Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 22., szerda 23:57

Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 22., szerda 19:47

Cobra11 írta:
Kerlon írta:Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
Matic? Amikor én szoktam elmélkdeni, hogy ki lenne az a megfelelő játékos aki elszűrögetne modric és kroos mögött én mindig rá lyukadok ki a legvégén.
Néha fantáziálok még Javi Martinezről (de nem tudom...) vagy Strootmanról (azonban nem tudom mennyire feküdne neki ez a poszt, ráadásul elég komoly sérülésből jön majd vissza).
Mondjuk azt sem tudom hogy lenne-e az a pénz amiért Mou megválna Matictól :D
Strotmann nem ilyen, inkabb Krooshoz hasonlitanam. Egy fiatalabb De Jong tenyleg jo lehetne.
Azert az tulzas, h Pogba megalt volna a feljodesben. Meg igy is a Juve legjobbja Tevez mellett. Komolyabb meccseken rendre a legjobbak kozott van, kisebb olasz csapatok ellen az egesz Juve komolytalan. De mondhatnam a valogatottat, ahol rendre a legjobb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 22., szerda 19:31

Biztos elengedné José, úgy, hogy most vette és állandó kezdő...

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. október 22., szerda 19:29

Kerlon írta:Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
Matic? Amikor én szoktam elmélkdeni, hogy ki lenne az a megfelelő játékos aki elszűrögetne modric és kroos mögött én mindig rá lyukadok ki a legvégén.
Néha fantáziálok még Javi Martinezről (de nem tudom...) vagy Strootmanról (azonban nem tudom mennyire feküdne neki ez a poszt, ráadásul elég komoly sérülésből jön majd vissza).
Mondjuk azt sem tudom hogy lenne-e az a pénz amiért Mou megválna Matictól :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 22., szerda 19:16

Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 22., szerda 19:14

morientes írta:
Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
Aki inkább védekezésben domináljon,szűrje meg a támadásokat,hogy aztán Kroos,Modric,vagy akár Isco vagy Rodriguez alkothasson...(Ramires :))
Ő egyébként minek? Etióp Khedira... Ráadásul CM, ha már Kroos és Modric mögé kell ember, akkor hozzuk el Javi Martinez-t pl. De itt van Illarra, eddig tetszik nekem DM poszton.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 22., szerda 18:24

Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
Aki inkább védekezésben domináljon,szűrje meg a támadásokat,hogy aztán Kroos,Modric,vagy akár Isco vagy Rodriguez alkothasson...(Ramires :))
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 22., szerda 17:39

Pogba, Gündogan
Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 17:09

Kerlon írta:Bízzunk benne,hogy az egy éves Pause nem tette nagyon tönkre...
végigjátszotta a hétvégi meccsüket, az elvárt darabosság és még kevésbé robbanékonyság mellett nem volt semmi gondja. játékban meg amennyit láttam, kifejezetten biztató volt
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 22., szerda 16:53

Bízzunk benne,hogy az egy éves Pause nem tette nagyon tönkre...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 15:59

hehe írta:
Kerlon írta:Ott kell hagynia az olasz posvanyt, mert épp úgy egy helyben álldogál, mint a Juventus... Amúgy én Csokival egyetértek. Főleg Gündogan kéne nekem is. :-D
gündi ha egészséges, akkor nagyon nagy player, monnyuk 2 év múlva, amikor modrics már öregecskébb, lehet is hozni.
na srácok, végre egy nyelvet beszélünk :Đ
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 22., szerda 15:57

Kerlon írta:Ott kell hagynia az olasz posvanyt, mert épp úgy egy helyben álldogál, mint a Juventus... Amúgy én Csokival egyetértek. Főleg Gündogan kéne nekem is. :-D
gündi ha egészséges, akkor nagyon nagy player, monnyuk 2 év múlva, amikor modrics már öregecskébb, lehet is hozni.
reus csak akkor fér be,ha bélt eladjuk. (esélytelen.)
pogba pedig jó lenne, ancelotti alatt fejlődne sztem, de akkor megint ott vagyunk, hogy hamesz felesleges a kezdőbe, mert pluszt nem hoz, csak kivan vele a létszám és foglalja a helyet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 22., szerda 15:55

Ott kell hagynia az olasz posvanyt, mert épp úgy egy helyben álldogál, mint a Juventus... Amúgy én Csokival egyetértek. Főleg Gündogan kéne nekem is. :-D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 22., szerda 15:07

Az utóbbi időben ahányszor láttam, egyszer sem volt túl meggyőző Pogba, sok hírt is lehet olvasni, hogy eléggé megrekedt egy szinten, sőt, igazából visszafejlődött. Persze nem nézek túl sok Juve meccset, de amiket láttam, ott nem volt kiemelkedően jó. Persze ha bajok lesznek a szerződésével, és jó áron hozható, akkor persze megéri a kockázatot, de 70-80 milliókat (amiket pedzegettek korábban), nem kéne adni érte.
Én sosem tartottam akkora nagy játékosnak,de sztm egy kicsit neki is agyára ment a siker...ez amolyan franszia effektus...befutottam enyém a világ,a munka meg le van szarva...bár még nem írnám le,elég fiatal,kellene valaki aki jól picsánrúgja...akkor tán újra összekapná magát...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 14:25

El Unico írta:Fals kilenceskent jatszatnam Jamest,de Benzemat is nyugodtan odairhattam volna,o sem az a klasszikus csatar,mint Pl Ibrahimovic vagy Nistelrooy. Csak James alap kezdő ugye,nem pados.
De miért alap kezdő? Jó, egyfelől tudom a választ, de nálam a cél az lenne, hogy 14-15 nagyon fasza ember, 4-5 bármikor bevethető ember, meg 1-2 tehetséges fiatal, aztán mehet a bugi. A kezdőtagságot meg teljesítményben és hasznosságban mérjék, ne árban.
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 22., szerda 14:12

CS0ki írta:
de nekunk "szinesiteni" kell kp-t ezert Pogba kell



Egyetértek.
Az utóbbi időben ahányszor láttam, egyszer sem volt túl meggyőző Pogba, sok hírt is lehet olvasni, hogy eléggé megrekedt egy szinten, sőt, igazából visszafejlődött. Persze nem nézek túl sok Juve meccset, de amiket láttam, ott nem volt kiemelkedően jó. Persze ha bajok lesznek a szerződésével, és jó áron hozható, akkor persze megéri a kockázatot, de 70-80 milliókat (amiket pedzegettek korábban), nem kéne adni érte.

Reus meg...jó játékos,bírom, de egyszerűen fullon vagyunk. Jelen állás szerint még egy jó darabig azon is leszünk. CR nem akar lassítani, és a hírek, szövegek alapján a következő 3-4 évben is szerintem itt lesz, fix kezdőként. Nem érdemtelenül...Persze, biztos többet fog pihenni, de szerintem azt majd kvázi a pályán teszi a legtöbbször.
Bale-t nem fogjuk eladni még legalább másfél évig, túl sokba került, és azért csodálkoznék, ha ennyire gyenge maradna egész szezonban, meg tulajdonképpen a statisztikái így is vállalhatóak. James szintén most jött, évekig még biztos itt lesz, bármit is fog nyújtani, de nála sem várható, hogy értékelhetetlen lesz. Iscot imádja a nép, ha folyamatosan így teljesít, max akkor kell lépnie, ha ő akar majd nagyon. De szerintem jól elvan itt, fog elég játékpercet is kapni. Jesé is szépen indult, bár ő még nagyon kérdőjeles nálam, és nála inkább az az elképzelhető, hogy ő akar majd lelépni, hogy többet játszhasson. Benzemát bírja Ancelotti, Perez is, nem hiszem, hogy mostanában lép. Őt úgy kell majd kidobni, ha arról van szó, mert kényelmesen elvan itt.

Tehát hiába van szó itt sok emberről, először helyet kéne csinálni nekik, és hirtelen nem tudom, ki az, akit feláldoznának.
Ahol reális lehet a változás, esetleg a középpálya, de Modricnak is van még 1-2 éve, és ha a túl sok támadót a csapatban akarjuk tartani, akkor a középpályán sem nagyon van hely.

Én nem gondolkodnék sokat, ha Reus-ot lehetne hozni 25 millióért, az MU meg beajánl egy komolytalan összeget Bale-ért, de ez csak én vagyok. :) Akit én hoznék amúgy, az Gündogán, ha visszanyeri a formáját, és az orvosok is rábólintanak...Nagyon bírom a faszit. Persze nem mondom, hogy rá van óriási szükség, szóval ez inkább szimpátia dolog. :D

Egyébként meglepő, de még a bal hátvéd poszton lehet leginkább változás. Coentrao akármikor léphet, évek óta a levegőben lóg a dolog. És Marcelo sem tűnik már 100%-nak, persze így is kicsi az esély a távozására, csak már nem teljesen elképzelhetetlen.

2008-2009 környékén tényleg lehetett mondani 5-6 posztot a kezdőből, ahol simán el lehetett képzelni változást a kezdőben, most kb nincs is ilyen. Ami valahol jó, csak az átigazolási szezonok kevésbé izgalmasak. :)
Adom az írásod. Telítve vagyunk, és csak azért igazolnánk, mert mi vagyunk a Real Madrid, és mert egy Real Madridnak kell igazolnia. Én abszolút nem bánnám, ha ez maradna jövőre is a keret (Khedira távozása esetén természetesen kell a pótlás), nincs szükségünk Reusra vagy Pogbára. Ha Reus lenne nálunk, és Isco a Dortmundban, természetesen Isco kellene nekünk, mert ilyenek vagyunk. (amivel természetesen nincs baj) Én csóri Jesét sajnálom: világi tehetség, de a CR/Benz/Bale/James/Isco ötös azért odavág, bárhol máshol könnyebben kaphatna lehetőséget. Viszont ha tudja a sérülése előtti formáját hozni, akkor gyorsan megugorja a tehetség szintet, és akkor Bale vigyázhat a helyére.. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 22., szerda 14:10

Na ez tuti fix (és egyelőre nem is kell).
Ha a manchester odab**na 70 millio fontot,segítenék neki csomagolni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 22., szerda 13:12

Fals kilenceskent jatszatnam Jamest,de Benzemat is nyugodtan odairhattam volna,o sem az a klasszikus csatar,mint Pl Ibrahimovic vagy Nistelrooy. Csak James alap kezdő ugye,nem pados.

Nyartol szamomra uj korszak kezdodik,mert Casillas lepni fog,ebben biztos vagyok,raadasul vagy ujra BL cimvedokent kezdjuk meg az uj szezont,vagy megint elkezdjuk hajszolni a BL-
:goat:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 22., szerda 13:01

de nekunk "szinesiteni" kell kp-t ezert Pogba kell



Egyetértek.
Az utóbbi időben ahányszor láttam, egyszer sem volt túl meggyőző Pogba, sok hírt is lehet olvasni, hogy eléggé megrekedt egy szinten, sőt, igazából visszafejlődött. Persze nem nézek túl sok Juve meccset, de amiket láttam, ott nem volt kiemelkedően jó. Persze ha bajok lesznek a szerződésével, és jó áron hozható, akkor persze megéri a kockázatot, de 70-80 milliókat (amiket pedzegettek korábban), nem kéne adni érte.

Reus meg...jó játékos,bírom, de egyszerűen fullon vagyunk. Jelen állás szerint még egy jó darabig azon is leszünk. CR nem akar lassítani, és a hírek, szövegek alapján a következő 3-4 évben is szerintem itt lesz, fix kezdőként. Nem érdemtelenül...Persze, biztos többet fog pihenni, de szerintem azt majd kvázi a pályán teszi a legtöbbször.
Bale-t nem fogjuk eladni még legalább másfél évig, túl sokba került, és azért csodálkoznék, ha ennyire gyenge maradna egész szezonban, meg tulajdonképpen a statisztikái így is vállalhatóak. James szintén most jött, évekig még biztos itt lesz, bármit is fog nyújtani, de nála sem várható, hogy értékelhetetlen lesz. Iscot imádja a nép, ha folyamatosan így teljesít, max akkor kell lépnie, ha ő akar majd nagyon. De szerintem jól elvan itt, fog elég játékpercet is kapni. Jesé is szépen indult, bár ő még nagyon kérdőjeles nálam, és nála inkább az az elképzelhető, hogy ő akar majd lelépni, hogy többet játszhasson. Benzemát bírja Ancelotti, Perez is, nem hiszem, hogy mostanában lép. Őt úgy kell majd kidobni, ha arról van szó, mert kényelmesen elvan itt.

Tehát hiába van szó itt sok emberről, először helyet kéne csinálni nekik, és hirtelen nem tudom, ki az, akit feláldoznának.
Ahol reális lehet a változás, esetleg a középpálya, de Modricnak is van még 1-2 éve, és ha a túl sok támadót a csapatban akarjuk tartani, akkor a középpályán sem nagyon van hely.

Én nem gondolkodnék sokat, ha Reus-ot lehetne hozni 25 millióért, az MU meg beajánl egy komolytalan összeget Bale-ért, de ez csak én vagyok. :) Akit én hoznék amúgy, az Gündogán, ha visszanyeri a formáját, és az orvosok is rábólintanak...Nagyon bírom a faszit. Persze nem mondom, hogy rá van óriási szükség, szóval ez inkább szimpátia dolog. :D

Egyébként meglepő, de még a bal hátvéd poszton lehet leginkább változás. Coentrao akármikor léphet, évek óta a levegőben lóg a dolog. És Marcelo sem tűnik már 100%-nak, persze így is kicsi az esély a távozására, csak már nem teljesen elképzelhetetlen.

2008-2009 környékén tényleg lehetett mondani 5-6 posztot a kezdőből, ahol simán el lehetett képzelni változást a kezdőben, most kb nincs is ilyen. Ami valahol jó, csak az átigazolási szezonok kevésbé izgalmasak. :)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 22., szerda 12:52

El Unico írta:Ha beirjatok a korabbi hirek keresojebe Reus nevet,akkor lathatjatok,hogy az elmult fel evben olyan hirek es nyilatkozatok voltak,amik alatamasztjak a mostani hireket is: Reus a Real Madridé lesz,legkorabban a nyaron. Benzema marad,Chicharito szerintem sem marad meg egy evet,mert az o helyere fog erkezni Reus. Pogba beferne a csapatba,mert minosegi jatekos,de akkor valakinek mennie kell. Illarramendi is necces,Khedira nem is jatszik,tehat hiaba tavozik a nemet es erkezik Pogba,attol meg Modric,Kroos,James lesz kozepen. En igy tudom a legjobban elkepzelni a dolgokat:

------------------Navas
Carvajal---Ramos---Varane---Marcelo
-------------Pogba------Kroos
Bale-------------Modric-----------Ronaldo
------------------James

Ez lehet a jovo Real Madridja.
A padon: XY kapus, Arbeloa, Coentrao, Illarramendi, Nacho, Pepe, Isco, Jesé, Benzema.

Isco nehezen lesz kezdő a jövőben ha minden evben jonni fog valaki a kezdobe... Es Reus? Meg rotacioban is olyanok fognak padozni akik mashol az ev osszes meccset a kezdoben jatszanak vegig...
Ha már ez lenne,akkor:
Modric-Kroos
----Pogba---

A "francia" nem tud védekezni,és nem is akar.
illetve:
Bale---Pogba--James
--------CR-----------

Egyértelmű,hogy ahogy idősödik majd CR már szépen csatár lesz,mert kopni fog a gyorsasága,viszont a kapu előtt életveszély.
Viszont ha már írtad Reust,akkor Bale-Pogba-Reus és előttük CR. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég