Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 5., szerda 2:07

a mentésnek annyi. ennek elkerülése érdekében érdemes a három fájlos automata mentést használni.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 5., szerda 1:55

Megpróbáltam, uninstalláltam a játékot, másik mappába raktam újra direkt, kitöröltem a SI mappát dokumentumokból, de sajnos így sem működik a mentésem. Akkor az végleg kuka szerintetek?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 5., szerda 1:13

Köszönöm a válaszokat, valóban december 30ikán már lehetett egyezkedni a játékossal, amire le is csaptunk, gyorsan megegyeztünk vele. De a megegyezés után eltelt pár nap, aztán egy hét, közben bejelentkezett a bayern és a chelsea is és végül a londoniakat választotta a mocsok. :angry:
Aztán egyből nyílvánosan kritizáltam hogy bekerült a lengyel válogatottba. Bizony, nem szarral gurigázok :mrgreen:
Szóval erről lecsúsztam, ami kár, mert lemaradtam arról is ahogy kirabolják a Realt, Khedirat potom 9M-ért vitték, Coentrao-t pedig 6ért vitte a manu.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 4., kedd 17:53

Fain kis meccs volt, végül is csak 3 kezdőjátékosom hagyta ott a fogát...leghamarabb felépülő is két hétre. :angry:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. június 4., kedd 17:43

Demes írta:Lenne egy kérdésem.
Lewandowski profiljára csak úgy random rámentem és azt írta ki, hogy leaving on free transfer.
Szóval 2014ben lejár a szerződése és nem fogja meghosszabbítani? És erre lehet valahogy most lépni, hogy biztos nálam kössön ki, vagy csak akkor nyáron lehet vele tárgyalni, amikor már nincs csapata? Szóval hogy lehet ezt kihasználni? :D
Napra pontosan ha már csak 6 hónap van a szerződéséből akkor letudod igazolni ingyen, természetesen a szerződése lejártakor csatlakozik majd hozzád.

Egyébként a Dortmund-os karrieremben majdnem besz*ptam ezzel, még 1 év volt hátra a szerződéséből mikor észrevettem, de az istenért sem akart hosszabbítani, felajánlottam a klubboknak és a PSG nem kevés lóvéért elvitte...

Avatar
Volcanor
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:07
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Volcanor » 2013. június 4., kedd 15:25

December utolsó napjaiban lehet a lejáró szerződésűekre vadászni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 4., kedd 12:15

Approach to singelni lehet.ott kínálsz neki szerződést. és akkor tuti a buli ha elfogadja :-) legalábbis szerintem :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 4., kedd 12:10

Lenne egy kérdésem.
Lewandowski profiljára csak úgy random rámentem és azt írta ki, hogy leaving on free transfer.
Szóval 2014ben lejár a szerződése és nem fogja meghosszabbítani? És erre lehet valahogy most lépni, hogy biztos nálam kössön ki, vagy csak akkor nyáron lehet vele tárgyalni, amikor már nincs csapata? Szóval hogy lehet ezt kihasználni? :D

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: mexes » 2013. június 3., hétfő 18:30

Szia. XML-re ez jó. Én egyik ismerősöm miatt kerestem rá, neki először xml.hibák voltak, aztán kékhalál egymás után többször.
Can you please try deleting your settings files as shown here - http://www.sigames.com/faq/fm13.php?id=69

Then reverifying your cache as shown here -http://www.sigames.com/faq/fm13.php?id=83

Finally try changing from GPU rendering as explained here -http://www.sigames.com/faq/fm13.php?id=86

Let me know how you get on, thanks.

http://steamcommunity.com/app/207890/di ... =hungarian

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 3., hétfő 18:18

Az XML parsing error meg a Mentés betöltése nem sikerült hibára megoldást jelent, ha letörlöm és újra felrakom a játékot? Vagy maga a mentésben van valami probléma?

Avatar
ElRamos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:25
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, RC, CR, Benzema, Zamorano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ElRamos » 2013. június 3., hétfő 12:14

2013 január végén járok az első szezonomban a Real Madrid menedzsereként.

Korábban írtam, hogy a középpályára kizárólag Verratti-t tudtam megszerezni, de iszonyat jól nyomja, rendkívül hasznos tagja a csapatnak. :salute:

A középpályára a következő 4 játékosból 3 kezdett: Xabi Alonso, Essien, Modric, Verratti.

Januárban megszívtam, mert Essien az Afrikai Nemzetek kupáján van, Modric meg lesérült közel 3 (!!!) hónapra!! :angry:

Így nem volt mit tenni, leigazoltam Gündogan-t a City-től, laza 28,5 millió euróért..., valamint leigazoltam Carvajalt Arbeloa helyére.

Jelenlegi kezdőm:

---------------------------------Casillas-----------------------------
Carvajal-------------Ramos------------Varane------------Marcelo
-------------------------------Xabi Alonso---------------------------
-----------------Gündogan---------------Verratti-------------------
---Callejón/Özil/Kaká-------------------------CR/Di María-------
----------------------------Benzema/Higuaín----------------------

A bajnokságot 2 ponttal vezetem a Barca előtt, a BL-ben csoportelsőként mentünk tovább, következő körben a Galatasaray lesz az ellenfél.

Nyáron mindenképpen megszabadulok a következő játékosoktól: Khedira, Callejón, Kaká, Albiol, Higuaín.

A januári átigazolási szezonban szerettem volna megvenni Lucas Moura-t a PSG-től, de 70 millió az ára. 30 millióig elmentem volna, de nem adják. Na majd Reus... :mrgreen:
Első szabály: amikor az úton feltartóztatsz egy kocsit, kendőt kötsz a pofád elé, hogy ne ismerjenek fel. Világos?

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 3., hétfő 10:07

barni, ahogy a többiek is írták, nincs középpályád, így igazából ne is várj semmit. a védelem nincs összekötve a középpályával, ez már a felállásból látszik. a team-talkra meg ajánlom elolvasni ezt és ezt. :)
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 2., vasárnap 17:35

Poolal 2. szezonban blt nyertem :agree: :coffee:

Bajnokság 7. hely :hmmm:

utána megnyertem az európai szuperkupát illetve a klub vb-t is,a bajnokságot vezetem.
Képekekkel és bővebb beszámolókkal holnap jövök! :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 2., vasárnap 17:30

Na, feltöltöttem a képeket, hátha valakit érdekel. :-)

A bajnoki címet sikeresen megvédtem végre, igazából ez simább győzelem volt, mint az előző, szinte végig vezettem, nem is nagyon tudtak megközelíteni az ellenfelek.
Tabella
Végre megúsztuk 30 kapott gól alatt, hihetetlen. :D
Bajnokság stat
Russo ismét gólkirály lett, igaz most csak egy szolid 22 góllal, de Lewandowski is végre elérte a 20 gólt.

A kupában a második körben sajnos a Leverkusen kiejtett 11-esekkel, de legalább annyival kevesebb meccset kellett játszani. :D

A BL viszont nagyon jól sikerült. Igazából minden évben úgy ugrottam neki, hogy legalább a csoportból jussunk tovább, aztán majd valaki úgyis kiejt. :D De idén erre senki nem volt képes. A csoportkört (mint eddig mindig) simán abszolváltam az első helyen, a Milan szopatott mindkétszer, mindkétszer óriási mákkal, de így is simán első lettem.
BL csoportkör
Aztán a nyolcaddöntőben megkaptam Porto-t, gondoltam ennek simának kell lennie, így is lett, a negyeddöntőben meg megkaptam a Manchester City-t. Na mondom akkor itt vége a történetnek. Hazai pályán kezdtem, és lealáztuk őket a gecibe. :mrgreen: Félidőben már 3-0 volt, aztán a második félidőben még gurítottunk kettőt. :D Első meccs laza 5-0, igaz a visszavágón kikaptunk 2-1-re, de kit érdekel. És akkor jött az elődöntő... És kit kaptam? Atlético Madridot, aki az Európa Ligában kétszer is búcsúztatott az elődöntőben, szóval nem sok jóval kecsegtetett ez a párharc. Már elkönyveltem a kiesést. Főleg, hogy hazai pályán kezdtem, és félidőben 0-1-re ment az ATMA... Azt a meccset nagy nehezen megfordítottuk, és 2-1-re nyertem, de még így sem adtam sok sanszot magamnak. A visszavágón viszont nagyon jól játszottunk, kis szerencsével sokáig 2-2 volt, és a 92. percben egy mákos góllal végül megnyertem a meccset, így kettős győzelemmel jutottam a döntőbe! Ahol a Barcát kaptam... De itt már úgy gondoltam, hogyha eddig eljutottam, akkor simán meg lehet a győzelem. Hát a 6. percben gondoskodtak róla, hogy letegyek erről, 0-1 a Barcának. De aztán jött Carlos Russo, aki 4 gólt vágott ezeknek a lámáknak, és lesimáztam a katalánokat. A végén még 11-esből szépítettek, de így is gond nélkül nyertem meg a BL-t. Nem gondoltam volna. :)
BL
Mi rúgtuk a legtöbb gólt a sorozatban: stat 1
És a két csatárom végzett az élen a góllövőlistán is: stat 2

Carlos Russo ő pedig a nyerőemberem már 2 éve.

Közben megkezdtem már a 2020-2021-es szezont, bajnokságot vezetem, megnyertem az Európai Szuperkupát 3-1-re a Galatasaray ellen, erre ma lépnék be, A mentés betöltése nem sikerült. :-) Hát rohadjon meg.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 2., vasárnap 1:30

Nah a Vidi nalam bejutott a 13-14es bl szezonba, erre megkaptak egy gyenge Barca-Napoli-PSG harmast a csoportban. :Đ :-*

Kivancsi leszek megusszak-e 20 kapott gol alatt... :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. június 2., vasárnap 1:17

1 kerikk, meg 5 csatár?
Ezek fejében akármilyen szuper taktikával szopókanyalóka van szerintem. Mégis ki a tök fogja kiszolgálni őket? A kerikk meg néha egy nani féle beadás? :D Így persze hogy a gyenge csapatok is ütnek.

Végülis én is elindultam az új fmmel... Portoval. Senkit nem igazoltam nyáron, mert akit akartam arra nem volt elég zsé. De egyébként is elég jó a keret, talán egy jó jobb oldali támadó hiányzik, más nem. Majd a szezon legvégén tolok összegzést. Ami nem most lesz, mert kevés időm van játszani :S
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 2., vasárnap 0:47

Szélsőhátvédeidnek elég tré átlaguk van, szerintem ott is van bibi. A két szélsődet próbáld meg több védekezésre bírni, vagy iktass be még 1-2 középpályást akik a saját térfélen támadnak le. Zóna védekezés meg totál csőd középpálya nélkül, hatalmas üres tér van így és oda be lehet játszani könnyen. Így szummázva itt több dolog is sántít, ahogyan sonic is írta, stabilizáld egy kicsit pár középpályással. :-)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 2., vasárnap 0:39

BBarni írta:Nehogy már egy ilyen kezdővel(kis csapatok ellen)+csapat taktikával kikapjak a csapatok 90% ellen...ilyen a világon nincs!
Mondjuk 5 tamadoval meg 1 Carrick-el kiallni barki ellen, az meredek. :D De meg igy sem kene kikapnod 90%-ban. Valami nyilvan nem jo. Azt igy nehez lenne megmondani, hogy micsoda, de peldaul az elejen nekem is nehezen indult nagyon, aztan az egyik mentesem el is szallt, kellett kezdeni egy ujat, ott mar sokkal jobban odafigyeltem a nyaron hogy az eloszezon hogy megy, meg arra hogy milyen edzest allitok be, hogy a taktikaim fullra be legyenek tanulva, meg hogy legyen csapatosszhang, eronlet, es moral. Ezutan ugyanaz a taktika amivel az elejen szoptam nagyon szepen mukodott. Elofordul persze hogy egy gladbach megszopat, de mostmar hibahataron belul vagyok szerencsere. Szoval en azt mondom hogy nem feltetlenul a taktikad a rossz, bar azt megprobalhatnad hogy egy sokkal masszivabb kozeppalyat rakj ossze ami stabilitast ad, ez alapvetoen hasznos akar nehez akar konnyu az ellenfel. A motivalasnal meg probalj meg pozitiv lenni, ha fos a jatekosok moralja, biztasd oket, vedd le roluk a nyomast, stb...


Nekem is lement az elso szezon, hamarosan jelentkezek egy kisebb beszamoloval. :cheers:

Kozbe mar csinalgatom az igazolasokat a kovetkezo szezonre, hat lehet csodbe viszem a klubot! :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 1., szombat 22:44

Nah én is megjöttem panaszkodni,bár néhány dolog úgy látom másnak is van..

Sose voltam egy Huni vagy egy Sonic, de azért csak becsúszott pár bajnoki cím+ Bl egy Evertonnal,Leedsel,Sportinggal stb

Most meg szopok, mindegy kivel vagyok szopok!
A Sportinggal kezdtem de azt abbahagytam mert elbasztam az adatbázist, mindegy!Mondom oké kezdek a PSG-vel szopás,kezdtem egyet a Milannal a BL-ben 6/6 a csoportban,de a bajnokságban 6. helyen álltunk,kib :cens: tak, jött most a MU és megint agyf :cens: t kapok! :-@

Az elején azon basztam föl az agyamat, hogy nincs egy helyzetem se?Aztán rájöttem,hogy csak a gép baszakszik velem és csak a gólokat mutatja meg néha egy random helyzetet!
Persze nem azt vártam,hogy egy alacorconnal alázni fogok,de hogy egy szutyok southampton megver 3-0-ra úgy hogy egy db helyzetünk sincs az felháborító!Nem tudunk gólokat rúgni, ha rúgunk akkor meg kapunk 2-őt, hármat!Nah a másik a motiválás, szart sem ér nálam, ha nyugtatom őket akkor az a baj, ha tüzelem akkor az beleszarnak mindenbe ha kikapunk és leüvöltöm a fejüket akkor meg a morál a béka segge alatt és még szarabb a játék!ha a 2. edzőre hagyom akkor annyival jobb,hogy le se szarják mit mond...kikapok ilyen dinao kijevtől,pooltól,qprtől hát befosok
Nehogy már egy ilyen kezdővel(kis csapatok ellen)+csapat taktikával kikapjak a csapatok 90% ellen...ilyen a világon nincs!
Mit szarhatok el de most komolyan?

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. június 1., szombat 12:39

De ha két kisebb csapattal játszok egymás után, ott is előfordul ez. Az egyiket idegenben megverem 3-0ra, aztán a másikkal meg otthon 0-0 vagy 0-1..Elég idegesítő, főleg úgy, hogy van 20 kapura lövésem, de abból csak 5-6 talál kaput. Ez a 12-ben is előfordult, de akkor csak néha-néha, de itt kb minden harmadik meccsem ilyen. A Madriddal vagyok egyébként.
A legszebb meg az, hogy ha nem állítom More Cautious-re a tackling-ot, akkor a meccsenként 5-6 sárga garantált és a minden harmadik meccsen piros is :vivo: Ezzel nem tudok mit lehetne kezdeni, 4-3-3at játszok, ha ez számít valamit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég