Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 7:55

Jamesben legalább ott van az alázat, ami a walesiből úgy hiányzik, mint Piquéből a madridizmus
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 30., csütörtök 7:49

pl jelenleg lucas moura gyorsabb, erőszakosabb, mint bale, azonkívül mondani se kell, hogy jóval technikásabb, nem egylábas.

bél az egyetlen igazi nagy fegyverét nem használja, nem durrantgat távolról eleget. a többi képessége, kvalitása, nem teszi őt szűk elitté, hiába gyorsabb az átlagnál - bár nyár óta ez is megkérdőjelezhető -, ha olyan buta mint egy fadarab, amikor látja, hogy 2-3 védő is kihúzodik rá zárni a szabad területeket.

ha valóban igaz a mu ajánlata, nem kérdés, hogy eladnám, helyére reus, lucas örömmel jönne.

de úgyse fog megvalósulni, ennyi pénzért vett játékost 2-3 szezon után nem fogunk eladni, az biztos, vele kell főznünk.
ami nem is lenne baj, ha nem egy jesé vagy isco elől venné el a helyet. bár még ott van hamesz is...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 7:19

Meg mindig varom azokat a skilleket. Ha mar ilyen nagy hangsúlyt fektettel neki a hozzászólásodban akkor gondoltam, kapásból jonni fognak..mert annyi van. Mert igy ezek csak üres szavak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 30., csütörtök 0:19

Több dologról ment itt a vita, ugyanakkor én csak a képességével kapcsolatos megjegyzésekre reagáltam és reagálnék most is, elvégre a jelenlegi teljesítményével szerintem senki sem elégedett és azt senki sem vitatja. Ez utóbbi, a fizimiskája, a játékos stílusa és az ezzel kapcsolatos szimpátia, valamint a wales-i helye a kezdőben teljesen más tészta, mint amiről én beszéltem.
Balenek nincs semmi olyanja, amiben egyedülálló klasszis lenne, hogy is lehetne, mikor Cét majmolja.
A hsz.-emben általánosságban beszéltem itt az elit focistákról; egyedülálló értsd --> nem mindennapi, kiemelkedő, kiváló (lehet, hogy nem volt túl szerencsés a szóhasználat, de én itt elsősorban erre gondoltam). Ettől függetlenül akár majmolja Cristianot, akár nem, speciel véleményem szerint Bale típusú, kvalitású, felépítésű és színvonalú játékos sem terem minden bokorban.
Egyszer a védelmében hozzátok fel az árát, egyszer meg nem tehet róla. Lassan el kéne dönteni.
Mit? Ezt nem igazán vágom; hisz akármelyik oldalról is nézzük, ez minden esetben kizárólag a vezetés döntése, felelőssége volt --> nyilvánvaló, hogy a Madrid azért fizetett (a Tottenham meg ugyanezért kért) érte ekkora összeget, mert egy klasszis, nagy és értékes, tehetséges játékost, egyben egy jó eséllyel megtérülő, remek befektetést (pénzügyit és sportszakmait egyben) látott Bale-ben, de a piac szabályaira (és az árára) e tekintetben a walesi-nek közvetlenül szerintem továbbra sem volt semmi ráhatása.
Írhatod a példákat.
Van értelme (?), amikor egy olyan elit futballistáról beszélünk, aki 2 éve a PL. legjobbja és a tavalyi Real Madrid egyik legnagyobb, legfontosabb, legeredményesebb csillaga volt, amit nem sokan mondhatnak el magukról (+ ott vannak a vidik :mrgreen: ). Úgy gondolom, hogy ennek azért oka van; falábbal és tehetség nélkül aligha jut el valaki erre a szintre. Maradjunk annyiban, hogy egy elég magasan képzett labdarúgóról van szó minden tekintetben (R.M.C.F hogy is szokta körülírni, illetve hívni ezeket a jövő focistáit?); ezen, illetve a futballtudáson belüli részletkérdések (technika stb.) pedig már erősen szubjektív tényezők (egyrészt kinek mit jelent; másrészt kihez, mihez mérjük azokat).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. október 29., szerda 18:42

Egy valamit nem értek sokaknál, valaki nyugodtan válaszolhat: az emberek 95%-a miért csak a kezdő 11-ben gondolkozik? Miért kell Isco-t és James-t Bale-hez mérni? (És ott van Jesé is) Hosszú a szezon, rengeteg mérkőzéssel, a csapat pedig többféle felállásban, többféle taktikával képes kifutni a pályára, szemben a csapatok 99%-val, ráadásul mindenféle játékra nagyon magas szintű csapatot tudunk kiküldeni. Mindenki meg fogja kapni a kellő játékperceket, Ancelotti-t tartom olyan jó menedzsernek hogy kezelni tudja a helyzetet. Felesleges ilyenen vitatkozni, nem 11 játékosban kell gondolkozni hanem 18-20-ban (főleg ilyen terhelésnél), amihez hozzájön 4-5 egyértelmű csereember.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. október 29., szerda 17:52

szerintem ez a gyenge formája meg nagyban betudható a szerkezet váltásnak is
tavaly a 4-3-3-ban ő volt a jobb oldalon a szélső ember, ami egész jól is feküdt neki, védekezéssel kevesebbett kellett törődni, emiatt szinte csak azzal kellett foglalkoznia, amiben talán hasznavehető is, ezáltal ugye többet is bóklászott a tizenhatos környékén is

de most ezel a 4-4-2-vel hátrébb szorult, sokkal több a védekező feladata, hogy ezzel egyensúlyban tudjon maradni a középpálya, viszont ez nagyon nem fekszik neki, az erősségei elvesznek
kevesebb a területe, zsebkendőnyi helyen ő nem tudja megoldani, neki kell a hely, és ugye mélyebben is játszik, ergo még a távoli lövések is elmaradnak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. október 29., szerda 17:40

Ezzel nem lenne gond, ha nem erőltetnék orrba szájba....ha kell, ha nem.
Egyetértek.

Gyorsan leszögezem, hogy a leigazolása előtt is reméltem, hogy jön, azóta is támogatom, valamiért megszerettem a tagot, pedig én is a latinos, kispasszos, egyérintős, de célratörő focit szeretem (pl. sok Karim - Cé összjátéknál hegyezem...).

Anno, amikor az érkezése előtt kb. fél évvel megjelentek a pletykák, még nagyon szkeptikus voltam, aztán miatta kezdtem el Tottenham meccseket nézni és meggyőzött. Főleg a megalkuvást nem tűrő győzni akarásával, alázatával, illetve a szerénységével, valamint a nagyszerű alkalmazkodóképességével. Persze van ott futballtudás is bőven.

Viszont idén amit eddig nyújtott, az siralmas. A statok nagyjából jöttek, de a játéka kritikán aluli. Tavaly jobb volt alapozás nélkül, és azt vártam, hogy idén tovább alkalmazkodik, fejlődik (persze azt nem, hogy elhomályosítja Cét...).

Csak arra tudok gondolni (amire pont vele kapcsolatban nem számítottam), hogy a siker túl hirtelen jött, és fejben kicsit szétcsúszott, talán elhitte, hogy a fontos gólok miatt (esetleg az árcédula miatt) a kezdő alanyi jogon jár.

Az elmúlt meccsek is bebizonyították, hogy koránt sem nélkülözhetetlen Ő még, az Ő stílusának fekvő csapatok ellen sem akár. Remélem még kicsit marad a padon az után is, ha felépül, és ez elég lesz hozzá, hogy odategye magát. Mert akkor bőven helye van ebben a csapatban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 29., szerda 13:11

Ezzel nem lenne gond, ha nem erőltetnék orrba szájba....ha kell, ha nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 29., szerda 13:08

Azt kellene elfogadni, hogy valaki ebben, míg más másban egyedülálló klasszis, de attól még nem feltétlenül kevesebb, sőt. Örüljünk inkább annak, hogy a mai Madridban van minden (erő, gyorsaság, kreativitás, passzjáték, labdatartás és stílusok megfelelő kombinációja, egyvelege) --> elvégre, ha jól emlékszem pár éve ezért imádkozott a fórum nagy része! :coffee:
Pontosan,
Ez lesz az erőssége a csapatnak. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 29., szerda 13:06

Balenek nincs semmi olyanja, amiben egyedülálló klasszis lenne, hogy is lehetne, mikor Cét majmolja.
Szerinted; a Real Madrid vezetői és a szakmai stáb (Zizouval együtt) szerint meg bőven megvan, de biztos véletlen, illetve poénból fizettek ki érte 91 millát. :roll:
Egyszer a védelmében hozzátok fel az árát, egyszer meg nem tehet róla. Lassan el kéne dönteni.
van ott skill bőven, még ha másban más formában talán több is)!
Írhatod a példákat.
és hogy a stílusa egyes madridista fanoknak kevésbé bejövős, mint mondjuk a latinos Iscoé!
Egyes? Általános vélemény, hogy nincs helye a kezdőben. Inkább egyes vélemény, hogy helye van, mert majd jól megmutatja. Carlo is megmondta most.
Isco kikerül a csapatból, ha Bale visszatér? "Előfordulhat. Csak 11 embert küldhetek a pályára. Nem gondolkodtam még ezen. Bale fontos. Betalált a Király-kupa és a BL döntőben is. Nincs fix kezdő a Real Madridnál. A ma esti kezdő csak mára szól, szombatra változni fog."
:x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 29., szerda 13:00

Sztem meg pont a képességei nincsenek meg ehhez a szinthez.
Szerinted; a Real Madrid vezetői és a szakmai stáb (Zizouval együtt) szerint meg bőven megvan, de biztos véletlen, illetve poénból fizettek ki érte 91 millát. :roll:

Ne keverjük már a szezont a fazonnal; illetve a stílust a képességekkel, meg a tehetséggel!!! Mert bár valóban nem egy ösztönös zseniről beszélünk (Cristiano sem az és akkor mi van? :ike: ), de azért nem is egy botlábú, középszer játékos a wales-i a mai futballban (van ott skill bőven, még ha másban más formában talán több is)! :sly: A Carlo által megálmodott szisztémában igen is kulcsszerepe van az emberünknek (amire épp a képességei, illetve a rá jellemző tulajdonságok predesztinálják), az egy más kérdés, hogy idén eddig 0 a tőle elvárható teljesítmény és hogy a stílusa egyes madridista fanoknak kevésbé bejövős, mint mondjuk a latinos Iscoé! Azt kellene elfogadni, hogy valaki ebben, míg más másban egyedülálló klasszis, de attól még nem feltétlenül kevesebb, sőt. Örüljünk inkább annak, hogy a mai Madridban van minden (erő, gyorsaság, kreativitás, passzjáték, labdatartás és stílusok megfelelő kombinációja, egyvelege) --> elvégre, ha jól emlékszem pár éve ezért imádkozott a fórum nagy része! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 29., szerda 12:01

Vannak hiányossági az tény. Nyilván az ösztönössége a focihoz annyi mint darázsnak a hálókészítéshez.. de én továbbra is abban bízom amit írtam az akarati tényezőiben.. mert , ilyen kevés alapvető gömbérzékkel ilyen szintre eljutott az már azért mutat valamit. Ettől függetlenül tisztában vagyok, hogy sosem fog úgy labdához érni ahogy Isco például ezt szerintem nem is várja el senki tőle. Sokat számíthat az amit előttem is leírtak már, hogy a focink milyen stílusba megy el.. nyilván ha a Real a hagyományaihoz hű akar maradni akkor nem a Bale-nek fekvő stílusba akkor viszont eleve bal lépés volt 90 millát kiadni érte...
Én ennek ellenére bizakodó vagyok benne , h a képességeit valahogy Carlo ki tudja aknázni.. ha nem akkor megy vissza a PL-be valszeg.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 29., szerda 11:36

Realista24 írta:Bale technikailag képzetlen. Az hogy néha sarkal egyet, dekázik kettőt, kioszt egy kötényt, még nem jelenti azt, hogy skilles.
Elég megnézni, hogy miként ér a labdához.
Mielőbb megkapja 85%-ban tudom, hogy mit fog vele csinálni. Igazítja a balosra, ha egyáltalán jobbal veszi át és nem bal külsővel mondjuk. Aztán akkor nézd meg Kroost vagy Iscot.
Jobban leírni nem tudom, valaki ezt vagy látja, vagy nem, vagy nem akarja.
Én nem technikailag képzetlennek nevezném, hanem az az ösztönösség nincs meg benne, ami pl Iscoban. Tehát míg a spanyol ösztönösen érzi hogy mit kell húzni amikor ráront a védő, Bale kissé robotikus módon valami betanult/ellesett mozdulatsorral próbál operálni. Vagy csak simán megtolja. :mrgreen:

Egyébként nálam a kulcs Isco. Ugyanis ha Isco lesz hosszú távon a harmadik kps, akkor a csapat eltolódik a latinosabb, zsugásabb játék felé, ami valóban nem kedvez annyira a walesinek. De mondjuk ha egy Pogba lenne ott, akkor mehetne a totális foci, több lendülettel, úgy nagyobb tere lenne neki is. Illetve a másik a BBC, mint egység, amely azért eléggé érzi egymást és jól tud működni. 2 esetben adnám el Balet, ha ez a mentalitása nem változik és nem javul fel tavaszra amikor a bl-ben pl nagy szükségünk lenne rá, illetve ha mondjuk a MU bedobna valami beteg összeget 100 misi felett.
Nem illik.

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 29., szerda 11:08

Így van; a tehetsége, képessége adott
Sztem meg pont a képességei nincsenek meg ehhez a szinthez. Egyedül a kitartása és a legjobbá válása hajtja előre, ami szép és jó, de az ösztönös tehetség, a finesz pont az ami hiányzik belőle. A betanult cselek meg a fejleszthető dolgok amiben jó, de pont a technika ami hiányzik belőle.
1. Ez igazából engem nem izgat. Bár csak Cr7 klón lenne belőle
Az a baj, csak kizárólag a testi felépítést utánozhatja le, mert labdához jóval kevesebb köze van az emberünknek, úgy meg nehéz lesz egy az egyben lemásolni.

Néha látszik egy-egy megcsillanása, hogy nem hülye teljesen a mi játékunkhoz, amit többségében játszanánk, pl. Schalke tavaly, de ebből pár darab van idényenként.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 29., szerda 11:07

Bale technikailag képzetlen. Az hogy néha sarkal egyet, dekázik kettőt, kioszt egy kötényt, még nem jelenti azt, hogy skilles.
Elég megnézni, hogy miként ér a labdához.
Mielőbb megkapja 85%-ban tudom, hogy mit fog vele csinálni. Igazítja a balosra, ha egyáltalán jobbal veszi át és nem bal külsővel mondjuk. Aztán akkor nézd meg Kroost vagy Iscot.
Jobban leírni nem tudom, valaki ezt vagy látja, vagy nem, vagy nem akarja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 29., szerda 10:42

Realista24 írta:
Már csak fizikai képességei miatt is olyan potenciál van benne ami félelmetes...
Pont a fizikai képességei lesznek a legnagyobb korlátai.
Két dolog miatt nem tetszik, hogy többet gyúr, mint amennyit kéne.
1. Ezzel Cét majmolja, pedig a közelében nincs.
2. A fizikumából elvileg szerzett előnyökkel csak palástolni/kompenzálni akarja az alapvető hiányosságait.
1. Ez igazából engem nem izgat. Bár csak Cr7 klón lenne belőle :D
2. Ebben lehet igazad van valamelyest, de én továbbra is nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban aztán lehet alaptalanul. Majd az idő eldönti. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 29., szerda 8:15

Már csak fizikai képességei miatt is olyan potenciál van benne ami félelmetes...
Pont a fizikai képességei lesznek a legnagyobb korlátai.
Két dolog miatt nem tetszik, hogy többet gyúr, mint amennyit kéne.
1. Ezzel Cét majmolja, pedig a közelében nincs.
2. A fizikumából elvileg szerzett előnyökkel csak palástolni/kompenzálni akarja az alapvető hiányosságait.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 29., szerda 2:35

Már csak fizikai képességei miatt is olyan potenciál van benne ami félelmetes...
lelkiereje,akarata,erőszakossága,győznitudása meg kb sehol
Ezek meg tuti nem hiányoznak.. akkor nem tartana eleve itt sem... ez világos. Nem is értem ezeket a szavakat...

Más nem klappolt itt nála a szezon elején, de az a gyanúm fogjuk mi még csodálni :sziv: 11-et idén...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. október 28., kedd 20:55

A képességei a legjobbak közé kellene hogy emelje
Remélhetőleg most felfogta, hogy nélküle is elég jól elvan a csapat, ha játszani akar fixen azért meg kell küzdenie. Illetve azt is láthatta, hogy a sok munka meg is térül,
Így van; a tehetsége, képessége adott, de most újra rajta a sor. Hát hajrá Gareth!!!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 28., kedd 20:52

Az a probléma,hogy már más edzőknél is láthattuk,ha van egy alap koncepciója,amire tervezte,felépítette a csapatot,abból nehezen tér el szezon közben. Sokszor volt már olyan,hogy látványosan és több alkalommal is jobban teljesített egy csere,mint egy fix kezdő,de ahogy esély volt az alap kezdőt visszatenni,már ment is vissza a gyepre.
Balenek most mehetne a pad,amit nehezen engednének,mert a média ész nélkül rászállna a madridra,hogy egy ilyen drága ember,és megy a padra,meg eladósorba.....a játékost is basztatnák ezek meg a csapatot is. nem egyszerű ez.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég