Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 24., szerda 13:54

az a egyik, ha nem a legnagyobb patkány játékos amúgy ez a diego costa az egész ligában. minden meccsen vmi esete. borzasztó nagy gci. :mrgreen:

más, barcának hány pont kell még a ligához?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 24., szerda 13:45

Tavaly Medel vs Fabregas eset volt ilyen, ahol Fabregas játszotta el a nagy halált, de Medelt eltiltották 2-3 meccsre, és még pirosat is kapott. ha jól emlékszem. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 24., szerda 13:41

én azt olvastam h azt a lapot is eltörölték neki ami volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 24., szerda 12:27

Egy nagyszerű homorítás, amit vizsgál az LFP. Remélem ezután senkit nem hagynak ki a szórásból
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 23., kedd 21:10

Perez Burull lehet hogy fújt el nekünk meccset, de ő az a bíró aki ha visszaemlékszem az elmúlt sok évre,akkor inkább volt számunkra kedves,mint genyó......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 22., hétfő 13:24

Fernando Teixeira Vitienes.
szerintem ő még semmi a nagyokhoz képest. :lol:

perez burull - az osasuna ellen ? is mit elfújt nekünk 2009ben..
muniz fernandez - a kedvencem :D
a régebbiek közül meg cantalejo , mejuto gonzalez..

régi szép idők. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 22., hétfő 13:11

Getafe - Espanyol meccset nem láttam, de eredmenyek.com alapján láttam, hogy megint alakított a nagy zsugás Fernando Teixeira Vitienes.

12 sárga 2 piros. :lol:

Komolyan mondom, miért vezet az ember ilyen meccset? Nem tudom elképzelni, hogy ennyire faragják egymást.


Bár azért Suarez hétvégi alakítását nehéz lesz egy ideig überelni. :lol: :lol: :mrgreen: Idióta az az ember. :mrgreen:
1 :lol:
2

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 21., vasárnap 19:42

H20 írta:Kíváncsi vagyok Depor folytatja-e a Bilbao ellen a jó sorozatát...
Ha igen, akkor még a Bilbaónak is meleg lehet a pite, ami azért elég necc. :roll:
1-1 lett a vége, a Bilbao 10 emberrel fejezte be a meccset.
Így egyelőre 8 pontra vannak a kiesőzónától, csak nem fognak kizúgni.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 21., vasárnap 17:07

Kíváncsi vagyok Depor folytatja-e a Bilbao ellen a jó sorozatát...
Ha igen, akkor még a Bilbaónak is meleg lehet a pite, ami azért elég necc. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 21., vasárnap 17:03

se gólrekord, se pontrekord nem lesz.
az első csapattal is nagyon necces lenne, viszont (főleg) az utolsó néhány fordulóban forgatva lesz a csapat, játszani fognak a töltelékemberek, és ifisták, ráadásul ha papíron eldőlne a bajnokság, egy motivációs céllal kevesebb.
nem beszélve arról, hogy nem is lesznek könnyű meccsek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 13:43

Getafe-Espanyol meccsen komoly Madrid-Barcelona ellentét lehet a lapok alapján. 12 sárga(1 dupla sárga) 2 piros.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 12:16

Szerintem a pont nem lesz meg a Barcának. Bayern elleni meccsek után tuti pihenős, sérülés elkerülős foci lesz és idegenben tuti buknak pontokat még. A gól meg lehet, mert bármelyik telibekakálós tuti bennmaradó kis csapat lefekszik majd nekik és rúgnak egy 5öst nekik... Így szokott lenni. Aztán, ha kiesnek a München ellen még lehet el is kedvtelenednek, mert már sok tét nem lesz a számukra csak összeszedni pár pontot...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mezner2
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 22:48
Kedvenc játékosaid: Sergio Busquets, Lionel Messi,Andrés Iniesta, Böde Dani,Lipcsei Peti
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, FTC

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mezner2 » 2013. április 21., vasárnap 12:09

PEEtör írta:
Mezner2 írta: Peetőr: A Malaga semilyen indulásért nem küzd,mivel kivül estek az UEFA fair play szabályzatán,az Espanyol ellen meg úgysem teheti nagyon meg Tito,hogy pihentesse a legjobbakat,az ott katalánéknál a Clássico-val egyenrangú mérkőzés,inkább a kisebbek ellen várok botlást
A Malagaról nem tudtam, akkor az a meccs sima hazai. Az Espanyol viszont ide vagy oda, otthon lesz, és az első csapatot is rendszerint megizzasztotta a múltban. Valamint mindig ott van még az AM.
Hát szerintem a rekord megdöntése nagyrészt a Bayern elleni meccsen fog múlni,ha megcsináljuk a nem is tudom minek mondjam...mini csodát,tehát továbbjutunk (a két csapat idei formáját elnézve mindenképp az lenne,bár képességeket tekintve én még akár elvárhatónak is mondanám a továbbjutásunkat,jobb csapatnak tartom a Barcát mint a Bayernt)akkor 1000%-ig biztos vagyok benne,hogy egyik sem lesz meg,ha kiesünk akkor meg benne van,hogy a csapat, már csak dacból is ráhajt mind2-re és mindenáron meg akarják csinálni (akkor a spanyol mezőnyben rajtatok kívül senkinek nincs sansza ellenünk,már,ha fel vagyunk paprikázva)! De ez érdekel a legkevésbé,mármint a rekord,csak a BL-t valahogy húzzuk be idén :D
Jupp Heynckes :
"Amit Messi elért, a négy Aranylabda és 50 szerzett gól, az valami földönkívüli teljesítmény. Van rá egy szó, amivel jellemezni lehet:egy fenomén. A fiatal kora ellenére már Zidane, Pelé, Maradona vagy éppen Cruyff szintjén van."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 21., vasárnap 12:08

A Malagat tudtommal azért tiltották ki az európai porondról, mert rengeteg tartozásuk van a játékosok felé és stb felé. Elfogyott a zseton és gázban vannak... Erre a megoldás, hogy megfosztják őket egy komoly pénzforrástól... UEFA fair play. :salute: Inkább tiltották volna ki őket az átigazolási piacról...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 21., vasárnap 12:01

Mezner2 írta: Peetőr: A Malaga semilyen indulásért nem küzd,mivel kivül estek az UEFA fair play szabályzatán,az Espanyol ellen meg úgysem teheti nagyon meg Tito,hogy pihentesse a legjobbakat,az ott katalánéknál a Clássico-val egyenrangú mérkőzés,inkább a kisebbek ellen várok botlást
A Malagaról nem tudtam, akkor az a meccs sima hazai. Az Espanyol viszont ide vagy oda, otthon lesz, és az első csapatot is rendszerint megizzasztotta a múltban. Valamint mindig ott van még az AM.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Mezner2
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 22:48
Kedvenc játékosaid: Sergio Busquets, Lionel Messi,Andrés Iniesta, Böde Dani,Lipcsei Peti
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, FTC

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mezner2 » 2013. április 21., vasárnap 11:57

flori írta:kár a tegnapi meccsét..igy valószinű meg lesz nekik mind2 rekordunk.. :roll:

bilbao,betis,atletico,valladolid,espanyol,malaga

16 pont és 21 gól
A pontokra nagyobb esélyt látok mint a gólokra,6egység kell nekünk még a bajnoki címhez,a kövi két meccset szerintem behúzzuk,és utána csak a tartalékokat fogják nyomni (nagyon remélem,hogy ennek az lesz a legfőbb oka,hogy a BL döntőre készülünk),akik annyira vannak jók szerintem (tartalékok alatt pl. : Thiagot,Songot,Tellot,Alexist értsétek),hogy hozzák a meccseket,de annyira nem,hogy minden meccsen 3-at elpakoljanak,mondjuk engem igazából teljesen hidegen hagy mind2 rekord,zárjuk le a bajnokságot és utána abszolút nem érdekel a maradék 4meccs! (persze ez csak akkor igaz ha sikerül kivernünk a bőrgatyásokat)!

Peetőr: A Malaga semilyen indulásért nem küzd,mivel kivül estek az UEFA fair play szabályzatán,az Espanyol ellen meg úgysem teheti nagyon meg Tito,hogy pihentesse a legjobbakat,az ott katalánéknál a Clássico-val egyenrangú mérkőzés,inkább a kisebbek ellen várok botlást
Jupp Heynckes :
"Amit Messi elért, a négy Aranylabda és 50 szerzett gól, az valami földönkívüli teljesítmény. Van rá egy szó, amivel jellemezni lehet:egy fenomén. A fiatal kora ellenére már Zidane, Pelé, Maradona vagy éppen Cruyff szintjén van."

Avatar
Mezner2
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 22:48
Kedvenc játékosaid: Sergio Busquets, Lionel Messi,Andrés Iniesta, Böde Dani,Lipcsei Peti
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, FTC

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mezner2 » 2013. április 21., vasárnap 11:55

flori írta:kár a tegnapi meccsét..igy valószinű meg lesz nekik mind2 rekordunk.. :roll:

bilbao,betis,atletico,valladolid,espanyol,malaga

16 pont és 21 gól
A pontokra nagyobb esélyt látok mint a gólokra,6egység kell nekünk még a bajnoki címhez,a kövi két meccset szerintem behúzzuk,és utána csak a tartalékokat fogják nyomni (nagyon remélem,hogy ennek az lesz a legfőbb oka,hogy a BL döntőre készülünk),akik annyira vannak jók szerintem (tartalékok alatt pl. : Thiagot,Songot,Tellot,Alexist értsétek),hogy hozzák a meccseket,de annyira nem,hogy minden meccsen 3-at elpakoljanak,mondjuk engem igazából teljesen hidegen hagy mind2 rekord,zárjuk le a bajnokságot és utána abszolút nem érdekel a maradék 4meccs! (persze ez csak akkor igaz ha sikerül kivernünk a bőrgatyásokat)!
Jupp Heynckes :
"Amit Messi elért, a négy Aranylabda és 50 szerzett gól, az valami földönkívüli teljesítmény. Van rá egy szó, amivel jellemezni lehet:egy fenomén. A fiatal kora ellenére már Zidane, Pelé, Maradona vagy éppen Cruyff szintjén van."

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 21., vasárnap 11:55

Nem 22 gól ahhoz, hogy beállítsák?

Amúgy szerintem egyik sem lesz meg, legalább egy meccset veszíteni fognak, idegenbe mennek az AM-hoz, a katalán rangadón is jó szokása az Espanyolnak, hogy megtréfálja őket, utolsó meccsük meg egy valószínűleg BL/EL indulásért küzdő Malaga ellen lesz, bár otthon, de akkor is. A meccsenkénti átlag, 3.67 gól sem lesz meg így szvsz.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 21., vasárnap 11:43

hogy lenne már meg mindkettő? 6 meccs alatt kell 21 gólt lőni. valszeg a góltermelés lesz a legfőbb gondjuk. nem BM elleni meccsek. most hoztak 1 gólt tegnapról. valszeg a kövi bajnokit is flegmázzák nem lesz itt rekord döntés. egyet még botlanak és akkor már nincs rekord pontok terén sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 21., vasárnap 11:37

kár a tegnapi meccsét..igy valószinű meg lesz nekik mind2 rekordunk.. :roll:

bilbao,betis,atletico,valladolid,espanyol,malaga

16 pont és 21 gól
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég