2003 Frad-újpest

Mind élőben,mennyi emlék! :'(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 3., hétfő 16:24

Tovább gondolva, még az előzőhöz.

- Schumi 3. VB győzelme
- Schumi élőben a Hungaroringen
- Schumi dobogója a visszatérése után. (könnyes szemek az örömtől)

Galacticos írta:magyar-izland kézilabda meccsről. mikor fazekas megfogta a hetest, lerohantuk őket és egál, aztán hosszabbítás és win.
Ezt még pont láttam, aztán a hosszabbításról már lemaradtam, ami a TV-t illeti, mert épp utazni indultunk, így a rádión kellett tovább "nézni" hallgatni a meccset. Bár így is nagy élmény volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég