Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 29., hétfő 20:06

Padon van a helye,mint amúgy jó pár más léhűtőnek is,aki a 10. után leült mert azt hiszi egy kib>>>szott nagy király ......most a guzsvinyecek vagy kik ellen szerdán bizonyíthat.....de eddig ez a szezon karcsú.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 29., hétfő 14:09

. 100-ból 1 talál embert.
Azt is csak azért, mert CR felmegy két méter magasra...
Szerintem meg legfőképp azért ilyen gyenge mert még a helye sincs meg neki....
A helye a cserepadon lenne, de oda úgyse teszik le. Szóval oda kell rakni, ahol a legkevesebb "kárt" csinálja, és még pár előnyös tulajdonsága is előtzérbe kerül. Tehát tényleg fel kell tolni előre, ott kevésbé látványos az is, hogy CR-rel együtt miniműálisan védekeznek csak. Benzemát le kell venni a pályáról, Illarát be, Hamesz is feljebb kerül, illetve Kroos is valamivel. Stabilabb lesz a középpályánk, és James és Kroos teléjesítménye is javulhat ettől.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 29., hétfő 13:31

mathers írta:Viszont azt nem tudom miért van, hogy Bale mikor idejött akkor tök jól adott be legalábbis én úgy emlékszem. Most meg már semmi. De ez elmondható a csapat minden egyes tagjáról. Én komolyan nem értem, hogy ha Ancelotti erőlteti ezeket a beadásokat akkor miért nem gyakorolják edzésen. Főleg Marcelo meg Bale. Ha Ancelotti erőlteti nem értem, hogy mit akar ezzel. 100-ból 1 talál embert. Inkább a földön kéne játszani szerintem és menni előre, mert nagyon idegesít már, hogy mikor Marcelo megkapja a labdát a fél pályánál kettőt tol rajta majd beadja aztán vagy ellenfélnek megy vagy a kapusnak. De ugyanígy vagyok Ramosnak az ívelgetéseivel egyetlen egy nem sikerült még neki. Nem értem minek. De a legnagyobb baj, hogy Balet nem lehet kivenni a kezdőből, mert drága volt...
tavaly sokkal előrébb volt a csapat amikor jöttek a beadások, szinte visszafele érkeztek a labdák a védősor mögül, nem egy ilyen gól volt, most meg kb. Benznek adogatja be, senki sincs a közelben, rossz nézni is

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 29., hétfő 13:29

Viszont azt nem tudom miért van, hogy Bale mikor idejött akkor tök jól adott be legalábbis én úgy emlékszem. Most meg már semmi. De ez elmondható a csapat minden egyes tagjáról. Én komolyan nem értem, hogy ha Ancelotti erőlteti ezeket a beadásokat akkor miért nem gyakorolják edzésen. Főleg Marcelo meg Bale. Ha Ancelotti erőlteti nem értem, hogy mit akar ezzel. 100-ból 1 talál embert. Inkább a földön kéne játszani szerintem és menni előre, mert nagyon idegesít már, hogy mikor Marcelo megkapja a labdát a fél pályánál kettőt tol rajta majd beadja aztán vagy ellenfélnek megy vagy a kapusnak. De ugyanígy vagyok Ramosnak az ívelgetéseivel egyetlen egy nem sikerült még neki. Nem értem minek. De a legnagyobb baj, hogy Balet nem lehet kivenni a kezdőből, mert drága volt...

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sander » 2014. szeptember 29., hétfő 13:18

Szerintem meg legfőképp azért ilyen gyenge mert még a helye sincs meg neki.... hol ilyen felállásban játszunk hol olyanban... és ahogy változtatjuk a taktikát úgy változik Bale feladat köre is. Én most per pillanat megpróbálnám azért többet csatárként játszatni mert ott jobban kijöhetnek az erényei. Csak ott meg az a baj hogy az összjátékból nem tudja kivenni a részét - ezért is kezd Benzema-. Illetve érdemes még kitérni idén Carvajalra is aki nem igazán tud segíteni neki vagy legalábbis nem annyit mint tavaly, Modric is egy kicsit halványabb mint tavaly. Így szinte az az oldal formán kívül van. Jó persze most nem azt akarom mondani hogy Modric és Carvajal tehet arról hogy Bale nem tud lekezelni egy labdát vagy épp miért passzol rossz helyre. Csak hát ehhez az is hozzá tartozik hogy a jobb oldalon szinte egyedül van úgy hogy létszámhátrányban vagyunk ott nagyon sokszor. Nem azért mondom de amikor James játszott ott ő is sokkal jobban beleszürkült a játékba. Először a középpályát kellene rendbe rakni aztán a megfelelő széljátékot biztosítani a két szélsőnek utána lenne érdemes figyelni hogy mire képes Bale.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 29., hétfő 13:15

CS0ki írta:
Annyival meg nem gyorsabb, hogy 5-10 méteren 2-3 métert verjen rá, amíg nem veszi fel a futósebességét.
Ez itt a baj. Mert úgy lett eladva, hogy az...hogy 3 méter hátrányból ver kettőt valakire 15 méteren. Most meg azt látom, hogy például tegnap is volt egy versenyfutása valakivel a szélen, előretette a labdát(szóval még csak vezetnie sem kellett, hanem tisztán futnia), és a védő simán ott tudott maradni mellette.


Egyébként azért csesz fel még a barátunk, mert láthatóan büdös neki a munka (vagy ancelotti magyaráz olyan hülyeséget, hogy ne védekezzen), de lófaszt nem hajt. Tegnap többször kiszúrtam, ahogy lazán sétálgat, miközben kocog el mellette a villarrealos csóka. Egy dolog, hogy ocska formában van, de egy kcisit sem látom rajta, hogy hajtana vagy küzdene.
Ezt a sétálgatást többen is megerősítették, akik már meccsen voltak idén és élőben nézték. A tv-n keresztül nehéz ezt figyelni, mert a holtteret ugye nem mutatják sűrűn.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 29., hétfő 13:14

Annyival meg nem gyorsabb, hogy 5-10 méteren 2-3 métert verjen rá, amíg nem veszi fel a futósebességét.
Ez itt a baj. Mert úgy lett eladva, hogy az...hogy 3 méter hátrányból ver kettőt valakire 15 méteren. Most meg azt látom, hogy például tegnap is volt egy versenyfutása valakivel a szélen, előretette a labdát(szóval még csak vezetnie sem kellett, hanem tisztán futnia), és a védő simán ott tudott maradni mellette.


Egyébként azért csesz fel még a barátunk, mert láthatóan büdös neki a munka (vagy ancelotti magyaráz olyan hülyeséget, hogy ne védekezzen), de lófaszt nem hajt. Tegnap többször kiszúrtam, ahogy lazán sétálgat, miközben kocog el mellette a villarrealos csóka. Egy dolog, hogy ocska formában van, de egy kcisit sem látom rajta, hogy hajtana vagy küzdene.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. szeptember 29., hétfő 12:31

Banán írta:
Realista24 írta:Tisztában vagyok az izom vs gyorsaság történettel, de látom, amit látok. A szememnek pedig hiszek. A tavalyi egyértelmű fölénye a védőkkel szemben eltűnt. B verzió: az összes védő, aki eddig őrizte, embertelen gyors.
ha nem is gyorsabb, de jobban őrzik, mint tavaly. tanultak a bartra incidensből, sokszor ketten is kilépnek rá ő meg csak belevezeti a labdát a védőkbe, az idő majd választ ad a kérdésre, abban bízom, hogy a nagyok ellen majd tudja hozni magát, vagy legalább a gólokat, szükség lenne rá, mint ahogyan már írtam teljesen egyoldalasak vagyunk jelenleg, elől hasznosabb lenne most egy másik általam preferált felállásban
ez az egyik, a másik meg, hogy a védőnek nincs más dolga, mint kifelé terelni és felkészülni a futásra.. tavaly még figyeltek a cselekre, de idén semmi más dolguk nincs, mint amikor nála a labda futni. Sztem nem lassabb, csak egyszerűen ütemtelenül tolja meg a labdákat, teljesen kiszámítható a mozgásán, hogy mikor indul és így a védő még előtte lereagálja és elkezd sprintelni. Annyival meg nem gyorsabb, hogy 5-10 méteren 2-3 métert verjen rá, amíg nem veszi fel a futósebességét.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 29., hétfő 12:17

Realista24 írta:Tisztában vagyok az izom vs gyorsaság történettel, de látom, amit látok. A szememnek pedig hiszek. A tavalyi egyértelmű fölénye a védőkkel szemben eltűnt. B verzió: az összes védő, aki eddig őrizte, embertelen gyors.
ha nem is gyorsabb, de jobban őrzik, mint tavaly. tanultak a bartra incidensből, sokszor ketten is kilépnek rá ő meg csak belevezeti a labdát a védőkbe, az idő majd választ ad a kérdésre, abban bízom, hogy a nagyok ellen majd tudja hozni magát, vagy legalább a gólokat, szükség lenne rá, mint ahogyan már írtam teljesen egyoldalasak vagyunk jelenleg, elől hasznosabb lenne most egy másik általam preferált felállásban

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 29., hétfő 12:12

Banán írta:az izomnövekedésből - a sok híreszteléssel ellentétben - nem egyenes ágról fakad a lassulás és a darabos mozgás, ez ennél sokkal összetettebb folyamat. de röviden úgy lehetne összefoglalni, hogy az edzés milyenségétől függ az épített izom minősége is, tehát amire edzed, arra lesz jó az izmod ha használod. ezért tud napokon keresztül veszekedni egy crossfit-es a gym-essel, hogy melyik a jobb és melyikük erősebb, de a válasz az, hogy: mindkettő, csak máshogy van "megedzve" a testük. a lényeg, hogy Bale nem a gym-ben töltötte a nyarat, focista, rengeteg más gyakorlatot is csinál és rengeteget nyújt, emiatt nem kellene így visszaesnie, és nem is lehetne jobb csak akkor ha "visszafogyna" ezért nagyon remélem, hogy nem erről van szó. választ fogunk erre kapni az biztos, de amúgy a sanitas-nál sem csak ostoba emberek vannak, hiába néz úgy ki sokszor a dolog :lol: nem csesznének el egy 150 ( :D ) milliós játékost
Tisztában vagyok az izom vs gyorsaság történettel, de látom, amit látok. A szememnek pedig hiszek. A tavalyi egyértelmű fölénye a védőkkel szemben eltűnt. B verzió: az összes védő, aki eddig őrizte, embertelen gyors.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 29., hétfő 12:03

az izomnövekedésből - a sok híreszteléssel ellentétben - nem egyenes ágról fakad a lassulás és a darabos mozgás, ez ennél sokkal összetettebb folyamat. de röviden úgy lehetne összefoglalni, hogy az edzés milyenségétől függ az épített izom minősége is, tehát amire edzed, arra lesz jó az izmod ha használod. ezért tud napokon keresztül veszekedni egy crossfit-es a gym-essel, hogy melyik a jobb és melyikük erősebb, de a válasz az, hogy: mindkettő, csak máshogy van "megedzve" a testük. a lényeg, hogy Bale nem a gym-ben töltötte a nyarat, focista, rengeteg más gyakorlatot is csinál és rengeteget nyújt, emiatt nem kellene így visszaesnie, és nem is lehetne jobb csak akkor ha "visszafogyna" ezért nagyon remélem, hogy nem erről van szó. választ fogunk erre kapni az biztos, de amúgy a sanitas-nál sem csak ostoba emberek vannak, hiába néz úgy ki sokszor a dolog :lol: nem csesznének el egy 150 ( :D ) milliós játékost

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 29., hétfő 11:50

nem lomhább, sebessége lövőereje csak nagyobb.
Lassabb, és hiába a lövőerő, ha a kaput nem találja el, csak húszból egyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 29., hétfő 11:47

kicsit más poziban is tolja, mint tavaly, mintha távolabb lenne a kaputól, hátrafelé és oldalsó irányban is, visszavont vonalszélső ilyesmi, Carlo próbál rendet tenni a KP-n érződik a törekvése, de a 4-3-3-ban már nem jön össze ez. ehhez jön még hozzá az is, hogy az első év nagy mentális lökést ad mindenkinek, a másodikban megzuhan, ezt lehet látni a feljutó csapatoknál is, sokan megtáltosodnak először és sikerült bennmaradni, a második évben jobb kerettel úgy zuhannak ki, hogy fáj nézni, ezt a jelenséget már régóta kutatták angliában is. egyértelműen mentális megingásról van szó, fizikailag rendben van, hiába gondoljátok páran, hogy a felvett izom sokat ront a formáján, valójában ez nem így van, nem ezért nem tud lekezelni egy labdát stb. nem lomhább, sebessége lövőereje csak nagyobb. bízom benne hogy mihamarabb magára talál, hiányzik az a jobb oldal, nem akarok megint egyoldalas csapatot

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 29., hétfő 11:26

Carlo nem fogja kivenni egy meccsre se úgy tűnik.
Anno CR-t is kifütyülték Mou második évében mikor egy kis ideig hullámvölgyben volt. Ha ez így megy tovább akkor Bale-t is ki fogják és muszáj lesz leültetni. Tényleg összeszedhetné már magát. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. szeptember 29., hétfő 9:47

Azabaj,hogy mi kevesek vagyunk ehhez. :lol:
Carlo nem fogja kivenni egy meccsre se úgy tűnik.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. szeptember 29., hétfő 9:37

ziro4vr írta:
wxyz írta:Valami probléma van vele. Nagy lett az arc, elkényelmesedett vagy valami hasonló

Kezdeni kell vele valamit, mert sokkal több van benne, mint amit idén mutat
Először is irány a pad. Küzdjön meg a kezdőért, dolgozzon keményen az edzéseken.
A hajpántot és a hülye haját meg el kell tüntetni a fejéről
ennyi a lényeg kb
Akkor ebben sokan egyet értünk. Eljött Isco ideje...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 27., szombat 18:19

wxyz írta:Valami probléma van vele. Nagy lett az arc, elkényelmesedett vagy valami hasonló

Kezdeni kell vele valamit, mert sokkal több van benne, mint amit idén mutat
Először is irány a pad. Küzdjön meg a kezdőért, dolgozzon keményen az edzéseken.
A hajpántot és a hülye haját meg el kell tüntetni a fejéről
ennyi a lényeg kb
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 27., szombat 18:16

Valami probléma van vele. Nagy lett az arc, elkényelmesedett vagy valami hasonló

Kezdeni kell vele valamit, mert sokkal több van benne, mint amit idén mutat
Először is irány a pad. Küzdjön meg a kezdőért, dolgozzon keményen az edzéseken.
A hajpántot és a hülye haját meg el kell tüntetni a fejéről

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 27., szombat 18:16

Tádám írta:
Ladislao Suarez írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon flegmának tűnik az utóbbi időben. Alibi megoldások, néha már-már nagyképű megoldások( és mostanában mind sza :cens: ul sül el). Hát nem tudom... ennél többet várnék tőle.
Jamest ki kell tolni a helyére, Isco meg mehet a kezdőbe! :salute:
Vagy Illarra és a Kroos-Modric páros kicsit szabadabban mehet előre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. szeptember 27., szombat 18:05

Ladislao Suarez írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon flegmának tűnik az utóbbi időben. Alibi megoldások, néha már-már nagyképű megoldások( és mostanában mind sza :cens: ul sül el). Hát nem tudom... ennél többet várnék tőle.
Jamest ki kell tolni a helyére, Isco meg mehet a kezdőbe! :salute:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég