Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 21., vasárnap 20:33

honnan van a kep :mrgreen: ?

nem lehet, hogy fake ? :roll: mindenesetre, iszonyat :lol: :lol: :lol:
12

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 21., vasárnap 20:18

na jó. ezt nem hiszem el:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 21., vasárnap 18:05

Gala ötösével értek egyet én is.
Amúgy a szezon előtti Houston tippeken én is meglepődtem. Én sejtettem, hogy lesz ott valami, Imp-pel beszélgettünk is, és én akkor mondtam neki, hogy szerintem a Houston ott lesz a PO közelében, és lám, meg is lett. :-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 17:56

Adamo írta:harden talan azert vette jobban vallara a csapatot, mert neki nem nagyon volt jatszotarsa, mig parkernek meg cp-nek vagy anthonynak azert kicsit tobb volt, meg jobb csapatba toltak, talan azert tunik ki ezek kozul harden.
ezért is nálam harden az ötödik.
parker egy jól működő rendszerben játszott, egy houstonnál sokkal összeszokottabb csapatban, a clippers is jobban együtt volt a szezon elején mint a houston, ha jól emlékszem az év eleji kezdőötösből 4 ember lett nyáron megszerezve, de 3 tuti.
Adamo írta:clevelandbe meg egyszer ugyis visszater lebron
jövőre szabadügynök lehet james nem? amúgy ehhez:
Szintén Jameshez tartozik, hogy a Miami Heatnek hatalmas luxusadót kell fizetni a következő években, ha megtartják őt, Dwyane Wade-t és Chris Bosh-t is. A floridaiak már idén is 13.4 millióval a luxusadó határa fölött voltak, ez a szám pedig csak nőni fog a ránk következő években. Pat Riley Iran Windermannek (Miami Herald) azt mondta, hogy szerinte olyan adózási körülmények között, amelyet Florida állam biztosít, együtt tartható ez a három kosaras, de a döntést a tulajdonosra, Micky Arisonra bízza.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 21., vasárnap 17:37

Galacticos írta:hris paul megérdemelné őt is aláírom, de wade, rw, parker és főleg irving szerintem nem. náluk jóval többet tett idén SZERINTEM harden, sokkal inkább a vállára vette csapatát.
irvingre jövőre kíváncsi leszek, lesz lehetősége a cavsnek ha jól tudom egy sztárra(talán igoudala?!) és úgy mellé még ott van waiters, varejao meg felépül. jó csapat lesz.
harden talan azert vette jobban vallara a csapatot, mert neki nem nagyon volt jatszotarsa, mig parkernek meg cp-nek vagy anthonynak azert kicsit tobb volt, meg jobb csapatba toltak, talan azert tunik ki ezek kozul harden. de teny, hogy nagyott jatszott iden, es biztos vagyok benne, hogy az OKC ellen is minimum egyszer nagyon elfog sulni a keze :-)

clevelandbe meg egyszer ugyis visszater lebron :mrgreen:
12

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 17:34

Adamo írta:utana lehet vitatkozni anthony, cp3, wade, westbrook, harden, parker, irving, stb ..
felőlem vitatkozhatunk. anthony is alap az ötben.
chris paul megérdemelné őt is aláírom, de wade, rw, parker és főleg irving szerintem nem. náluk jóval többet tett idén SZERINTEM harden, sokkal inkább a vállára vette csapatát.
irvingre jövőre kíváncsi leszek, lesz lehetősége a cavsnek ha jól tudom egy sztárra(talán igoudala?!) és úgy mellé még ott van waiters, varejao meg felépül. jó csapat lesz. :-)

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 21., vasárnap 17:31

Galacticos írta:james
durant
carmelo
kobe
harden
kobe, james, durant szerintem ez mindenkinel, nem sorrendben irtam direkt.

utana lehet vitatkozni anthony, cp3, wade, westbrook, harden, parker, irving, stb ...
12

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 17:24

zsombor nem pont az én hsz-emre reagáltál de evvel meg is válaszoltad a kérdésem. :mrgreen:

éjjelre meg egy ilyet képzelnék el. :D kár hogy nem ez a meccs lesz emberi időben. :-)

amúgy beszéltünk itt délután arról hogy kornélnál nem top 5 idén durant, kicsit gondolkoztam az én idei mvp top 5ömön, kicsit elfogult leszek. :mrgreen:
első egyértelmű james, második durant, harmadik anthony, negyedik kobe és ötödik harden. visszanéztem kezdőötön az idény eleji elvárásokat a harden trade előtt a houstont erősorrendnél a 26.(!!) helyre rakták, csak a cavs, charlotte, noh és az orlandot rakták a houston mögé. rá egy hétre mikor harden lehozott 2 40+os meccset meg kikapott utána a houston talán a portlandtől hazai pályán hosszabbításban utána is csak 3hellyel rakták előrébb a houstont azaz 23.-ra. tehát náluk a szezon előtt nyugaton csak a noh volt gyengébb, ehhez képest simán meglett a rájátszás. hiába "csak" nyolcadik hely de az már hetekkel a vége előtt valószínűsíthető volt hogy meglesz. szóval nálam:
james
durant
carmelo
kobe
harden


nálatok? :-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 21., vasárnap 13:51

hehe írta:cp3, amilyen kisgyerek feje van, a legkeményebb arc abban a csapatban.
meg matt barnes is.
van fizikum, van firepower, simán eljuthatnak a nagydöntőig, bár tény, hogy ez a deandre jordan egy fakezű idióta.
Hát azért Griffin sem az az elit spot-up shooter. Ezt a Clipperst szerintem nagyon mef fogja ruházni a Thunder.Egyedül Westbrookra van emberük. Durantre nincs,de igazából az is mindegy lenne,ha lenne.Ha Westy átadja a stafétabotot Durantnek,akkor nagyon remélem kisöprik ezt a genny csapatot.De azért hajrá Memphis!
Chris Paul flops against Kings
Chris Paul Flop Compilation

Most így gyorsan kikerestem kettőt,de számtalan van,ahol Griffin és társai is elég szépen rájátszanak.
Ennek a kis patkánynak meg fognám a fejét két kézzel,és verném bele a betonba.Buszkecc,Alves és a többi hasonszőrű tuti ehhez a féreghez jártak magánórákat venni.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 21., vasárnap 12:47

hehe írta:meg matt barnes is.
barnes

Kolbi hatalmas végig. :mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 12:42

cp3, amilyen kisgyerek feje van, a legkeményebb arc abban a csapatban.
meg matt barnes is.
van fizikum, van firepower, simán eljuthatnak a nagydöntőig, bár tény, hogy ez a deandre jordan egy fakezű idióta.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 12:36

Zsombor írta:Rühellem a csapatot,
de griffint bírod vagy bírtad nem? meg talán pault is? vagy nagyon rosszul emlékszem valamire. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 21., vasárnap 12:24

hehe írta:
amúgy dávid kornélnál a clippers nagydöntőzik, és mindenkit hetedik meccsen vernek. aztán elvéreznek a nagydöntőben a heat ellen. :D
lehet hogy a clips messzire jut, de kornélnál nincs a top 5-ben durant, úgyhogy így kell kezelni az embert.

erről jut eszembe :mrgreen:
te mocsok :lol: :lol: :lol:

Stackhouse mai 3 dobása :mrgreen:

NBA 2013: Why The Clippers Aren't Built To Win In The Playoffs

Rühellem a csapatot, egyfolytában megy a flopperkedés, állítom, hogy már katalán barátainkon is túltesznek.

Nash pedig minden bizonnyal játszani fog ma.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 21., vasárnap 12:21

Én bírom ezeket az ugrómajmokat a klipperszben.



:mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 12:17

hehe írta: de kornélnál nincs a top 5-ben durant,
és talán a második nála duncan volt ha jól emlékszem.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 12:11

amúgy dávid kornélnál a clippers nagydöntőzik, és mindenkit hetedik meccsen vernek. aztán elvéreznek a nagydöntőben a heat ellen. :D
lehet hogy a clips messzire jut, de kornélnál nincs a top 5-ben durant, úgyhogy így kell kezelni az embert.

erről jut eszembe :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 21., vasárnap 12:11

hehe írta:akkor a bullsnak game over. nem szeretem az ilyen ügyetlen, brusztolós, esetlen csapatokat, akik amiatt nyernek hébe-hóba, hogy szétszakadnak a védekezésben, de egy üres tempót sem bírnak bedobni a túloldalon.

clippers is erősebbnek tűnik, mint a memphis.

warriorst sajnálom, ráadásul faried is vissza fog térni, nem lesz kegyelem.

ma estére meg szinte ajándéknak tűnik a 4.75-ös szorzó a lakers győzelmére, spurs az uccsó meccsen 4-7-es mérleg, parker nagyon visszaesett a sérülése óta, ginobili szintén, ha dwightra nem fújják be a buta faltokat az elején, akkor LA győzelmet várok.
Istenem de örülnék, ha hozná a csapat az elsőt. Akkor abból még egy nagyon nagy párharc lehetne.


Az meg a világ vicce lenne, ha Clippers eljutna a nagydöntőig, de nem fognak. Nincs pick and roll védekezésük, olyanokat nyelnek be, hogy öröm nézni. Nagyon remélem, hogy a Thunder megalázza a sok játszaninemtudokdelegalábbbehúzomfélpályáról játékossal felálló Clipperst.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 21., vasárnap 11:56

amúgy dávid kornélnál a clippers nagydöntőzik, és mindenkit hetedik meccsen vernek. aztán elvéreznek a nagydöntőben a heat ellen. :D
hehe írta:akkor a bullsnak game over.
noah 13 percet játszott talán, hinrich is megsérült, rose meg csak öltönyből figyel még mindig. egyébként deron elég szar formában van. :roll:

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 21., vasárnap 11:54

hehe írta:akkor a bullsnak game over.
noah most is keveset birt, plusz lett meg egy serules :(

rose mar csak jovore jatszik szerintem...

estere meg hajra miami ! :lilasalas: hajra lebron! :lilasalas:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Adamo 2013. április 21., vasárnap 11:57-kor.
12

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 21., vasárnap 11:52

akkor a bullsnak game over. nem szeretem az ilyen ügyetlen, brusztolós, esetlen csapatokat, akik amiatt nyernek hébe-hóba, hogy szétszakadnak a védekezésben, de egy üres tempót sem bírnak bedobni a túloldalon.

clippers is erősebbnek tűnik, mint a memphis.

warriorst sajnálom, ráadásul faried is vissza fog térni, nem lesz kegyelem.

ma estére meg szinte ajándéknak tűnik a 4.75-ös szorzó a lakers győzelmére, spurs az uccsó meccsen 4-7-es mérleg, parker nagyon visszaesett a sérülése óta, ginobili szintén, ha dwightra nem fújják be a buta faltokat az elején, akkor LA győzelmet várok.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég