Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 10., péntek 8:34

h3x0r írta:Supernatural: Mondjuk egy kicsit felek, hogy idovel vontatotta valik: jon egy uj eset, megoldjak. Persze ott van a sajat kis nyomozasuk is, talan valami foellenseggel. Kivancsi vagyok.
Lesz idő, amikor már kissé vontatott lesz, de az nem a sorozat elején. Az első 4 évad igazából csúcs. Azt mindenkinek ajánlanám. Utána viszont lejjebb esett a színvonal, pont az önismétlés és a túlzott vontatottság miatt. No, de ha az első 4 évad alapján egyik kedvenceddé válik a sorozat, akkor már az sem okoz akkora problémát. És a legszebb az egészben, hogy a 8-9 évadra megint felpörögtek a készítők. A 10. szezonnyitó viszont nem volt valami nagy durranás. (A story fasza, amit bemutatnak, csak keveset kaptunk a 40+ perc alatt.)
Remy heteken keresztul napi szinten terrorizalt azzal hogy kezdjem el
:shifty: :box: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 10., péntek 7:40

Kezdett az American Horror Story 4. évadja is.
Egyenlőre nekem elképzelésem sincs, hogy hogy tudják kitölteni az írók ezt az évadot ezzel a történettel, körítéssel úgy, hogy az végig érdekes maradjon a néző számára. Őszíntén szólva ezt a részt is néha untam. Mindenesetre a sorozat továbbra is elképesztően beteg, a színészek továbbra is jók, a hangulat egyedi. Kíváncsi leszek hogy folytatják..
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a gyilkos bohóc pedig.. :agree: :mrgreen:
10/7 az első rész.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. október 10., péntek 1:21

h3x0r írta:Supernatural 1x6-ig
Mondjuk egy kicsit felek, hogy idovel vontatotta valik: jon egy uj eset, megoldjak. Persze ott van a sajat kis nyomozasuk is, talan valami foellenseggel. Kivancsi vagyok.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem kell félni B-) lesznek benne vontatott időszakok amúgy sajnos, néha részeken át is, de amúgy nálam nincs rá panasz így a 10dik évadnál sem. főleg az első évadokkal nincs, azoknál még nálam a parafaktor is elég nagy volt, este 7 után már nem mertem nézni még lámpával sem a szobámban a részeket, mert valamiért eleinte a szörnyeket is félelmetesebbnek éreztem :D persze lehet közrejátszott az is, hogy voltam vagy 13-14 éves amikor néztem :mrgreen: :mrgreen:

időt szakítottam közben az Arrow, az Originals és a Vámpírnaplók újszezonnyitójára is, előbbi kettőről nem mondanék semmit, nekem tetszett mindkettő, főleg az Originals, Elijah és Klaus egyszerűen akkora karakterek, hogy teljes joggal érdemlik meg a különálló sorozatot, imádom őket :mrgreen: viszont a Vámpírnaplók felhagyhatna már kicsit az Elena hisztivel, mert az előző évad is miatta pihent vagy fél évet, míg nem aztán azt nem mondták ismerőseim, hogy Enzo miatt mindenképpen megéri folytatni és hát igazuk is lett, de könyörgöm, kicsit vegyünk vissza a hisztiből :( :( amúgy persze várom a folytatást MÉG, aztán majd meglátjuk, hogy alakul a dolog.


Más:
A Legends vagy Forever című sorikat nézi valaki? Én pörgetem mindkettőt, nekem tetszenek, de érdekelne mások véleménye róla :)

FIGYELJ MÁR ODA, HOGY HA SZEREPLŐKET EMLÍTESZ, AKKOR AZ LEGYEN SPOILERBEN, OLYAN NAGY KÉRÉS EZ? Vámpirnaplók

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 9., csütörtök 23:37

Supernatural 1x6-ig
Engem ez a misztikus meg termeszetfeletti lenyek tema annyira nem erdekel, ezert nem is kezdtem bele regebben. Arrol nem is beszelve hogy egy 200 plusz reszes sorozatrol van szo, aminek a ledaralasa mondjuk ugy, hogy eltartana egy kis ideig. Na de miutan Remy heteken keresztul napi szinten terrorizalt azzal hogy kezdjem el, beadtam a derekam. Mondjuk o is elkezdte a BB-t, szoval win - win (Suits :D )

Magarol a sorozatrol is egy kicsit. Az elso ket resz szamomra eleg gyengere sikerult, annyira nem fogott meg. A kovetkezo ket resz viszont mar jobban tetszett. A ket foszereplo kezd szimpatikus lenni. Egymas ellentetei, de azert jol illenek egymashoz. A sztorik is egesz jok, viszonylag egyszeru mindegyik, szoval nem toltenek el veluk sok idot potyara. Mondjuk egy kicsit felek, hogy idovel vontatotta valik: jon egy uj eset, megoldjak. Persze ott van a sajat kis nyomozasuk is, talan valami foellenseggel. Kivancsi vagyok. Egy 67-es Chevrolet Impala-val en is szivesen jarnam az orszagot. :D
Pipita írta:Na, a két közepes rész után végre visszatért a South Park, zseniálisak voltak megint. :salute: :salute:
En inkabb ugy mondanam, hogy 2 pocsek resz utan visszatert a regi South Park. Legtobben az ilyen reszek miatt szerettuk meg az egesz sorozatot, orulok hogy visszahoztak a regi sp hangulatot :salute:
csabi* írta:most akkor az arrow meg a flash ugye párhuzamosan futnak majd?
Szerdan jon a Flash, csutortokon az Arrow.
Realista24 írta:Flash, Arrow, Gotham....ideje agysejteket pusztítani :lol:
Akkor van egy jo hirem szamodra: mult heten a CBS berendelte a Supergirlt, szoval jovo ilyenkor mar azt is nezheted :D

Gotham 1x3
Meg mindig hozza a stabil kozepes szintet.

TBBT 8x4
Jo hir, hogy a gyengebb kezdes ellenere a South Park mellett a TBBT is lehozott egy elozoeknel jobb reszt. A kepregenybolt mar hianyzott egy kicsit, orulok hogy a sracok ujra kiruccantak egy kicsit. :D

How To Get Away With Murder 1x2
Mar az elso resz is hamar megfogott, de ez meg annal is jobban tetszik. A sorozat hangulatat jol eltalaltak, de nekem az tetszik a legjobban, ahogy haladnak a tortenet meselesevel. Boky, jo hogy ajanlottad. :agree:

The Simpsons 25x1 (Homerland)
Pont az ezt megelozo evad vegen kaszaltam a sorozatot, viszont a Homeland dara kapcsan eszembe jutott ez a resz. Az a cime, hogy Homerland. Gondolom mindenki rajott hogy mirol szol majd.

OFF: megint sikeresen osszehoztam egy ilyen hosszu hsz-t ahol 50 kulonbozo sorozatrol beszelek :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 9., csütörtök 23:02

Flash - ugyanaz, mint a tavasszal kiszivárgott rész, vagy vannak benne változások is, azon kívül, hogy ebben jobb a képminőség? :hmmm:

Előre is köszi, most pedig nézzük az íjász csávót. :smile:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 9., csütörtök 21:41

peadani írta:Kerlon! Szigony 10 órája kitette a feliratot. :D
:lol: :|
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 9., csütörtök 21:32

Homeland 1-2
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A sorozathoz méltó kezdés. Lassú, de mégis eseménydús. Kár, hogy az állomásvezetőt hamar kicsinálták, a HoC-ban is csíptem. :) Carry meg...ha megölte volna a gyereket, kaszálom a sorozatot :lol: :| Jó lesz és nem hiányzik egyelőre Brody
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 9., csütörtök 20:48

Flash, Arrow, Gotham....ideje agysejteket pusztítani :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. október 9., csütörtök 20:48

Kerlon! Szigony 10 órája kitette a feliratot. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 9., csütörtök 20:15

BS Player srácok, aztán van is felirat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 9., csütörtök 20:03

peadani írta:
Más, jöhetne már egy qrva Flash fordítás. Tavasszal még vagy 5 en fordítani akarták, most meg éppen beesik rá két fordító... :(
Már van felirat hozzá. :)
Linkeld már be pls. Találtam egyet, ami két verzióhoz se stimmelt... Illetve a legnagyobb ingyenes webáruházunk kommentjei között se linkelték.

Szerk közbe meg lett hosszupuskán. :D Köszi, hogy szóltál, én csak Szigonyék oldalát lestem, de ott nem futottam bele..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. október 9., csütörtök 19:58

Más, jöhetne már egy qrva Flash fordítás. Tavasszal még vagy 5 en fordítani akarták, most meg éppen beesik rá két fordító... :(
Már van felirat hozzá. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 9., csütörtök 19:45

Anthony írta:Arrow megvolt?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ki lehetett a tettes? Ras Ghul? Szegény Sara? Én bírtam nagyon a csajszit
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem igen, valószínű, hogy megint engedély nélkül lépett le és megtorolták neki végleg.......... :'( Felicity-Oliver románctól meg hányni tudnék. Amúgy egész jó évad nyitó volt egy elég kemény befejezéssel.

Más, jöhetne már egy qrva Flash fordítás. Tavasszal még vagy 5 en fordítani akarták, most meg éppen beesik rá két fordító... :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 9., csütörtök 18:58

Arrow megvolt?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ki lehetett a tettes? Ras Ghul? Szegény Sara? Én bírtam nagyon a csajszit

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 9., csütörtök 18:17

Aha megvolt.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én is nagyot néztem, parádés volt a csóri gyerek. Még Nucky mondata (I will not rest until I see you in your graves) is odabaszott. Sejthető a vége egy-két szál esetében, őszintén szólva Van Aldenék izgatnak leginkább.

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. október 9., csütörtök 18:02

nmate, Boardwalk megvolt?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Deputy Sheriff Enoch Thompsonnál lefagytam, félelmetesen odarakta a srác. Még ha elég jellegzetesek is azok a gesztusok, meg a fogsor nyilván nem a sajátja, azért komoly, amit leművel.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 9., csütörtök 16:29

nmate írta:Gotham megragadt a pilot szintjén. Tényleg lépniük kell lassan, de valószínű hosszútávra terveznek, Jim karaktere is szépen lassan bontakozik kifelé, csak kár, hogy szerintem a színészi teljesítmények nem az igaziak. Úgy en bloc. Vagy unblock? :mrgreen:
Szerintem is bénák a színészek, meg úgy az egész. gyertek, támadjatok :box: Az új részben is csak a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!leszbicsókért tudtam izgulni, és az se jött össze :'( Az egyetlen pozitívum Pingvin karaktere, meg jó volt újra látni David Zayast, nagy Dexter fanként :D A kis batmanpalánta meg rohadtul irritáló.
Kép

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 9., csütörtök 16:02

Na, a két közepes rész után végre visszatért a South Park, zseniálisak voltak megint. :salute: :salute:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!és azért kellett a két rész bevezetőnek, imádom hogy folytatólagosan megy eddig az évad, rmeélem ezt fenntartják. :lol: mikor Sharon kimegy Randyhez a monológja előtt, és "egyész nap csak sörözni fogsz?" '-nyugi, glutein-mentes.' :lol: :lol: :lol:
és hát Conchitáról is tudjuk mostmár Trey Parkerék véleményét, én kíváncsi voltam rá, bár hasonló válaszra számítottam tőlük. :)

Most pedig megyek és hallgatok egy kis Randy Marsh-t. :lol: :lol:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 9., csütörtök 14:40

nmate írta:
Boky írta:a vége viszont érdekes volt nem kicsit.
Csak az a baj, hogy ez a szál most kiszámítható lett :D
jah... Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!more screen time for laurel, yay :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. október 9., csütörtök 14:36

Boky írta:a vége viszont érdekes volt nem kicsit.
Csak az a baj, hogy ez a szál most kiszámítható lett :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég