Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 17., péntek 18:03

Én még tudom ajánlani, ha nagyon ráérsz a barátok köztöt. :lol: De az 1. résztől kezdve nézd :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. október 17., péntek 17:56

Még mindig a Kés/alatt és a Six feet under az ajánlós nálam :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 17., péntek 14:08

Ne menjunk messzire, ott van a How to get away with murder, ami minden szinten veri a Gotham-et. Vagy a tobb evados sorozatok kozott is rengeteg nagyon jo van. (nagy reszuk azert meg is lett emlitve ebben a topikban)

Az a baj, hogy nagy részüket láttam is a sok évados sorozatoknak. Igazából szinte csak olyanokat néztem. :) Gotham az egyetlen, ami kevesebb, mint 4 évadot ment eddig. :)
Gothamet meg azért nézem, mert érdekel a téma, a megvalósítás meg egyelőre kevésbé.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 17., péntek 13:40

danianevem írta:A South Parkból akkor jobb, ha elkerülöd az első 13 évadot :mrgreen: (főleg az 5.-13.-at). De azért a Scott Tennorman must die című részt ne hagyd ki, ha esetleg még nem láttad.
SP-bol lattam az osszes reszt legalabb ketszer, a jobbakat tobbszor is. Az internetes resz a kedvencem (12x6), egyszeruen megunhatatlan. :salute:
szerk.: ha mar igy eszembe juttattad, meg is nezem ujra :Đ

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 17., péntek 12:57

h3x0r írta:
danianevem írta: Éppen emiatt egy ideje inkább random újrázom a régieket.
En nem merem megnezni a regebbi reszeket, mert tuti hogy ennel is nagyobb lenne a kontraszt az ujak es azok kozott.
Mindenki mas elolvashatja, csak Pipita nem :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!HIMYM-nel is ugyanez volt. Haverom nezett egy reszt az elso evadokbol, en is csatlakoztam. Az ujakhoz viszonyitva mintha egy teljesen mas sorozat lett volna. Nem arrol szolt hogy romantikaznak vagy hogy parszor elmosolyodok, hanem vegig rohogtem az egeszet.
Én a HIMYM-t a negyedik évadnál kaszáltam Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ott vált teljesen egyértelművé, hogy indokolatlanul el fogják nyújtani az egészet. Ne meg az még hagyján, hogy ilyenekről mesél a gyerekeinek, de "szegénysosemtalálokmagamnakfeleséget" Ted már addigra lefeküdt fél New Yorkkal. :mrgreen:
Gondolom a sorozat végére már a Halálcsillag áldozatainak száma is elenyésző lett a csajai számához képest :lol:

A South Parkból akkor jobb, ha elkerülöd az első 13 évadot :mrgreen: (főleg az 5.-13.-at). De azért a Scott Tennorman must die című részt ne hagyd ki, ha esetleg még nem láttad.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 17., péntek 12:56

Realista24 írta: Fehér házi "szarkeverés", hatalmi játék, zsarolások, manipuláció, stb.
Tetszik,töltöm!

Azért köszönöm mindenkinek! :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 17., péntek 12:44

miro írta:
miro, a House of Cardsot kezdheted is :Đ
Erről valaki tudna valamit írni,mert beírtam googleba,de sok tartok a spoiler veszélytől,porton meg nem írnak semmit.
Fehér házi "szarkeverés", hatalmi játék, zsarolások, manipuláció, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 17., péntek 12:44

Fúú először is mindenkinek köszönet,át kell néznem ezeket hogy melyik miről szól stb,aztán neki vágok. :salute:
miro, a House of Cardsot kezdheted is :Đ
Erről valaki tudna valamit írni,mert beírtam googleba,de sok tartok a spoiler veszélytől,porton meg nem írnak semmit.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 17., péntek 12:42

Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Boardwalk Empire!
Kicseszettül jó sorozat, most fejeztem be a 4. évadot, ütött rendesen, uccsó rész áá.
Simán SoA,Wire,BB,GoT szint.

Valaki írta, hogy nem nézte, miután a második évadban Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kedvencét Jimmy-t kinyírják, hát nagy hiba volt nem folytatni, az egy dolog, hogy én nem bírtam és ugyan meglepődtem picit, de különösebben nem zavart, hogy eltették láb alól. Lehet nem szimpatikus, de hatalmas karakterek vannak a 3.-4. évadban is. Rosetti az mekkora beteg már, ott Al is, nála pl. sosem lehet tudni, hogy mikor kattan el az agya. :mrgreen: Nucky-t is bírom, az öccsét eddig nem csíptem, de a 4. évad uccsó részében hatalmas volt. Aztán van még Omar a drótból, meg a kva idegesítő spanja nárcisz doki :D . Nem folytatom, de rengeteg hatalmas alakítás...
Hosszú idő után az első sorozat, amit szinkronnal nézek, szerintem ezt most igen jól eltalálták. Főleg a káromkodós jelenetek adják így, amikből azért akad rendesen. :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 17., péntek 12:41

h3x0r írta: En csak az elso evadot lattam. A tobbi evad valoban annyira gyenge mint ahogy sokan mondjak?
2. folyamatosan gyengült, a 3. meg a végére erősödött, volt pár kitűnő rész, de a 4. évad eddig nagyon jó.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 17., péntek 12:38

miro írta:Srácok,elszeretnék kezdeni valamilyen sorozatot,kikötés nincs,hallottam a Walking Deadrol,illetve az American horror storyrol.
Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Előre is :salute: !
Arrow, Gotham, Flash, Prison Break, Lost, Walking Dead, 24, The Originals, Vampire Diaries, constantine(jövő héten indul)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 17., péntek 12:36

CS0ki írta:Gotham meg...továbbra is csak közepes, de azért még maradok, mert nincs mit nézni. :)
En is nezem a Gotham-et, de azt azert ne ird hogy csak azert maradsz mert nincs mit nezni. Ne menjunk messzire, ott van a How to get away with murder, ami minden szinten veri a Gotham-et. Vagy a tobb evados sorozatok kozott is rengeteg nagyon jo van. (nagy reszuk azert meg is lett emlitve ebben a topikban)
danianevem írta: Éppen emiatt egy ideje inkább random újrázom a régieket.
En nem merem megnezni a regebbi reszeket, mert tuti hogy ennel is nagyobb lenne a kontraszt az ujak es azok kozott.
Mindenki mas elolvashatja, csak Pipita nem :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!HIMYM-nel is ugyanez volt. Haverom nezett egy reszt az elso evadokbol, en is csatlakoztam. Az ujakhoz viszonyitva mintha egy teljesen mas sorozat lett volna. Nem arrol szolt hogy romantikaznak vagy hogy parszor elmosolyodok, hanem vegig rohogtem az egeszet.
Zsombor írta:Van aki még folytatja a new girlt? Ez a 4. évad szerintem eddig egészen parádés. :lol:
En csak az elso evadot lattam. A tobbi evad valoban annyira gyenge mint ahogy sokan mondjak?
Realista24 írta:Szokásosokat fogod kapni. Arrow, Gotham, Superwoman... :lol:
Supergirl :mrgreen:
Realista24 írta:Én ezeket javasolnám: The Wire, 24, House of Cards, SoA, Banshee
miro, a House of Cardsot kezdheted is :Đ
mathers írta:The Originals, Vampire Diaries
Réj, te vagy az? :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. október 17., péntek 12:39-kor.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 17., péntek 12:32

Én a Breaking Badet ajánlanám, mert hát ugye annál nincs jobb :D + Dexter pl.
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 17., péntek 12:24

Szokásosokat fogod kapni. Arrow, Gotham, Superwoman... :lol:

Én ezeket javasolnám: The Wire, 24, House of Cards, SoA, Banshee
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 17., péntek 12:24

AHS: viszonylag hamar ledaráltam a három évadot, szimpatikus színészek, erõs karakterek, patent zenék, hangulatos kis cucc. 1 évad 10 rész. Egyik sem kapcsolódik egymáshoz, a színészek 90%-ban ugyanazok, nagyon jól kitalálták így. A második évad kiemelkedik teljesen, de sorrendben nézni igazán jó. A másik kb. egy szinten van, egy hajszállal talán a harmadik erõsebb. Ajánlom, nem kell világmegváltásra számítani, arra ott a Banshee. :D :sziv:

WD - nem tudok nyilatkozni.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 17., péntek 12:20

Realista24 írta:
miro írta:Srácok,elszeretnék kezdeni valamilyen sorozatot,kikötés nincs,hallottam a Walking Deadrol,illetve az American horror storyrol.
Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Előre is :salute: !
Mondjuk, ha leírod, hogy miket láttál már, akkor egy csomó fölösleges hsz-t megelőzhetsz.
Leírtam volna ha ezekből az újakból bármelyike is láttam volna,nem vagyok egy nagy sorozatos,le maradtam a Jóbarátoknál,illetve esetleg a True Detective-nél ami relatívan újabb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 17., péntek 12:15

miro írta:Srácok,elszeretnék kezdeni valamilyen sorozatot,kikötés nincs,hallottam a Walking Deadrol,illetve az American horror storyrol.
Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Előre is :salute: !
Mondjuk, ha leírod, hogy miket láttál már, akkor egy csomó fölösleges hsz-t megelőzhetsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 17., péntek 12:13

miro írta:Srácok,elszeretnék kezdeni valamilyen sorozatot,kikötés nincs,hallottam a Walking Deadrol,illetve az American horror storyrol.
Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Előre is :salute: !
ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz, amit akarsz :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 17., péntek 12:06

Srácok,elszeretnék kezdeni valamilyen sorozatot,kikötés nincs,hallottam a Walking Deadrol,illetve az American horror storyrol.
Valaki valamilyen tippet adhatna még,a saját tapasztalatából.
Előre is :salute: !
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 17., péntek 11:58

Van aki még folytatja a new girlt? Ez a 4. évad szerintem eddig egészen parádés. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég