Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 21., kedd 21:09

Platini lehet höwedesre gondolt? :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 21., kedd 16:05

Platini beszél össze-vissza, szabályokat hoz, prédikál, beleszól..az van, hogy kumma nagy játékos volt, de talán az agyára ment hogy a vb cím nem jött össze
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 21., kedd 15:45

dannen írta:
pheco írta:Német úgy kaphatná, mint tavaly Ribery, sehogy... Ha akkor is Cé kapta "csak" a gólokra, akkor most még simább a Tizedikkel, a Spanyol Kupával és a rakat góllal. Szánalmas Platini vergődése.
+ európai szuperkupa, BL gólrekord, pichihci, aranycipő meg faszom tudja mi volt még, követni se leeht már :lol: .. jön még a világkupa is. én soha nem éreztem még ennyire egyértelműnek.
2010ben is lobbizott a Spanyol aranylabdáért? Gondolom nagyon felvolt háborodva,hogy Messi kapta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 21., kedd 15:43

Jó kis Müller Aranylabda :lol: Az lenne a legszebb

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 21., kedd 11:38

Német úgy kaphatná, mint tavaly Ribery, sehogy... Ha akkor is Cé kapta "csak" a gólokra, akkor most még simább a Tizedikkel, a Spanyol Kupával és a rakat góllal. Szánalmas Platini vergődése.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 21., kedd 10:35

Michel Platini: “Én magam nem szavazok az Aranylabda sorsáról, de a Világbajnokság évében egy olyan játékosnak kellene kapnia, aki nagyot alkotott a tornán és megnyerte azt, szóval szerintem német kell, hogy kapja. Így volt ez 2010-ig, amikor Messi nyerte annak ellenére, hogy átlagos Világbajnoksága volt, szóval idén semmi nem biztos. Ő és Cristiano Ronaldo a világ legjobb játékosai közé tartoznak, efelől semmi kétség”.
Akkor viszont jöhetne egy magyarázattal, hogy 2010-ben miért volt úgy... Amúgy meg német hogy kaphatná? Egyrészt Messi volt a VB legjobbja (papíron), de Robben és DM is jobb volt, mint bármelyik német játékos. Elég hülyén jönne ki a dolog. Mondjuk, ha német kapja, akkor pls Khedira. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 30., kedd 7:18

Valamit ki akartak találni, hogy ne csak CR és Messi kapja a díjakat... :D

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 30., kedd 2:20

palesz77 írta:Mellesleg az Aranylabda szerintem a változtatása óta kicsit komolytalanabb is lett, nálam az UEFA év játékosa díj már többet ér - pedig ha jól rémlik, akkor azok közül egyet Ini nyert abban az évben, amikor Messi Aranylabdát kapott. De ez csak egy személyes vélemény volt itt a végére.. :D
Én egyébként azt sem nagyon értem, hogy mi a külnbség a kettő között valójában, és egyáltalán minek kell ez a két díj, miért nem elég a laszti. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 29., hétfő 23:31

Nem tudom, bele lehet kötni pár Aranylabdába, de szerintem a legjobban, ami el értéktelenítette az a két zseni produkciója, amit igazából max megközelíteni tudott pár ember az elmúlt években, ami semmire se volt elég a számukra. Szerintem Sneidjer bármennyire is épült le, 2010-ben bizony mindenhol toppon volt, azonkívül nem tudnék nagyon vitatkozni a kiosztással.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 29., hétfő 23:15

Szerintem ez itt senkit se zavarna, pontosabban, senkinek se szùrná a szemét. Itt a fő indok az, hogy Messinek van 4 ami tùlzó, és voltak esetek amikor más is megérdemelte volna. Tegyük azt, lenne egy Iniestának, meg Snejdernek, meg lenne 2-2 Cé-nek, meg Messinek szerintem közel nem pörögne ennyire ez a topik. Az is lehet, hogy létre se jött volna... Csak hát sok volt az off a Cé topikban. :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. szeptember 29., hétfő 22:23

mathers írta:Tökmind1. Ha messi többet szabálytalankodik, mint CR akkor arra fogják adni az aranylabdát. :/
UEFA év játékosa díj előtt nem ugyan ezeket a köröket futottátok le? :coffee:

Amúgy ezt sose értettem, nektek miért ilyen fontos, hogy ki kapja az Aranylabdát, vagy bármilyen egyéni címet? Csomó hsz-ben erről olvasok, hogy CR érje utol Messi stbstb. Miért fontos ez? Owen kapott Aranylasztit, Henry nem, mégsem kérdés szerintem senki számára, hogy melyikük a jobb játékos - de mondhatnám tőletek Raúlt, Robi Carlost, meg még nem tudom kit, aki sose kapott, mégis a legjobbak közt vannak emlegetve. Szerintem itt páran kicsit túlmisztifikáljátok ezeknek a jelentőségét. :hmmm:

Mellesleg az Aranylabda szerintem a változtatása óta kicsit komolytalanabb is lett, nálam az UEFA év játékosa díj már többet ér - pedig ha jól rémlik, akkor azok közül egyet Ini nyert abban az évben, amikor Messi Aranylabdát kapott. De ez csak egy személyes vélemény volt itt a végére.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 29., hétfő 22:20

Így fel sem merült, de mindenhol ki emelték, hogy Messi ennyi gólpasszt ad, Messi annyi gólpasszt ad. Angol trollfoci még többet tesz rá ilyen téren meg elővették a Penaldozást. Tipikusan borzalmas egy oldal ilyen szempontból.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

DJ96
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 22:55

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: DJ96 » 2014. szeptember 29., hétfő 22:04

egyébként konkrétan én legtöbbet ezen a fórumon látom csámcsogni az embereket ezen a gólpassz > gól témán, máshol nem olvastam ilyen EB-n se pedig szoktam olvasni... nem utálom a Barcát , teljesen semlegesen érzek iránta így nem vagyok elvakult. de szerintem meg néha már az sok amit itt csinálnak egyesek..

Messi jó fiúnak van beállitva.. ki a tökömet érdekel ameddig Ronaldo 3 meg 4 gólokat lő a meccseken? Tipikus vesztes mentalitás állandóan azt figyelni hogy mit ir a sajtó vagy mond más.. ameddig a Real jól csinálja a dolgát szerintem hülyeség ezen izélni.

Másrészt meg azt se olvastam sehol se hogy Messinek ezért aranylabdát kapni, csupán azt hogy nem semmi teljesítmény tőle hogy x évnyi küzdelem után , mert ez már-már beteges volt amit CR-el csinálnak képes volt váltani és háttérbe szorulni, nem tudom ebbe mi a gáz... nyilván van egy két elvakult Barcás aki ilyeneket ir de szerintem Realos is van egy kettő aki szerint még mindig Raul lenne a megoldás Benzema helyére..

Értem én hogy rivalizálás de szerintem undorító ami mind két oldalról megyy

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. szeptember 29., hétfő 20:51

Szerintem is elég nevetséges már. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 29., hétfő 20:50

Enrique írta:
mathers írta:Tökmind1. Ha messi többet szabálytalankodik, mint CR akkor arra fogják adni az aranylabdát. :/
Könyörgöm, tavaly megkapta? nem.
Mikor lesz már elég ebből a mártírkodásból?
van benne igazság azért bőven
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 29., hétfő 18:54

mathers írta:Tökmind1. Ha messi többet szabálytalankodik, mint CR akkor arra fogják adni az aranylabdát. :/
Könyörgöm, tavaly megkapta? nem.
Mikor lesz már elég ebből a mártírkodásból?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 28., vasárnap 18:00

Tökmind1. Ha messi többet szabálytalankodik, mint CR akkor arra fogják adni az aranylabdát. :/

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 28., vasárnap 17:11

Csak úgy idebiggyeszteném,hogy Cr a 2013-2014es szezonban több gólpasszt jegyzett mint King leo Vár akkor még nem volt menő...Ja és persze több gólt is lőtt de az meg már nem menő... :(
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

pfano
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. szeptember 28., vasárnap 7:34
Kedvenc játékosaid: Iker, Cr7, Ramos,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: pfano » 2014. szeptember 28., vasárnap 7:47

CR7..

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 28., vasárnap 0:30

A madridom.hu szavazás állása számomra kellőképp hiteles forrás. Minden más oldal szavazása kamu.

:D

CR toronymagasan a legjobb játékos volt idén. A válogatottal nem,ez tény. A VB egy hónap alatt lement,de az év többi 11 hónapjában CR mindig világklasszis szintet hozott. Ja,és április óta sérüléssel bajlódott.

Nem kérdés,idén kinek kell kapnia.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég