Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 6., csütörtök 10:53

A Barça a favorit a La Liga következő szezonjában a bajnoki cím elnyerésére a Marca szerint.
KATT
Elche 5001-es szorzója komoly. :lol:
R.M.C.F írta:szinte madridista már.... :lol: :lol:
Ez a veszélye az itteni fórumozásnak, Shutter... :( :D

(Újabb bizonyíték, hogy itt elismernek, nem úgy, mint "hazai pályán"...)

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. június 5., szerda 22:46

Klopp meg már vagy 10 éve edzősködik
klopp úgy kezdte az edzősködését, hogy veterán jobbhátvédként nevezték ki a csapata élére mert kiesőhelyen álltak. szóval a tekintély nála is az egyik indok, amiért ilyen sikeres.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 5., szerda 22:37

elment mourinho, meg is jött a hatása. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 5., szerda 22:32

Vincze ottótól,most hallottam először korrekt,normális,nem elvakult szakmailag megalapozott véleményt barca kapcsán......

említsük meg.....meg ezt érdemes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 5., szerda 22:28

Bocs....de a szagáról megéreztem mindig ha valaki.....khhhhmm....na mindegy,a lényeg,hogy a formád,itt teljesen rendben van.

Legalábbis az én részemről......más nevében nem tudok nyilatkozni.

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 5., szerda 22:25

na ez tényleg nagy dícséretnek számít a pár kellemes hangvételű pü-d után. :mrgreen:

egyébként már egy jó ideje elég sűrűn ctrl+c és ctrl+v van, már ami a hsz-eim illeti a két oldalon.
(bár oda alig írok, real témában mégúgysem.)
a nevem és az avám is általánosságban ugyanaz volt, szóval bárki bármikor utánanézhetett és utána is nézhet.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 5., szerda 21:45

Shuttert tisztelem, becsülöm. Komolyan írom. Öröm olvasni az írásait, mert normális "hangnemben", nem túlzóan, tényeket nézve, minden elfogultságot mellőzve ír véleményt, vagy hozzászólást, mindezt maximális korrektséggel. Rajta kívül is van pár teljesen normális szurkoló, az ellen oldalt képviselve
Ja,Shutter tényleg lépett előre sokat,de régen sokat "mutyizott" a barca javára......finoman,óvatosan tolta oda a jó,ide a rosszabb véleményeket,persze tisztességes hangnemben,így nem tűnt fel.......
De mostanában tényleg teljes értékű júzer,sőt szinte madridista már.... :lol: :lol:
..Kloppban, Guardiolaban sem volt meg az elegendő rutin a BVB és a Barca előtt.
Klopp pályafutását nem ismerem,de pepnek volt edzői rutinja,zizunak semmi sincsen,egy edzést felépíteni adott napra,hétre vagy szezonra komoly szaktudás.......

Elképzelhetetlen hogy zizu vagy raul most vezető edző legyen egy real madridnál.....kár is beszélni róla. Thiagonál is annyiszor elmondtam,semmi....semmi.....semmi esély rá. Perez sem igazolná le,nem akar több bajt,volt már így is elég.
Klopp lehúzott Mainzba 7 évet edzőként
na,közben ez jött....hát ja,azért egy edzőnek kell a megfelelő rutin,zizu másodedzőként elkezdheti,leshet fogásokat,hogyan kell felépíteni egy szezont,egy hetet,egy napot....kiemelni a közegből azokat akiket egyénileg kell képezni......pszihés hatások...stb.......annyi fontos része van és még nem is beszéltünk a legfontosabbról,ez a madrid padja,ahol minden 2x nehezebb mint másutt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. június 5., szerda 19:21

Los Blancos írta:
Nem ismerem azt a műsort,de Raul semmivel se lenne jobb választás mint Zidane.Ide olyan ember kell,aki tudja milyen trófeákat nyerni(mint edző),akiben megvan az a rutin,tapsztalat,hogy tudja,milyen sikerre vinni egy top klubot.
Nos ez egyenlőre se Zidaneba,se Raúlba,nincs meg...
persze...


...Kloppban, Guardiolaban sem volt meg az elegendő rutin a BVB és a Barca előtt.

Ide olyan ember kell akinek van tekintélye, ismeri a klubbot és nem szedi szét a média. Raul és Zidane is ilyen.
Nálam Zizu lenne az edző és Karanka, Morientes vagy Hierro a balkeze.
Nem lehet párhuzamot vonni Zidane, Pep és Klopp között.
Guardiola ,,beleszületett" abba a rendszerbe és azt az 1 évet se szabad semmibe nézni, amit a B csapatnál töltött.
Klopp meg már vagy 10 éve edzősködik, szóval butaság azt mondani, hogy nem volt rutinja a Dortmund előtt.

Én még nem akarom Zidane-t edzőként a Madridhoz. Előbb gyűjtsön tapasztalatot, mert nem szeretném a bukását látni, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy félek attól, hogy nem lesz sikeres, aztán majd kap a médiától hideget-meleget.

szerk.: morientes megelőzött, hasonló érvekkel, mint én. :-)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 19:20

Los Blancos írta:
Nem ismerem azt a műsort,de Raul semmivel se lenne jobb választás mint Zidane.Ide olyan ember kell,aki tudja milyen trófeákat nyerni(mint edző),akiben megvan az a rutin,tapsztalat,hogy tudja,milyen sikerre vinni egy top klubot.
Nos ez egyenlőre se Zidaneba,se Raúlba,nincs meg...
persze...


...Kloppban, Guardiolaban sem volt meg az elegendő rutin a BVB és a Barca előtt.

Ide olyan ember kell akinek van tekintélye, ismeri a klubbot és nem szedi szét a média. Raul és Zidane is ilyen.
Nálam Zizu lenne az edző és Karanka, Morientes vagy Hierro a balkeze.
Klopp lehúzott Mainzba 7 évet edzőként.Pep a barca utánpótlás vonalába szerezte a rutint.
Ilyen előképzettséget se Zidane,se Raul nem mondhat magáénak.
Úgy hogy a felhozott példák talán inrelevánsak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 5., szerda 19:12

Nem ismerem azt a műsort,de Raul semmivel se lenne jobb választás mint Zidane.Ide olyan ember kell,aki tudja milyen trófeákat nyerni(mint edző),akiben megvan az a rutin,tapsztalat,hogy tudja,milyen sikerre vinni egy top klubot.
Nos ez egyenlőre se Zidaneba,se Raúlba,nincs meg...
persze...


...Kloppban, Guardiolaban sem volt meg az elegendő rutin a BVB és a Barca előtt.

Ide olyan ember kell akinek van tekintélye, ismeri a klubbot és nem szedi szét a média. Raul és Zidane is ilyen.
Nálam Zizu lenne az edző és Karanka, Morientes vagy Hierro a balkeze.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 18:47

Tegnap a Fiesztában felvetették azt hogy Raúl lenne az ideális ez edzői székre, ha jól emlékszem Farkas Norbert mondta.
Nem ismerem azt a műsort,de Raul semmivel se lenne jobb választás mint Zidane.Ide olyan ember kell,aki tudja milyen trófeákat nyerni(mint edző),akiben megvan az a rutin,tapsztalat,hogy tudja,milyen sikerre vinni egy top klubot.
Nos ez egyenlőre se Zidaneba,se Raúlba,nincs meg...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. június 5., szerda 18:33

morientes írta:
Amúgy egy kérdés. láttok esélyt arra, ha Carlo nem jön akkor Zidane vegye át a csapatot?
Minden tiszteletem Zidane-é,de én azt se tudom hogy a megfelelő licence meg van e ehhez a munkához...
Ha megvan,akkor se gondolom hogy ilyen mélyvízbe kellene mindjárt próbálkozni...
Előbb talán egy kisebb csapat,vagy ha már Real Madrid,akkor valaki mellett aki nem kispályás,kitanulni a szakma csínját-bínját,és utánna Allez Zizou...
De nekem sajnos van egy olyan érzésem,hogy Xabi Alonsobol előbb lesz nagy edző mint Zidaneból...a baszk már most úgy irányítja sokszor a csapatot,ahogy Zidane-tól nem láttam soha...
Nem minden nagy futballistából lesz nagy edző,sőt,de Zidane cáfoljon csak rám...
Megvan a papírja hozzá, hogy a Real edzője lehessen, de nem hiszem hogy akkor kinevezték volna sportigazgatónak ha Ő lenne a B terv.
Tegnap a Fiesztában felvetették azt hogy Raúl lenne az ideális ez edzői székre, ha jól emlékszem Farkas Norbert mondta.
Régebben volt arról is szó hogy Guardiola vinné másodedzőnek a Bayernhez, Pep tehát lát benne fantáziát. :hmmm:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 5., szerda 18:08

Thiago11 írta:Amúgy egy kérdés. láttok esélyt arra, ha Carlo nem jön akkor Zidane vegye át a csapatot?
Én örülnék neki,meg nem is. Örülnék,mert viszont láthatnám a "pályán" és nem is,mert szerintem ennek a Realnak nem egy
null szezonos edző kell,aki még egy 3.-4. osztályú csapatot sem vezetett életében.Szvsz nem mindenkiből lesz Guradiola,bár ő trenírozta nálatok a B csapatot elötte. Carlonak jobban örülnék :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 18:06

Amúgy egy kérdés. láttok esélyt arra, ha Carlo nem jön akkor Zidane vegye át a csapatot?
Minden tiszteletem Zidane-é,de én azt se tudom hogy a megfelelő licence meg van e ehhez a munkához...
Ha megvan,akkor se gondolom hogy ilyen mélyvízbe kellene mindjárt próbálkozni...
Előbb talán egy kisebb csapat,vagy ha már Real Madrid,akkor valaki mellett aki nem kispályás,kitanulni a szakma csínját-bínját,és utánna Allez Zizou...
De nekem sajnos van egy olyan érzésem,hogy Xabi Alonsobol előbb lesz nagy edző mint Zidaneból...a baszk már most úgy irányítja sokszor a csapatot,ahogy Zidane-tól nem láttam soha...
Nem minden nagy futballistából lesz nagy edző,sőt,de Zidane cáfoljon csak rám...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. június 5., szerda 17:51

Neymar véleményem szerint egy hosszútávú befektetés és itt nem a marketingértéket értem. Én nem várok tőle túl sokat kezdetben, egy olyan 15-16 gólos szezont max. Nagyon fiatal és teljesen más közegből érkezik, a 14/15-ös várok robbantást. Viszont, ha a helyzetkihasználása 50-60 %-os vagy magasabb lesz, akkor a 24-25 gól vígan meglehet. Alexisnek, Villanak sőt Pedro-nak is volt lehetősége, de nem éltek vele. AS teljesítménye volt ilyen szempontból a leglátványosabb, mivel szinte az egész bajnokságban folyamatosan hagyta ki az ajtó-ablak helyzeteket, az utolsó 7-8 meccsen viszont összekapta magát fejben és lőtte a gólokat, osztotta az assistokat. (és Messivel együtt, mielőtt valaki ráfogná hogy az argentin miatt) Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy abszolut nem elképzelhetetlen, hogy fut egy 20+ gólos szezont. Aztán lehet hogy nem, és flop lesz. Benne van a pakliban, viszont végre posztra igazoltunk az esetében. Nagyon tehetséges, rendkívül fiatal, fejlődőképes, minden adott, hogy beváljon és jobb legyen vele a csapat.
A két dudás egy csárdában? hmmm... Nem félek annyira ettől, nem egy poszt a kettő és Neymar is 100% hogy tudja, itt úgyis Messi lesz az első számú sztár. Ezzel inkább a ti esetetekben lett volna gáz, mert Cr biztosan nem váltott volna a brazil kedvéért, neki meg nem tudom hogy ízlett volna. Beltörődött volna sztem viszont a teljesítményét befolyásolta volna, elég posztidegennek érezném ott. De lehet, hogy tévedek, egyelőre nem fog kiderülni. Bale esete kicsit más, bár ő is cr helyén érzi magát kényelmesebben, de a wales-it ilyen szempontból rugalmasabbnak érzem.

Amúgy egy kérdés. láttok esélyt arra, ha Carlo nem jön akkor Zidane vegye át a csapatot?

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. június 5., szerda 17:04

morientes írta:
a lényeg az, hogy ha megint 60-70 között termelne, attól függetlenül neymarnak simán lehetne egy 20-25 gólos szezonja, de mondjuk egy 30-35 gólpontos mindenképpen.
Jah 30 gólpassz,5 gól...az úgy adja :D ...Neymar kicselez mindenkit...majd gólvonalról visszapassz "La pulganak..." :mrgreen:
Valamelyikőjük úgyis megfogja sínyleni a közös játékperceket, ebben biztos vagyok. A múltra visszagondolva mindenképpen Neymar fog nyelni. Azt egy Barcás se gondolja hogy majd ők ketten 100 felett fognak termelni. :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 5., szerda 16:54

a lényeg az, hogy ha megint 60-70 között termelne, attól függetlenül neymarnak simán lehetne egy 20-25 gólos szezonja, de mondjuk egy 30-35 gólpontos mindenképpen.
Jah 30 gólpassz,5 gól...az úgy adja :D ...Neymar kicselez mindenkit...majd gólvonalról visszapassz "La pulganak..." :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 5., szerda 16:33

Csabi írta:http://abola.pt/nnh/ver.aspx?id=406717
a barca alternatíva után néz portóban....bwahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
és ő jó? vagy rossz?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 5., szerda 16:28

http://abola.pt/nnh/ver.aspx?id=406717
a barca alternatíva után néz portóban....bwahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 5., szerda 16:18

morientes írta:
messi rúgott ebből 60-at.
60-at... :hmmm: ...nem futott valami nagy szezont....
:mrgreen: :lol:
mondjuk arányában azt hiszem, túlszárnyalta a tavalyit.

4078 perc alatt 60 gól.
tavaly 5224 perc alatt 73 gól.

a lényeg az, hogy ha megint 60-70 között termelne, attól függetlenül neymarnak simán lehetne egy 20-25 gólos szezonja, de mondjuk egy 30-35 gólpontos mindenképpen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég