Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Munki_
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 29., szerda 19:09

nekem vinné, de nem tetszettek ezek az újabbak. túl részletes nekem, vagy nem tudom, nem kapott el az érzés... lehet ránézek majd a 15-re, ha lesz vmi ingyen verzió.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 29., szerda 18:57

értem.
akkor majd leszedem róla.
bár inkább egy új gépet kellene venni aztán majd a 15el csapatni. :mrgreen:
de a 12 a szívemhez nőtt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Munki_

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 29., szerda 18:55

faszom, bocs, nem tudom már szerkeszteni.. nekem nincs patch se - lehet ez a titok. :mrgreen:

Munki_

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 29., szerda 18:48

Toti írta:sosem dob neked crash dumpot a 12?

én eddig azt hittem, h nekem csak azért dobott mindig 5-6 év után, mert database updadeteltem. szűz 12vel is dobja randomra. csak egy 12.0.4es patch van.
akkor dobott, amikor új bajnokságot töltöttem be, de az még a nizzás mentésnél. azt hiszem a magyar bajnokságnál (ezért is hagytam abba, nem lehetett épkézláb magyar focit csinálni). itt semmi.

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 29., szerda 16:55

Evertonnal kezdtem egy utolsót a '14-ben.
Jött Shelvey és Shawcross.

Liga Kupa: Döntő,MU csapott meg. (4:1 asszem)

FA Kupa: Megnyertem,a QPR-t vertem el szépen a döntőben 1:0-ra.

Európa Liga: Ez annyira nem doppingolt,a nyolcaddöntőbe idegenben még vertem a Leverkusent 1:0-ra,de otthon meglepetésre elvertek 2:0-ra.. :/

Premier Liga: Na itt próbálkoztam legalább egy EL-es hellyel,de ha van esély akkor akár kicsit följebb is,hát meglett az ötödik hely,fájó hogy 1 pontra volt a 4.Chelsea,2-re a 3. City.... :/

Első évnek nem volt szerintem rossz,főleg hogy a bajnokságot volt hogy vezettem,de éreztem hogy kifog pukkadni a lufi egy idő után,amikor jött az EL,FA kupa kombó akkor ott el is csúsztunk.

Nyáron most jött Mangala kölcsönben,de kötöttem rá egy 15ME-s jövőbelit,amit minden bizonnyal meg is próbálok majd adni,illetve Schürlle-t hoztam el még 9ME-ért,utólag mondhatom nagyon be is jött,pedig az eleje döcögős volt,és volt egy harmadik igazolásom,Sandro személyében 10ME-ért.

Most a második év februárjában tartok,EL-ben továbbjutottam(Kobenhavn ellen lesz a folytatás.),Liga kupában kiestem,megmondom őszintén nem is érdekelt,az FA kupába meg már negyeddöntőbe vagyok,mint címvédő,most ejtettem ki a City-t hazai pályán egy 5:1-el.
Viszont a csúcs a bajnokság,Az első három csapatnak(LPool,Everton,MU) 58 pontunk van,utánunk jön a Chelsea 52-vel aztán a többiek.
Most már nagy cél a BL helyezés,meg kell hogy legyen! :)

Kezdőm:
Howard-Coleman,Mangala,Jaglielka,Baines-Sandro,Shelvey,Barkley-Mirallas,Schürrle-Lukaku ( 4-3-2-1 )
Ha esetleg kell kép,stb...csak bátran!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 29., szerda 16:27

sosem dob neked crash dumpot a 12?

én eddig azt hittem, h nekem csak azért dobott mindig 5-6 év után, mert database updadeteltem. szűz 12vel is dobja randomra. csak egy 12.0.4es patch van.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Munki_

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 29., szerda 16:08

http://imagerz.com/QBVECUtvAwMMVlJKFgVQ

jóval simább volt a másodosztály, mint a harmadik vonal. 3 éven belül szeretnék top3 lenni - valószínűleg - az mtkval és a vecséssel karöltve. nagyon mínuszban vagyunk, kéne vmi tőkeerős befektető, máskülönben sajnos 1-2 kulcsembernek mennie kell. nem szeretnék kockáztatni pontlevonást a balansz miatt...

Munki_

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 20., hétfő 21:09

1
2
12 légiós, de amúgy sokatmondó az, h ilyen sokan játszanak itthon, erős a bajnokság. :) egyébként nem mind kulcsember: lisandro világklasszis kapus, nagyon vártam, h végre beválogatható legyen (a francia meccs statja asszem sokat elmond a kvalitásairól, motm lett értelemszerűen), koné most igazolt vecsésről a citehhez (volt a szenegáli keretben is, amikor már én is tudtam volna hívni, drukkoltam, h ne játsszon :D), abbas személyében végre van jobb bunkóm, kritikus pont volt évekig. andorka szintén klasszis, és a két ősvecsési tóthtomi, illetve vincze a csapat fő irányadója. utóbbi annyira vecsési, h itt is született, és 25 évesen érett be igazán. egyébként a kezdőben 4 légiós szokott játszani stabilan, mondhatni perememberek a négerek. :mrgreen: nem, nagyon sokat számít, láthatjátok, h csak a 3. számú kapusom magyar, ő is a vecsési csere... lisandro nélkül sehol se lennénk, ő is most kezd beérni, és stabilan teljesíteni. az eb-n sztem tovább is mehettünk volna, ha az utolsó csoportmeccsen nem kapunk a 3. percben egy piros-tizi kombót a bosnyákok ellen, akik miután vertek minket, a cseheket kapták. sztem őket elcsíptem volna. nincs igazi világklasszisom sajnos, jó iparos csapat vagyunk, de amíg lisandro van leghátul, addig nincs nagy gond. úgy még 10 évig. ja, szabó balázs meg nagy reménység, next hidegkuti! B-)

most nézem, 23-24-ben összejött az arab money mtk első bajnoki sikere, vecsés - szégyenszemre - a 2. helyen végzett. kíváncsi vagyok, h mi lesz velük a bl selejtezőben, mert az mtk ott rendre elhasalt (évek óta ezüstérmesek, és már nem az örmény bajnok elleni ágban kell játszani, hanem a topbajnokságok dobogósaival), viszont sztem a vecsés kerete még jelenleg is erősebb, mint az mtk-é, és a bl csoportból stabilan továbbment eddig.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 20., hétfő 16:18

A statisztikában szereplő 4 név közül egyik sem túl magyaros hangzású... :Đ
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

El Maestro
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. október 20., hétfő 15:38

Tennél fel egy képet a válogatott keretedről, ha szépen megkérlek? Kíváncsi vagyok milyen nevekkel sikerült feltölteni mostanra. :D
ACHRAF HAKIMI
HASSEM AOUAR
TANGUY NDOMBELE
FERLAND MENDY
KYLIAN MBAPPE

Courtois . Achraf Varane Ramos Mendy . Aouar Ndombele Kroos . Mbappe Benzema Hazard

Munki_

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. október 20., hétfő 15:07

eb 2024 :-( igazán megérdemeltük volna az orosz rulettet, de majd a vb-n.

amúgy a fradival feljutottam a másodosztályba, de botrány az adósság, az edzőközpont és az ifiközpont ki van adva konkrétan, szóval nem tudom, h hol edzenek a srácok. valszeg a planetárium előtt. :mrgreen:

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 16., csütörtök 8:27

Nekem megvan eredetibe,de rengetegszer kidobál crasu dump hibával.
Ez a játékban rejlő hiba,egyszer nyilatkoztak is róla,hogy ahhoz hogy ezt kiküszöböljék,teljesen át ként írni a játékot,és mindent újból el kéne kezdeniük.
Amúgy meg a crash dump hiba,az az hogy nem látja egy pillanatra a géped a memóriát(vagy valami ilyesmi..)
és ezért dob ki,semmi köze nincs ahhoz hogy tört,vagy nem tört.

Más hogy nekem pl a tököm tele van vele,mert ha már veszek egy játékot,akkor az legyen jó.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 16., csütörtök 4:50

M1Ö írta:Köszi az infókat srácok! Hát, akkor ez felejtős, annyit azért nem ér, hogy 4-5 szezon után menjen a levesbe a karrierem... :(
Gyakorlatilag bármelyik tört verzióval előfordulhat, szóval ha nincs eredetid, az esély megvan rá. Persze jobb félni mint megijedni, de a 13-14 mentes már ezektől, emlékeim szerint pedig a 12-nél sem voltak jelentős gondok. Egyébként sem hiszem hogy foglalkoznának a frissítésével ha nem működne.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 15., szerda 21:50

Köszi az infókat srácok! Hát, akkor ez felejtős, annyit azért nem ér, hogy 4-5 szezon után menjen a levesbe a karrierem... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 14., kedd 9:46

A 13 első kalózverzióival volt efféle probléma, később megjelent egy jobb változat, 14-el pedig nem ütköztem még ilyenbe, pedig 3-4 mentésben is elértem legalább 5 szezont.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 14., kedd 6:20

az a baj ezekkel a database frissítésekkel, h random pár lejátszott év után kidob a picsába crash dumpal. nálam általában 3. - 4. szezon környékén.

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 14., kedd 5:06

M1Ö írta:Valaki nem tudna linkelni a 12-höz keret frissítést? Anno asszem shutter linkelt egy 2013-asat, ha újabb nincs, akkor az is jó lenne. Próbálkoztam google-val, de mindent kidob, csak azt nem amit kéne... :(
FMBase

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. október 11., szombat 15:05

Valaki nem tudna linkelni a 12-höz keret frissítést? Anno asszem shutter linkelt egy 2013-asat, ha újabb nincs, akkor az is jó lenne. Próbálkoztam google-val, de mindent kidob, csak azt nem amit kéne... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

tucsoki

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 10., péntek 22:54

Kiindulva abból hogy tényleg egész jó lett az FM14, szerintem nagy bakot nem lőhetnek a következő résszel sem. Pedig eleinte nagyon átkoztam.

Savant
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. október 10., péntek 22:51

Kiváncsian várom, remélem hamar fel is pattintják az okosok. Ha bejön még az is lehet hogy megveszem. Ez legalább elfut, nem úgy mint a Fifa 15 :S
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Vissza: “FIFA-PES-FM”