Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 6., hétfő 10:19

Olyan sablonos a faszi, hogy rossz nézni, a védők már előre tudják, hogy mit fog csinálni. Látjuk, hogy lefutni már csak hébe-hóba tudja az ellenfelet,
ronaldo második góljánál is pont ez igaz!
az a passz benzemanak,majd lefutja a védőjét mint a szart,aztán bepassz gól. :lol:
lehet csak te tudtad hogy mit fog csinálni,mert a védők nem úgy tűntek.. :lol:
nem volt ez a tegnapi rossz,most őt divat basztatni,tegnap már melózott többet,akart,nem jött a gól,vagy ha igen akkor belefújtak. :/
sokat hibázott tényleg,de voltak szebb jelenetei most már,ronaldoval kicsibe,benzemanak amikor egybol folpasszolta,maga a gól amiről írtam.

több kell tőle,de jönni is fog. :shifty:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 6., hétfő 6:41

Ma is sok hibát ejtett sajnos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 5., vasárnap 23:26

ültek a kényszerítők,meglepő módon még jöttek a kis passzok is,(a helyzete előtt amit C-vel csináltak az parádé volt)voltak kapura lövései,sajnos nem volt szerencséje,sokkal többet vállalt mint az ezelőtti meccseken,az első 60 percben rendre visszament segíteni carvajalnak.
a két gólpassz szép volt,a második előtt hatalmasat húztak karimmal.
(ronaldonak volt egy ugyanilyen szituja,akkor ő belebökte a kapusba,és nem passzolta be balenak)
jót tett neki a lebaszás,így tovább,csak egy csöpp szerencse kell a végénél,de ez már jó hozzáállás volt,meg is látszott a hatalmas különbség ma. :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 5., vasárnap 23:04

Bale specialitása a Bajnokok Ligája. és a bajnokságban jobban nyomatnám Iscot,és csereként Bale-t,amikor már fáradtabb az ellenfél. Főleg mostanság... Isco nagyon tetszik,védekezni sosem fog úgy,ahogy kell. Nem ért hozzá. Ő cselezni tud és támadni.
:goat:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. október 5., vasárnap 23:01

Amúgy én idén pont tőle vártam a robbantást, nem Cristianótól...egyrészt nyomhatott egy teljes előszezont a csapattal, nem mellesleg meg nem volt VB sem, így elméletileg maximálisan ki kellett volna pihennie magát a nyáron...ehhez képest elképesztően sablonos és egyszerű a játéka...én jóval többet várnék tőle, arról nem is beszélve, hogy Iscot nyugodtan lehetne nyomatni helyette...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 5., vasárnap 23:01

Nem volt azért ez olyam rossz teljesítmény, mint sokan beállítják. Utóbbi meccseihez képest egész jó volt

Mondjuk ettől függetlenül én még mindig leültetném a padra. Gondolkozzon el a lustulásán, butulásán
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2014. október 5., vasárnap 23:03-kor.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. október 5., vasárnap 22:58

ziro4vr írta:
TheBull6 írta:bale out, reus in :salute: :salute: :salute: (vagy Robben :mrgreen: :mrgreen: )
reus feat sanitas, azért az se lenne rossz páros :lol:

amúgy Bale kapcsán ez most elég faramuci helyzet, vagy nem lett volna a két gólpassz és akkor vszeg várná a pad és esetleg az észhez térés, vagy valami önbizalomnövelő gól kellett volna..most így nem fog változni semmi érdemben
jóóóó hát reusnak a mi orvosaink kellenek :D nézd meg CR-t is rendbe rakták :D Reus meg elkallódik ott a friccdoktorok kezei között :D mint ahogy a kis barátod a fotódról is :-( :mrgreen:

amúgy sztem carlo még most is azzal érvvel Bale mellett, hogy még nincs formában, játszatni kell blabla :/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 5., vasárnap 22:55

TheBull6 írta:bale out, reus in :salute: :salute: :salute: (vagy Robben :mrgreen: :mrgreen: )
reus feat sanitas, azért az se lenne rossz páros :lol:

amúgy Bale kapcsán ez most elég faramuci helyzet, vagy nem lett volna a két gólpassz és akkor vszeg várná a pad és esetleg az észhez térés, vagy valami önbizalomnövelő gól kellett volna..most így nem fog változni semmi érdemben
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. október 5., vasárnap 22:53

bale out, reus in :salute: :salute: :salute: (vagy Robben :mrgreen: :mrgreen: )

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 5., vasárnap 22:51

Realista24 írta:Gareth Fail

ez a baj vele és egyben a szerencséje is. Totál nulla mezőnyben. Amikor helyezni kell, izomból agyonrúg valakit a nézőtéren, amikor a szeme közé kéne vágnia, akkor felnéz a hosszúra és oda is rúgja... :|
Mellette meg ad két gólpasszt. Egy ilyen játékost idén eladtunk 80 millióért, ő is mehetne annyiért.
az a baj, hogy 0 a meglepetés-faktor benne. a jó támadó ha rávezeti a védőre, a védő már fossa össze magát, hogy most hogy fognak megszivatni. bélánál a védő kifordul és elkezdi terelni az alapvonal felé, és csak azt kell figyelni, hogy mikor kezdődik a futóverseny (ami mellesleg szintén nem megy idén annyira, mint tavaly).

tavaly még melózott mezőnyben, de idén... pedig pont most kéne kompenzálni a szarlapátolással, ha már az alkotás nem megy.

az elmúlt félévben nem szerepelt semmilyen reklámban, poszteren? mert az első normális stylist megmondaná neki, hogy öreg, készülj a nullás gépre. ezzel a frizurával csak mickey mouse vagy őrült bohóc lehetne egy jó sminkkel.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 5., vasárnap 22:51

peti_madrid írta:Olyan sablonos a faszi, hogy rossz nézni, a védők már előre tudják, hogy mit fog csinálni. Látjuk, hogy lefutni már csak hébe-hóba tudja az ellenfelet, a labda elpattan tőle, az ajtó ablakban kihagyja, nem tudja átvenni a lasztit, stb. Na meg ha épp nézed a meccset, akkor láthatod, hogy miért kérem Iscot a kezdőbe. Ebben a fiúban ott a finesz, a váratlan megoldás. Sokkal inkább a spanyol, mint Bale, pedig én is örültem, amikor leigazoltuk, de amit eddig mutat, főleg idén, azt kis túlzással én is lehoznám. :(
Az Isco-s résszel egyetértek, öröm nézni a srácot. Bale meg olyan amilyen.. Tudtuk, hogy nem labdazsonglőrről van szó, ő egy amolyan másodgólgép kellene, hogy legyen, ha lehet ilyet mondani. És az árcédula is nyomja, muszáj játszania.
#happyshitting

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 5., vasárnap 22:47

Realista24 írta:Gareth Fail

ez a baj vele és egyben a szerencséje is. Totál nulla mezőnyben. Amikor helyezni kell, izomból agyonrúg valakit a nézőtéren, amikor a szeme közé kéne vágnia, akkor felnéz a hosszúra és oda is rúgja... :|
Mellette meg ad két gólpasszt. Egy ilyen játékost idén eladtunk 80 millióért, ő is mehetne annyiért.
:salute: :salute: :agree: Teljesen egyetértek ezzel.

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. október 5., vasárnap 22:47

Olyan sablonos a faszi, hogy rossz nézni, a védők már előre tudják, hogy mit fog csinálni. Látjuk, hogy lefutni már csak hébe-hóba tudja az ellenfelet, a labda elpattan tőle, az ajtó ablakban kihagyja, nem tudja átvenni a lasztit, stb. Na meg ha épp nézed a meccset, akkor láthatod, hogy miért kérem Iscot a kezdőbe. Ebben a fiúban ott a finesz, a váratlan megoldás. Sokkal inkább a spanyol, mint Bale, pedig én is örültem, amikor leigazoltuk, de amit eddig mutat, főleg idén, azt kis túlzással én is lehoznám.
hát ma azért nem volt olyan rossz.
gyenge formában van, de ma nem volt vészes, azért ez már lényegesen jobb produktum volt mint az előző 2-3 meccse. :D
Majd belelendül újra. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 5., vasárnap 22:46

Gareth Fail

ez a baj vele és egyben a szerencséje is. Totál nulla mezőnyben. Amikor helyezni kell, izomból agyonrúg valakit a nézőtéren, amikor a szeme közé kéne vágnia, akkor felnéz a hosszúra és oda is rúgja... :|
Mellette meg ad két gólpasszt. Egy ilyen játékost idén eladtunk 80 millióért, ő is mehetne annyiért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 5., vasárnap 22:44

Olyan sablonos a faszi, hogy rossz nézni, a védők már előre tudják, hogy mit fog csinálni. Látjuk, hogy lefutni már csak hébe-hóba tudja az ellenfelet, a labda elpattan tőle, az ajtó ablakban kihagyja, nem tudja átvenni a lasztit, stb. Na meg ha épp nézed a meccset, akkor láthatod, hogy miért kérem Iscot a kezdőbe. Ebben a fiúban ott a finesz, a váratlan megoldás. Sokkal inkább a spanyol, mint Bale, pedig én is örültem, amikor leigazoltuk, de amit eddig mutat, főleg idén, azt kis túlzással én is lehoznám. :(

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 5., vasárnap 22:42

Corleone írta:
peti_madrid írta:Értékelhetetlen... Következő meccstől Isco :-@
Miért? Szimplán nincs szerencséje, de lényegesen jobban teljesít ma, mint a korábbi meccseken és 2 gólpasszt is adott. Nagyban hozzájárult ahhoz, hogy sima legyen ez a meccs.
erre a szégyenletes teljesítményre nem használnám a lényegesen jobban kifejezést.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 5., vasárnap 22:41

peti_madrid írta:Értékelhetetlen... Következő meccstől Isco :-@
Miért? Szimplán nincs szerencséje, de lényegesen jobban teljesít ma, mint a korábbi meccseken és 2 gólpasszt is adott. Nagyban hozzájárult ahhoz, hogy sima legyen ez a meccs.
#happyshitting

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 5., vasárnap 22:36

Értékelhetetlen... Következő meccstől Isco :-@

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. október 4., szombat 18:33

Ok, bocs, ha bunkó voltam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 4., szombat 11:35

Gondolom kiirtad magadbol amit akartál, igy be is fejezheted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég