Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 18., csütörtök 14:07

Mourinho több nagy csapatot edzett, nem volt kezdő. Forrás: Madridom.hu
ezt nem értem. valami hiányzik onnan?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 18., csütörtök 13:59

Anthony írta:
Mourinhónál nem volt ilyen a légkör: “Minden edzőnek megvan a saját stílusa. Még mindig küldözget furcsa üzeneteket.
:lol: El tudom képzelni :lol:
Ezt elvileg javítottam...az angol szarul volt irva. Csak annyit mondott Perez hogy meg ir üzenetet, legutóbb a bl miatt gratulált
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. december 18., csütörtök 13:40

Mourinhónál nem volt ilyen a légkör: “Minden edzőnek megvan a saját stílusa. Még mindig küldözget furcsa üzeneteket.
:lol: El tudom képzelni :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 18., csütörtök 10:06

:fpalm: :fpalm:
Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. december 18., csütörtök 10:04

Pérez:

Xabi és Di María: "Azt tettük, amit kellett. Szeretek beszélni az emberekkel. Di María távozott, mert ezt akarta. Xabi töprengett a jövőjét illetően, 33 éves és Madridból nehéz visszavonulni. Egy másik, jó ajánlatot kapott. Raúl hasonlóan cselekedett, és ezzel nincsen semmi gond. Kroos érkezett, Khedira nem akart hosszabbítani, és ugyanez a helyzet Jamesszel és Di Maríával."



A többi része is tetszett, jól beszélt az öreg Don.
A cikk címébe szerintem véletlenül Ancelotti lett írva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 18., csütörtök 8:52

Pérez:
Xabi és Di María: "Azt tettük, amit kellett. Szeretek beszélni az emberekkel. Di María távozott, mert ezt akarta. Xabi töprengett a jövőjét illetően, 33 éves és Madridból nehéz visszavonulni. Egy másik, jó ajánlatot kapott. Raúl hasonlóan cselekedett, és ezzel nincsen semmi gond. Kroos érkezett, Khedira nem akart hosszabbítani, és ugyanez a helyzet Jamesszel és Di Maríával."
A többi része is tetszett, jól beszélt az öreg Don.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 8., hétfő 6:11

adamzz írta:Kíváncsi leszek,hogy fogja megoldani Carlo azt,hogy ez a csapat ebben a formációban remekül működik, csak jön vissza egy olyan ember akit nem tehetsz padra. Pepére vagy Ramosra rászólhatna Ancelotti,hogy rúgják le edzésen de az lehet,hogy feltűnő lenne. Bár azt gondolom,hogy a BL-ben nagyobb nevű ellenfelek ellen jobb megoldás Bale mint James, de a bajnokságban látszik,hogy a latin játékosok a nyerők.
sehol nem lenne a real madrid trófeákban és dicsőségben ha csak latin játékosokban gondolkodtak volna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Philip
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. december 8., hétfő 0:16
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Guti, Higuain
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Philip » 2014. december 8., hétfő 0:18

szerintem nem kellene igazolni senkit a középpályára a sérültek helyére, hanem vissza kellene hívni Casemirót már januárban!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:50

Tavaly is ugyanez a műsor ment,ki mennyi játékpercet kap,ki fog összeveszni kivel,ki fog sírni a kezdő miatt,aztán se Isco se Casillas se illata senki nem pampogott a játékoercekért,sőt azóta is mind itt vannak...Ancelotti nem buta,a nagy meccseken az a kezdő fog játszani amelyik a legerősebb.
Hát ugye,Diego Lopez nem véletlen hogy nincs már itt,de amúgy igaz... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 3., hétfő 17:37

adamzz írta:Kíváncsi leszek,hogy fogja megoldani Carlo azt,hogy ez a csapat ebben a formációban remekül működik, csak jön vissza egy olyan ember akit nem tehetsz padra. Pepére vagy Ramosra rászólhatna Ancelotti,hogy rúgják le edzésen de az lehet,hogy feltűnő lenne. Bár azt gondolom,hogy a BL-ben nagyobb nevű ellenfelek ellen jobb megoldás Bale mint James, de a bajnokságban látszik,hogy a latin játékosok a nyerők.
Valaki lőjön le! :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 3., hétfő 17:12

VanillaSky írta:
Szerintem hallgatnak annyira rá Perezék, hogy megértik, ha nem rakja egyből vissza Bélát a csapatba. Szerintem az emberünk sorsa az lesz, hogy folyamatos rotálásban lesz. Ha ezt megérti és elfogadja, akkor tényleg profi, de ha elkezdi verni az asztalt meg a nyálát, hogy de neki alanyi jogon jár a kezdőtagság, akkor lehet mutatni neki az ajtót
Gyermeki naivitás ezt feltételezni. Ahogy Bale bevethető állapotban lesz, játszani fog, formától függetlenül.
Tavaly is ugyanez a műsor ment,ki mennyi játékpercet kap,ki fog összeveszni kivel,ki fog sírni a kezdő miatt,aztán se Isco se Casillas se illata senki nem pampogott a játékoercekért,sőt azóta is mind itt vannak...Ancelotti nem buta,a nagy meccseken az a kezdő fog játszani amelyik a legerősebb.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. november 3., hétfő 16:57

Szerintem hallgatnak annyira rá Perezék, hogy megértik, ha nem rakja egyből vissza Bélát a csapatba. Szerintem az emberünk sorsa az lesz, hogy folyamatos rotálásban lesz. Ha ezt megérti és elfogadja, akkor tényleg profi, de ha elkezdi verni az asztalt meg a nyálát, hogy de neki alanyi jogon jár a kezdőtagság, akkor lehet mutatni neki az ajtót
Gyermeki naivitás ezt feltételezni. Ahogy Bale bevethető állapotban lesz, játszani fog, formától függetlenül.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 3., hétfő 16:45

adamzz írta:Kíváncsi leszek,hogy fogja megoldani Carlo azt,hogy ez a csapat ebben a formációban remekül működik, csak jön vissza egy olyan ember akit nem tehetsz padra. Pepére vagy Ramosra rászólhatna Ancelotti,hogy rúgják le edzésen de az lehet,hogy feltűnő lenne. Bár azt gondolom,hogy a BL-ben nagyobb nevű ellenfelek ellen jobb megoldás Bale mint James, de a bajnokságban látszik,hogy a latin játékosok a nyerők.
Be is baszna, ha ilyet kérne akármelyik játékostól. Szerintem hallgatnak annyira rá Perezék, hogy megértik, ha nem rakja egyből vissza Bélát a csapatba. Szerintem az emberünk sorsa az lesz, hogy folyamatos rotálásban lesz. Ha ezt megérti és elfogadja, akkor tényleg profi, de ha elkezdi verni az asztalt meg a nyálát, hogy de neki alanyi jogon jár a kezdőtagság, akkor lehet mutatni neki az ajtót :D

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 3., hétfő 12:19

Örülök ennek a hosszabbításos hírnek...egyelőre rászolgál a Mester...csak egy problémám van vele jelenleg, hogy Bale-t Szent-ként kezeli...pedig úgy néz ki, hogy az Isco-Hámesz páros nagyon is beválni látszik...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. november 3., hétfő 11:55

Kíváncsi leszek,hogy fogja megoldani Carlo azt,hogy ez a csapat ebben a formációban remekül működik, csak jön vissza egy olyan ember akit nem tehetsz padra. Pepére vagy Ramosra rászólhatna Ancelotti,hogy rúgják le edzésen de az lehet,hogy feltűnő lenne. Bár azt gondolom,hogy a BL-ben nagyobb nevű ellenfelek ellen jobb megoldás Bale mint James, de a bajnokságban látszik,hogy a latin játékosok a nyerők.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 11:47

Maximum ennyi a párhuzsm közöttük. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 3., hétfő 11:37

Mourinhonál is így kezdődött! :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 10:59

Elvileg megtoldják Perezék Ancelotti szerződését még 1-2 évvel. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 29., szerda 17:07

de nem tudom, hogy mit lehet még elvárni egy védőtől, hogy a listára vagy akár top 3 ba kerüljön egyáltalán...).
Ramos ott van, Lahm is (bár ő már kérdéses, hogy milyen poszton van) :)

A goal.com szerkesztői szavaztak:
http://playingsurface1.blob.core.window ... 2028b5.png

A francia szerkesztőnél egyébként nem került be Cé a legjobb háromba. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. október 29., szerda 17:02

Fuentealbilla írta:Egyetértek azzal, h a Champions Leuge a legfontosabb.
Tőlem akár bekulloghatunk bajnokságban 3. helyen is meg kieshetünk az első körben a CDR-ben ha tuti a BL akár minden évben. A Real Madridnak a BL a névjegye... ott szeretném minél többször csúcson látni.
Számomra is mindig a BL a legfontosabb. A többi a BL mellett mellékes. A Real azért lett az előző évszázad legsikeresebb klubja, mert a BL-ben tarolt. Már akkor le volt téve a névjegy, Perez csak a hagyományokat folytatja a BL hajszolásával. A címvédés még egy ok, ami miatt a BL-t kell a legfontosabbnak tartani. Ha az meglesz, akkor megint olyat tesz le a Real az asztalra, amivel még senki sem büszkélkedhet. Ez a klub mindig hasonló kaliberű célokra tört, értelemszerű, hogy most is ez a cél.

Blatterről meg annyit, hogy bicskanyitogató, amit művel évek óta, most is megy az ellenszél CR-rel szemben. Csak azt nem értem, hogy mit erőlködik, amikor a tavalyi aranylabda sokkal vitatottabb volt, mert a top3 gyakorlatilag hasonlóan sikeres szezont zárt (különböző szempontok alapján persze), és mégis CR kapta. De most CR kiemelkedik durván. Talán még DM, aki hasonlóan pazar évet futott, de ősszel sokkal jobb CR. Más lenne a helyzet persze, ha DM világbajnok lenne, és góllal vagy gólpasszal zárta volna a döntőt, de ott nem is játszott. Neuer meg... Szerintem top3-ba se fér be. Kimagaslóan védett az igaz, de azért CR, DM, Ramos, Robben, Godin, Yaya nálam előtte van a sorban (tudom, hogy Godin a listán sincs, de nem tudom, hogy mit lehet még elvárni egy védőtől, hogy a listára vagy akár top 3 ba kerüljön egyáltalán...).
A német válogatottból meg senki nem emelkedett ki egyénileg (max Schweini), ők csapatként funkcionáltak pazarul. Éppen ezért bárki kaphatná. De ha már a német válogatott legjobbját kell megnevezni, akkor Schweinsteiger, de neki meg a klub szezonja volt eléggé felemás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég