Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 4., kedd 19:54

Tarack írta:Nem maradi vagy csak csalódott Madrid szurkoló akinek savanyú a szőlő. Ha a fővárosi csapatba igazolt volna szerintem nem éreznéd annyira "vicces, szánalmas, bosszantó és gusztustalan" !
Relativ én boldog vagyok konkrétan, hogy nem ide jött. Már csak azért is mert Bale párti vagyok. A másik oldala meg az érmének az az, hogy nekem 2 kedvenc brazil focistám volt eddig Ronaldinho és Ronaldo és ezt a 2 játékost még messze nem közeliti meg tudása, ami indokot adott volna arra, hogy kiadjunk érte ennyi pénzt, mert nekem ezt senki sem fogja bemagyarázni, hogy 57 millába került, mert nem... Braziloknál régen volt olyan valaki aki tolta az ilyen trükköket és most ő ezzel agyon lett hypolva amivel nincs is baj, mert sajnos a brazilok konkrétan ki vannak éhezve az ilyen játékosokra, mert egyre kevesebb a LELKES küzdő brazil focista... :'( Mondjuk talán az egyetlen brazil játékos akinek az akarása és tudása a szememben fog érni valami az Lucas, mert rajta látszik is, hogy akar!
Bár ehhez az is hozzá tartozik, hogy viszonylag jóképű is és a csajok nedvesednek, ha meglátják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 4., kedd 19:25

205 millióba kerültek Messi játszópajtásai, eddig nem sokan váltották be 100%-ig azt, amit vártak tőlük a laikusok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 4., kedd 19:23

realbeckham írta:Te jó isten. :( Ilyen ez a pop szakma...
Kíváncsi voltam, mi újság 1ó elteltével - 9.729.972.
Nem tudom, nekem ez valahogy egyszerre vicces, szánalmas, bosszantó és gusztustalan. Aztán lehet, hogy maradi vagyok.
Nem maradi vagy csak csalódott Madrid szurkoló akinek savanyú a szőlő. Ha a fővárosi csapatba igazolt volna szerintem nem éreznéd annyira "vicces, szánalmas, bosszantó és gusztustalan" ! :hmmm:

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. június 4., kedd 19:01

El Sie7e írta:
Nem akarok vitatkozni, mert úgy látom veled felesleges, csak annyit tegyél már meg, hogy megmutatod hol írtam én olyat, hogy Raul nem saját nevelés, sőt, szerintem az ellenkezőjét mondtam. Nem akarom itt megmondani a tutit, mert ez a ti fórumotok, én csak vendég vagyok, de először olvass és csak azután kezd kiosztani az embereket! Peace
Raúlt úgy állítottad be mint akit meg lehetne kérdőjelezni, hogy saját nevelés-e, és csak a te nagylelkűségednek köszönthető, hogy egyáltalán annak mondod őt. míg puyolt mint egy tősgyökeres barcást állítottad be. :coffee:
OK, részemről az utolsó hsz a témámban. Úgy értelmezed ahogy akarod, meg is mondhatod én mire céloztam az írásommal, biztosan jobban tudod. Egyszerűen csak párhuzamot vontam a két klub két nagy ikonja között, mivel ferdítéssel vádoltok minket ezzel kapcsolatban, ennyi volt az egész. Ha félreérthető volt amit írtam, akkor sry, de nem kell azonnal habzó szájjal ugrani, ha vki nem ért egyet veled és az történetesen a riválisnak szurkol.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2013. június 4., kedd 18:45

Nem akarok vitatkozni, mert úgy látom veled felesleges, csak annyit tegyél már meg, hogy megmutatod hol írtam én olyat, hogy Raul nem saját nevelés, sőt, szerintem az ellenkezőjét mondtam. Nem akarom itt megmondani a tutit, mert ez a ti fórumotok, én csak vendég vagyok, de először olvass és csak azután kezd kiosztani az embereket! Peace
Raúlt úgy állítottad be mint akit meg lehetne kérdőjelezni, hogy saját nevelés-e, és csak a te nagylelkűségednek köszönthető, hogy egyáltalán annak mondod őt. míg puyolt mint egy tősgyökeres barcást állítottad be. :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 4., kedd 18:34

Nem akarok vitatkozni, mert úgy látom veled felesleges, csak annyit tegyél már meg, hogy megmutatod hol írtam én olyat, hogy Raul nem saját nevelés, sőt, szerintem az ellenkezőjét mondtam. Nem akarom itt megmondani a tutit, mert ez a ti fórumotok, én csak vendég vagyok, de először olvass és csak azután kezd kiosztani az embereket! Peace
Azzal hogy azt írtad:"nálatok se kérdőjelezte meg senki..."majd írod hogy ez innen,amaz meg onnan jött,kicsit úgy lehet érteni hogy már is megkérdőjelezted...persze lehet hogy csak tényleg félreértettük...na peace :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. június 4., kedd 18:11

El Sie7e írta:
Ferdítünk a saját neveléseken, nem hiszem. Persze van egy-két játékos esetében, hogy nem nálunk teljesedett ki, de itt kezdte ez tény. Az is tény, hogy mondjuk Puyol 17 évesen került a klubhoz, de szerintem ha valakit akkor őt saját nevelésnek kell tekinteni.
Nálatok se kérdőjelezte meg senki Rault vagy Ramost, nagy madridistaként tartjátok számon őket, pedig előbbi a városi riválistól került hozzátok, utóbbi pedig 19 évesen érkezett súlyos pénzekért.
itt be is bizonyítottad, hogy mennyire nem vagy jártas ebben a témában. :lol: ha puyolt lehet saját nevelésnek tekinteni úgy hogy 17 évesen ment oda, míg Raúlt nem, úgy hogy 15? :lol: nyilván nem kérdőjelezi meg senki, hiszen már 15 évesen itt játszott.
Nem akarok vitatkozni, mert úgy látom veled felesleges, csak annyit tegyél már meg, hogy megmutatod hol írtam én olyat, hogy Raul nem saját nevelés, sőt, szerintem az ellenkezőjét mondtam. Nem akarom itt megmondani a tutit, mert ez a ti fórumotok, én csak vendég vagyok, de először olvass és csak azután kezd kiosztani az embereket! Peace

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 4., kedd 18:08

szerintem olyan mindegy, hogy most 13,14,15 saját nevelés van, a lényeg az, hogy a keretnek több mint a fele az, plusz azok, alba, cesc, stb, szóval akiket nem tartotok feltétlen annak.
szóval a csapat kb 2/3-ada saját nevelés, de minimum barcelonai kötődésű/katalán játékos.

tudom, hogy nem volt ez mindig így, nem is lesz mindig így, hiába arcoskodott laporta, de attól, hogy az ezen való gúnyolódás egyesek vesszőparipája, még a jelenlegi korszakra ez igaz, és mivel a jelenben élünk, véleményem szerintem ez számít.
persze a részletekbe bele lehet kötni, de azokba mindig.

most visszahozzátok lópezt, carvajalt, feljön jesé, lehetőséget kapott már morata,josé rodriguez,nacho és a többiek, ami azért mostanában nem volt szerintem igazán jellemző, így talán elindul valami hasonló jellegű építkezés a madridnál is.
ott az alapanyag, adott, nagy szezont futott a castilla.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2013. június 4., kedd 17:29

az a baj, hogy ugy beszélsz itt a saját nevelés fogalmáról, hogy fogalmad sincs ki számít hivatalosan annak. sokan azt hiszik, hogy valaki akkor saját nevelés ha egész életét ugyanannál a klubnál töltötte.
barcelonás szemüvegen keresztül hivatlosan, vagy a fifa által hivatalosan? :-) mert az én véleményem szerint aki 15-21 éves kora között 3 évet eltöltött az adott csapatnál az már mondható saját nevelésnek B-) és mint látod tisztában vagyok a dolgokkal
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. június 4., kedd 17:02

El Sie7e írta:itt be is bizonyítottad, hogy mennyire nem vagy jártas ebben a témában. :lol: ha puyolt lehet saját nevelésnek tekinteni úgy hogy 17 évesen ment oda, míg Raúlt nem, úgy hogy 15? :lol: nyilván nem kérdőjelezi meg senki, hiszen már 15 évesen itt játszott.
az a baj, hogy ugy beszélsz itt a saját nevelés fogalmáról, hogy fogalmad sincs ki számít hivatalosan annak. sokan azt hiszik, hogy valaki akkor saját nevelés ha egész életét ugyanannál a klubnál töltötte.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 4., kedd 16:45

Eddig a csapból is az folyt, hogy meg akarja szerezni, most meg jóban akar lenni a klubbal és azért lép vissza. Nem lehet, hogy esetleg ő nem akart Madridba menni, vagy egyáltalán nem akart sehova menni.A játékostól eddig nem lehetett hallani semmi ilyesmit.
pletyka szinten merült fel, valószínűleg nem is akartuk leigazolni :roll:
Mintha egy BL döntőn is szerzett volna egy szép gólt. Ellenben szerinted Kaká csak kiégett. A két játékos kb egyidős, az egyiket mi csesztük el, a másik meg csak egyszerűen kiégett. Aha értem...
kettős mércével kell nézni a dolgokat. villa nem volt rossz a sérülése előtt, de szerintem nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket akkor sem, kaká pedig sérülések sorait szenvedte el, és így lett olyan, amilyen.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 4., kedd 16:37

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... oi-2250827

:mrgreen:

Nowitzki
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 15:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nowitzki » 2013. június 4., kedd 15:31

Sziasztok!

Erről mit tudtok?
http://www.givemesport.com/349096-jose- ... m-defender

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2013. június 4., kedd 15:24

Ferdítünk a saját neveléseken, nem hiszem. Persze van egy-két játékos esetében, hogy nem nálunk teljesedett ki, de itt kezdte ez tény. Az is tény, hogy mondjuk Puyol 17 évesen került a klubhoz, de szerintem ha valakit akkor őt saját nevelésnek kell tekinteni.
Nálatok se kérdőjelezte meg senki Rault vagy Ramost, nagy madridistaként tartjátok számon őket, pedig előbbi a városi riválistól került hozzátok, utóbbi pedig 19 évesen érkezett súlyos pénzekért.
itt be is bizonyítottad, hogy mennyire nem vagy jártas ebben a témában. :lol: ha puyolt lehet saját nevelésnek tekinteni úgy hogy 17 évesen ment oda, míg Raúlt nem, úgy hogy 15? :lol: nyilván nem kérdőjelezi meg senki, hiszen már 15 évesen itt játszott.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. június 4., kedd 15:23

Hát először is gondolom nagyon érdekli a vezetőket, hogy ki hol fürdik be Messi miatt. Elég csak megnézni az eredménysorunkat mióta az argentin nálunk van. Biztos nagyon fáj a fejük Villa és a többiek miatt. :lol:
Jól szerepeltek itt, azt kell, hogy mondjam.. :-) De ha ilyen nagy a mellény, adjátok el az összes embert, álljatok ki Messivel, aztán meglátjuk ki a király. Nem akarom mondani, hogy hova dugd az eredménysorotokat, függetlenül attól, hogy elismerem a klubot, de egy-két pöffeszkedő :cens: -től okádni tudnék.
#happyshitting

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 4., kedd 14:54

Raúlt méltán tarthatjuk annak, azt hiszem.
Mivel alig volt 15 éves,hogy eljött az atmatól,ez nem kérdés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 4., kedd 14:30

„Örülök, hogy megvalósíthattam gyerekkori álmomat, és aláírhattam a Barcelonához. Azért jöttem ide, hogy segítsem ezt a klubot és a világ legjobb játékosát, Lionel Messit – szólt Neymar első nyilatkozata a Barcelona játékosaként. – Nem gondolok az aranylabdára, Messi a világ legjobbja, már annak is örülök, hogy vele játszhatok."
Na az új fijú jól seper, olyan mélyen benn van Messi sejhajában, hogy a Barcások aggódhatnak, előkerül-e szezon kezdetre...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: matador » 2013. június 4., kedd 14:01

Nálatok se kérdőjelezte meg senki Rault vagy Ramost, nagy madridistaként tartjátok számon őket, pedig előbbi a városi riválistól került hozzátok, utóbbi pedig 19 évesen érkezett súlyos pénzekért.
Itt nem is erről van szó. Hanem mi nem adjuk el a világnak, hogy nem veszünk játékosokat, hanem nevelünk. Senki nem mondja Ramost saját nevelésnek. Raúlt méltán tarthatjuk annak, azt hiszem.
Sportfilozófia: Roger Federer

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. június 4., kedd 13:22

Nagyon sokan jönnek ezzel, hogy Villa így meg úgy, ezt nem igazán értem. Ami még érthetetléenebb, hogy főleg a madridistáktól hallom, pedig úgy emlékszem azért ti sem őriztek olyan jó emlékeket róla. A sérüléséig nagyon jól játszott, nem lehetett befürdésről beszélni, de azóta sem lehet igazán okunk a csalódásra.
Songot pedig mesélje már el valaki miért fikázzátok. Elég sokat játszott és az a 2-3 meccs kivételével amikor kh-t játszott nagyon jól helytállt. Gondolom a legtöbben ránéztek a Marca-osztályzatokra és abból ítélkeznek. Akkor áradozzatok már Tito-ról is.
Ferdítünk a saját neveléseken, nem hiszem. Persze van egy-két játékos esetében, hogy nem nálunk teljesedett ki, de itt kezdte ez tény. Az is tény, hogy mondjuk Puyol 17 évesen került a klubhoz, de szerintem ha valakit akkor őt saját nevelésnek kell tekinteni.
Nálatok se kérdőjelezte meg senki Rault vagy Ramost, nagy madridistaként tartjátok számon őket, pedig előbbi a városi riválistól került hozzátok, utóbbi pedig 19 évesen érkezett súlyos pénzekért.

A Thiago-ügylettel kapcsolatban pedig nem gondolkodtatok kicsit el. Ha minket vádoltok folyamatos álszerénységgel, meg hogy kifelé jópofizunk, nem gyanús Perez nyilatkozata. Eddig a csapból is az folyt, hogy meg akarja szerezni, most meg jóban akar lenni a klubbal és azért lép vissza. Nem lehet, hogy esetleg ő nem akart Madridba menni, vagy egyáltalán nem akart sehova menni.A játékostól eddig nem lehetett hallani semmi ilyesmit.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. június 4., kedd 12:54

engem nem bánt, hogy Messi miatt fürdik be mindig a barca és ezt a vezetők nem veszik észre és nem tudnak váltani. kifejezetten örülök neki! csinálják csak! vegyenek vkp-t 25mért és játszassák belsővédőként aztán fikázzák, mert szar ott! vegyenek Villat és tegyék ki a szélre majd fikázzák, hogy szar ott! STB! Tökre jó, de sajnálom azt a sok tehetséges játékost, aki emiatt az elcseszett koncepció miatt megy tönkre és nem azért, mert kiégtek, mint Kaká...
Hát először is gondolom nagyon érdekli a vezetőket, hogy ki hol fürdik be Messi miatt. Elég csak megnézni az eredménysorunkat mióta az argentin nálunk van. Biztos nagyon fáj a fejük Villa és a többiek miatt. :lol:
Amúgy meg senki nincs fikázva klubon belül. Ez utoljára Ibra-val fordult elő, de a tapló svéd meg is érdemelte.

A másik a tipikus saját csapatom olyan szemüveggel nézem, ami nekem tetszik esete. Villa-ra azt írod, hogy miattunk van padlón. Végül is volt egy fél éves sérülése, azóta keresi a játékát, de előtte nem emlékszem, hogy szar lett volna.
Mintha egy BL döntőn is szerzett volna egy szép gólt. Ellenben szerinted Kaká csak kiégett. A két játékos kb egyidős, az egyiket mi csesztük el, a másik meg csak egyszerűen kiégett. Aha értem...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég