Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 14:18

R.M.C.F írta:
Kerlon írta: az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...

Erre a meccsre értettem hogy kevesek,és ez lehet talán rossz felfogás vagy felállás is.

Nem kell vkp.....ne akarjatok.Nem kell. Egy más felfogású kp-a kell ma már,sokkal modernebb mint egy klasszikus felállás,ahol egy ember egy adott feladatot végez mint egy klasszikus szűrő.....kevés,szűk feladatkör.

Nem kell vékápé. az a múlt.
más a helyzet, nem a vkp-re hegyeztem ki a dolgot soha sem, de a vak is látja, hogy Kroos és Modric támadni tudnak, szabadon és melléjük kell egy olyan ember, aki meg inkább a védekezést oldja meg jobban, de nem ügyetlen. De Jong ilyen, vagy a régi TOuré, aki egy fal volt a védelem előtt, de még is zseniális focista, akit tavaly láttunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 23., csütörtök 14:03

Nem kell vékápé. az a múlt.
Nyilván sokan nem arra a klasszik Makelele féle vkp-ra gondolnak,aki ahogy megszerzi a labdát,azonnal teszi is a leglözelebb álló társnak,hanem olyanra,aki részt vesz ugyan a támadások kialakításában,de fő profilja mégis inkább a védekező feladatok,azzal együtt,hogy azért nem csak megszerzem-passzolom stb,hanem indítani is tudjon,meg a kapu előtt se jöjjön zavarba,stb...
Annak a Makelele féle játékosok ideje lejárt.ahogy a mélységi irányítóknak is...ezek már a múlt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 23., csütörtök 13:28

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...

Erre a meccsre értettem hogy kevesek,és ez lehet talán rossz felfogás vagy felállás is.

Nem kell vkp.....ne akarjatok.Nem kell. Egy más felfogású kp-a kell ma már,sokkal modernebb mint egy klasszikus felállás,ahol egy ember egy adott feladatot végez mint egy klasszikus szűrő.....kevés,szűk feladatkör.

Nem kell vékápé. az a múlt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 12:37

R.M.C.F írta:Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 23., csütörtök 12:35

van még azért egy chelsea, psg, arsenal (mondjuk ők nem nagy eresztés de van miért revansot venni)
Akkor út a döntőig: Arsenal, PSG, Chelsea... :roll: Egyébként az Arsenalt jó lenne megkapni, velük elég ritkán játszunk. Chelsea meg nagyon érik már.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 23., csütörtök 12:27

van még azért egy chelsea, psg, arsenal (mondjuk ők nem nagy eresztés de van miért revansot venni)
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 23., csütörtök 12:24

Carlo:
Miután szereztünk három gólt, vesztettek a harci kedvükből. Kissé lehangolódtak. Forrás: Madridom.hu
:lol: :lol:

Azért meg kell mondjam kifejezetten elégedett vagyok, ahhoz képest hogy mondjuk olyan 3 évvel ezelőtt hol tartottunk ma elmondhatjuk magunkról (pontosabban már májusban ugye), hogy gyakorlatilag végigvertük Európát, minden csapatot elintéztünk az utóbbi években, aki számít: United, Pool, City, Bayern, Dortmund, Juve, Milan, Barca, Atletico.
Talán egyedül a Chelsea skalpja hiányzik, remélem azt a BL döntőben begyűjtjük :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 23., csütörtök 0:01

R.M.C.F írta:Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
Látszik, hogy megyünk affelé, amit itt már beszélünk egy ideje. A jövő az univerzális kp-soké...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 22., szerda 23:57

Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 22., szerda 19:47

Cobra11 írta:
Kerlon írta:Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
Matic? Amikor én szoktam elmélkdeni, hogy ki lenne az a megfelelő játékos aki elszűrögetne modric és kroos mögött én mindig rá lyukadok ki a legvégén.
Néha fantáziálok még Javi Martinezről (de nem tudom...) vagy Strootmanról (azonban nem tudom mennyire feküdne neki ez a poszt, ráadásul elég komoly sérülésből jön majd vissza).
Mondjuk azt sem tudom hogy lenne-e az a pénz amiért Mou megválna Matictól :D
Strotmann nem ilyen, inkabb Krooshoz hasonlitanam. Egy fiatalabb De Jong tenyleg jo lehetne.
Azert az tulzas, h Pogba megalt volna a feljodesben. Meg igy is a Juve legjobbja Tevez mellett. Komolyabb meccseken rendre a legjobbak kozott van, kisebb olasz csapatok ellen az egesz Juve komolytalan. De mondhatnam a valogatottat, ahol rendre a legjobb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 22., szerda 19:31

Biztos elengedné José, úgy, hogy most vette és állandó kezdő...

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. október 22., szerda 19:29

Kerlon írta:Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
Matic? Amikor én szoktam elmélkdeni, hogy ki lenne az a megfelelő játékos aki elszűrögetne modric és kroos mögött én mindig rá lyukadok ki a legvégén.
Néha fantáziálok még Javi Martinezről (de nem tudom...) vagy Strootmanról (azonban nem tudom mennyire feküdne neki ez a poszt, ráadásul elég komoly sérülésből jön majd vissza).
Mondjuk azt sem tudom hogy lenne-e az a pénz amiért Mou megválna Matictól :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 22., szerda 19:16

Könyörgöm felejtsük már el ezt kicsit felturbózott brazil Khedirát... A csávó max robotolni jó, de még komolyabb védekező feladatokat se szokott kapni, ezért játszik a legtöbbször "jobbszélsőt" a 4231-ben. Nekünk egy felturbózott Nigel De Jong kéne, aki brutálisan védekezik és széltében mozog nem hosszában, aki labdabiztos és jól ütközik és nem fogalmatlan egy íveléshez vagy passzhoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 22., szerda 19:14

morientes írta:
Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
Aki inkább védekezésben domináljon,szűrje meg a támadásokat,hogy aztán Kroos,Modric,vagy akár Isco vagy Rodriguez alkothasson...(Ramires :))
Ő egyébként minek? Etióp Khedira... Ráadásul CM, ha már Kroos és Modric mögé kell ember, akkor hozzuk el Javi Martinez-t pl. De itt van Illarra, eddig tetszik nekem DM poszton.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 22., szerda 18:24

Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
Aki inkább védekezésben domináljon,szűrje meg a támadásokat,hogy aztán Kroos,Modric,vagy akár Isco vagy Rodriguez alkothasson...(Ramires :))
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 22., szerda 17:39

Pogba, Gündogan
Bár a középpályánk csak most, illetve majd a tavasszal vizsgázik igazán; véleményem szerint szükség lesz még egy komolyabb arcra nyáron oda.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 17:09

Kerlon írta:Bízzunk benne,hogy az egy éves Pause nem tette nagyon tönkre...
végigjátszotta a hétvégi meccsüket, az elvárt darabosság és még kevésbé robbanékonyság mellett nem volt semmi gondja. játékban meg amennyit láttam, kifejezetten biztató volt
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 22., szerda 16:53

Bízzunk benne,hogy az egy éves Pause nem tette nagyon tönkre...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 22., szerda 15:59

hehe írta:
Kerlon írta:Ott kell hagynia az olasz posvanyt, mert épp úgy egy helyben álldogál, mint a Juventus... Amúgy én Csokival egyetértek. Főleg Gündogan kéne nekem is. :-D
gündi ha egészséges, akkor nagyon nagy player, monnyuk 2 év múlva, amikor modrics már öregecskébb, lehet is hozni.
na srácok, végre egy nyelvet beszélünk :Đ
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 22., szerda 15:57

Kerlon írta:Ott kell hagynia az olasz posvanyt, mert épp úgy egy helyben álldogál, mint a Juventus... Amúgy én Csokival egyetértek. Főleg Gündogan kéne nekem is. :-D
gündi ha egészséges, akkor nagyon nagy player, monnyuk 2 év múlva, amikor modrics már öregecskébb, lehet is hozni.
reus csak akkor fér be,ha bélt eladjuk. (esélytelen.)
pogba pedig jó lenne, ancelotti alatt fejlődne sztem, de akkor megint ott vagyunk, hogy hamesz felesleges a kezdőbe, mert pluszt nem hoz, csak kivan vele a létszám és foglalja a helyet.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég