Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 21., vasárnap 12:09

Higuain írta:szó sincs erről csak és kizárólag az előszezonra gondoltam amikor sokkal jobban teljesített, mint özil. Azután nagyon hirtelen lett a padra rakva és bár özil hamar belelendült canales ősszel már nem kapta meg a maga esélyét. Egyáltalán nem mondtam, hogy özil hibás vagy hogy ő semmit se csinált, de emlékszem, hogy senki se értette miért nincs canales nyomatva.
Canales ha jól emlékszem már velünk kezdte meg a felkészülést, Özil agusztus közepén csatlakozott a Madridhoz, ráadásul egy vb után amit végigjátszott. Persze h többet mutatott a felkészülés alatt a spanyol. Ennek megfelelően ha jól rémlik rögtön az első bajnokin ő is kezdett, tehát a bizalmat megkapta. Sőt, ha emlékezetem nem csak Özil az első pár meccsen csak csere volt. Aztán lassan kijött a kettejük közötti különbség. Canales nem találta a formáját, sérült is volt, és volt még egy Kaká is a helyén.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 12:01

Higuain írta:
Kerlon írta:Canalest végleg megvette a Valencia tavaly Gagoval együtt. Talán 7 millióért és szerintem nincs visszavásárlási opciónk. Amúgy térd szalagszakadásai voltak. Egymás után kettő, szóval azért ő elég veszélyes ilyen téren és nagy kár érte. Nagyon szimpatikusan tolta még anno, de akkor robbant be Özil is illetve Kakában még volt remény.
igen de a sérülései miatt szerintem könnyen visszaengedné a valencia és itt nem alapember lenne hanem csere. Lehet kevesebb sérülése lenne és hozzá tudna tenni a játékhoz. Meg mellesleg ha Verratti Pogba Vidal féle verzióból az általam elképzelt valósul meg, akkor én nehezen mondanék ötleteket egyelőre középpályára és Canales cserének nem a legrosszabb ötlet lenne.

Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe. Senki nem értette, hogy miért tcsinálta és Canales fejlődése ott akadt meg.
Minek kellene nekünk egy sérülékeny játékos, aki nem képes folyamatosan jól teljesíteni... Canalesnek most az lehet a célja, hogy minél előbb felépítse azt, amit elért a Santanderben, de sajnos most egyre többet sérült. Emlékszem még mikor idejött egy cingár 19éves volt és írták is róla, hogy 6-7 kiló izmot felszedett. Na szerintem ezek a plusz kilók is szerepet játszhattak a sérüléseinél. Nagyon oda kellett volna erre figyelni.

Az meg, hogy jobban ment neki, mint Özilnek... Megmosolyogtató.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 21., vasárnap 12:00

Mike írta:
Higuain írta:Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe. Senki nem értette, hogy miért tcsinálta és Canales fejlődése ott akadt meg.
Te miről beszélsz? Canales kb annyit tett le az asztalra Real mezben mint Drenthe. Egy csalódás volt a srác, meg a sérülései is hátráltatták. Kaká is jobban tolta nála. Értem én h mindenért José meg Özil a hibás, de azért na... :kivagyhe:
szó sincs erről csak és kizárólag az előszezonra gondoltam amikor sokkal jobban teljesített, mint özil. Azután nagyon hirtelen lett a padra rakva és bár özil hamar belelendült canales ősszel már nem kapta meg a maga esélyét. Egyáltalán nem mondtam, hogy özil hibás vagy hogy ő semmit se csinált, de emlékszem, hogy senki se értette miért nincs canales nyomatva.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 21., vasárnap 11:55

Higuain írta:Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe. Senki nem értette, hogy miért tcsinálta és Canales fejlődése ott akadt meg.
Nem a szívem csücske a német, de ez azért orbitális nagy túlzás. :lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. április 21., vasárnap 11:53

Higuain írta:Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe. Senki nem értette, hogy miért tcsinálta és Canales fejlődése ott akadt meg.
Te miről beszélsz? Canales kb annyit tett le az asztalra Real mezben mint Drenthe. Egy csalódás volt a srác, meg a sérülései is hátráltatták. Kaká is jobban tolta nála. Értem én h mindenért José meg Özil a hibás, de azért na... :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 21., vasárnap 11:28

Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe.
azért ne túlozzunk. :mrgreen: özil az első évében elég maradandót alkotott.
canales-szel is az volt a helyzet ,mint most kázmérral.fel lett kapva az amerikai túra után,de nem azt hozta amit kell.
sajnos neki már a valencia lesz a csúcs,onnan már nem fog kitörni.főleg úgy ,hogy még ott sem igazán kap lehetőséget.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 21., vasárnap 11:22

Kerlon írta:Canalest végleg megvette a Valencia tavaly Gagoval együtt. Talán 7 millióért és szerintem nincs visszavásárlási opciónk. Amúgy térd szalagszakadásai voltak. Egymás után kettő, szóval azért ő elég veszélyes ilyen téren és nagy kár érte. Nagyon szimpatikusan tolta még anno, de akkor robbant be Özil is illetve Kakában még volt remény.
igen de a sérülései miatt szerintem könnyen visszaengedné a valencia és itt nem alapember lenne hanem csere. Lehet kevesebb sérülése lenne és hozzá tudna tenni a játékhoz. Meg mellesleg ha Verratti Pogba Vidal féle verzióból az általam elképzelt valósul meg, akkor én nehezen mondanék ötleteket egyelőre középpályára és Canales cserének nem a legrosszabb ötlet lenne.

Amúgy még mikor Canales itt nyomta sokkal biztatóbb volt Özilnél csak Mourinho berakta Özilt a kezdőbe. Senki nem értette, hogy miért tcsinálta és Canales fejlődése ott akadt meg.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 11:17

Canalest végleg megvette a Valencia tavaly Gagoval együtt. Talán 7 millióért és szerintem nincs visszavásárlási opciónk. Amúgy térd szalagszakadásai voltak. Egymás után kettő, szóval azért ő elég veszélyes ilyen téren és nagy kár érte. Nagyon szimpatikusan tolta még anno, de akkor robbant be Özil is illetve Kakában még volt remény.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. április 21., vasárnap 11:00

Üdv itt szép lett a honlap.

Szerintem ha az itt felsoroltakból valakiért mindenképpen bármennyi pénzért meg kell szerezni az Veratti. Szerintem a juve úgy okoskodhat, hogy a vidalért kapott pénzből mozdulnának rá így ebben az esetben vidalt ejteni kéne meg pogbát is mivel veratti sokkal tehetségesebb a másik kettőnél. A modern pirlo xabi de rossi vonalat képviseli. Egy kicsit arsenalos 433ban sztem hasonlót hozna, mint Wilshere akire sajnos esély nincs. Jobbhátvédnek Carvajal akit bár nem sokat láttam játszani de jobbat opciót elképzelni se tudok. Mögötte még arbeloa talán lehoz egy évet, de helyette is kell valaki. Essient itt tartanám mindenképpen. Casemeiro biztató, de azért ennél többet kell mutatnia a kezdőért.
Esetleg még Christian Eriksent hozhatnánk az Ajaxból ő is igazán jól mozog és ha az új edző rotálja majd a kezdőt akkor még értelme is van egy fiatalabb tehetséget idehozni. Canalest is visszahozhatnánk cserének és meglátjuk mit tudna esetleg hozzátenni.
Csatárnak az a Niang se rossz ötlet cserének illetve előre lehetne Lucast is próbálni, de egy nyár alatt nem hinném hogy mind2t elengedné a PSG és a kp fontosabb amit Veratti oldana meg igazán egyelőre egy évig Xabival vagy jó pár meccsen nélküle azután pedig egyedül vihetné a csapatot akár 5-6 évig ha nem maradna tovább.

Falcao valószínüleg úszott Jackson Martinez kérdéses Aguero sztem nem előrelépés úgyhogy adnék egy évet Benzemának, amúgy is jobban feküdne neki ez a felállás ahol kötetlenebben játszhat.

tehát sztem a keret:
------------------------Casillas/Diego lopez----------------------------
Carvajal/Arbeloa--Varane/Pepe--Ramos/Pepe---Marcelo/Coentrão
--------------------Veratti/Essien-Xabi/Casemeiro--------------------
---------------------------Modric/Canales--------------------------------
------?Lucas?/Özil/Callejon--------------------Cristiano/Jesé---------
-------------------------Benzema/?Niang?/Morata------------------------
Plusz kapus: Adán
Plusz védő: Nacho
plusz kp: Khedira

Ha jönne Niang az nem lenne rossz hiszen lenne egy jó cserecsatárunk Benzema mögé aki tudna a széleken is játszani.
Ha jön Lucas az száz, hogy Özil lépni fog ebben az elképzelésben nem férne bele. Modric helye neki túl mély lenne és a két kp játékunk elég gyenge eddig is nem árt növelni a létszámot. Azért valószínüleg idén nem tudjuk elhozni Lucast úgyhogy Özil marad itt.

Illetve ha jön Lucas és lép Özil Iscot is hozhatnánk nem lenne elveszve egy mindkét oldali csereként aki akár Modric helyére is beállhat.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 21., vasárnap 10:21

Ők mind olyan játékosok, akik fiatalok, hatalmas potenciál van bennük, hosszútávra megoldanák a problémákat.
Más csapat is így gondolkodik. Carvajal ugye opciós, szóval ez nem probléma. Pogba/Vidal kettősből az egyik hozható, ebben 100%-ig biztos vagyok, csak ha már sokat kell perkálni, akkor inkább Vidal jöjjön. Verrattira és Neymarra látok kevesebb esélyt, főleg annak a tükrében, hogy én egy nagy igazolásra számítok csak idén, és ha Vidal lesz az, akkor end of story. Akkor lesz 2 komoly igazolás, ha kipucoljuk a DM, Higu, Albiol triót olyan 70 misi értékben, és kelleni fog az ember előre. De akkor is létszámban nem leszünk meg, ami komoly problémákat jelenthet. DM és Higu helyére 2 embert kell hozni, vagy Higut lecserélni, és DM-et megtartani. De ez esetben meg nagy kkp-s igazolás valószínűtlen, max ilyen Hávi Dzsí szint.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 21., vasárnap 10:16

nmate írta:2X is volt ebben a két évben legalább 4-5 hónapra sérült, kb. alig játszott. Szerintem nem lesz már belőle semmi.
+ tegnap valamiért lecserélték a 35. percben :hmmm: Megint megsérült?

Amúgy kár, hogy ennyire sérülékeny. Szimpatikus játékos volt. :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 21., vasárnap 10:09

Szerintem meg hozzuk Verattit vagy Pogbát és jövőbe még valakit amikor már Xabinak nem megy úgy ahogy most. És akkor meg lesz oldva.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 21., vasárnap 1:03

2X is volt ebben a két évben legalább 4-5 hónapra sérült, kb. alig játszott. Szerintem nem lesz már belőle semmi.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. április 21., vasárnap 0:48

Canales-el miújság? Mintha mostanában megint kezdene formába lendülni. Elvileg most nyárra még van visszavásárlásink, nem? (vagy kölcsönben van két évre, és a Valenciának van rá vásárlási joga? nem emlékszem pontosan).
Én azért nem felejteném el, sok van abban a srácban, csak kérdés, hogy ki jön-e. :hmmm:
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 20., szombat 23:16

Figo, Zizou, Ronaldo, CR, Kaká, Benzema és Xabi Alonso mennyivel voltak elérhetőbbek? Ez Perez és a Real Madrid. Nincsenek mozdíthatlan játékosok, csak fantáziátlan tárgyalók.

Kell egy jvh - ott Carvajalban egyetértünk. Jobb híján.
Kell két középpályás - ott a Vidal/Pogba/Verratti vonal amilyen méregdrága, olyan bíztató.
Kell egy világklasszis játszótárs CR mellé - a jelen futballban ilyet egyet tudok: Neymar.
Ezt én sem írhattam volna szebben. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Ők mind olyan játékosok, akik fiatalok, hatalmas potenciál van bennük, hosszútávra megoldanák a problémákat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 20., szombat 22:57

hehe írta:

vidal alapember a juvéban
viszont ha tavozik, akkor Pogba lehet alapember a Juveban. Vidal van abban a korban, h a Juve nagy penzt csinalhat belole, Pogbat meg felepitheti ugy 4-5 evre. Nagyobb sanszot latok Vidal igazolasara mint Pogbaera. De nekem mindegy melyik, csak nem szeretnek latni egy ultra deffenziv kozeppalyat mint a francia valogatottban volt a spanyolok ellen. Ha jogazni akarunk a kp-n akkor nem muszaly ultra fizikumu jatekosokat igazolni. Lehet, h itt a forumon nem sokan adnak egy Banegara, de hogy a Barca ellen o csapatta eddig legjobban az is biztos. De tolem Veratti is johet. Egyebkent Pogba gondolom tudna b-to-b-t is jatszani de eddig inkabb a vedelem elott jatszott a Juveban is es a Francia valogatottban is. Vidal aki inkabb box-to-box.

Banega-Pogba-Modric v Veratti-Vidal-Modric
Toky írta: Senki nem állította ezt. Az én aláírásomba is egy sorral feljebb szerepel.
De ha Vidalt elengedi a Juventus, akkor Pogbát biztosan nem. És ha most igazolunk egy "félmegoldást", az meghiúsíthatja azt az "ördögi tervemet" (vagy vágyálom? :D ), hogy legkésőbb jövő nyáron itt egy Vidal-Verratti-Modric középpálya lesz.
Mi is ugyanarrol beszelunk mint hehe, csak az osszetel az amin vannak elteresek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 20., szombat 22:39

modricot én a 3 támadó és a 2 középső kp között játszatnám, segítene védekezni is, de irányítania is kellene.
+2

Ez az, ezt akartam írni én :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 20., szombat 22:31

Toky írta:
hehe írta:attól még hogy casemiro esetleg beválik, egyáltalán nincs megoldva a kp.

legalább egy pogba kell még nekem, de való igaz, hogy xabinak se lesz túl sok jó éve már, illetve essien sem marad sztem.
modric meg nem box-2-box vagy kkp.
Senki nem állította ezt. Az én aláírásomba is egy sorral feljebb szerepel.
De ha Vidalt elengedi a Juventus, akkor Pogbát biztosan nem. És ha most igazolunk egy "félmegoldást", az meghiúsíthatja azt az "ördögi tervemet" (vagy vágyálom? :D ), hogy legkésőbb jövő nyáron itt egy Vidal-Verratti-Modric középpálya lesz.
én azt komolyan vettem, hogy perec röpcsit küldött pogba apjáért, hogy megbeszéljék a dolgok állását.
vidal alapember a juvéban, verratti meg ha eljön egyáltalán a psg-ből, akkor pont a juvéba megy, mert kölcsönös az érdeklődés.
casemiro is lehet xabi utódja, nincs megtiltva neki, hogy 2 év múlvára fasza legyen, semmivel sem rosszabb labdatartásban, gyors döntésekben, mint xabi, és gyorsabb is. egyedül a rutin nincs még meg.
modricot én a 3 támadó és a 2 középső kp között játszatnám, segítene védekezni is, de irányítania is kellene.
egy ilyen eldeformált 433-ban gondolkozom, az álmom előre meg továbbra is egy olcsó pato a vébé után :D
az ultimate az lenne, hogy a vébén kiugró teljesítményt nyújtó brazil trió (lucas-neymar-pato) a madridban csapatná a bugit, mögöttük modric zidane-kodik, és pogba és casemiro/verratti/xabi/valaki középen, 433-ban, hátul carvajal, ramos, varane és marcelo.

ez az álmom, persze ehhez a brazil barátaimnak kib. sokat kell fejlődni és letenni az asztalra, nameg a madridnál végre olyan gondolkodás kéne, amilyen nekem van. olyan, mint valdanoé és zidane-é volt...

ja és elfelejteni ezt a rákos bekkelős kontrafocit.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 20., szombat 22:24

hehe írta:attól még hogy casemiro esetleg beválik, egyáltalán nincs megoldva a kp.

legalább egy pogba kell még nekem, de való igaz, hogy xabinak se lesz túl sok jó éve már, illetve essien sem marad sztem.
modric meg nem box-2-box vagy kkp.
Senki nem állította ezt. Az én aláírásomba is egy sorral feljebb szerepel.
De ha Vidalt elengedi a Juventus, akkor Pogbát biztosan nem. És ha most igazolunk egy "félmegoldást", az meghiúsíthatja azt az "ördögi tervemet" (vagy vágyálom? :D ), hogy legkésőbb jövő nyáron itt egy Vidal-Verratti-Modric középpálya lesz.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 20., szombat 22:23

Kell egy jvh - ott Carvajalban egyetértünk. Jobb híján.
Jobb híján? Ez a legeslegjobb opció. Sajátnevelés, asszem 3. helyen áll a bundesben, és minimum a 3. legjobb jhv németországban 21 évesen. 1 gól és 7 gólpassz. (Árbeloának 3 gólpasz)
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég