Hattrick

Archívum
Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 4., szerda 12:35

Megvan a Ligakupa címvédés! :mrgreen:

Érdemes ifiakadémiát alapítani, bár nekem kb. 5 szezon óta nem volt egy értelmes ifim sem, akit be tudtam volna építeni, viszont a középpályán van 3 is, akik már idősebbek, megérte kiedzeni őket nagyon. Ha eredményt akarsz elérni szerintem játékszervezés edzést végezz, 17 éves 0 napos megfelelő emberekkel, kb 12-es 13-mas szintig, aztán kapjanak egy kis átadást és mehetnek kb 4 szezon után a piacra 400-500 eFt-okért, abból pedig lehet tovább alakítgatni a csapatot.

Én az elején nagyon nem vágtam a dolgokat, lassan indult el az igazi fejlődés, januárban volt 4 éve, hogy elkezdtem, most tartok ott, hogy már nem tudom, hogy lehetne erősíteni a csapaton a jelenlegi pénzügyi kerettel. Kapust most vettem, a védők 28 év körüliek, a kp 24 körül, a csatárok is fiatalok. Lehet a védőket fogom beáldozni, csak akkor pár szezonig elég hulladék lesz a védekezésem. Valakinek ötlet, mire érdemes váltani edzés terén? :)

szerk.: most nézem, hogy szeptemberben volt egy ifim, akit 400 eFt-ért adtam el 17 éves 0 naposan, megéri az akadémia, most biztos ezért nem dob semmi használható játékost a gép, de már ott tartok, hogy 7 fős az ificsapat kezdőm, mert elfogynak az embereim. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 1., vasárnap 18:42

Most csináltam egy új csapatot.
Elfogadnék szívesen pár tippet-trükköt a profiktól, hogy mit hogyan kezdjek. :)
Ifiakadémiával mennyire foglalkozzal, alapítsak e újat, vagy csak toljam bele a pénzt és hasonlók...
ZIDANE

Avatar
Aroninho
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 22:35
Kedvenc játékosaid: Rafael Van der Vaart, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid >> MU, ETO, Roma

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Aroninho » 2015. február 19., csütörtök 20:25

Sziasztok!

A középpályás edzést mennyire ajánljátok?
Én védőket edzek kb amióta elkezdtem a játékot, de most kicsit úgy érzem, újítanom kéne. Már több mint 3 éve vagyok az V. osztályban (egyszer megnyertem, de nem jutottam fel, és egyszer kiestem, majd rögtön vissza), legtöbbször 2.-3. helyen végeztem.
Idén viszont már biztos, hogy, osztályozós leszek (van egy bot és egy használatlan csapat nálunk, úgyhogy ez alapján be lehet már most lőni a meccsek eredményeit) a tavalyi 3. hely és Ligakupa negyeddöntő után.

Szóval lehet, hogy kiesek most, majd egy évnyi VI.-ozás alatt nekikezdenék a középpályás edzésnek. De kíváncsi lennék a véleményeitekre :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 12., csütörtök 1:53

A pénzügyeket sikerült rendeznem kettő játékos eladásával, ilyen válaszok jöttek:
- Ők: The players do not worth so much.
- Én: The team got back the money? I bought them? :O
- Ők: Please read the game rules. You are not getting back the money in case of overpriced transfer.
:cens: :vivo:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 3., kedd 0:30

Írtam, hogy nem perfekt az ukránom, de azért megfogalmaztam normálisan, hogy a srác abba akarta hagyni, nincs ideje tanulás miatt, eladta a tehetségeit, a kapott pénzből pedig tőlem vett kettő játékost.
Ezt kaptam válaszul:
You may write in English.

You've sold players for the prices which are higher than on the market.
Mit írjak vissza? :hmmm:
Vagy ugyanezt írjam le angolul, egy jó nyelvtudóval?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 1., vasárnap 15:09

Köszi a véleményt, elég sokért adtam el őket, igaz...jobb lett volna előre beírni ide, hátha figyelmeztet valaki. :argue:
Egy cserecsatáromat kiraktam az átadólistára, lehet pénzt kell csinálnom még egyből, hogy rend legyen...pedig milyen jól gazdálkodhattam volna belőle. :x
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. február 1., vasárnap 15:02

Az edző más tészta. Magas tapasztalatért (10+) és vez. képességért (7) még mindig sokat adnak. Hiába nincs mondjuk semmilyen épkézláb képessége. Ha van, akkor meg pláne.
Viszont az ilyen kulabula játékosok ha milliárdért cserélnek gazdát, azt annak rendje és módja szerint levonják, ez a legnagyobb hülyeség, amit egy játékot abbahagyó tenni tud. A pénz is úszik, meg a megvett a játékos is, mivel ő abbahagyja, ergo botolódni fog.

Szóval ne sok reményt fűzz ahhoz, hogy visszakapod a pénzt.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 1., vasárnap 14:33

Mindenesetre írtam nekik, remélem minél hamarabb válaszolnak, hogy megtudjam oldani esetleg a mínuszt.
Ma is nyerhettem volna simán, de elfelejtettem berakni a két új játékost a kezdőbe (így 0-0), nem sok időt szentelek már a játéknak, de így érdekes lett volna picit egy kis "támogatással"...
Remélem akkor másokkal is így megy, nézegettem a top eladásokat, volt, hogy TSI 300-as játékosért adtak elképesztő pénzeket, az volt a második játékos abban a csapatban ahová igazolt, az edző mellett... :roll:
Tavaly eladtam neki egy 100 ezret érő játékost (UAH) 1 millióért, mert olcsón megúszta egy szezon múlva, hogy jó edzőt faragott belőle, akkor érdekes, senki nem vizsgálódott, hogy egy öreg játékos elkelt tízszeres áron pl... :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 1., vasárnap 13:44

ez tápolás gabi, nem valami fair szóval gondolom nem kaphatod vissza
Kép

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 1., vasárnap 13:26

Az egyik ismerősöm abba hagyta a játékot, de előtte eladta az összes játékosát, és rám akarta hagyni a megtakarított vagyonát.
Eladtam neki két gyenge játékosomat, elég szép kis summa vándorolt így át hozzám.
Vettem belőle két remek játékost.

Ma beléptem, és a csődveszély fogadott + még két staff üzenet, hogy a pénzt elvették tőlem, és minél hamarabb rendezzem a tartozást...1 fokú figyelmeztetés.
Mi a teendő ebben az esetben, kinek írjak, mit csináljak? :argue:
Nem kaphatom vissza? :hmmm:
Szabályosan vette meg a piacról a két játékost. :cens:

Már megvan az oldal, ahol írhatok neki, mit tegyek?
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. október 26., vasárnap 18:52

El Unico írta:A segítségeteket szeretném kérni. Jövőhétvégén a bajnoki címről is döntő meccset fogok vívni az első helyezettel. Ahol ő támadni fog,azt le tudom védekezni,illetve nekem a bal oldali támadásom ISTENI szintű. Mivel a középpályám nekem csak KÖZÉPSZERŰ szinten van,az övé meg nagyszerű,ezért ellentámadás taktikát fogok választani,az a legkézenfekvőbb (erős védelmem van,a legerősebb támadásom a szélen,legendás taktikai szinten van az ellentámadásom.

A kérdés: szerintetek állítsam a hozzáállást a szezon legfontosabb meccsére,vagy maradjon átlagos?
Ha linkelsz tabellát, meg a csapatokat, akkor szívesen adok tippet :)

Ami az én csapatomat illeti, eddigi legnagyobb eredményemtől csak egy lépés választ el: hazai meccsen kell nyernem egy kötelező meccset a jövő héten, és bajnok leszek ötödben :)
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 25., szombat 22:39

A segítségeteket szeretném kérni. Jövőhétvégén a bajnoki címről is döntő meccset fogok vívni az első helyezettel. Ahol ő támadni fog,azt le tudom védekezni,illetve nekem a bal oldali támadásom ISTENI szintű. Mivel a középpályám nekem csak KÖZÉPSZERŰ szinten van,az övé meg nagyszerű,ezért ellentámadás taktikát fogok választani,az a legkézenfekvőbb (erős védelmem van,a legerősebb támadásom a szélen,legendás taktikai szinten van az ellentámadásom.

A kérdés: szerintetek állítsam a hozzáállást a szezon legfontosabb meccsére,vagy maradjon átlagos?
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 19., vasárnap 21:46

A VI. osztály megnyerése után feljutva az V. osztályba az volt a célom,hogy bent maradjak,anélkül,hogy osztályozót kelljen vívnom szezon végén. Nos,ezt túlteljesítem,hiszen a bajnoki szezon hajrájába érve átvettem a vezetést a tabellán :lol: :lol: :lol:
:goat:

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. október 19., vasárnap 21:15

Keresek:

- bajkeverő/népszerű (nasty/popular) együttműködő készséggel
és/vagy (ha van rá lehetőség, inkább "és")
- balhés/igazságos (infamous/righteous) becsületességgel rendelkező

lehetőleg magyar játékosokat (de külföldi is megteszi), 200-400 eFT-s áron.
skillek: nem lényegesek, minél gyengébb, annál jobb
kor: minél idősebb, de igazából mindegy

Vásárlás az utolsó bajnokit követően, még inkább az osztályozók és az első kupamérkőzések között aktuális. Akinek van ilyen játékosa, és eladná, kérem PM-ben keressen meg itt a madridomon, vagy HT-n (link az aláírásomban).
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 4., szombat 20:47

Hát nem indult túl jól a szezon, de nem is vártam mást.
Első mérkőzés idegenbe, az eddig 8-0-0 mérlegű első helyezett ellen, 3 kapott góllal a hátuk mögött. 6-0 lett. :mrgreen: Belefutottam a késbe na. Viszont nagyon sokat igazoltam az elmúlt két napba. Játékszervezést kezdtem el edzeni, ezért fiatal középpályásokat vettem.
Kapusposzt OK.
Védelembe vásároltam egy 22.000 eFT értékű védőt, 27 éves, kiemelkedő védekezés.
Csatársorba hoztam egy 22 éves portugált 5.000 eFtért, remek gólszerzéssel.
Többi játékos eléggé átlag, még 15-ért hoztam egy 33 éves kiemelkedő védőt.

Következő forduló otthon (jól is jön a kasszának) a harmadik helyezett ellen, akik 6 ponttal mennek előtte. Szoros lesz, eléggé szétszakadt a mezőny, zárkózni kéne.
Egyébként 4-5-1be játszok, egy VKP-val, szélső támadás, védők felfutnak, középső védők kihúzódnak szélre.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 3., péntek 16:28

Faust írta:Mi változott lényegesen, mondjuk a 5 évvel ezelőtti állapotoktól? :mrgreen: Valamelyik fóumozónak adtam anno a csapatomat mert rohadtul ráuntam.
Első ránézésre:
Meccsmotor
Lehet csapatcímert csinálni
Van a Magyar Kupa mellett Vigaszág Kupa és Bozsik József Ligakupa
El lehet nevezni a szurkolótábort
Privát ligákban lehet részt venni
Személyzet változása

Elsőre ennyi, bár én tavaly játszottam utoljára. :)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. október 3., péntek 16:24

Mi változott lényegesen, mondjuk a 5 évvel ezelőtti állapotoktól? :mrgreen: Valamelyik fóumozónak adtam anno a csapatomat mert rohadtul ráuntam.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 3., péntek 16:22

lordgabi írta:Működik, sok sikert! :)
Végül nem vártam meg, amíg klubot adnak, ezért az előző felhasználónevemmel újraindítottam egy csapatot. Írtam a játékmestereknek, remélem nem kapok büntit. :mrgreen:
Így legalább már holnap élesbe mehet, ránéztem a tabellára, 4. vagyok 3 pontra a dobogótól, van még hátra 6 meccs. Megpróbálok ezalatt igazolni (ha nem kapok pénzbüntetést) és összekovácsolni a csapatot. Van egy-két meglepően jó játékosom kezdésnél.

Ha valaki érdekel a csapatom neve: Warrior Eagles

Minden héten jövök majd a kis beszámolóimmal, hátha elkezd élni a topic. :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 3., péntek 16:19

Működik, sok sikert! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Hattrick

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 3., péntek 15:27

Működik még ez a Hattrick?
Hosszú idő után, szerdán újra regisztráltam, de a csapatomat még mindig nem kaptam meg. Írtam a játékmestereknek, de még nem kaptam választ tegnap óta. Bosszantó, pedig holnap már kezdhetném a szezont.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég