Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2014. október 27., hétfő 15:40

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem Carol lesz az, hiszen vele ment el onnan, bár az gyanús, hogy nem mutatták azt már, hogy kijön. Szóval lehet, hogy neked lesz igazad.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 27., hétfő 15:24

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a rész is fasza volt . Bobot mégis megharapták , ezért sírt akkor a temetőben . Azt hittem hogy bedőlnek ennek a csalis történetnek de mutatták a fukkot . Rick és a machete állat volt , bár kicsit kezd sok lenni a gore . Talán pont Morgant kukázta össze Daryl a susnyásban . Kérem a következőt .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 27., hétfő 13:28

Bansheet elkezdtem még régebben az 1. évadot. 3 részt néztem meg belőle kb valahogy nem volt az igazi legalábbis nekem.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 27., hétfő 13:26

Próbálkozz meg az én kedvencemmel: Banshee. :sziv:

A Hannibal és Breaking Bad nálam leállt az első évad után, már jó hosszú ideje, egyik sem számít csalódásnak, de valahogy sehogyan nem vitt rá a lélek, hogy elkezdjem folytatni. Az utóbbi 1-2 hónapban időm sem volt a darára (bár két hete valahogyan újrázva lett az eddigi két évad kedvenc sheriffünkről)... :mrgreen:
Az aktív sorozataim között 2-3 részes elmaradásom van: Arrow, Flash, de valahogy a Gothamnél nincs, pedig azért nem annyira zseniális... :shifty:
A GoT darát pedig még mindig nem kezdtem el, nagyon remélem, hogy feliratkozik majd a javához nálam is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. október 27., hétfő 13:25

Ha adrenalinbomba kell , akkor nézz Banshee-t . B-) :salute:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 27., hétfő 13:17

Akkor pláne nem értem, mit akarsz azoktól, amikről írtál tegnap. Amiket pü-ben küldtem, azokból viszont akkor bármelyiket ajánlom.[/quote]

Azok csak szórakoztatóak. Talán az Arrowban van még egy nagyon kicsi adrenalin faktor. Az is az évadzáró részekben. Gothamben bíztam, hogy az lesz de még várat magára. Vámpírnaplók meg régen jó volt most már inkább hagyjuk. De mindig is féltem ettől, hogy nem találok még egy ilyen adrenalin bomba sorozatot. De most már meguntam a tétlenséget most rá állok a keresgélésre. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 12:53

mathers írta:Nem baj. Megpróbáljuk. Tény, hogy az igazi adrenalin bombákért vagyok oda.
Akkor pláne nem értem, mit akarsz azoktól, amikről írtál tegnap. Amiket pü-ben küldtem, azokból viszont akkor bármelyiket ajánlom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 27., hétfő 12:51

Nem baj. Megpróbáljuk. Tény, hogy az igazi adrenalin bombákért vagyok oda. A Prison Break óta nem ért el semmi olyan minőséget nálam. Talán a Lost. De attól függetlenül megnézek sok mindent, ami igényes és jó. Na meg érdekes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 12:36

Nem úgy pörgős ahogy Te várod. De nagyon komoly sorozat, egyik kedvencem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 27., hétfő 12:08

Realista24 írta:
mathers írta:Na akkor elkezdem a Homelandet. Sokan dicsérik most már tényleg kíváncsi vagyok. Remélem akció dús és izgalmas. :D
Nem fog tetszeni :lol:
Na miért nem? :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. október 27., hétfő 12:01

Na akkor elkezdem a Homelandet. Sokan dicsérik most már tényleg kíváncsi vagyok. Remélem akció dús és izgalmas. :D
Én most fejeztem be a 2. évadot, idáig nagyon bejön. Mondjuk azért nem 1 Gotham. :mrgreen:


Közben befejeztem a Boardwalk finalt is, sokat nem nagyon tudok írni róla. Kicsit talán kiszámítható volt, de ennél jobb befejezést nem nagyon tudnék elképzelni. Zseniális sorozat, és ahhoz képest, hogy 8 részbe sűrítve kellett befejezniük a záróévadot, tökéletes lett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 11:53

mathers írta:Na akkor elkezdem a Homelandet. Sokan dicsérik most már tényleg kíváncsi vagyok. Remélem akció dús és izgalmas. :D
Nem fog tetszeni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 27., hétfő 11:47

SoA707

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez sem volt egy kifejezetten jó rész!Kivéve így az utolsó 10 percet!Kicsit sajnálom Bobbyt, de valahogy ő sem nőtt szívemhez annyira, ahogy mostaniak közül senki!Továbbra is tartom, hogy nagy hiba volt Opie és Tara meggyilkolása, legalább az egyiket életben kellett volna tartani, így nem tudok senkiért sem szorítani,Jackie boyt is pont leszarom!Clay is hiányzik,utáltam mint a szart, de kemény vezető volt! :mrgreen: Egyébként biztos voltam benne, hogy Gemma vagy Nero kinyírja a kunyhóban Happyt és Patkányt, mondjuk a kövi részben ez még lehetséges!Viszont ahogy Abel nézte Gemmát, szerintem tuti kinyírja a nagyit! :mrgreen: Amikor Chuckie jött a robogójával, rögtön arra gondoltam, hogy remélem ha mindenki megdöglik ő lesz a Sons vezetője! :lol: :lol: Szóval eddig ez a 7. évad nagy csalódás, sokkal többet vártam, főleg, hogy utolsó évad! :(

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 27., hétfő 11:47

Na akkor elkezdem a Homelandet. Sokan dicsérik most már tényleg kíváncsi vagyok. Remélem akció dús és izgalmas. :D

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: shoota » 2014. október 27., hétfő 11:29

Nekem is bejött ez a rész, viszont egyvalamit nem értek. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem úgy volt, hogy Gareth főszereplő lesz ebben az évadban? Ehhez képest úgy kicsinálta Rick, hogy csak csipáztam, arra számítottam, hogy életben hagyja majd. A season 5 promóban is az volt, hogy Gareth mondta, hogy csatlakoztok hozzánk és együtt megyünk Washingtonba. De úgy látszik, hogy ez csak ilyen médiafogás volt :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy a 4.rész promoja elég durván wtf volt, hogy került Beth kórházi ruhába és kik vitték el? Eddig nekem rohadtul tetszik ez az évad, jobb, mint az eddigiek :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. október 27., hétfő 10:54

TWD
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon rendben volt ez a rész, Terminus szálnak annyi, Gareth megkapta a gg bb-t Ricktől. Azt hittem lesz következménye annak, hogy Tyreese életben hagyta a sapkás tirpákot, de hát a többiek megoldották. :mrgreen: Tetszik, hogy kettészakadtak ismét és most már elindulnak Washingtonba(bár gondolom most Beth lesz majd a középpontban pár rész erejéig). És jöjjön vissza Morgan!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 26., vasárnap 23:31

L.Miki írta:
Boky írta:ezek közül én személy szerint egyiket sem sorolom a minőségi sorozatok közé.
Azért már ne is haragudj meg, de a Barátok Közt szerte Európában... sőt a világban is minőségi sorozatnak számít. :kacsint: :mrgreen:
jogos, a legtöbb sorozat örülhet ha eljut a 100 epizódig, ők meg már 34 ezret vagy mennyit leszállítottak :mrgreen:

az a 2,6os értékelés imdb-n meg csak tiszta irigység.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. október 26., vasárnap 23:06

Boky írta:ezek közül én személy szerint egyiket sem sorolom a minőségi sorozatok közé.
Azért már ne is haragudj meg, de a Barátok Közt szerte Európában... sőt a világban is minőségi sorozatnak számít. :kacsint: :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 26., vasárnap 22:22

mathers írta:
h3x0r írta: Miket is? :D

most igy hirtelen ezek ugranak be: gotham, arrow, flash, constantine, TWD, the 100, vampire diaries, the originals, celeb vagyok ments ki innen :mrgreen:
Ezeket nézem. :D Hát ugye a Gothamet nem kell bemutatnom. Mestermű. :mrgreen: Az Arrow sorozatról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. :Đ Flashről előbb írtam véleményt. TWD az 1. évad volt az igazi. Azóta sajnos gyengébb lett. Sokszor túl lassú és túlságosan is túlzásba viszik a drámát benne. The 100 az átlagosnál jobb sorozat. Van benne egy kis Lost feeling. És most a 2. évad elég jónak néz ki. Ebből szép dolgokat lehet kihozni és szerintem nem fogják elcseszni. Ráadásul két jó csaj is van benne. :D Vampire Diaries már nagyon régen nem az igazi. Sajnos a színvonal nagyon de nagyon sokat esett. Unalmas és érdektelen lett nulla történettel. Nem látom hova tartana a sorozat, hogy mi akarna ez lenni. De megszokásból sokan nézik még. Damon beszólásai még mindig jók. Illetve Nina Dobrev(Elena) miatt biztos, hogy nem kaszálom. Túl jó csaj. :mrgreen: The Originals pedig egy szórakoztató kis sorozat, ami kikapcsol 40 percre. Hasonló az Arrowhoz. Csak még nem olyan jó. Celeb vagyok ments ki innen Gáspár Laci és Aurelio vitték a showt. De a legnagyobb az Balázs és Jani volt. Illetve kaszáltam a Barátok köztöt 7135 rész után. :mrgreen: Jah, és most fogom elkezdeni az Archert.
ezek közül én személy szerint egyiket sem sorolom a minőségi sorozatok közé.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 26., vasárnap 22:18

h3x0r írta:
mathers írta:Amúgy én csak jó és minőségi sorozatokat nézek. Nem tudom mi bajotok ezzel. :Đ
Miket is? :D

most igy hirtelen ezek ugranak be: gotham, arrow, flash, constantine, TWD, the 100, vampire diaries, the originals, celeb vagyok ments ki innen :mrgreen:
Ezeket nézem. :D Hát ugye a Gothamet nem kell bemutatnom. Mestermű. :mrgreen: Az Arrow sorozatról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. :Đ Flashről előbb írtam véleményt. TWD az 1. évad volt az igazi. Azóta sajnos gyengébb lett. Sokszor túl lassú és túlságosan is túlzásba viszik a drámát benne. The 100 az átlagosnál jobb sorozat. Van benne egy kis Lost feeling. És most a 2. évad elég jónak néz ki. Ebből szép dolgokat lehet kihozni és szerintem nem fogják elcseszni. Ráadásul két jó csaj is van benne. :D Vampire Diaries már nagyon régen nem az igazi. Sajnos a színvonal nagyon de nagyon sokat esett. Unalmas és érdektelen lett nulla történettel. Nem látom hova tartana a sorozat, hogy mi akarna ez lenni. De megszokásból sokan nézik még. Damon beszólásai még mindig jók. Illetve Nina Dobrev(Elena) miatt biztos, hogy nem kaszálom. Túl jó csaj. :mrgreen: The Originals pedig egy szórakoztató kis sorozat, ami kikapcsol 40 percre. Hasonló az Arrowhoz. Csak még nem olyan jó. Celeb vagyok ments ki innen Gáspár Laci és Aurelio vitték a showt. De a legnagyobb az Balázs és Jani volt. Illetve kaszáltam a Barátok köztöt 7135 rész után. :mrgreen: Jah, és most fogom elkezdeni az Archert.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég