Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. október 20., hétfő 15:38

Tennél fel egy képet a válogatott keretedről, ha szépen megkérlek? Kíváncsi vagyok milyen nevekkel sikerült feltölteni mostanra. :D

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 20., hétfő 15:07

eb 2024 :-( igazán megérdemeltük volna az orosz rulettet, de majd a vb-n.

amúgy a fradival feljutottam a másodosztályba, de botrány az adósság, az edzőközpont és az ifiközpont ki van adva konkrétan, szóval nem tudom, h hol edzenek a srácok. valszeg a planetárium előtt. :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 16., csütörtök 8:27

Nekem megvan eredetibe,de rengetegszer kidobál crasu dump hibával.
Ez a játékban rejlő hiba,egyszer nyilatkoztak is róla,hogy ahhoz hogy ezt kiküszöböljék,teljesen át ként írni a játékot,és mindent újból el kéne kezdeniük.
Amúgy meg a crash dump hiba,az az hogy nem látja egy pillanatra a géped a memóriát(vagy valami ilyesmi..)
és ezért dob ki,semmi köze nincs ahhoz hogy tört,vagy nem tört.

Más hogy nekem pl a tököm tele van vele,mert ha már veszek egy játékot,akkor az legyen jó.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 16., csütörtök 4:50

M1Ö írta:Köszi az infókat srácok! Hát, akkor ez felejtős, annyit azért nem ér, hogy 4-5 szezon után menjen a levesbe a karrierem... :(
Gyakorlatilag bármelyik tört verzióval előfordulhat, szóval ha nincs eredetid, az esély megvan rá. Persze jobb félni mint megijedni, de a 13-14 mentes már ezektől, emlékeim szerint pedig a 12-nél sem voltak jelentős gondok. Egyébként sem hiszem hogy foglalkoznának a frissítésével ha nem működne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 15., szerda 21:50

Köszi az infókat srácok! Hát, akkor ez felejtős, annyit azért nem ér, hogy 4-5 szezon után menjen a levesbe a karrierem... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 14., kedd 9:46

A 13 első kalózverzióival volt efféle probléma, később megjelent egy jobb változat, 14-el pedig nem ütköztem még ilyenbe, pedig 3-4 mentésben is elértem legalább 5 szezont.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 14., kedd 6:20

az a baj ezekkel a database frissítésekkel, h random pár lejátszott év után kidob a picsába crash dumpal. nálam általában 3. - 4. szezon környékén.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 14., kedd 5:06

M1Ö írta:Valaki nem tudna linkelni a 12-höz keret frissítést? Anno asszem shutter linkelt egy 2013-asat, ha újabb nincs, akkor az is jó lenne. Próbálkoztam google-val, de mindent kidob, csak azt nem amit kéne... :(
FMBase

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 11., szombat 15:05

Valaki nem tudna linkelni a 12-höz keret frissítést? Anno asszem shutter linkelt egy 2013-asat, ha újabb nincs, akkor az is jó lenne. Próbálkoztam google-val, de mindent kidob, csak azt nem amit kéne... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 10., péntek 22:54

Kiindulva abból hogy tényleg egész jó lett az FM14, szerintem nagy bakot nem lőhetnek a következő résszel sem. Pedig eleinte nagyon átkoztam.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. október 10., péntek 22:51

Kiváncsian várom, remélem hamar fel is pattintják az okosok. Ha bejön még az is lehet hogy megveszem. Ez legalább elfut, nem úgy mint a Fifa 15 :S
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 10., péntek 15:07

November 7 - FM15 megjelenés.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. szeptember 29., hétfő 22:28

Apró javítás, természetesen a 2024-es EB-selejtezőkről volt szó, csak már néha bekavarodok a számokba. :) CR amúgy a Real után levezetett a Hannovernél, sajnos nem maradt a játékban. Asszem a 2009-es kiadásnál, amikor Becks eljött a Sant Andreu-ba, akkor addig rágtam a fülét, meg hosszabbítottam vele folyamatosan (40 éves koráig aktív játékos maradt), amíg végül scout lett. Oké, szar, de akkor is. :mrgreen: Szóval, aki kategorikusan kijelenti, hogy márpedig ő felhagy a foci világával, azért meggyőzhető - kis munkával.

Egyébként gondolkoztam, hogy elkezdek egyet vmi angol huszadosztállyal, de sokadjára már nincs kedvem végpörgetni a megszokott sémát, meg fuck... magától nem lesz újra futballnemzet a magyar, csak ha én itt vagyok. :mrgreen: Engem pedig már csak ez motivál. A Vecsés stabil BL-csapat, az arab money MTK pedig a selejtezőben elbukik, de az EL-csoportkörből általában továbbmegy. A többiek (jellemzően a Loki és a Pécs van szorosan a 2 csapat mögött) nagyon ritkán jutnak be az EL-be. A Vecsést meguntam, főleg a BL-győzelem után szállt el a maradék lelkesedésem, viszont hazai pályán amúgy is szimpatizálok a Fradival, hát még ilyen mélységben... Igazából csak a csapatot meg a személyzetet kell megtalálni, mert a taktika, edzés adott, úgyhogy a kurva sok munka mellett nem kell komolyan foglalkoznom ezekkel már. :) Csak élvezkedni az eredményeken. Azért lehet necces lesz a feljutás 2 éven belül, elég 1-2x elcsúszni és csak az 1. helyezett jut fel mindkét osztályból. Szerencsére nem abba a csoportba kerültem, ahova a játék kissé bugosan berakja szinte az összes B csapatot, mert ugye a másodosztályba feljuthatnak ők is - ebben a verzióban még. Amúgy vannak érdekességek, a Győr-Vidi duó sima nb2, Fradi ugye majdnem járásiban és a lilák is majdnem kiestek a mennyeiből... :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 29., hétfő 19:57

Nálad tuti elmentek otthonról. :lol: Azért minden tiszteletem, hogy ilyen szép kis karriert pattintottál. :)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. szeptember 29., hétfő 13:42

2021 őszén elhagytam a BL-győztes Vecsés csapatát, hogy újult erővel vágjak neki a válogatott felzárkóztatásának. A katari vb értelemszerűen nélkülünk zajlott le (Szenegál nyerte), mert a csoportkörben nagyon harmatos teljesítménnyel az 5. helyen zártunk. Még a szövetség is figyelmeztetett, hogy közel a búcsú. :D Ilyet még sosem éltem meg. :'( Málta vert minket barátságos meccsen, csak hogy érezzétek a gárda erejét. A 22-es EB-selejtezőn nem kerültünk lehetetlen csoportba: Wales, Románia, Belgium, Litvánia. Na, 5 győzelemmel rajtoltunk. :mrgreen: Drága keleti szomszédjainkat idegenben sikerült megcsapkodni. Igazából egyik meccsen se voltunk jobbak, de végre az idegenlégiós válogatott (mert a fél csapat afrikai) kezd összeállni, van egy-két komolyabb csapatban játszó honfitársunk is, úgyhogy a védelem hozza a meccseket, de hogy az EB-n mi lesz, azt nem tudom. Én már elkönyveltem a továbbjutást, a következő körben a litvánokhoz megyünk, míg román-belga derbi lesz velünk egy időben, és ha ott pontot veszítenek a belgák, akkor kb. kint vagyunk. Jelenleg: Mo. 5m 15p, Belgium 5m 10p, románia 4m 5p.

Illetve 2023 tavaszán átvettem a 2 év alatt 2 osztályt zuhanó Fradi irányítását (Torghelle úrtól :mrgreen: ), úgyhogy megint kaptam egy kis ihletet a folytatásra, mert amúgy kicsit untam már a játékot. A Vecsés távozásom után sem hagyott fel a bajnoki címek gyűjtésével, most tartanak a sorozatbeli 9-nél, de sajnos a nemzetközi vizeken sokat gyengültek. Az én sztárjaimat az első átigazolási időszakban (télen, direkt szeptember 2-án mondtam le) elvitték a nagycsapatok, viszont mielőtt otthagytam őket vettem pár fiatal tehetséget, úgyhogy bízom benne, hogy amíg feljutok a Fradival, addig nem esik vissza nagyon a mennyei nívója. Jelenleg a 13. legerősebb bajnokság a mienk, 3 helyet csúsztak vissza tavaly óta.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: realfan » 2014. szeptember 29., hétfő 0:30

olyan problémám van,hogy betöltöm a játékot és azt írja,hogy:not well formed invalid token at line a játékból nem lép ki,de elég zavaró,hogy feljön percenként :-@ próbáltam újratelepíteni a játékot,de semmi..... :/ előre is köszi a segítséget

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 23., kedd 23:20

Nekem Fifában is volt hasonlo,pedig az nem ilyen összetett..

Ott az volt hogy AKinfejevet meg Hondát is szerződtettem 2014 januárjában,hogy jöhessenek nyáron ingyen. Erre júliusban ott vannak a keretemben elvileg (ott béztem ahol Átig.Listára lehet tenni az embereket),a fizetésük is foglalja a helyet. De előbbi a Milan,utóbbi a Lille csapatát erősíti. Viszont ha ki akartam rúgni őket,fizetnem kellett volna annak a díját :lol: :lol: (És kisebb csapattal voltam szóval bosszantó volt)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. szeptember 23., kedd 23:03

ilyen bug nálam is volt de nem tudtam mire vélni. berardit igazoltam le a cityhez és hiába fogadta el a szerződést (ő is inygen igazolható volt a juve játékosaként ) sosem volt a keretemben. és rámentem az adatlapjára ott volt hogy juventus. pedig jött az üzenet hogy az én játékosom és mennyit keres stb...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 23., kedd 22:50

Én meg rendesen beleuntam a Leverkusenes mentésembe, 17-re már James Rodriguez kaliberű játékosokat tudtam szerződtetni. Aki esetleg ismerkedik a játékkal de nem akar egyből Bayern kaliberű csapattal játszani, annak csak ajánlani tudom.

@Bbarni: a Sorensenes bug nagyon kemény :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 22., hétfő 22:43

Na végre volt egy kis időm játszani! :mrgreen:

Swansea 13/14

Nem tudom, hogy csináltam de rohadtul megnyertük a bajnokságot :lol: Még ha csak egy vacak 1 ponttal! :mrgreen:
tabella
A kupákból hamar kiestünk B csapattal játszottam, leszartam!Európai kupaszereplés nem volt!
Csapat
Igazolások

Igazából elégedett vagyok a csapattal, nem is tervezek sok igazolást viszont a szezon elején azt hittem, hogy a csatár probléma nem lesz mivel Bony és Gomis is a csapatban van hát egyik rosszabb volt mint a másik(Bony: 34 meccs/9 gól,Gomis:18 meccs/4 gól) viszont mentségükre legyen mondva, hogy Bony complete foward volt szóval elég sokat mozgott sok gólpasszt is adott, nagyot melózott, Gomis pedig a 18 meccsből csak 8-szor volt kezdő és egyszer kidőlt 4 hónapra!Viszont nélkülük is elég szépen termelt a csapat szóval még meglátom, hogy igazolok e csatárt... :hmmm:

Viszont és most jön a legjobb része! :lol: Az FM mindent megtett, hogy megszopasson, ilyet még nem láttam!Történt egyszer, hogy beajánlottak egy ingyen igazolható játékost Sorensent!Középső védő,jó mutatókkal,fiatal nem is kért sokat, szóval miért ne!Az már mondjuk az elején is fura volt, hogy bár ingyen igazolható fölül a neve mellett még mindig ott volt, hogy Juventus, de azt hittem csak valami bug majd elmúlik!Aha... :lol: :lol: Leigazoltam egyszer csak nevezném a meccsre erre kiírja, hogy nem lehet mert őt már nevezték egy másik meccsre!Mondom mi az anyád van? :lol: Megnézem az adatlapját erre a szerződéseknél ezt látom! :lol: :lol: Szóval így az egész szezonban ha nekünk volt előbb meccsünk akkor nálunk játszott ha nekik akkor náluk(padozott)! :lol: Gondolkoztam, hogy eladom, mert ez azért elég zavaró de 7.66 átlagot hozott amivel a legjobb lett a ligában szóval biztos, hogy nem!Arra vagyok kíváncsi, hogy vajon a Juve el tudja e adni és akkor már 3 csapat versenyzik! :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég