Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 6., csütörtök 18:03

ha valakinek van hd streamje, az ne sajnálja.
Sopcast.
Channel - 143344
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 18:02

én itt nézem.
ha valakinek van hd streamje, az ne sajnálja.
nincs ott a legnagyobb játékosuk szvsz a legnagyobb orosz tehetség dzagojev de ott van cheryshev. nyerni kell. :-)
kezdők.
padon canales meg sajnos carvajal. utóbbira nagyon kíváncsi lettem volna ma. :(

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 4., kedd 14:59

Nem találtam jobb topikot ennél.

WhoScored's Under 21 Team of the Season
Ter Stegen - Carvajal, Savic, Marquinhos, Alaba - Lamela, Götze, De Bruyne, Schürrle - Benteke, Ljajic.

KATT

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 1., szombat 16:00

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Cg4lHKQRUY#!

Na Lass nem kis golt eresztett a gyengebb labaval.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 30., csütörtök 23:46

Az akkor kivásárlási ára volt 45 millió és kifizette az Atletico...
a mostani kivásárlási árára írtam hogy 60 milla. igaz rosszul tettem hogy egy sorba írtam...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 30., csütörtök 19:49

BBeno írta:
Csabi írta:háááát, nem lennék benfica szurkoló most. bő 2 hét leforgása alatt 3 kupát vesztettek el. ugye a bajnokságot vezették, aztán botlottak, majd a porto verte őket. később a chelsea a 93. percben mattolta őket az EL-ben. ma meg a kupában vezettek még a félidőben és kaptak ki 1-2-ra a guimares ellen, úgy hogy az ellenfél a 80. és 82. percben lőtte a góljait.

:/ :/ :/
Cardozo jó le is hordta az edzőt. asszem a volt portos jorge jesus most ott az edző. hihetelne hogy 2 két alatt mennybe mehettek volna. ehelyett a pokolban vannak. lehetett volna európának két triplázó csapata is.

45 millióért vette az ATMA is Falcaot. cask a kiv ára volt 60 milla.
Az akkor kivásárlási ára volt 45 millió és kifizette az Atletico...


Amúgy kapaszkodjatok meg, mert 3-ad(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) osztályú csapat nyerte meg az osztrák kupát és indulhatnak az EL-ben. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 29., szerda 19:09

Csabi írta:háááát, nem lennék benfica szurkoló most. bő 2 hét leforgása alatt 3 kupát vesztettek el. ugye a bajnokságot vezették, aztán botlottak, majd a porto verte őket. később a chelsea a 93. percben mattolta őket az EL-ben. ma meg a kupában vezettek még a félidőben és kaptak ki 1-2-ra a guimares ellen, úgy hogy az ellenfél a 80. és 82. percben lőtte a góljait.

:/ :/ :/
Cardozo jó le is hordta az edzőt. asszem a volt portos jorge jesus most ott az edző. hihetelne hogy 2 két alatt mennybe mehettek volna. ehelyett a pokolban vannak. lehetett volna európának két triplázó csapata is.

45 millióért vette az ATMA is Falcaot. cask a kiv ára volt 60 milla.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 29., szerda 18:39

realistahuni írta: Falcaot nagyon sajnálom, mert jó esetben 2-3 évig úgy sem lesz esélye semmi komolyat nyerni, és elbassza úgy a karrierjét, hogy nem fordul meg egyetlen nagy csapatban sem. Nálam jelenleg pedig top5-ös támadó, akit szívesen elnéznék nálunk is, de hát erre mostmár semmilyen esély nincs. :'(
Mért sajnálod? Mondta neki valaki, hogy odamenjen? Úgy látszik ő is inkább milliomos akar lenni.
Azt mondjuk nem értem mért csak 45-ér adta az Atletico, 40 körül vették ők is nem? Vagy mindegy volt csak ne legyen a miénk?

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. május 29., szerda 18:32

Monaco helyében hazavinném Franciaországba Squillacit és Maloudát, mindkettő free transfer.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 29., szerda 12:35

arra leszek majd kíváncsi ha abramovics egyszer eljön onnan, eladja a csapatot akkor mi lesz.
Szerintem nem lesz gáz akkor sem. A Chelsea az utóbbi tíz évben nagy népszerűségre tett szert, kommersz, eladható termék lett mint a nagyok, vagyis a Real, Barca, MU. Távol keleten is legalább annyira népszerűek mint az utóbbi három. Ha Abramovics le is lépik, szerintem egy jó befektetőnek megérné átvenni a klubbot. Ők azok akik tényleg jól csinálták ezt a sok pénzből való építkezést, eredményeket tudnak felmutatni. Illetve szerintem ilyen lesz a PSG is, akik jelenleg nagyon jól dolgoznak, mert nem volt eddig besülő nagy igazolásuk mint a Citynek, akinek annyi volt, hogy abból normális szakemberekkel szűk elitbe tartozó csapatot lehetne építeni. Robinho, Tevez, Santa Cruz, Jerome Boateng, Adebayor stb...ezek mind nagy pénzkidobások, na ilyen a párizsiaknál nincs jelenleg, illetve nem csak világsztárokat hoznak hanem tehetségeket is, mint Lucas vagy Verratti, akik szintén beváltak. Monacoból nem tudom mi lesz, egyelőre elég mohón kezdtek, ez nem feltétlenül jó, Falcaot nagyon sajnálom, mert jó esetben 2-3 évig úgy sem lesz esélye semmi komolyat nyerni, és elbassza úgy a karrierjét, hogy nem fordul meg egyetlen nagy csapatban sem. Nálam jelenleg pedig top5-ös támadó, akit szívesen elnéznék nálunk is, de hát erre mostmár semmilyen esély nincs. :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 28., kedd 17:44

fringsquad írta: a pénzesek pikkpakk ellopják a sztárokat és minden évbe azért nem kapnak újra és újra a helyére egy olyant aki majd megint kiemelkedőt fog nyújtani...
viszont egy sztár eladásából meg lehet erősíteni egy keretet.
egy kisebb csapatnál.
én örülök egyébként a monaconak, nem mondom hogy kedvelem az ilyen csapatokat de szükség van rájuk szerintem.
a chelsea az élő példa arra hogy ha valamit jól elkezdenek -meg egy rakás pénzzel- akkor azt sokáig fent lehet tartani, és ma már a chelsea az európai elitbe tartozik, 10évvel ezelőtt hol voltak? elmondhatták magukról hogy 50éve nyertek utoljára bajnokságot.
arra leszek majd kíváncsi ha abramovics egyszer eljön onnan, eladja a csapatot akkor mi lesz.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 28., kedd 15:31

hát szerintem ez hátrány inkább, mint előny.. a pénzesek pikkpakk ellopják a sztárokat és minden évbe azért nem kapnak újra és újra a helyére egy olyant aki majd megint kiemelkedőt fog nyújtani... és ők se tudnak igazolni nagy sztárokat, mert az áruk kiba :cens: ott nagy..
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 28., kedd 12:19

Azért van ám rengeteg előnye ezeknek a csapatoknak... Rengeteg pénz jön be a fociba és a "gyengébb" csapatoknak ez jól jön majd. Azokat a pénzeket, amit ezek a sejkes csapatok beforgatnak azokat a kis csapatok újra beforgatnak és így eloszlik Európában az olaj pénz. Végül is globális fellendülés is kijöhet belőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 28., kedd 12:07

Casso írta:Tottenhamnek adnák azt a pénzt amit most elherdálnak a játékosokért jövőre megnyernék a bajnokságot és az Európa ligát olyan keretet hoznának össze...
Megnyerjük azokat anélkül is. :D

Amúgy valamilyen szinten már tényleg nem normális, ami folyik Európában, gondolok itt a Cityre elsősorban, most jön a Monaco is... :(

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 27., hétfő 22:23

nekem nem a múltal van a baj, mert nem érdekel kinek milyen múltja van egyszer valamit örökké elkell kezdeni, de nem így, h az oroszok meg az arabok meg a társaik meg veszik a csapatot s elkezdenek focimanagerezni, mert már uncsi a ps-en...
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 27., hétfő 22:19

Mondjuk a Monacot kevésbé vennem az előzőek sorába. Nekik van valamennyi múltjuk,mégha leginkább az előző 20 évből is. Sok jó player fordult meg ott :-)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 27., hétfő 22:15

Tottenhamnek adnák azt a pénzt amit most elherdálnak a játékosokért jövőre megnyernék a bajnokságot és az Európa ligát olyan keretet hoznának össze...

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 27., hétfő 22:14

hihetetlen mit csinál ez a monaco :roll:
és akkor csodálkozunk, h egy középszerü játékosért a f :cens: ért kérnek el 30-50 milliókat, na pont ezért, mert vannak ilyen barmok, mint a psg, a city, a chelsea, monaco, zenit mi, vagy mégse? :mrgreen: akik kifizetik...
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 26., vasárnap 22:04

háááát, nem lennék benfica szurkoló most. bő 2 hét leforgása alatt 3 kupát vesztettek el. ugye a bajnokságot vezették, aztán botlottak, majd a porto verte őket. később a chelsea a 93. percben mattolta őket az EL-ben. ma meg a kupában vezettek még a félidőben és kaptak ki 1-2-ra a guimares ellen, úgy hogy az ellenfél a 80. és 82. percben lőtte a góljait.

:/ :/ :/

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 26., vasárnap 13:49

Na, a Dinamo Moszkva lemaradt az EL indulásról is, így remélem Dzsudzsák eligazol, mert nem kéne még tovább zuhannia... még menthető a karrierje, ha elmegy a németekhez. A Leverkusent hozták szóba vele a héten, ami szerintem megfelelő csapat is lenne a számára.

Kíváncsi vagyok mi lesz vele. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég