OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 8., szerda 8:08

"Budgetes" termékekhez..
A pennyben kapható aranyhordó 110 forintért egy az egyben Soproni. Kitöltöd 2 pohárba, odaadod az egyik haverodnak és nem mondja meg, hogy melyik-melyik.. de nagyon sok termék van így Piroska szörp- spár szörp.. Univer majonéz-budget majonéz.. Csak a brand más.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. október 8., szerda 6:22

R24 és a többiek: cinizmus nélkül kérdezem, hogy mi az a szint, ami már erkölcstelen? Gondolom ti se pénzért szerzitek be a kedvenc sorozatokat, filmeket. A múltkori bliccelos és a mostanibol ez jött le, hogy torrent < blicc < bolti lopás, ahol a netes lopás még oké. Itt azért nem feltétlenül érzek következetességet. Nem értek egyet Becksyvel, sajnos jól írta sentry, hogy eléggé posztkadari magyar gondolkodasa van, de értem is, hogy mit akar mondani és sajnálom, hogy sokaknak ennyi lehetősége van az életben, hogy eladó legyen vagy gyári munkás. Van olyan is, akinek ennyi sütnivaló jutott, nem feltétlenül csak lusta az illető.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. október 8., szerda 0:22

Becksy23 írta:Ezekre Magyarországon nincsenek túlzottan jó esélyeid, hacsak nem születsz bele a tutiba, vagy nem leszel profi pénzmosó.
Én kb. nulla szakmai tapasztalattal kaptam pár hete egy Kecskemét közeli állásajánlatot. Bemondtam 800 evri nettót, majd megnéztem mennyiért mennek a helyi belvárosi lakások. Szinte felsirtam, mert nekem Csehországban közel a kollégium fájt annyiba. Normális hozzáállással Magyarországon sem fogsz éhen halni.

Ami viszont jelentős probléma és ezt utólag már senki sem fogja tudni helyrehozni, hogy MO elfecsérelte a gazdasági konjuktúra idejét, jórészt a lakosság teljes támogatása mellett(100 napos program, kakaóbiztos számitógépek és egyéb baromságok). A 2002 és 2008 közötti időszakra gondolok, ebben az időben tornázta fel magát Szlovákia, lassan, de biztosan fejlődött Csehország is.

Statisztikailag Magyarország ma az Uniós átlag 67 százalékat tudja, 2004-ben ez 63 volt, miközben szlovákia ugyaneenyi idő alatt 21 bázispontot ugrott(ma 77 százalék, Csehország 80). Na ez nem mindegy.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. október 8., szerda 0:02

Santi írta:A tegnap kijött Juróp Tourban (Svájban vannak) is mondják Kiss Ádámék, hogy 1 kóla 1500 Ft, egy mekis menü 3500 Ft, gyrostál 6200 Ft stb. Hogy mennyi ebből az igaz és a túlzás azt nemtudom, de eltudom képzelni.
Svajcban elek. Ez igy igaz, ezen belul is Genf a legdrágább. Ezert irtam, mem szabad elajulni a szamoktol... Olyan helyen ahol egy orbit rágó ezer forint, egy átlagos ebéd 15 ezer forint... Csak az orok elégedetlenség, meg a hazudozok, ferditok elviszik a magyar fiatalok gondolkodását olyan irányba h "nyugaton" minden csucs. Valamivel jobb, de annyit kell dolgozni is, h nem latsz a faradtsagtol. (S nekem mellette a disszertacio, órák stb. )
Tudni kell disztingvalni.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. október 7., kedd 23:50

A tegnap kijött Juróp Tourban (Svájban vannak) is mondják Kiss Ádámék, hogy 1 kóla 1500 Ft, egy mekis menü 3500 Ft, gyrostál 6200 Ft stb. Hogy mennyi ebből az igaz és a túlzás azt nemtudom, de eltudom képzelni.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. október 7., kedd 23:26

csababarca írta:1. nem normális,persze, de ez van. lopni még ennyire sem normális
2. azért ott sincs kolbászból a kerítés, az élet is drágább, stb...
3. azért nem annyira rossz itthon a helyzet,mint sokan gondolják...voltam nyáron mexikóban,átértékeltem az itthoni közeget rendesen.
Meg erre hadd reagaljak: az elet joval drágább, kb kétezer euró kell kijönni egy hónapban... Szoval ez sem a leányálom, de teny, h az otthoni helyzetnel valamivel jobb. Ugyanakkor semmi nem jogosít fel senkit sem lopasra, de ez irto mely társadalmi problema. Ja es hadd tegyem hozza meg azt, h beiratkoztam itt egyetemre is a tandíjat le sem merem irni, mert magyar fejjel felfoghatatlan összeg. Nem kell elegedetlenkedni allandoan.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. október 7., kedd 23:07

Igen es a 90 rugó szomoru, meg minden mas is. De egy honapja kulfoldon elek, összehasonlíthatatlanul mas az elet felfogás, gazdaság, fizetés, életszínvonal. Szomoru h otthon fiataloknak, mert gondolom ez a srác is irto fiatal ez van csak, es nem akarok belemenni mélyebben. Ugyanakkor azt az erzest mikor magyarul beszelhetsz, a sajat országodban nem pótolja semmi sem... Szoval nem tudom mi a megoldás, sot azt sem h egyaltalan van e. En ezen nem felhabordok, csak sajnalom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 7., kedd 23:06

170-180 ezer forintból már vígan el lehet élni, pedig ez is csak a fele az ausztriai keresetnek.
Ez is rossz példa.
Minden attól függ, hogy kinek mik a havi kiadásai.

Ismerek olyat, aki az ausztriai bért viszi haza, megkapja 30-án, elsejére meg nem marad belőle szinte semmi, ilyen-olyan kötelezettségek miatt. Ergó, könnyen előfordulhat, hogy 90ezerből valakinek több marad, mint az említett embernek. És hiába keres 3-4 kilót, nem veszi meg a pick szalámit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 7., kedd 23:03

Jó kiszáltam, látom nem sikerült megérteni. Röviden azért még leírom, hátha valakinek így leesik, vagy én írtam rosszul.

Magyarországon ami van, amiért dolgozunk, az semmi. Megkapod a pénzt, feladod a számlákat, és jó ha marad 50 ezer forintod egész hónapra. Ez nem normális. Ha valaki ezen okból kifolyólag mondjuk teljesen kifogy a pénzből hiába dolgozik, és zsebre rak valamit egy nagy boltban azt én nem veszem egy kalapba azokkal, akik autókat törnek fel, bicikliket lopnak, vagy éppen sikkasztanak. Ez sem normális, ez is elítélendő, de nem egy szint. A cél az lenne, hogy egy egyszerű bolti eladó, festő, burkoló, gyári munkás, akárki is keressen annyit, hogy abból ne kelljen nélkülözni alapvető dolgokat, ehhez még csak nem is kell hatalmas kereset, 170-180 ezer forintból már vígan el lehet élni, pedig ez is csak a fele az ausztriai keresetnek. Amíg pedig ezt nem tudja biztosítani az ország, addig én nem fogok valakit azért semmibe nézni, mert elkövetett valami kissebb bűnt, amivel az életszínvonalát szerette volna egy hangyányit megdobni. Én nem fogok ilyesmit csinálni, jelenleg is egy kisboltban dolgozok, és előbb törném el az ujjam minthogy zsebrerakjak valamit. Kaptam már lopáson valakit, de nem hívtam rá rendőrt, egyszerűen rászóltam hogy tedd szépen vissza, és itt többet eszedbe ne jusson ilyesmit tenni, mert következő alkalommal már nem leszek elnéző. Azóta esze ágában sincs ilyesmit tenni (itt legalábbis), de továbbra is jár ide vásárolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Becksy23 2014. október 7., kedd 23:07-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 7., kedd 22:43

, egyél spar budget májkrémet zsemlével, igaz csöppet sem egészséges, de ez van.
Te valami Auchan beépített ember lehetsz :lol: :lol:
A legjobb ha eltakarodsz ebből az országból ahogy tudsz. Persze csak ha szeretnél hitel nélkül házat venni, viszonylag normális termékeket vásárolni, évente nyaralni, saját kocsit, esetleg még a feleségednek is külön, a gyerekeket normálisan felnevelni, stb... Ezekre Magyarországon nincsenek túlzottan jó esélyeid, hacsak nem születsz bele a tutiba, vagy nem leszel profi pénzmosó.
Drogkereskedéssel is egész jól lehet keresni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2014. október 7., kedd 22:42

Becksy23 írta: Ezekre Magyarországon nincsenek túlzottan jó esélyeid, hacsak nem születsz bele a tutiba, vagy nem leszel profi pénzmosó.
Jó, megyek inkább aludni, elég volt mára a humor :lol:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 7., kedd 22:40

Realista24 írta:Egész eddig úgy adtad elő, mint egy teljesen hétköznapi megoldást azok számára, akik keveset keresnek.
Nincs elég pénzed Pick szalámira? Menj és lopj, a Tesconak úgysem fáj....
Akkor félreértettél, vagy rosszul fogalmaztam. De akkor leírom a kérdezőnek is mégegyszer: ne lopj, ne is akarj, főleg ne ilyen hülyén. Válassz másik megoldást, vagy nélkülözz, egyél spar budget májkrémet zsemlével, igaz csöppet sem egészséges, de ez van. A legjobb ha eltakarodsz ebből az országból ahogy tudsz. Persze csak ha szeretnél hitel nélkül házat venni, viszonylag normális termékeket vásárolni, évente nyaralni, saját kocsit, esetleg még a feleségednek is külön, a gyerekeket normálisan felnevelni, stb... Ezekre Magyarországon nincsenek túlzottan jó esélyeid, hacsak nem születsz bele a tutiba, vagy nem leszel profi pénzmosó.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 7., kedd 22:27

Szerintem sincs kulonbseg lopas es lopas kozott. 1kg csirkemell lopasa is lopas.
Mondjuk nekem mar akkor is buntudatom van kicsit amikor a penztaros elut vmit es kevesebbet fizetek,altalaban szolok is. (Ez a tulajdonsag nem nyero a mai vilagban :D )

Sparos meg Sbudget termekek korrektek.
Anno pl a CBAs majonezt vette mindig a tesom itthon,mert ugyanaz csinalta mint az Univert asszem. Csak mas volt a doboza kb,ennyi.


De,ha mar itt tartunk,igazan megkerdezhettetek volna jogy melyik ez a jo kis bolt ? :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 7., kedd 22:26

sentry írta:De azért ez a lopás egy lehetőség.... odaver.
+1 ... egyszerűen nem és kész. Megélhetési bűnözés, ez a kedvencem. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 7., kedd 22:25

Igen, a sima sparos termékek minősége megközelíti, sok esetben felül is szárnyalja a nagyobb márkákat, rengeteget pedig ugyanazon helyen gyártanak. Ellenben a Spar Budget-es cuccok rémesen rosszak.
Tájékozatlan vagy, sajnálom.

És akkor nem értetted, hogy miért linkelem Dopeman "csodáját"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. október 7., kedd 22:24

Én mindig is mondtam - bár elég összetett dolog ez - de a tipik magyar gondolkodás, attitűd, ami nem nagyon engedi, hogy ez az ország kiemelkedjen az évtizedek óta tartó helyzetből.

Néha egészen sokkol egy-két ember (nah jó, sok) egy-egy (vagy elég sok) gondolata. És ezzel nem azt mondom, hogy én mennyire tökéletes vagyok, mielőtt megint valami zseni ezt támadásnak veszi, és leglehetetlenebb mód kiforgatja. :)

Mélyebben nem is szólnék hozzá a témához, mert nehezen tudnám magam türtőztetni jelenleg, és én nem akarok, meg nem is változtathatok meg egy ember gondolkodásmódját. De azért ez a lopás egy lehetőség.... odaver. Hasonló mint a "de ha én nem csinálom meg (lopás, hazugság, korrupció stb), majd más megteszi, akkor miért ne én tegyem?!" :agree:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 7., kedd 22:22

De lopás és lopás között is van különbség.
Nincs. Pont!

Megélhetési bűnözés, mint fogalom nem jogi kategória soha nem is volt és reményeim szerint nem is lesz, néhány agyamputált politikus terjesztette és a szociológia használja. Ettől függetlenül, ha már hivatkozol az EU-ban szabad munkaerő áramlás van jelenleg - még - mindenki mehet amerre akar, így mehetsz az osztrákokhoz "tisztességesen élni", ha itt nem megy. Másrészről az élj "90 ezerből" (írhatnék 47-et meg 247-et is) nem egzakt határ, hogy mindenki ennyiről indulhat. Általános iskola => középiskola => felsőoktatás => munkaerőpiac bárkinek nyitva áll, hogy azt tanulja amire igény van, folyamatosan képezze magát és az esetlegesen megszerzett tudás meghaladottá vagy szükségtelenné válásával átképezze magát arra amit a piac diktál. (közel sem csak diplomákra vetítve egy CNCs képesítéssel is 150 netto elérhető) Kádár népének - fórumon valószínűleg nagyon kevesen tapasztalták - fel kéne nőnie és nem állambácsitól kéne elvárni, hogy a sült galambot a szánkba helyezze. Nem feladata egyik államnak sem! A tehetségtelen istápolása szintén nem az, még annyira sem kéne, mint most teszi! Az egyénnek is áldozatot kell hoznia, mert az úgy nem megy, hogy felnőttként sírás van a netto 90 miatt - ami egy gyári betanított munkás bére vacakabb helyeken - de fiatalként nem tett meg mindent azért, hogy ezt elkerülje, mert a rohadt könyvek vagy egy versenyképes szakma elsajátítása taszítóbb volt, mint a gyors pénzszerzés és a hétvégi dajdajok. (egyébként ezt tanulás mellett is simán lehetett "művelni")

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 7., kedd 22:21

Realista24 írta:
Kösz, nekem nincs gondom, nem tartom valószínűnek hogy valaha is lopjak, és szerencsére én valamivel jobban is keresek. De aki szerint normális dolog ugy élni hogy napi 12-14 órát dolgoznak az emberek hogy el tudjanak érni valamit az életben, hogy fizetni tudják a számlákat, és meg tudják venni a tesco value meg spar budget termékeket... Nem, nem ez a normális, miközben néhány kilométerre ugyanezért a munkáért 1000-1500 eurót fizetnek.
Mondta valaki, hogy normális?

Amúgy némi tudatlanság azért lejött ebből a hszből. Ha egy kis időt fordítasz a sparos termékek gyártóinak ellenőrzésére, akkor sok meglepetés érhet :)
Igen, a sima sparos termékek minősége megközelíti, sok esetben felül is szárnyalja a nagyobb márkákat, rengeteget pedig ugyanazon helyen gyártanak. Ellenben a Spar Budget-es cuccok rémesen rosszak.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62777
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 7., kedd 22:21

Egész eddig úgy adtad elő, mint egy teljesen hétköznapi megoldást azok számára, akik keveset keresnek.
Nincs elég pénzed Pick szalámira? Menj és lopj, a Tesconak úgysem fáj...
Amúgy esküszöm az S-Budget termékek tök jók.. Én csomó mindenből olyat veszek. Persze az ár is közrejátszik, de egyáltalán nem rosszak a termékeik szerintem, sőt - a majonézüknél például jobbat nemigen ettem még.
Élelmiszeriparból jövök, Kaiser, Gyulai, Pick, Ász, Hercsi, stb...ezek mind beszállítanak, gyártanak saját márkás termékeket. Ugyanaz a gyártó, csak nincs ott a brand.

Tejtermékek ugyanez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 7., kedd 22:19

Realista24 írta:Amúgy némi tudatlanság azért lejött ebből a hszből. Ha egy kis időt fordítasz a sparos termékek gyártóinak ellenőrzésére, akkor sok meglepetés érhet :)
Amúgy esküszöm az S-Budget termékek tök jók.. Én csomó mindenből olyat veszek. Persze az ár is közrejátszik, de egyáltalán nem rosszak a termékeik szerintem, sőt - a majonézüknél például jobbat nemigen ettem még.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég