Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 13:26

Géci írta:
Realista24 írta:Olvasod is, amit írsz?
Végül is nem sok kellet, hogy a BL elődöntőben 3 spanyol és 1 német legyen :lol:
Csak tudnám, hogy akkor miért mondják többen is, hogy a spanyol bajnokságban nem tud felkészülni sem a Barca, sem a Real a BL-re. Nincs ellenfél stb.

Attól, hogy az Atletico EL-t nyer, meg a Malaga majdnem elődöntőbe jutott, attól ugyan olyan gyengék a bajnokságban, és oda-vissza szívatjuk őket évről-évre. Az Atletico is hány év után tudott ellenünk nyerni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 5., szerda 13:24

Arra leszek kíváncsi, hogy az Atletico mire lesz képes a BL-ben. Most, hogy van elherdálni valójuk kíváncsi vagyok, hogy jól használják-e fel...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 13:23

Realista24 írta:Olvasod is, amit írsz?
Végül is nem sok kellet, hogy a BL elődöntőben 3 spanyol és 1 német legyen :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 13:20

Az a baj, hogy a spanyol bajnokság iszonyatosan nulla.
Olvasod is, amit írsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 13:14

Géci írta:
Remy írta:Ez hülyeség :D tavaly CR a bajnokságban 40+, Benz és Higu is 20+ gólos volt. És ez már 3 ember, nem pedig kettő (Messi, Neymar)

Simán el lehet osztani a gólokat.
Tavaly 120+ gólt vertünk. Idén 102 :hmmm: . Innentől ki tudod számolni, hogy hol a 20 gól
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam :D Azt akartam ezzel mondani, hogy miért ne rúghatna Messi is sok gól, és Neymar is? A helyzeteik idén is megvoltak a több gólhoz, de Villa, Sanchez elcseszték az összeset kb. Ha Neymar képes lesz kevesebb hibával játszani, akkor sok gólt rúghat, de ez majd kiderül.

Az a baj, hogy a spanyol bajnokság iszonyatosan nulla. Brutális gólmennyiségekről beszélünk a szezonokban. 102 gólt rúgtunk, és ez jóval a tavalyi alatt maradt. Elképesztő.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 13:07

Remy írta:Ez hülyeség :D tavaly CR a bajnokságban 40+, Benz és Higu is 20+ gólos volt. És ez már 3 ember, nem pedig kettő (Messi, Neymar)

Simán el lehet osztani a gólokat.
Tavaly 120+ gólt vertünk. Idén 102 :hmmm: . Innentől ki tudod számolni, hogy hol a 20 gól

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 12:57

Géci írta:Amúgy a barca jövőre hány gólt akar rúgni!? Ezt csak azért kérdezem, mert nem 1 hsz volt, hogy 25-30 gólt várnak tőle... Na most akkor kövi szezonba vertek 150 gólt? Azt senki ne gondolja, hogy jövőre Messi rúg 30-at meg Neymar 20-at vagy többet, mert azt a törpe nem igen dolgozza fel egyhamar :roll: :lol:
Vagy tegyük fel rúg 40-et és Neymar 10-et. Hát ezt meg kétlem, hogy a brazil dolgozná fel :hmmm:
Ez hülyeség :D tavaly CR a bajnokságban 40+, Benz és Higu is 20+ gólos volt. És ez már 3 ember, nem pedig kettő (Messi, Neymar)

Simán el lehet osztani a gólokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 5., szerda 12:51

Amúgy a barca jövőre hány gólt akar rúgni!? Ezt csak azért kérdezem, mert nem 1 hsz volt, hogy 25-30 gólt várnak tőle... Na most akkor kövi szezonba vertek 150 gólt? Azt senki ne gondolja, hogy jövőre Messi rúg 30-at meg Neymar 20-at vagy többet, mert azt a törpe nem igen dolgozza fel egyhamar :roll: :lol:
Vagy tegyük fel rúg 40-et és Neymar 10-et. Hát ezt meg kétlem, hogy a brazil dolgozná fel :hmmm:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 5., szerda 12:19

A legújabb hír: a Chelsea 30 millió eurót kér Luizért, mi viszont maximum 25-öt fizetnénk érte. :lol: Megy megint a spórolás, aztán a végén elhozzuk Ramit, aki elvileg a vészmegoldás a SPORT szerint...
'shutterisland írta:egyébként neymar esetében szerintem legalább 10-12 meccs biztos kell, mire átszokik az európai fociba.
szóval pölö az atma elleni 2 meccsen még (ha ezzel nyílik a szezon) megelégednék azzal, ha nem rúgnák le. :mrgreen:
[/color]
Ezt én is így gondolom, bár benne van a pakliban az is, hogy hamar ráérez Messiékre, és egy-két hét után már elkezdi rugdosni a gólokat, illetve adogatni a gólpasszokat.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Messinek. :mrgreen:
De ezt nem tartom valószínűnek.

Egyébként biztosan az lesz, hogy ha az első pár mérkőzésen nem fog remekelni, akkor jön majd a média, hogy mekkora elhibázott igazolás ez megint.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 5., szerda 10:37

barca alelnök:

"Mint már elmondtam, nincs közvetítői vagy ügynöki díj, az átigazolás végső értéke 57 millió euró, amit különböző arányban fizetünk ki a feleknek. Az összegből 10 millió eurót már teljesítettünk, a hátralévő részt három év alatt kell kifizetnünk."

hát ez mi :lol: Na persze, b.sszátok át az egész világot. Ez meg h megint évekig fizetnek egy játékost... hihetetlen bmeg. Bezzeg mi mindenkiért azonnal le kell h rakjuk a 40-50 milliókat. Valamit vagy nagyon tudnak ott az illetékesek, vagy van pár rejtett fiók azokban az irodákban.

"Az egyik a Real Madrid volt, ám más klubok is erőteljes érdeklődést mutattak iránta. Ha Florentino Pérez azt mondja, hogy a Madridnak 150 millió euróba került volna Neymar megszerzése, akkor ez minden bizonnyal így is van, ő tudja."


hát nyílván Perez nem járt utána h mennyibe is kerülne. Mégha az a 150 túlzás is, de h nem 57 abban biztos vagyok.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 5., szerda 10:31

Realista24 írta:A DIS lehet, hogy feljelenti a Barcát a Fifánál a Neymar biznisz miatt.
Így vagy úgy, de még pár milliót ki kell adnia a katalánoknak a legújabb saját nevelés miatt, hogy befogják az "éhes" szájakat.
Amúgy, ha valami gáz van az átigazolási ügyben, akkor nem szokott olyan büntetés lenni, hogy kitiltják az adott csapatot a piacról?

Most az egyik francia feljutó csapatot büntették meg, és 2 évre eltiltották őket az átigazolási piacról.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 5., szerda 10:22

A DIS lehet, hogy feljelenti a Barcát a Fifánál a Neymar biznisz miatt.
Így vagy úgy, de még pár milliót ki kell adnia a katalánoknak a legújabb saját nevelés miatt, hogy befogják az "éhes" szájakat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 5., szerda 8:47

R.M.C.F írta:
él a kis világában ahol AZT HISZI minden körülöttük forog.
Mert felhúz maga köré egy gránátvöröskék színű vájok falat mikor kedvenccsapatotválaszt magának, amit a büdös életbe nem tudsz áttörni.

Shuttert tisztelem, becsülöm. Komolyan írom. Öröm olvasni az írásait, mert normális "hangnemben", nem túlzóan, tényeket nézve, minden elfogultságot mellőzve ír véleményt, vagy hozzászólást, mindezt maximális korrektséggel. Rajta kívül is van pár teljesen normális szurkoló, az ellen oldalt képviselve.

De sajnos, rendszeresen felbukkannak az olyanok, akik folyton okoskodnak, vért szívnak, konok felfogással ugranak neked, és piócáskodva kergetik saját, kavargó képzeletük szülötteit.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 5., szerda 8:12

él a kis világában ahol AZT HISZI minden körülöttük forog.
...ez kimaradt belőle....

B-)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 5., szerda 8:03

realbeckham írta:
Tarack írta:
Ha leszarnád a brazilt nem nézegetnéd a facebookon hányan kattintanak arra a szerencsétlenre. Én pl. Mourinhot szarom le ennek okán sosem néztem meg fent ven-e a közösségi oldalon és hány barátja van............... :agree:
Ha normálisan tudnád értelmezni azt, amit először írtam(nem neked) és amire te rá savanyú szőlőztél, akkor rájönnél magadtól is arra, hogy baromságokat kreálsz. Shutter, kiírt egy irreális rajongószámot, mely másodpercenként sci-fi be illő nagyságokkal gyarapszik, amit aztán 1ó elteltével saját szemmel is megnéztem, pusztán, ahogy Írtam is kíváncsiságból, mert röhej. Ezek alapján jött ki neked később, és most, hogy nekem savanyú a szőlő, mert hozzátok ment a tarajos, és nem ide, illetve hogy csalódott vagyok. Hab a tortán a mostani, miszerint ez valóban így van, igazad van, hazudtam, mert máskülömben miért nézném meg a profilját a FBon.

Megpróbáltam még egyszer, talán egyszerűbben leírni, remélem így átjutott! :coffee:
minek írod le neki mégegyszer? ha nem érti, akkor nem érti nincs ebben semmi meglepő. a legszomorúbb az hogy nem is akarja érteni. él a kis világában ahol minden körülöttük forog.
mahitoo(Henke) írta:És idegenben vagyunk, ezt tessék tiszteletben tartani.
ezzel egyetértek. :D de nem rád gondoltam.
Tarack írta:Ha leszarnád a brazilt nem nézegetnéd a facebookon hányan kattintanak arra a szerencsétlenre.
én tegnap megnéztem hogy alves hány éves. akkor most savanyú a szőlő hogy nem ide jött?

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 5., szerda 6:36

Tarack írta:
Ha leszarnád a brazilt nem nézegetnéd a facebookon hányan kattintanak arra a szerencsétlenre. Én pl. Mourinhot szarom le ennek okán sosem néztem meg fent ven-e a közösségi oldalon és hány barátja van............... :agree:
Ha normálisan tudnád értelmezni azt, amit először írtam(nem neked) és amire te rá savanyú szőlőztél, akkor rájönnél magadtól is arra, hogy baromságokat kreálsz. Shutter, kiírt egy irreális rajongószámot, mely másodpercenként sci-fi be illő nagyságokkal gyarapszik, amit aztán 1ó elteltével saját szemmel is megnéztem, pusztán, ahogy Írtam is kíváncsiságból, mert röhej. Ezek alapján jött ki neked később, és most, hogy nekem savanyú a szőlő, mert hozzátok ment a tarajos, és nem ide, illetve hogy csalódott vagyok. Hab a tortán a mostani, miszerint ez valóban így van, igazad van, hazudtam, mert máskülömben miért nézném meg a profilját a FBon.

Megpróbáltam még egyszer, talán egyszerűbben leírni, remélem így átjutott! :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. június 5., szerda 5:50

realbeckham írta: Azért te eléggé el vagy varázsolva. Ha tudnád, hányszor leírtam már, hogy leszarom a Brazilt...
Ha leszarnád a brazilt nem nézegetnéd a facebookon hányan kattintanak arra a szerencsétlenre. Én pl. Mourinhot szarom le ennek okán sosem néztem meg fent ven-e a közösségi oldalon és hány barátja van............... :agree:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 4., kedd 23:46

Tarack írta: Nem maradi vagy csak csalódott Madrid szurkoló akinek savanyú a szőlő.
Az!

:salute: Azért te eléggé el vagy varázsolva. Ha tudnád, hányszor leírtam már, hogy leszarom a Brazilt....soha nem őt preferáltam, sem itt, sem a régi oldalon, hanem a Wales it.
Szimpatikus, hogy jobban tudod mit érzek, mint én, saját magam. :agree: Tarack...
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realfan » 2013. június 4., kedd 23:20

'shutterisland írta:
És idegenben vagyunk, ezt tessék tiszteletben tartani.
idegenben jó a taccs' is. :mrgreen:

egyébként neymar esetében szerintem legalább 10-12 meccs biztos kell, mire átszokik az európai fociba.
szóval pölö az atma elleni 2 meccsen még (ha ezzel nyílik a szezon) megelégednék azzal, ha nem rúgnák le. :mrgreen:

a taccs az nem a bedobás? :mrgreen:
hát Godinéktól joggal félted.kíváncsi leszek mit hoz majd Barcelonaba,kicsit felemás érzéseim vannak,brazil szempontból remélem beválik és klasszis lesz,de még is csak a Barcaba van :D

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. június 4., kedd 23:10

Nem maradi vagy csak csalódott Madrid szurkoló akinek savanyú a szőlő. Ha a fővárosi csapatba igazolt volna szerintem nem éreznéd annyira "vicces, szánalmas, bosszantó és gusztustalan" ! :hmmm:
ez hülyeség. legtöbbünknek az fáj, hogy az x millió lájkolóból, 100 ezer látta játszani. (mielőtt betalálna valaki, csak írtam egy számot, nem wikipédia, nem vagyok raisen). ilyen tetemes lájkgyűlést én akkor láttam, amikor Varane-nak köszönhetően el lett picsázva a barcelona, na akkor este jócskán megugrott a lájkolók száma, ami szerintem nem véletlen. és nem is egy a kettő...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég