Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 21., vasárnap 12:03

Kerlon írta:Nekem Ancelottival nem az a bajom, hogy nem tudott mit kezdeni a Barca ellen, mert ő tudott, hanem az, hogy egy bomba erős PSGvel nem alázza szét a francia bajnokságot. A Chelseavel se volt túl meggyőző anno, de itt még az sem elég, ha nyersz pár kupát... A foci képe nála soha nem a szórakoztatásról szólt...

Rövid, tömör, összefoglalása annak, ami nekem a nagy gondom Ancelottival.

A PSG-s teljesítményével nem igazán vagyok képben, csak a BL-ben láttam, a Barca ellen jó volt, de sosem a BL-lel volt problémája Ancelottinak. Ő mindig a bajnokságban szokott gyengélkedni. A kis csapatok ellen legendásan sok pontot szokott hullajtani, ami meg a spanyol bajnokság kulcsa jelenleg. A Barca és a Real annyira erős, és egymással szemben kiegyensúlyozott, hogy az nyer a végén, aki kevesebb pontot dob el.
Na már most csak a statisztika alapján: PSG jelenleg 67 pont, ha a maradék meccseit hozza akkor 85 pont lesz a vége. Ennyi ponttal nem lehet spanyol bajnokságot nyerni jelenleg. A domináns keret a francia bajnokságban is adva volt, de nálunk lesz még ellenfél is.
3ból 1x csak sikerül neki, és akkor már ott van ahol mourinho...
Ha hoz mellé BL-t, ám legyen. Ha nem, akkor kevés.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 21., vasárnap 11:58

Galacticos írta:
BBeno írta:én nem arról beszélek hogy ancelottinak mi lesz itt a feladata. hanem most a PSG-nél mi lenne a kutyakötelessége....
mourinho mit nyert első szezonjában? egy kupát, ancelotti meg nyer egy bajnokságot.
persze itt itt volt a barca is ellenfélnek, de hát az akkori "speciel one"nak ez...
azért a France meg a Spain liga nem egy kutya.
és ha megnézzük a jelenlegi PSG kerete,hát nem sok helyen vannak gyengébb képességű játékosok,mint nálunk
Mindenesetre nálam Mourinho akkor fogja beváltani a hozzá fűzött reményeimet,ha hozza a béelt
ha nem,akkor csak egy szimpla -jó-teljesítménynek mondanám az itlétét
De az biztos,hogy kellett nekünk mint egy falat kenyér,ideje volt már elmozdulni a szarból,meg a fejetlenségből
egyébként meg én is váltanék már,azt hiszem :hmmm:

Felőlem jöhet Anci.
Rendszeresen nézem a Párizsiakat,és tetszik amit látok.
De hogy majd a Reallal mire lenne képes,majd kiderül.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 11:52

Nekem Ancelottival nem az a bajom, hogy nem tudott mit kezdeni a Barca ellen, mert ő tudott, hanem az, hogy egy bomba erős PSGvel nem alázza szét a francia bajnokságot. A Chelseavel se volt túl meggyőző anno, de itt még az sem elég, ha nyersz pár kupát... A foci képe nála soha nem a szórakoztatásról szólt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 11:51

BBeno írta:én nem arról beszélek hogy ancelottinak mi lesz itt a feladata. hanem most a PSG-nél mi lenne a kutyakötelessége....
mourinho mit nyert első szezonjában? egy kupát, ancelotti meg nyer egy bajnokságot.
persze itt itt volt a barca is ellenfélnek, de hát az akkori "speciel one"nak ez...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 21., vasárnap 11:47

Galacticos írta:
Matt009 írta:Ancelottival nem leszünk bajnokok a Barca ellen.
3ból 1x csak sikerül neki, és akkor már ott van ahol mourinho...
BBeno írta: most nem azért de ancelottinak nem az lenne a kutyakötelessége hogy a bajnokságot és a kupát egyből behúzza?
mourinhonak is ez volt a kutyakötelessége első szezonjában sőt úgy jött ide hogy "minden új csapatánál egyből bajnok lett", aztán első szezonban a liga sülés lett. meg a bl is, szépek azok az elődöntőink de amíg olyan csapatokon jutottunk odaáig mint lyon,tottenham,cszka,apoel addig nem ért semmit. az idei elődöntőnk a halálcsoport+manchester miatt már most többet ér nálam mint az előzők.
HA idén nem lesz meg a tizedik, és mourinho lelép akkor a következő edzőnek nincs olyan magason a mérce. ennél csak szebben lehet játszani, és az a 2kupa+1liga+1szuperkupa három év alatt, ilyen kerettel, ekkora elvárásoknál nem túl jó eredmény. ha viszont meglesz akkor perfect, el único.
én nem arról beszélek hogy ancelottinak mi lesz itt a feladata. hanem most a PSG-nél mi lenne a kutyakötelessége....
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 11:42

Matt009 írta:Ancelottival nem leszünk bajnokok a Barca ellen.
3ból 1x csak sikerül neki, és akkor már ott van ahol mourinho...
BBeno írta: most nem azért de ancelottinak nem az lenne a kutyakötelessége hogy a bajnokságot és a kupát egyből behúzza?
mourinhonak is ez volt a kutyakötelessége első szezonjában sőt úgy jött ide hogy "minden új csapatánál egyből bajnok lett", aztán első szezonban a liga sülés lett. meg a bl is, szépek azok az elődöntőink de amíg olyan csapatokon jutottunk odaáig mint lyon,tottenham,cszka,apoel addig nem ért semmit. az idei elődöntőnk a halálcsoport+manchester miatt már most többet ér nálam mint az előzők.
HA idén nem lesz meg a tizedik, és mourinho lelép akkor a következő edzőnek nincs olyan magason a mérce. ennél csak szebben lehet játszani, és az a 2kupa+1liga+1szuperkupa három év alatt, ilyen kerettel, ekkora elvárásoknál nem túl jó eredmény. ha viszont meglesz akkor perfect, el único.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 21., vasárnap 11:36

most nem azért de ancelottinak nem az lenne a kutyakötelessége hogy a bajnokságot és a kupát egyből behúzza? ilyen kerettel? ehhez képest annyira volt képes motiválni a kupában hogy az evian ellen kipotyogtak a ligakupában pedig a st. etienne ellen estek ki. ott még azért nem tartanak hogy lemondhassanak bármilyen kupáról is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 21., vasárnap 11:34

de én nem lennék szomorú ha ancelotti jönne. a psg-vel egyszer sem kapott ki a barca ellen, ráadásul úgy hogy nem bekkeltek végig mindkét meccsen, sőt a camp nouban úgy támadtak ahogy talán csak mi szoktunk ellenük
Ancelottival nem leszünk bajnokok a Barca ellen. Vagy legalább is 3 szezonból 1x. Persze a BL-ben sokat fogunk elődöntőzni, de kb. az ideihez hasonló szezonok várnak ránk. Nekem olyan edző kell, aki inkább a tavalyi szezonhoz hasonló szintet képes hozni. Egy edzőnél, főleg egy olyan csapatnál, amelyik bajnok akar lenni, a stabilitás a legfontosabb. Ancelottit én nem érzem stabil edzőnek. Ha az lenne, akkor még mindig a Chelsea padján ülne.
a játékfelfogásuk.
Mourinhonak is problémás a játékfelfogása. De ezt egy bizonyos szintig el tudom viselni, ha jönnek az eredmények. Mourinhonak sem sikerült defenzív csapatot faragni Realból, csak ennek a próbálkozásnak a mellékhatása az a nézhetetlen sz*r, amit a Real többnyire játék címén produkál.
Ez sajnos történelmileg nem tartozott az erősségei közé...Egyébként nekem lövésem sincs, hogy a sok rossz és kétes megoldás közül melyik válhatna be.
Ezt szerintem senki sem tudja. Mindenkinek megvan a maga kis favoritja, de minden favoritnak van rengeteg hátránya is. Ha lenne ilyen megoldás, a fórum ebben a kérdésben egységesebb lenne.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 21., vasárnap 11:30

de én nem lennék szomorú ha ancelotti jönne. a psg-vel egyszer sem kapott ki a barca ellen, ráadásul úgy hogy nem bekkeltek végig mindkét meccsen, sőt a camp nouban úgy támadtak ahogy talán csak mi szoktunk ellenük.
mondjuk én még mindig nem vagyok elájulva tőle..de tényleg nagyon valószinű.mikor már ennyi hir van róla,akkor csak lehet valami.

ha josé ennyire szidva volt,akkor majd ancelotti miket fog kapni. :lol:

cselzitől is mindenki zavarta el..háát nem tudom.ő is necces lesz szerintem.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 11:26

Casso írta:Miért mi a baj az olaszokkal?
a játékfelfogásuk.

de én nem lennék szomorú ha ancelotti jönne. a psg-vel egyszer sem kapott ki a barca ellen, ráadásul úgy hogy nem bekkeltek végig mindkét meccsen, sőt a camp nouban úgy támadtak ahogy talán csak mi szoktunk ellenük.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 21., vasárnap 10:43

hehe: nincs még róla semmi.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 21., vasárnap 10:38

ferni írta: remélem, hogy Perez megtalálja a megfelelő embert.
Ez sajnos történelmileg nem tartozott az erősségei közé...Egyébként nekem lövésem sincs, hogy a sok rossz és kétes megoldás közül melyik válhatna be.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 21., vasárnap 10:36

mért hozná magával a psg legjobbjait ide ancelotti?
továbbra sem fifa 2013
:lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 21., vasárnap 10:32

hehe írta:mért hozná magával a psg legjobbjait ide ancelotti?
továbbra sem fifa 2013
én se komolyan gondoltam elhiheted, csak elkalandoztak a gondolataim.... :mrgreen:

Mourinho nagyon kellett ide, mint egy falat kenyér, nagyon nagy szüksége volt rá az egész Real Madridnak.
Viszont most már úgy érzem tovább kellene lépni, mert rengeteg potenciál van ebben a csapatban, amit edzőbá nem használ ki és ez nagy hiba.
igazából nincs egy olyan ember se most, akira azt tudnám mondani teljes biztonsággal, hogy ő kellene ide, de egyszerűen most váltani kell majd és remélem, hogy Perez megtalálja a megfelelő embert.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 10:31

érdeklődnék, hogy marcelo diagnózisa megvan-e mán?
kíváncsi vok, hogy szeptemberre épül fel, vagy max a vébéig. :argue: :vivo:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 21., vasárnap 10:29

hehe írta:mért hozná magával a psg legjobbjait ide ancelotti?
továbbra sem fifa 2013
Ráadásul egyikőjükkel sem dolgozik annyi ideje, hogy kialakuljon egy "apa-fia" kapcsolat, mint mondjuk Mou esetében többször is. Tehát ha jön is Ancelotti, szerintem senkit nem hozunk a PSG-ből.

A franciáknak terveik vannak, valamint rengeteg pénzük van. Esélytelen, hogy szétkapjuk/ják őket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 10:24

mért hozná magával a psg legjobbjait ide ancelotti?
továbbra sem fifa 2013
Kép
Kép
Kép

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 21., vasárnap 10:23

Kerlon írta: "taktikailag" na én ezt úgy mondanám, hogy minden olasz edző megtudja oldani a védekezést. Támadásban egyik se azt a focit hozná, amit mi szeretnénk itt látni.
nekem pl nagyon tetszettek a PSG támadásai, arról már nem az edző tehet, hogy elfelejtettek gólt rúgni és kb mindent kihagytak...
lesgól, makkgól, meg a Pastore gólnál is az a lövés... borzasztó volt, az az egy szerencséjük volt, hogy Valdes nagyon elrepült rövidre.
de én pozitívat csalódtam a PSGben elég erőteljesen. és hátha Ancelotti hozna magával egy Verratti, Matuidi, Lucas Moura pakkot és bár nagyon is jók összességében a középhátvédjeink, de azért egy Thiago Silva - Varane duó az azért nah.... :mrgreen:

szép álom... :ike:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. április 21., vasárnap 10:26-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 10:15

Csabi írta:nem ancelotti az elsőszámú választásom, de taktikailag fel lesz készítve a csapat. a nagy meccseken ez a döntő. meg a psg-vel se nyomat ronda focit.
"taktikailag" na én ezt úgy mondanám, hogy minden olasz edző megtudja oldani a védekezést. Támadásban egyik se azt a focit hozná, amit mi szeretnénk itt látni.
Casso írta:
Kerlon írta:Istenem csak még egy olasz edzőt ne... Jövőre se lesz itt öröm foci... De ne legyen így.
Miért mi a baj az olaszokkal? A világ legjobb edzői onnan származnak. Az olasz futball az egyik legerősebb a világon. Aki ott játszott már utána bárhol a világon megállja a helyét.
A második fele már teljesen rossz állítás. A top 3-ból kikerültek és most se azt látni, hogy felfelé ívelnének...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 21., vasárnap 10:10

Casso írta: Az olasz futball az egyik legerősebb a világon. Aki ott játszott már utána bárhol a világon megállja a helyét.
Már egyáltalán nincsenek a szűk elitben. Ráadásul a Juvén kívül nincs is értékelhető csapat most ott. (bár a Juve is érdekes, hogy 2 meccs alatt nem voltak képesek gólt rúgni a Bayernnek... legalább 1-et. Az Olasz bajnoktól elvárható lenne.)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég